Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość Pita82
Maćkowa jest za wcześnie na bicie serca. Nie masz się co martwić. a ja w tym temacie (USG) chyba wiem co piszę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola no skoro to są aż tak bardzo silne bóle to może jedz do szpitala.ale cały czas cie boli brzuch ? czy czasami przestaje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz razem z kregoslupem caly czas. Wzielam nospe, zobacze. Jak nie przejdzie to zadzwonie po meza (akurat ma akcje strazacka cholera:-( ) i jade. A tak rano sie cieszylam ze brzuch juz nie boli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pita ,Eweelka, Alaa Moonlight chyba dołącze do was, śluz zaczyna mi się różowawy. więc pewnie jak zwykle nic z tego nie wiem czy kiedyś w ogóle nam się uda :( Nie mam żadnych objawów jak przed @ (.)(.) mnie nie bolą , temp też nie spadła, a zawsze na 2-3 dni przed spada. I w związku z tym zastanawiam się nad tymi ziołami czy je brać, bo za miesiąc pewnie będę brała clo jak się dostanę do lekarza. Szkoda że nie przyjmuje prywatnie :(, bo już w tym cyklu bym zaczęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maćkowa postaraj się nie denerwować, na pewno wszystko jest w porządku :) i na następnej wizycie zobaczysz pięknie bijące serduszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam wam obrączki które wybraliśmy. Są w Aparcie i na allegro są 150 zł tańsze i zastanawiamy się czy kupić na allegro czy w Aparcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maćkowa nie zamartwiać sie mi prosze. Ja na pierwszej wizycie tez nie widziałam i nie słyszałam serduszka, a na następnej juz piękni biło:* Wszytsko jest ok, nie bój sie slonce :* Olala a bierzesz cos na podtrzymanie? Bo nie pamietam????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To byłam ja Stymulowana. Zalogować sie nie moge:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasik uważam ze lepiej kupić w sklepie normalnie. na allegro mogą być jakieś uszkodzone albo coś albo mogą wysłać nie takie jak bedziesz chciała. poza tym w sklepie bedziesz mogła zmniejszyć albo zwiększyć rozmiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana biore duphaston.. (35 zl) starcza na 10 dni, ale nie chce oszczedzac na dzieciaczku. Bardzo chce, pragne zeby bylo wszystko dobrze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olala moj lekarz przy bólach jak na @ każe mi wziąć dodatkowa dawkę duphaston i luteiny i leżeć , moze weź sobie, na pewno Ci nie zaszkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zaszkodzi jesli wzielam juz dwie nospy? Dawkowanie duphastonu mam dwa razy dziennie po jednej tabl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubki moje!:) ESKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!! Jak ja się cieszę! Aż mi serducho mocniej zabiło:) Ale bym Cię wyściskała teraz:):):) Masz się oszczędzać, nie stresować niepotrzebnie i cały czas myśleć pozytywnie! Dziubeczek kochany:* Maćkowa - ja byłam też bliska zawału, bo w 7 tc nie biło jeszcze serduszko. I też przepłakałam całą noc. Babka kazała mi przyjść po dwóch tygodniach (i nie rozumiałam wtedy dlaczego nie codziennie, żeby monitorować sytuację;) - wydawała mi się taka bezduszna jak mówiła, że za dwa tygodnie, bo dla mnie to była wieczność). I w 9 tc było piękne, pulsujące serduszko mojego dziecka, na które tak czekałam:) Tak masz myśleć! :) Będzie dobrze, zobaczysz:* Ktoś kiedyś powiedział, że ciąża uczy cierpliwości - no to masz właśnie pierwszą poważną lekcję;) Ćwicz, ćwicz, bo przed Tobą jeszcze wiele miesięcy oczekiwania na Krasnala, który siedzi sobie spokojnie w Twoim brzuszku i rozwija się w najlepsze:) ❤️ Poza tym jak lekarz wyraźnie powiedział, że jest w porządku to znaczy, że jest w porządku! Izulinka - skąd wiedziałaś, że chodzi mi o to, żeby nie robić z siebie dałniątka?:):):) To była najlepsza rada z tą gadką z lekarzem, wiesz? Tak zamierzam zrobić! Jesteś nieoceniona, dziękuję 🌻 Olala - śliczny, mały okruszek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy ktoras z was po owulacji bolaly jajniki albo macica nie bedac w ciazy? ale to tak solidnie ze czasem ani kroku zrobic nie mozna? podkusilam sie nawet na test owulacyjny i nie mam wiec juz jest po tak jak by sie zgadzalo a boli mnie non stop :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik_85
