Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Moonlight to Ty mi pisałas ze tez Ci (.)(.) nie rosły i nie bolały?? U mnie tez leje od rana i ciemno, ale to akurat przy migrenie jest ok:) Ewelka fajnie ze beta juz taka niska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana tak to ja pisałam. Ja na prawdę miałam małe piersi (miseczka A) . I w ogóle mnie nie bolały. Z takich objawów to byłam senna i później ok 8 tygodnia miałam nudności i tak trzymały mnie do 12 tygodnia. Jak urodziłam to piersi mi dopiero urosły ;) Ja miałam cesarke a pokarmu miałam naprawdę dużo :) A ponoć kobiety po cesarce mają problemy z pokarmem. I tu znowu jest przykład ze co kobita to inny przypadek :) Wiec głowa do góry ;) na pewno jest wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaa66
Ok idę testować w końcu 3dni po terminie myślę że to kolejne przesunięcie Stymulowana współczuję z ta migrena wiem coś o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana moje piersi tylko tak jakby spuchly tylko a jestem juz w 12tc .... A jeżeli chodzi o bol jajnika też tak mam dlatego przy kichaniu staraj się skulic jakoś tak po swojemu i wtedy juz nie boli ... Więc nic nie boj ;) Kasia poradzisz sobie sama bo wszystko będzie ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Stymulowana mi też (.)(.) nie urosły tylko bolą. I też przy kichaniu miewam takie bóle o jakim wspominasz i stosuję metode Kaasik89 - działa :) 🌻 Alaa no i gdzie ten wynik? :) chwal się raz dwa!! :) 🌻 Nessaja haaloo gdzie Ty? :) 🌻 Eweelka :* kochana ciesze się bardzo że beta spada, może szybciej niż Ci się wydaje będziecie mogli rozpocząć starania...?! :) oby!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaa66
i co??? i standard!!!!! juz nie chce mi sie pisac jaka jestem zirytowana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻoneczkaKrk
ala? i co tam zobaczyłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Alaa z porannego moczu jeszcze zrob jak masz w zanadrzu test. Moze za duzo wypilas przed zrobieniem testu i sama woda sikalas. Temp podwyzszona dobrze wrozy wiec sie nie lam poki @ nie ma :-) a tym bardziej nie irytuj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻoneczkaKrk
ala a zrób tak jak ja i wyjmij jeszcze test z kosza i zerknij na niego. ja tak miałam że była jedna krecha. a za parę godzin wyjełam go z kosza i już był jakiś obrys ledwo ledwo drugiej kreski:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olala ciesze sie ze jednak wszystko jest dobrze :) Trzymam mocno kciuki aby juz tak zostało i zeby fasolinka zdrowo rosła :) :) ....xxxx Oka cierpliwość to najskuteczniejsza metoda :) Musisz czekac :) Nie nastawiac sie na ciaze bo jesli sie nie uda - czego oczywiscie Ci nie zycze - to bedziesz bardzo zdolowana i zawiedziona :( Takze wyłączony myślenie i czekamy :) A ja trzymam kciuki zeby sie udało :) ....xxxx mm84 gratuluje Ci :) :) Super ze Wam sie udało :) Dbaj teraz o siebie i maleństwo :) ...xxxx Kasik85 kochana bardzo mi przykro ze @ jest :( :( Szybko zleci te pare dni i znowu zaczniecie działania :) ...xxxx Mackowa kochana Twoja fasoleczka jest zdrowa :) Wszystko jest ok. A ten chłopczyk z zespołem downa ktory nawet Ci sie śni......To Twoja psychika :) Ale te dzieciaczki maja cos takiego w sobie ze długo sie o nich pamięta :) Do szkoły mojego Kuby chodzi chłopczyk ktory ma zespół downa :) Słodki taki jest :) I tez bardzo często mi sie on przypomina :) :) Nie martw sie kochana :) ....xxxx Matko ale ja mam zgagę :( :( Dawno takiej nie miałam :( ...xxxx Elilka kochana ja w sprawie małych (.)