Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość MaćkowaŻona
Iwetta2013 witaj :-) Ja tez mialam problem z cyklami, raz trwal 28 raz 33 dni, jak tam mu sie chcialo. Tylko ze u mnie byl tez problem z pecherzykami, po prostu rosly za malutkie. W zwiazku z tym lekarz zaserwowal mi kuracje clo i monitoring, a luteine po owulacji i peknieciu pecherzyka. W drugim cyklu ze wspomagaczami udalo sie zajsc w ciaze :-) czy Ty mialas robiony monitoring? Wiesz czy pecherzyki rosna jak trzeba? I przede wszystkim jesli to jest Twoj pierwszy cykl staran to jeszcze nie masz co brac do glowy :-) zdrowej parze zajscie w ciaze zajmuje okolo pol roku. Skup sie poki co na slubie i nie mysl za duzo o ciazy bo to swietny srodek antykoncepcyjny :-) 🌻 Kasiulkaxoxo hej nie poddawaj sie! Od tego cyklu zacznij sobie mierzyc temperature o stalej godzinie, to bardzo duzo daje jesli chodzi o staranie o dzidziusia. Wiesz kiedy zbliza sie owulacja, kiedy okres sie zacznie. Nowy cykl przed Toba i nowa nadzieja :-) &&&& Aluska11 witaj, co prawda pozna juz pora i w zwiazku z tym moglam cos pokrecic ale ja te badania robilam zdaje sie w 3 dniu cyklu :-) poczytaj w necie, albo najlepiej lekarza zapytaj :-) &&&& Nessaja to jutro sie pomieniamy numerami :-) bede o Ciebie spokojniejsza ;) &&&& Lece spac moje drogie :* Paola na dobre wiesci czekamy! Zaciskam kciuki na wszystkich czterech konczynach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zoneczka wg cyklu powinnam miec owu w ndz wiec @ 17 powinna byc. Ale ze byla chyba w srode to podejrzewam ze moze kolo 14. Mackowa, dobrze, a Ty kiedy nastepna wizyta? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej;* Wstalam rano i pedze do lazienki. Otwieram test i juz robie i patrze chyba krew widze.. podcieram, mowie ku***... mowie ale co otworzylam to juz go zrobie ale wiedzialam ze wyjdzie jedna. No i przyszla franca. Wstrzymuje staranka do slubu. Tzn zaczne przed. Chyba ze ten miesiac moze jeszcze... eh Wipisze ktos mnie w tabelke na 06.09?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pita82
Paola kurcze szkoda, że jednak przyszła @.... ale jesteś pewna że to ta franca? A może to tylko plamienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dupa :( niedobrze.... A myślałem że nam powiesz o 2krechach Nessaja jK teraz zelzyly te upały to jest trochę lepiej. Hmm u mnie z l4 to nie wiem jak będzie bo mam własna firmę i dziewczyny. Jeżdżę i pomagam zobaczymy jak to będzie. nessaja gdzie się podziewalas????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ze to długo za wcześnie. Ale wczoraj jechałam do pracy i poczułam takie bulgotanie w brzuchu jakby cos robiło salta ale od razu pomyślałam zd to za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
paola :-( a bylam pewna ze sie udalo.... w koncu beda dwie kreski zobaczysz :-) & olala na ktora masz wizyte? bo dzis nasz dzien w koncu :-D karcia na 16 :-* a ja na 17:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapytalam sie P czy staramy sie ten miesiac czy odpuszczamy do slubu a on ze mysli ze odpuszczamy aby nie bylo lipy ze slubem. Napisalam ze musimy o siebie dbac a on ze mam racje i ze zaczniemy sie starac 4 miesiace przed slubem. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslalam aby brac tabletki anty i odstawic. I moze wtedy sie uda. Albo badania takie za 300zl dla planujacych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wizyta szkoda gadac. lekarz sie pojawił po 18. weszłam jako 3 w kolejności. pierwsza była tam ok 10 min. druga 20 min. a ja 15 min z czego 5 min czekałam az zacznie badanie bo pisal dokumenty tej poprzedniej. idiota słowem sie nie odezwał!!! jedyne co powiedział w trakcie badania to bedzie cytat jego wypowiedzi: "yyyy" koniec cytatu. kilka razy debila sie pytałam czy cos