Nessaja mnie tak bolalo jak mi sie torbiel robila:-( ale to nie musi byc to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_nessaja_ - mnie zawsze bolały jajniki podczas owulacji, macica chyba nie, nie wiem. Ale jajniki to tak mnie zawsze rwały, że czasem utykałam na nogę. Paola - ładne obrączki, takie gustowne, nieprzesadzone i ze smakiem:) My mamy lekko zaokrąglone na brzegach, te brzegi są cieniutkie (jakiś milimetr-półtora), z żółtego złota, a wewnątrz jest białe matowe złoto:) Jedyny model, który spodobał się nam obojgu i to w tej samej chwili podczas oglądania:) IZA_85 - teraz jest tyle modeli do wyboru, że naprawdę można zgłupieć:) Wytrwałości!;) Dziewczyny, właśnie wypiłam litr mleka:):):) I jeszcze bym piła, ale już ni mom:P P.S. Nie dostałam jeszcze materiałów ze szkoły rodzenia na mail, ale jak tylko dostanę to Wam prześlę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka12198999
Mackowa ty chyba pasem po d***e chcesz dostac! Kazda potrafi pipulinka uspokajac a sama schizuje;* no ale wybaczam bo kobiet w ciazy nie bijemy;) bedzie dobrze , ciesz sie ! Nessajs ja tak mialam, teraz przed @ tez. Czasem to nawet usiasc nie moglam ani noga ruszyc. Pieron wie od czego. Jajnik prawy teraz mnie tak napitala ze loj i @ sie zbliza, w dumie juz dzis powinna byc franca. Olala bedzie dobrze:* jesli ci nie przejdzie jedz do szpitala slonko. Hej Ewelka, pita, ala, moonlight to ja piata;) na szarym koncu;) Ala a u ciebie jak? @ miala byc dzis? Buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello dziewczyny :) Ale Wy szalejecie z tym pisaniem :) Ja dzis miałam wolny ale szalony dzien :) Rano sie zebraliśmy cała trojka i pojechaliśmy do ambasady polskiej bo musiałam złoży wniosek o paszport bo za 3 dni moj traci ważność. Pozniej latalismy po sklepach z obraczkami :) Pól Londynu przeoralismy :P Ale wreszcie wybraliśmy i za tydzien jedziemy po odbiór :) I teraz Was zaskoczę bo kupiliśmy obrączki z tytanu :) :) Nardzo nam sie spodobały i wytrzymalsze sa niz złoto :) Eska kochana serdecznie i z całego serca Ci gratuluje :) :) Ja Ci od początku mówiłam ze to fasolka i ze @ nie bedzie :) Super :) Ciesze sie bardzo :) A beta na pewno teraz bedzie ciagle rosła :) Moonlight a powtarzałam test albo bete? Moze jednak tej @ nie bedzie :) Eweelka kochana pamiętamy :) :* Ja ostatnio tez 2 dni nie zakładałam i focha na dziewczyny postawiłam bo o mnie nie wspominały :P hehehe. Jak u ciebie kochana?? Olala cudne wieści :) Super ze fasolink rośnie i serduszko bije :) :) :* Paola obrączki na prawdę super i za niewielkie pieniadze :( Nessaja kochana mnie po poronieniu brzuch bolał jakies 4-5 dni. I mysle ze to na pewno macica była bo tak po srodku mnie bolał i w srodku. Pozniej nic a w srodku cos mi jeszcze zostało i to mnie bardzo dziwiło :( I teraz jak @ miałam to bolal. Ogolnie tak jak na normalny @ tylko 2 dnia mnie co jakis czas latały lekkie skurcze. I to tyle. Mysle ze u Ciebie jest wszystko okay :) Twoja macica fasolki sie domaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinka No to sporo kasy na obrączki Wam poszło :( My za nasze tytanowe daliśmy dzis.........uwaga 500zl z dwu letnim ubezpieczeniem jesli sie zniszczą albo porysuja to wymieniają na nowe :) Pita kochana :* :* :* Moonlight obrączki ładne :) Podobają mi sie :) :) Mackowa kochana nie martw sie :) Wszystko jest dobrze :) Fasole zła za malutka jest zeby serduszko zobaczyć :) Jest dobrze :) :) Ja byłam w 8 tyg i ciezko było jej wychwycić serduszko aż wkoncu znalazła :) Takze spokojnie :) Jest wszystko okay :* Olala spokojnie kochana. Jedz do szpitala i niech Cie tam zostawia. Dadza Ci większa dawkę leków na podtrzymanie i bedzie dobrze :) Musi byc dobrze :) Daj znac kochana jak sie czujesz!! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nessaja u mnie tez nie ma kropek oddzielających wypowiedzi :( Kaszana jest ta nowa cafe :( Porażka :( Trzeba im opinie wystawić!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paola1801
Hej;* mam nadzieje ze nie beda sie rysowaly te nasze obraczki ;-) Mackowa serduszko dopiero zobaczysz przy nastepnej wizycie. Kochana nie ma co denerwowac sie;* Iza ja im juz swoje zastrzezenia wyslalam pierwszego dnia odnosnie kafe. A co :D Zapowiada sie piekny sloneczny dzien :-) I moze jutro morze... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tableta jednak jakos zalogowalam sie ale innym sposobem. ;) Teraz juz chyba bede na niebiesko ;d Mowilyscie ze luteina pod jezyk nie dobra. Ja juz biore drugi cykl i dla mnie taki smak neutralny. ;p Za jakie grzechy siedze omtej porze w pracy. Powinnam spac jeszcze heheh. Dzis moj P z pieskiem odprowadzili mnie do pracy;-) jak milutko. Rano wypil ze mna herbatke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
hejo wszystkim :-* :-) ja dzis znów bede średnio aktywna bo moj malec ma zabawe w przedszkolu z okazji dnia dziecka i :-) i do tego u mnie dzis w mieście pełno koncertów... milego spokojnego dnia wam życzę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wszystkim :* ...... Iza ja narazie nie robie bety ani testu. Moze w przyszłym tygodniu. Się nie nastawiam. Niby dni płodne były ale jak to Jovanka pisała ze przy dniach płodnych może nie być owulacji :/ ..... goscdarka u mnie w miasteczku dziś tez dzień dziecka w przedszkolu i jakieś tam koncerty :) tylko pogoda do doopy Milego dnia Kochane 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaa66
A u mnie pogoda do doopy @.dalej nie ma ale wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią że przyjdzie temperatura 37.1 ale wiem ze zaraz spadnie ból piersi już troszkę mniejszy. Miłego weekendu laski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczyny :) Ja jeszcze w wyrku leze, a co :) Moje dziecko obudziło mi sie dzis o 7.15 :( ale nie pozwoliłam mu z łóżka wstać :P Udało sie go przetrzymac do 8.00 :) :) heheh. Jak do szkoły ma wstać o 7.15 to z wielkim bólem :) :) U mnie dzis pogoda w miarę :) Nie pada, pochmurno tez nie jest ale i slonce nie bardzo wyglada :( :( Moze sie poprawi bo niby ma byc dzis około 20 stopni :) wiec czekam :) Moonlight dobre podejście :) I tak trzymaj :) A ja trzymam cały czas kciuki zeby o fasolka była :) .... A ja kurna zapomnialam o tabelce :) Nawet sie nie aktualizowana ma juz po @ :) :) Moze jak do laptopa zasiade do poprawie :) Xxxx Milego dnia laseczki :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
hej wam nie mam dziś za bardzo czasu więc wpadłam wam życzyć miłego dnia :*** nie piszcie za duzo :) ola lepiej już dzisiaj ? :) a jaką masz tą nospę ? normalną czy max? przeczytaj ulotkę tam pisze ile tabletek możesz brać dziennie.ja jak mnie boli brzuch to zwykłej biore dwie naraz i to czasami dwa razy dziennie :) trochę się stresuje co u mojej fasolki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pita82
Witam Was Kobietki! Olala i jak tam byłaś w szpitalu, jak się czujesz? U mnie pogoda nawet spoko ze słońcem. Posprzątałam już dom, jeszcze podwórko muszę ogarnąć. Oczywiście mój pies mi pomaga, a raczej dokucza, bo to jeszcze młody rozrabiaka. Miłego dnia ***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paola1801
Miala ktoras z was klucia od przytulanekmcaly czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×