Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

juupiiii... po dwóch godz dodali mój wpis!!! to są chyba jakies zarty!!! tyle się męczyć!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
hejo niby ksiegowa zlozyla papiery do Zusu I Zus ma Teraz miesiac na rozpatrzenie wniosku I wyplacenie mi pensji za polowe Kwietnia I maj . co do Jakiego Kolwiek UKarania szefowej to moge zlozyc Tylko Pisemne zazalenie do Zus lecz to nie Przyspieszy Wyplaty Naleznych mi pieniazkow :-( brak slow Polskie prawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza u nas to sie chyba kalia nazywa. mam w domu w doniczce takie. są śliczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giubeli piekny brzuszek:) jak to zlecialo za chwile bedzie juz dzidzia z Toba i jednak Tosia zostaje? Co do wanienki to mysle jak Jovanka te wklady sa naprawde fajne:) ja kiedys nawet kapalam bratanka. Od wczoraj boli mnie glowa tego najbardziej sie balam musze siegnac do poradnika Jovanki:) Zdecydowalam ze ide do lekarza w nastepna sobote:) wczoraj mnie brzuch pobolewal ale dzis jest juz ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza to są kalie, ja je miałam na swoim ślubie tylko dłuższe :-) teściowej się nie podobały bo mówiła że kojarzą jej się z pogrzebami. Ale wszyscy inni byli zachwyceni :-) Dziewczyny byłam dziś na badaniach krwi. Od dzisiaj zaczęłam się tego bać.. pani szukała mi pod skórą żyły, igłą! Jak już znalazła to krew nie chciała lecieć.. do tego musiała pobrac aż cztery fiolki.. dobrze że mąż mnie zawiózł bo byłam pół przytomna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W naszym rejonie te kwiaty nazywają się kalie są to kwiaty pogrzebowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhh i juz w drodze do pracy :) Synusia do szkoły odstawiam i czas na mnie :) No widzicie kurna u mnie te kwiaty sie liliami nazywają :) A w Polsce Kalie :) Wlasnie kojarzyło mi sie ze ze w Polsce to sie inaczej nazywa :) ale nie byłam pewna :) No i wlasnie chce bukiet z tych KALII :) Sztucznych oczywiscie :) Xx Kasik89 dobrze ze juz po operacji :) Dbaj teraz o swojego mezusia :) Xx Paola ja jak zaszłam w ciaze to przed spodziewana @ było mi przez kilka dni niedobrze. Obliczylam sobie i mniej wiecej w tych dniach u mnie doszło do zagniezdzenia ;) I wcale nie wykluczone ze i Ty tak zareagowałas na zagniezdzenie :) :* Xx Giubelii ale laska z Ciebie :) :) Marzenie moje zeby wyglądać tak szczupło jak Ty w ciąży :) :* Xx Kasia12 No to kuzwa rzeczywiscie buraczysko jakich mało :( No baran normalnie. O niczym nie poinformował :( Palant!! Idz do swojej i ona Ci wszystko powie co z niunia :) Xx Goscdarka współczuje Ci tej sytuacji :( Pisz skargę na ta chinke niech sie ogarnie!!! Menda jedna!! Xx Olala moja szwagierka tez miała długie na swoim ślubie ale miała brzydko zrobione :( A ja wlasnie chce krótkie i łodygi opleciona czerwona wstążka :) :) Współczuje Ci tego klucia :( Dobrze ze ja mam duuuzzzzeeee i grrruuuubbbeeee żyły a krew leci jakby kran odkrecali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilkaaa00
Czesc dziewczyny :) Zapomnialam hasla i nie moge sie zalogowac. U mnie wszystko sie unormowalo. W niedziele mam miec owulke.Wczoraj wieczorem i dzisiaj rano poszalelismy bo niestety dzisiaj wyjezdzam. * Iza, ja pytalam o ta prace :P * Paola, na test chyba jeszcze troszke za wczesnie. Szkoda ze Giubelli zobaczyc nie moge :( Musze Was dzisiaj nadrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giubelli jesteś:) super zdjęcia:) na prawdę masz mały brzuszek:) teraz czekamy na zdjęcie pokoiku:) Powiedz mi kochana czy dobrze pamiętam, że to Ty byłaś w ciąży na Kanarach? Zastanawiamy się gdzie pojechać,mój doktorek mówi, że Kanary to najlepszy wybór jeśli chodzi o wyloty. Zastanawialiśmy się nad polskim morzem, ale sumując kosztu pobytu tu a tam to Kanary wyjdą nas taniej, nie wiem tylko czy się odważę :D a co do bliźniaków to były, ale został jeden fasolek:) Iza85 kalie są piękne:) i wcale nie pogrzebowe:) ja też miałam mieć kalie na ślubie, no ale....długa historia. Natomiast lilie kojarzą mi się z pogrzebem, sama na pogrzeb wujka zamawiałam wieniec z sylikonowymi liliami;/ hahahha kiedyś byłam na ślubie pewnej osoby która miała bukiet z kalii i kalie we włosach, niestety fryzjerka nieumiejętnie je przyczepiła i zamiast pięknej fryzury, panna młoda miała na głowie uszy od shreka hahah tak te kalie wyglądały:P Alaa dzięki za info, 9 