Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

a wczoraj znowu miałam uczucie, że normlanie czułam jak rośnie mi brzuch i rozciąga się skóra, też tak macie??? tak w ogóle to Was podziwiam, że potraficie chodzić na wizyty co 4 tygodnie:) ja się zachowuję jak wariatka i jak tydzień nie jestem u lekarza to już zaczynam się zastanawiać czy wszystko ok, tymbardziej teraz gdzie jedna troch,ę się napracowałam i przebywałam w mieszkaniu w którym było malowanie, co prawda nie w tym samym pokoju, ale jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaa12
stymulowana to normalne ze szybko sie meczysz. ja tez tak mam. jak pościel zmieniam, pranie wieszam, albo jak zmywam naczynia. raz robiłam porządki w szafce z ubraniami. wszystko położyłam na łózku ja sobie usiadłam, przebierałam to co już sie nie mieszcze a reszte składałam. i nawet takim siedzeniem sie zmęczyłam. nawet jak w szafce ze starymi zeszytami ze szkoły i notatkami robiłam porządki wszystko wywaliłam na podłoge bo było mi wygodniej miałam tak samo.:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sie mecze. Nie wyobrażam sobie chodzić do pracy. Gdzie robilam na produkcji. Masakra. A teraz w domku siedzę i powoli sobie dziubie wszystko. Ale zeby isc do sklepu to mam torbę na kółkach i ciagne to jak stara baba i sapie i dysze. Majgad jak energi ma człowiek malo , a jak sobie przypomnę jak biegalan na fitness i tam skakalam godzinę, to teraz nie wyobrażam sobie tak ćwiczyć. Żywcem nie dałabym rady. I padlabym po minucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale udalo mi sie zrobic pyszne leczo. :-) mmm. Miałam dzis bardzo przykry sen, śniło mi sie ze zaczęłam krwawic i przypuszczałam ze poronie. Bardzo zly sen. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karciaaa
Hej Kochane no wkońcu coś się tu dzieje:))) Zoneczka Kochana ale to nie myśl o tym śnie poprostu nasza podświadomośc robi figle i śni się nam to czego się obawiamy także nie zadręczaj się:** Paola ja słyszałam że zwierzęta a zwłaszcza psy wyczuwają ciąże ja tak samo jak biorę jakiegoś to do brzuszka się tuli:)) ale wiesz jak to jest może to był przypadek:)) Stymulowana a no Ty faktycznie się przeprowadzasz.... oszczędzaj się ile możesz i już niedługo będziecie zbierać nowe wspomnienia z nowego mieszkania niech się Wam super mieszka:)) Iza Kochana wszystkiego dobrego na okres wakacyjny:*** Izulinka no wkońcu się odezwałaś:) fajnie że wszystko dobrze u Was:) Dziewczyny mam prośbę do Was bo nie mam dostępu do meila a tam wysyłacie zdjęcia brzuszków... wyślijcie na forum bo ja bym pooglądała Wasze i jak rośniecie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek :) Paola zwierzaki są mądre i może Majlo coś przeczuwa? :) Stymulowana uważaj na siebie i broń boże nie podnos ciężkich rzeczy bo jak nie to w tyłek! :) Żoneczka na szczęście to zły sen i w lutym przytulisz swojego aniołka :) nie przejmuj się :* mi np śnił mi się facet przebrany za mikołaja z siekierą w ręku który mnie gonił.. :) sny zawsze są na odwrót więc Ty urodzisz zdrowe dzięciątko a ja nie zostane poćwiartowana przez "Św. Mikołaja" :) karciaa hej :) mój chyba widziałaś? Jak nie to jutro wyśle, bo co środe robie zdj :) Już jutro usg, nie mogę się doczekać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona_88
hej, dawno tu nie pisalam :) widze, ze pisalyscie o ruchach dziecka, kiedy mozna poznac plec itd. U mnie bylo tak, ze pierwsze takie bulgotania poczulam gdzies w 17tygodniu, a w 20 pierwsze wyrazne ruchy. Co do plci, to poznalam w 16 tygodniu, na starym sprzecie. Lekarka powiedziala, ze dziewczynka, a pozniej juz sie to potwierdzalo. Wiecie, mala za 2 dni konczy 5 miesiecy :) czas zapiepsza...:) a w sobote ja chrzcilismy i byla super grzeczna:) a tak sie balam. Pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karciaaa