(.) tez Ci nie pomogę :( Tez zostałam hojnie obdarzona :P Ale moja siostra ma małe (.)(.) i przy sukni nie miała typowych ramiączek tylko zapięcie na szyi :) I ładnie wygladała :) Z kolei znajoma miała bez ramiączek i tez dobrze wygladała ale bardzo miała usztywnione w piersiach :) :) ...xxxx Jovanka kochana duzo zdrowka zycze :) Wracaj szybko do siebie :) ....xxxx Eska i Zoneczka bylyscie na becie?? Jak wyniki?? ....xxx Alaa rozmiar trafiłam :) :) W sumie w opisie aukcji było napisane ile w biuście ma dany rozmiar, ile pod biustem takze sie zmierzylam :) :) Zeby zaplacic to wystarczy mieć konto na PayPal i Fo tego wystarczy karta visa zwykła do konta :) Alaa wejdź sobie jeszcze na ebay.pl i tam tez maja suknie ślubne :) Podobna do mojej kosztuje na polskim ebayu 500-600 zł wiec tez nie jest zle :) :) Kochana uwierz mi ze sa wielkie moje (.)(.) :) Teraz noszę rozmiar 34E angielski to na polski jest to 75E wiec małe nie sa :) Kochana bardzo mi przykro ze zobaczyłas 1 kreskę :( Ale tak jak dziewczyny piszą powtórz jutro rano :) Ja wierze ze bedzie druga kreska :) :) :* ...xxx Eweelka kochana ciesze sie ze beta spada :) Super wieści :) Trzymam mocno kciuki zebyscie mogli wczesniej rozpocząć działania niz po roku :) :* ...xxx Stymulowana ja jak byłam w ciąży to tez na początku nie zauwazylam zeby mi (.)(.) jakos podrosły :) I przy moim rozmiarze nawet mi to pasowało :) I tez mnie nie bolały :) :) Wiec spokojnie kochana :) :) Ja rozumiem ze super by było mieć miseczkę C albo D ale spokojnie - przyjdzie i na to czas :P ..xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaa66
ŻoneczkaKrk jest jedną krecha jak w mordę strzelił :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Co do zespolu downa. Moja kolezanka w pracy ktora zaszla w ciaze (nie mogla zajsc, starala sie baaardzo dlugo az wkoncu maz ja zostawil z tego powodu, poznala innego i zaszla po wielu wielu probach). Dowiedzialam sie wczoraj ze dziecko bedzie wlasnie mialo zespol downa. Lekarze dali jej wybor ale zdecydowala sie urodzic. I kazda kolejna ciaza zakonczy sie zespolem downa. Mi sie obilo o uszy ze jesli jest sie juz po poronieniu badania prenatalne sa za darmo, bynajmniej u mnie w jednym miejscu, nie wiem czy wszedzie tak jest, ale mozecie popytac. Dzis kichnelam i tez az mnie zgielo w pol bo mnie jajnik zabolal jakby rozrywalo, tylko ze ja w ciazy nie jestem :( Elilka ja mam male (.)(.) :D ja mialam dekolt w serduszko bez ramiaczek. Nie dawalam zadnego puszapa i bylam zadowolona bo suknia i tak byla usztywniona wiec byly odrobinke wieksze ale nie jakas mega roznica :) ja nie chcialam na prosto bo wydawalo mi sie ze jeszcze bardziej mnie to splasci :P jesli bedziesz chciala to posle Ci jakies zdjecie jaki mialam fason ;) ale na dzien dzisiejszy wybralabym zupelnie inna, taka wlasnie podkreslajaca talie i biodra, sa takie sexi :D Jovanko zdrowiej :* Alaa powtorz test rano albo idz na bete, trzymam kciuki zeby fasolka dala Ci znak ze to ona a nie @ bedzie :) Stymulowana i jak, migrena odpuscila? Mackowa :* nie stresuj sie, wszystko jest wporzadku :) aa i musze Ci sie do czegos przyznac.. troche Cie nie chcacy oklamalam :P bylam nie doinformowana :P otoz nie jedziemy na wyspe Krk tylko na wyspe Brac do Sutivanu :P Test papp-a jest wykonywany pomiędzy 10 a 14 tygodniem ciąży jako badanie przesiewowe głównie w kierunku zespołu Downa, zespołu Edwardsa i zespołu Patau u płodu. Składa się z oceny biochemicznych parametrów krwi matki i parametrów ultrasonograficznych płodu. NIFTY-nieinwazyjne badanie prenatalne: Badanie oparte na wykrywaniu we krwi matki DNA płodowego pozwalają na określenie ryzyka urodzenia dziecka z wadą genetyczną ze znacznie większą precyzją niż badania oparte na USG i teście PAPPA z tym ze test Nifty jest o wiele drozszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oka3456
Ja jak bede w ciąży to sama się upomne o prenatalne (prywatnie) pewnie drogie ale cóż... dziewczyny wczoraj przechodziła katusze! :( do samego końca dnia bolał mnie jajniki dostałam wzdec i spuchly mi piersi!:(. Boję się że mogę mieć jakąś chorobe (?) Nigdy nie miałam tak w owulacje. Dodam ze śluz byl 'mokry' i zabarwiony w lekki kolor brązu :( co to jest;( wiem ze miałam owulacje bo robiłam testy owulacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej kochane w końcu udało mi się zalogowac na tel. Ja tak mało pisze bo mam ostatnio mega dola;(;( mogłabym nie wstawać z łóżka tylko ryczec a w dodatku jestem przeziebiona. Właśnie ciężarówki poleccie coś na gardło bo już wysiadam. W nocy w ogóle nie mogę spać jestem nie wyspana zmęczona co też pogłębia dola;( ściskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść Dziewczyny ;) Robiłam dziś test i oczywiście negatywny tak jak myślałam... Więc czekam sobie do wizyty...... ehhh NIby coś czułam ale i tak troszkę mi się smutno zrobiło :( Miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Angelus hej a co sie dzieje? Skad ten dol? :( jak sie masz Ty i chlopaki? Kilkanascie stron wstecz Jovanka pisala co na przeziebienie brac :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejaaa :) Jivanka bidulko ty nasza :* ależ czekam z niecierpliwością na wynik wizyty :D i niech moc będzie z Tobą!! ❤️ 🌻 Maćkowa zwykłe badanie krwi i moczu, na co właśnie dostałam leki :D nic złego czy groźnego, ale jednak główka działa :) więc naprawde kochana cierpliwości :) 🌻 Moonlight, Ala dopólki nie ma @ to jeszcze szanse są :) 🌻 kasik 89 Usg genetyczne wykonuje każdy lekarz, każdej pacjentce, jest to zwykłe Usg na którym po raz 1 dokładnie mierzy dzidziusia, jego przezierność karkową, chodź nie tylko. Jest to badanie nieinwazyjne. Jeśli wyjdą jakieś nieprawidłowości wtedy robi się inne badania prenatalne min test Pappa, są one zalecane dla kobiet po 30 roku życia lub takich które urodziły wcześniej, lub miały ciążę z chorym dzieckiem. U kobiet po 35 roku życia są obowiązkowe. Zapewne na ostatnim Usg lekarz zmierzył malucha i wszystko było ok więc nie ma potrzeby robić dalszych badań. Tak mi tłumaczył mój gin :) 🌻 Nessaja no właśnie mój lekarz mówił że są tez za darmo jeśli w poprzedniej ciąży dziecko miało downa i przez to poroniłaś, lub zdecydowałaś że nie urodzisz. 