biegnę do Lidla:) Jovanka supe, że trafiliście takie mieszkanie:) My też będziemy się jednak przeprowadzać i tak rozglądam się w internecie, ale nie ma nic ładnego, same babcine mieszkanka;/ planujemy przeprowadzkę na wrzesień - październik więc coś pewnie wpadnie fajnego:) oby:) u mnie objawów ciążowych zupełnie brak:( słoneczko dziś pięknie świeci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł Dziołszki :D U mnie dzisiaj śliczna pogoda :) .......Stymulowana moja siostra przez całą ciąże nie miała objawów i też się zamartwiała czy wszystko ok bo się naczytała na internecie, że brak objawów to coś złego. Tak więc głowa do góry :* ..... Jovanka to super, że się Wam taka okazja trafiła :) kuruj się Kochana :) ...... Kasia12 co za idiota z tego lekarza. No brak słów normalnie. Nie dość, że kobieta stara się o maleństwo to później taki burak się trafi....idź do swojej to się wszystkiego dowiesz :) .....Olala ja jak poszłam raz do jednego laboratorium to identycznie mi babka szukała żyły a jak znalazła to krew nie chciała lecieć. Babka do mnie czy ja się stresuje a ja że nie a to zaraz wymyślała że mało pije... Kuź.a tylko palnąć w łepetynę.. Jakoś jak mi gdzie indziej pobierali to problemu nie było.. porostu żal...... ..... Iza widzę, że przygotowania idą pełną para :) tylko szkoda że nie mogę zobaczyć sukni. Może podaj jakiegoś linka tutaj to zobaczę :) ... Gibuelii witaj :) ostatnio nie miałam co robić to czytałam wątek od początku i nieźle się naśmiałam z Waszych rozmów :) a szczególnie jak pisałyście z Jovanką :) .. U mnie po staremu :) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana chciałam jeszcze dopisać (bo zapomniałam), że moja siostra urodziła zdrowego chłopczyka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana dziekuje :* Potrzebowalam opinii ze nie sa to kwiaty pogrzebowe :) Bo podobają mi sie bardzo ale mi nie kojarzą sie z pogrzebem wlasnie!!! Juz zaczęłam sie zastanawiać czy nie wybrac innych kwiatów bo to bedzie wesele a nie pogrzeb :) Ale jakie?...... Róże? :( bleeee. Piękne sa ale juz oblatane :( Widziałam piękny bukiet z białych kalii/lilii :P i do tego po bokach tak ładnie dobrane czerwone róże :) No cudny był i teraz mam dylemat czy same kalie/lilie :P czy mieszane z różami :) Xxx Elilka kochana a płeć męska czy żeńska do tej pracy? :) Chociaż w sumie bez znaczenia, bo i dla babek i dla facetów jest robota :) Wystarczy tylko chcieć :) :) A co kochana wybieracie sie do Anglii?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moonlight jak wroce do domciu to do komputera siądę i podam linka :) Bo na telefonie to ja nie umiem :) Xx Kurna dziewczyny ja za 2.5 miesiąca bede mężatką :) Hmmmm w sumie to tylko tyle sie zmieni ze bede miała inne nazwisko i obrączke na palcu :) Bo po 10 latach to ja sie czue jakbym juz dawno była żona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilkaaa00
Planujemy.Moj BF w koncu przejrzal na oczy i zobaczyl ze marnuje sie w aktualnej pracy i trzeba cos dzialac. Najchetniej to praca dla mnie i dla niego. Mamy tam znajomego ale on wie sie tylko o jakiejs w magazynie.Zawsze cos, ale wolalam jeszcze Ciebie zapytac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lachony moje! Tak jak myślałam - mam infekcję bakteryjną. No a przy bakteriach to żadne rady ze szkoły rodzenia nie pomogą, bo przy czymś takim na lipę, szałwię i tym podobne syropki z cebuli można sobie jedynie popatrzeć, efekt będzie taki sam. Lekarz chciał mi przepisać Augumentin, ale jestem uczulona na penicylinę, więc odpada. A penicylina jest nasłabszym antybiotykiem, po który można sięgać w pierwszej kolejności w ciąży. Antybiotyków mocniejszych na razie nie chce mi podawać, do poniedziałku mam spróbować innych leków, które mi przepisał. Jak nie będzie efektów to wtedy niestety antybiotyk. Nie chcę... :( _nessaja_ - marne szanse, że za 3 tygodnie będzie zdjęcie buźki małego, bo jest główką do dołu, a twarz ma skierowaną na maminy kręgosłup:) No ale może?...;) Jak będzie to rzecz jasna wysyłam:) Goscdarka - czemu mam wrażenie, że się poddałaś, jeśli chodzi o Twoją szefową? Ja bym jej dla samej zasady tak zrobiła koło dupy, że popamiętałaby na długo. Co Ci zależy? A przez takie odpuszczanie te szuje czują się bezkarne! Przemyśl to jeszcze i nie wymyślaj durnych historii o martwym dziecku, bo nie czujesz ruchów! Który Ty masz dokładnie tydzień? Przecież byłaś już w ciąży, na pewno wiesz, że każda