Olala już jakiś czas temu a to wrzuć jutro nowe zdjęcie:) i trzymam kciuki jutro żeby wszystko było oki:))) Fiona super że wszystko u Was dobrze a czas ehh normalnie tak ucieka że szkoda gadać...:/ Najadlam się wlaśnie kromek z szynką i sałatką ze słoika robioną w tym roku:P ogórek i papryka i cebula no norlanie nieo w gębie:PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiona całusy dla aniołka :) Karciaa wrzuce pewnie jeszcze przed wizytą.. :) właśnie muszę jeszcze zadzwonić o której mam bo pamiętam tylko że po 16 :/ Dziewczyny jakie są/były Wasze najdziwniejsze zachcianki? Bo moja od kilku dni to makaron spaghetti, nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie był to smak na surowy makaron...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Olala ja wczoraj jadlam kielbase z makaronem i sosem jak do ryby po grecku, bylo paskudne i w zyciu nie zjadlabym czegos takiego gdyby nie to ze w ciazy jestem :-) trzymam kciuki za dobre wiesci od lekarza :-) jak sytuacja z tesciowa i przede wszystkim mezem? Juz bez klotni? :-) &&& Stymulowana zrob zdjecie i pokaz jaki masz widok z okna i za czym bedziesz tesknic :-) mam nadzieje ze w w nowym mieszkanku bedziesz sie bezpiecznie czula i nikt nie bedzie Cie okradal :-) &&& Zoneczka ja tam z Twoim lekarzem sie nie zgadzam. W klinice do ktorej chodze pracuja super specjalisci ot chocby pan doktor Mrugacz, wszyscy maja uprawnienia do wykonywania badan prenatalnych, sprzet wysokiej klasy... i mimo to na ostatniej wizycie nie byli w stanie w 100 % okreslic plci. A badanie mialam w 14 t i 3 d ciazy wykonywane. Na usg genetycznym lekarz powiedzial ze to w 60% chlopczyk ale dodal ze to sie okaze pozniej, okolo 16 tygodnia. Co do wymiotow to u mnie dzis 6 dzien kiedy nie witam sie z kibelkiem twarza ;) wiec pomalu mi chyba przechodzi chociaz z rana czesto mdli. &&& Paola jak poszukiwania sali ida? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się wkurzyłam!!!!! :( dzwoniłam żeby sprawdzic o której mam jutro wizyte i okazało sę że babka w recepcji zapisała mnie naczwartek :( cholera jasna!!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
dziewczyny co do zachcianek to ja mam talent :-p jak byl sezon na truskawki tu pokrojone dodawalam do miseczki z kapusta kiszona i tak wcinalam :-p & mackowa co do okreslania plci to rowniez twierdze tak jak ty wiec nie bede powtarzac twoich argumentow :-) .& olala pewnie ci przykro co do tej wizyty lecz dobrze ze zadzwonilas bo tak bys poszla i by cie nie przyjeli i dopiero bys byla zla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karcia ale szukalam na necie i czysta krew oznacza trwałość, szczęście urodzaj. Nie wierzę w to ale podświadomie lepiej ze oznacza to coś dobrego, hihi. A moja śliczna stara sunia jak mnie widzi to 7 razy więcej sie cieszy. A najgorsze jest to że płacze. Skacze biega naokoło mnie i płacze. A jak jej oczka ocieram to tak pociąga noskiem jak placzaca osoba. I mi sie zła w oku kreci. Ze nie Moge jej zabrać. Bo blok, bo ona jest ze wsi i szczeka na każdego przechodnia. Wszysto by jesszcze przeszło ale teść nie potrafi obchodzić sie z psami i ich poprostu nie lubi. A ja jej na stare lata nie mam zamiaru psychiki psuć. Jest z moimi rodzicami i siostrą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola to tylko 2 dni czekania, dasz radę:-) ale ci zazdroszczę tez bym juz chciała jakies następne usg. A do zachcianek to moj mąż musiał mi kombinować białą krede. Bo miałam ochotę sobie ja oskubać. :-) a wlasnie jak sytuacja z tesciowa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa to gratuluję juz nie zygania kilka dni. Ka tez Okolo 5 śni juz cisza. Ale lekko zamdli ale Mysle ze to juz Nie to co było. A co do lekarzy to ja zawsze uważałam ze co lekarz to inna opinia. :-) dlatego jest sie dobrze dzielić wszystkim tu i z informacji wyciągać średnią :-) A ja wam musze wysłać zdj mojego brzucha jaki juz spory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olala to chyba wszedzie na recepcji panuje bałagan. ty przynajmniej jestes zapisana dwa dni póżniej. ja wogóle na liście nie byłam. lekarka ja mnie zobaczyła od razu sie zapytała co ja u niej robie skoro nie jestem zapisana. jak jej pokazałam kartke którą ona sama mi dawała zebym mogła sie zapisac to zaczeła wrzucac tym z recepcji. wole nie wiedziec co sie działo tam po moim wyjsciu jak ta z