🌻 angelus na meila Jovanka nam wysyłała właśnie jak się leczyc w ciąży :) zerknij sobie :) 🌻 a dzis mnie coś głowa boli od kiedy zwlekłam się z łóżka brrr i w dodatku pada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Angelus wiesz co, niby miala byc 26 maja (sugerował am się śluzem płodnym bo wystapil u mnie 18 dc i trwał tak ok tygodnia) ale ja mam nieregularne cykle wiec juz nie mam pojęcia ehh może się owulacja opoznila. Tak czy inaczej 16.06 mam wizytę zobaczymy co babka powie. .... stymulowana strasznie Ci współczuję. Może zadzwoń do lekarza i Ci powie co możesz sobie wziąć zebys się tak nie meczyla biedna :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi ... Angelus mi na gardło pomaga płukanie z szalwi ;) Stymulowana na twoim miejscu poszła bym do lekarza z ta migrena bo się zameczysz bidulo.. Jovanka zdrowiej szybko ;) Ja zaraz się ogarniam i jade do pracy zawieźć zwolnienie ciekawe co powiedzą ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaa66
Nie miałam drugiego testu niestety.. Ale nie ludze się powinnyscie cos wiedzieć na ten temat jeszcze myślałam żew nocy dostane i dalej nic a piersi to mnie nigdy tak nie bolaly bbrzuch narazie się uspokoil. Czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alaa powtórzyłas test ?:) trzymam kciuki :* Moonlight kurde to już masz kilka dni spoźnienia.weź ty na bete idz bo te testy to można sobie w dupe wsadzić :)Alaa ty też na bete leć :) angelusdominus co to za dołek ?:) Stymulowana mnie piersi wgl nie bolą już ,bolały trochę dużo wcześniej,a teraz już nie bolą i nie rosną,są tylko trochę takie jakby ciężkie,twarde :) weź ty zadzwoń do lekarza bo bedziesz się meczyć z tą głowa :) jak cie bardzo boli to bierz może sam paracetamol,on jest bezpieczny,niby te apapy itp też sa na paracetamolu ale tam też są jakieś inne składniki. IZA nie widać tych twoich dużych (.)(.) u Ciebie :* dziewczyny czy u was też jest taka beznadziejna pogoda ?:) od kilku dni brak słońca i chłodno,wiec tylko w domu siedze i nudzi mi się ;/ miłego dzionka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzin dybry kochane :) Z rana rozgrzewkę miałam bo musiałam na autobus lecieć zeby mi z przystanku nie spieprzyl :) :) Ale przy lżejszej dietce i ćwiczeniach to bieganie juz nie jest takie męczące :) Xxxx Angelus kochana ja mysle ze to przez ta pogodę :( A jak ogolnie sie czujesz? Xxxxx Moonlight jest jeszcze nadzieja :) @ nie ma i dobrze :) Xxxx Alaa u Ciebie tez jeszcze nie jest przesadzone :) @ nie bedzie i bedzie fasolka :) :) Xxxx Stymulowana :* mam nadzieje ze Ci szybko minie! Lez i nie wychodź z łóżka! :* Xxxxx Dziewczyny czy Wam sie sie tak nie chce jak mi :( Jak sobie pomyśle ze do sierpnia jeszcze tak daleko...... A w sierpniu prawie miesięczny urlop :) wiec juz sie doczekać nie moge :) :) Jakos zmęcze te 2 miesiace :( Miłego dnia kochane :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinka No ja z testem w tyłku nie chciałabym chodzić :P heheheheh :D Nie widać tych moich (.)(.) ale kręgosłup je czuje :) :) Na chwile obecna znów zakładam stanik 75D :) :) Jupi :) I wlasnie dobę uświadomiłam ze jednak w ciąży powiększyli mi sie (.)(.) do 75E :) I dopiero teraz im spadło :) Ale teraz spadną jeszcze troche bo odchudzam sie na wesele :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i sie pięknie rozpadało :( A ja w bluzie, trampkach i bez parasolki :( wrrrrrr :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moonlight86
Brzoskwinka poszłabym na betę ale musiałabym sobie wziąć wolne w pracy a jak narazie się na to nie zanosi. A po drugie na betę musiałabym jechać do sąsiedniego miasteczka ehhh.... Jak narazie poczekam jeszcze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×