ciąża jest inna i nie można ich porównywać. A martwić to się możesz dopiero jak ruchów nie poczujesz d0 24-26 tygodnia (info od mojego lekarza). I nie sugeruj się tym, że inne dziewczyny już czują, bo to naprawdę ani niczego nie zmieni u Ciebie, ani nie podziała na Ciebie uspokajająco:* IZA_85 - ja kiedyś marzyłam o kaliach w bukiecie ślubnym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moonlight może ja z Waszej rodziny, że też objawów nie mam;) najchętniej chodziłabym co tydzień na usg, żeby sprawdzać czy jest ok....:) Iza85 to jest Twój dzień i musisz mieć wszystko tak jak Ty chcesz! Same kalie prezentują się ślicznie i są bardzo delikatne:) natomiast dodając parę różyczek w Twoim wypadku myślę, że też będzie pasowało ze względu na suknię :D ja miałam bukiecik malutki z białych i fioletowych róż tzn to była jakaś odmiana róż, nazwy nie pamiętam;/ a miały być fioletowe i białe kalie, no ale cóż , ktoś mnie ubiegł i zrezygnowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elilka ja mieszkam w Londynie dokładnie :) Nie wiem jak jest w magazynach i fabrykach bo to juz poza Londynem ale i tak da rade :) W Londynie praca jest i to duzo :) Mozna sporo zarobić ale sporo tez sie kasy wydaje na mieszkanie :( Poza Londynem ceny za mieszkania sa przynajmniej o polowe tańsze :( Ale mysle ze jesli zdecydujecie sie wyjechać to nie bedziecie żałować :) Jedyne co najbardziej dokucza to tęsknota ale po paru miesiącach człowiek sie przyzwyczaja :) Idzie z tym żyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana :* :* Nie ma to ja poradzić sie forumowych sióstr :) Zawsze doradza :* Choć moje sis tez mowila ze dobry wybór :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
jovanka tak masz racje poddalam Sie nie mam juz sil na to wszystko wciaz musimy Pozyczac pieniadze :-( a co do tyg to dopiero 16 na 17 Ale no w drugiej CIAzy powinny byc wczesniej heh :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza Elillka my też myślimy nad wyjazdem do Anglii. Bo tutaj to się człowiek może garba dorobić.... Niby pracujemy obydwoje ale starcza tylko na bieżące wydatki.... zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znajomy ktory tam mieszka, opowiadal w poniedzialek ze wystarcza 2 tyg i ma super telewizor , gdzie w polsce musisz pracowac i odkladac na niego 2 lata ;/ Fakt, ze jest kawalek od rodziny, ze nie odwiedzimy ich wtedy kiedy tego bysmy chcieli.Przeprowadzke planujemy max do konca czerwca.Jesli sie nie zdecydujemy to moze w wakacje wyskoczymy na weekend do Anglii, zobaczymy jak tam jest i moze wtedy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paola1801
Iza moja mama placi za mieciac za jeden pokoj i salon z kuchnia mala i lazienka 1tys funtow a moja ciocia na wsi w 850 za domek. Trzy pokoje u gory i lazienka na dole kibelek kuchnia i salon z malym ogrodkiem plus rachunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
juz dawno do was Pisalam a tu uuu Nadal nie ma posture :-/ denerwuje mnie to Kafe Jak tak Dalej bedzie to uciekne lub Maaaalo Bede Sie ODzywac :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goscdarka nie denerwuj sięęę! swoją drogą moje wszystkie posty wskakują.... a i nie szukaj objawów czegoś złego u siebie, ja też staram się tego nie robić! musimy być silne! a tą chinke bym zgniotła na Twoim miejscu i jej nie popuściła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovanka. współczucia. Ale nie ma rady, jak bakterie to i antybiotyk. Ale nie martw się na zapas. Moja szwagierka też miała infekcję kilka tyg. przed porodem i brała antybiotyk. Dzidzi nic się nie stało, a ona szybko się infekcji pozbyła:) Tylko wiem, że musiała to koniecznie wyleczyć, bo jeśli nie, to w czasie porodu bakterie przechodzą na dziecko. także zdrówka kochana:*:* dla Ciebie i małego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem ze od swojej sie wszystkiego sie dowiem. ale wizyte mam dopiero 20 czerwca!!! tyle czasu bede czekać w nieświadomości czy wszystko jest dobrze czy nie.. nie wiem jak ja tyle czasu wytrzymam? to przecież 2tygodnie!! i bedą się bardzo ciągneły... dlaczego nie ma wiecej takich lekarzy jak ta moja co mnie prowadzi??? on powinien mówic co sie dzieje a nie mruczec sobie cos pod nosem! jak tu miec zaufanie do takich lekarzy?? on chyba ginekologiem został za kare albo z przymusu. takie mam wrażenie po pierwszej wizycie u niego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×