recepcji przyszła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Żoneczko wrzucaj wrzucaj brzuszek swój z maleństwem, jestem strasznie ciekawa :) u mnie oczywiście nadal nic nie widać :) 🌻 Stymulowana widok miałaś sympatyczny, coś jak u mnie w pracy tylko że ja na 2 piętrze pracuje :) pięknie musiało być w sylwestra :) mam nadzieje że w nowym gniazdku będzie Wam lepiej :) 🌻 Izulinka :* hellou ależ brzuszek ogromny! :) duża Zuzia pewnie będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maćkowa spokojnie niedługo bedzie i po tobie widac:) kiedys jak pracowałam w sklepie z ciuchami przyszła klientka z dwóją dzieci i chciała sobie kupic bluzke tylko taką luźniejszą. nic po niej nie było widac a ona z tekstem ze jest w 6 miesiącu ciązy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
mackowa dokladnie nie zamartwiaj sie brzusiem wielkosc niema znaczenia wazne aby malenstwo bylo zdrowe... u mnie pelno znajomych juz maja dzieci i np. * moja siostra wieeelki brzuch a mala miala tylko 2100 * jakis czas temu moj M dostrzegl nasza wspolna znajoma i mowi ej a ona chyba jest w ciazy co ja na to fakt za 2 tyg rodzi :-) praktycznie nic nie bylo widac , przytyla 5kg a corcia prawie 3kg * tak samo moja kuzynka brzusio taki malutki nawet na koniec sie nie wybil a mala ponad 4 kg itp. itd. :-) ja jak na ten tydz tez mam malusi brzusio i wiem z doswiadczenia ze im mniejszy brzusio tym lzej- mniej tych negatywnych objawow ... A wlasnie planuje w piatek wybrac sie do ciotki na komputer i w koncu was wszystkie zobaczyc wiec spodziewajcie sie mych opoznionych podziwow :-D moze uda mi sie wyslac wam swoje zdjatko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny to ja IZA85. Jestesmy w drodze do Francji i pozniej dalej. Wjeżdżając pod kanał La Manche skończy sie moj darmowy internet w telefone wiec nie wiem kiedy teraz sie odezwe. Ciezaroweczki Uwazajcie na siebie i swoje maleństwa, staraczki jak tu zajrze to chciałabym zobaczyc wieści o 2 kreskach od każdej z Was :) Tylko nie piszcie za duzo żebym Was nadrobiła :) Bedzie mi tęskno za Wami ale pozniej przynajmniej bede miała co opisywać :) Do następnego napisania laseczki :) Buziaki dla każdej z Was :) :* :* :* :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goscdarka fart był taki że nie byłam pewna o której godzinie mam wizyte.. Dzwonie i babka mówi mi zę nie jestem w ogóle zapisana.. Ja wielkie oczy i mówi żeby sprawdziła jeszcze dzisiejszy dzień i czwartek dla pewności.. No i okazało się że dzień później :/ Zoneczka to są "aż" dwa dni:/ cały czas miałam nadzieje, że to tylko jeden dzień i zobacze maluszka :) a tu taki psikus.. Wrzuć zdjęcie brzuszka :) u mnie dzisiaj pierwszy raz usłyszałam od kilku osób że już widać :) Maćkowa, Żoneczka z teściową się omijam (na moje wieeeelkieeee szczęscie :). Mówie Jej tylko dzień dobry i idę w swoją strone.Tylko wczoraj się z Niej uśmiałam bo teść z mężem robili Jej telewizor i akurat zawyła syrena. Obaj wybiegli i tyle ich widziałyśmy.. Przyszła na góre i zaczęła bluźnić na Nich że zostawili ją bez dobrego telewizora. Powiedziałam Jej, że zdziwiłabym się gdyby zostali naprawić a mieli gdzieś straż.. Z mężem układa nam się dobrze. Na niedziele mam już plan dnia. Nie jedziemy jednak do Kazimierza a do Warszawy na cały dzień.. Popływamy po Wiśle, pochodzimy po Starówce. Mam zamiar kupić na grouponie karnet na paintballa dla Niego ale jazde na gokartach. Taki malutki prezent :) Maćkowa gratuluje nierzygania :) oby tak zostało już do końca ciązy :) już niedługo pewnie zacznie być widać brzuszek.. Pamiętam, że jeszcze nie dawno sama chciałam żeby już było u mnie widać :) IZA85 przyjemnej podróży Kochana :* A ja dzisiaj w nocy dostałam mocnego kuksańca od męża i to w bolące piersi.. :/ Miał szczęście że nie w brzuch.. Nie denerwowałam się bo wiem że nie specjalnie ale jeśli jeszczze raz się to kiedyś zdarzy to zaczne się przejmować.. Ale się rozpisałam :) Buziakiiiiii :*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik_85
Czesc kochane. Ja tylko na minutke. Ola szkoda ze nie do Kazimierza. Bo ja pewnie bede tam od czwartku do niedzieli codzoennie. Moze bysmy sie spotkaly. Ale i tak milej zabawy. Fajny prezent dla meza. Witaj fiona, ale zlecialo. Przyslij zdjecia malutkiej. Buziaczki dla was. Iza wszystkiego najlepszego, szczesliwej podróży. U mnie zaczynaja sie maliny wiec jak któras ma ochotę to zapraszam:-)dlatego bede pewnie rzadko pisala. Musimy jeszcze porozwozic zaproszenia i zrobic mnustwo rzeczy przed weselem a to juz tylko miesiac zostal. Uciekam spac. Dobranoc buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I za chwile do pracy..:( Mackowa sale juz mamy. Te wszystkie piekne juz zajete ale z tych co zostalo to fajna calkiem. Trzeba ja udekorowac i bedzie super;-) wczoraj zalatwilismy dj z dziewczyna ktora spiewa. Jeszcze sie nie obudzilam chyba hehe;-) buziaki dla kazdej z osobna;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W niedziele bylam w kosciele, tak wiem nie ma czym sie chwalic.. tzn bylismy razem. Pogadac o slubie i o bierzmowaniu. Nie musze gdzies robic za kase tylko w swojej parafii i jesienia. Ale mialam plan aby do uk jezdzic i co miesiac byc na dwa dni w polsce. Bo umowa sie konczy i na kuroniowce bylabym. Takze Iza przyszlosc mozliwe ze planujemy w uk ;-) ;* Mackowa, Stymulowana jak wam leca te tc. Jeszcze nie dawno pisalyscie o dwoch kreskach. Ala obudzila moje nadzieje :D jakies takie mam inne nastawienie. Ola fajnie ze z mezem wszystko ok;* Przyszla tesciowa troche narzuca nam rzeczy zwiazanych ze slubem ale nie chce sie klucic. Chce sasiadow niech ma ale jakas ich corka z osoba? W zyciu :D no i takie narzucanie ze mamy zegnac gosci z ciastem. Jak ja planuje szybciej z mezulkiem uciec:D i ciasto niech daje swiadek. Ale to nie bede jej denerwowac, zrobie jak bede ja chciala i moj przyszly maz:D Co do sukienki to mojego P siostry kolezanka miala piekna suknie i chce sprzedac za 1700 jak dla mnie 1600. Moze ja zobacze ale moja mama podala mi nazwe str gdzie sa promocje 70% nawet jak nie wiecej. Suknie po 200dolarow. Co to jest 800 zl za piekna ksiezniczkowa sukienke? Ktora u nas kupisz za 3tys co najmniej... jejq jestem taka ciemna co do slubu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darka ja Cie podziwiam co do tych stresow zwiazanych z praca. Ja bym juz chyba dostala wrzodow żołądka. I na Twoim miejscu wyjechala za granice. Wiadomo najpierw maz a pozniej wy. Ja to bym musiala najpierw ja a pozniej P. Bo on ma tu dobra prace a ja bym musiala ogarnac wszystko. Mam nadzieje ze bedzie co raz lepiej :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paola1801 a spóźnia ci się już???? Pamietaj nadzieja umiera ostatnia. :) Co do ślubu też jestem nieogar. Sale mamy i zespół póki co ale dużo czasu jeszcze. A co z Twoja praca!? Wymyślił cos szef!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
paola oj wcale bym sie nie zdiwila gdyby sie okazalo ze dorobilam sie wrzodow zoladka, mam glupi charakter i zawsze sie wszystkim bardzo przejmuje i to czesto na zapas a teraz z ta praca to juz w ogole.... cien czlowieka wciaz zla nerwowa malo snu strasznie sie boje jak to wplynelo na malego :-( jutro wizyta heh... a co do wyjazdu to bardzo bysmy chcieli wyjechac tylko nie w ciemno lecz zeby jakis znajomy cos ogarnal M a zas wlasnie my bysmy dojechali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darka a macir jakis znajomych za granica? Biedna :** :( Ala szef wczoraj wszystkie wzial na rozmowe i ja juz nie jestem kierowniczka ale smierdziucha taka bo jest na kazde zawolanie i pod telefonem. Sorry to ja jestem zawsze pod telefonem. Ona blizej mieszka ale ja nie raz przyjezdzalam... ale nie wazne. I zostanie wynagrodzona. Ok pff:-) No powinnam miec wczoraj, dzis. Jakos tak. Ale nir zapowiada siem wczoraj jakos testu nie kupilam. Mialam blisko apteke a odkad babka zmarla mam daleko tzn blisko pracy a od domu dalej. A nie pojde do szefa sklepu co jest pod domem prawie. Hehheh. Wczoraj mialam spotkanie z dj odnosnie wesela i nie mialan czasu. A pozniej wiadomo nie chcialo sie chodzic. Tymbardziej gdzie grzmoty straszyly burzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×