nie tak i nic nie odpowiedzial. leżałam i nie wiedziałam co mam o tym myśleć.błam taka przestraszona ze masakra. już mi łzy zaczeły leciec przez niego bo nic nie chciał powiedzieć. później jeszcze kilka razy go pytałam czy cos nie tak i też nic nie powiedział. po badaniu jak juz sie ogarniałam to powiedział ze wszystko jest dobrze. i ze dokumenty bede w mojej karcie u lekarki. tyle że wizyte mam za 3tyg.. i teraz tyle bede czekać zeby sie dowiedziec jak wyszły te badania... po mnie wchodziła też taka pani co ma tydzień po mnie i pyta sie mnie jak badanie to powiedziałam jej zeby sie przygotowała na to że on jej nic nie powie. to az sie wkurzyła... z tego co wiem to już dużo skarg było na niego u kierowniczki ale to nawet nie pomaga. wychodzi kiedy chce i nikomu nie mowi gdzie idzie i czy wróci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paola, kasiulkaxoxo szkoda ze sie nie udało. nie poddawac sie. nastepnym razem sie uda..:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paola1801 tabletki anty nie dają wam żadnej pewności. Przeznaczcie ten czas na badania zdrowy styl życia i nie myslcie o tym przede wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
kurde kasiaa12 az sama sie wkurzylam na tego twojego gin... wrrr co za debil nooo.... juz sie pogubilam wiec przypomnij mi jeszcze raz, dlaczego raz idziesz do tego pajaca a raz do tej pani doktor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie prowadzi lekarka. do niego chodze tylko na usg jak mam skierowanie. z tego co mi wiadomo to tylko on robi usg na tym sprzecie w pracowni. nikt inny sie tym nie zajmuje. wszystkie ciezarne jak maja skierowanie na usg sa zapisywane do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz jeszcze bardziej jestem wkur........ chciałam kupic gondole do wózka. juz znalazłam idealna, nie drogą ładną zieloną miała wszystko. adaptery do wózka. przykrycie na nóżki i moskitiere. miałam powiedziec bratu zeby mi ja zamówił. oczywiście wczoraj jak wychodziałam do lekarza to go nie było. dzisiaj patrze AUKCJA ZAKOŃCZONA!!! czy wszystko musi mi sie teraz walic?? najpierw stelaż do wózka, teraz gondola... ciekawe co bedzie nastepne??????????? na dodatek zeby było smiesznie mój wczoraj dostał 3 pkt karne i 350 zł mandatu... dobrze ze tyle bo chcieli dac drugie tyle!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry laseczki :* nessaja w końcu jesteś :* każda się o Ciebie martwiła... Chociaż dobrze, że odpoczęłaś psychicznie :* Maniula witaj :* Usia gratuluje z przyszłego ślubu :) jak ja chciałabym mieć to wszystko przed sobą a nie za :) Kasiulkaxoxo u mnie był śłuz większy niż zwykle.. Ale teścik zrobiłam w pracy bo strasznie kręciło mi się w głowie :) Zrobiłam nawet dwa, a następnego dnia rano trzeci.. Szkoda, że @ przyszła, ale nie załamujemy się i działamy dalej :) Aluska111, Iwetta Witajcie :) Żoneczka dziękuje :) dopiero na zdjęciu zobaczyłam jakie mam rozstępy na boku.. A używam bio oil i chyba na mnie nie działa :/ Paola nie poddajemy się prawda? :) nie załamujemy i w ogóle :) Goscdarka w koncu nastał dzień dzięi któremu przez kilka dni będziemy spokojniejsze a potem znowu troska do następnej wizyty :) ja mam pomiędzy wizyte bo o 16:30 :*:) kasia12 musimy zajechać do tego debilnego gina i mu nakopać w tyłek! Kochana zaraz wszystko się odkręci i bedzie wszystko po Twojej myśli :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
jesli dobrze polaczylam wszystko to znaczy ze chodzisz na fundusz tak? dziwne to bo u mnie kazdy gin ma w swoim gabinecie usg i nie wysyla do kogos innego, czy to na fundusz czy prywatnie :-/ szkoda ze u ciebie tak nie ma i ze akurat ten pajac jest od tego.... co do wozka to sie nie denerwuj , jeszcze sporo czasu i na pewno trafi sie jeszcze ladniejszy niz ten i sama sie ucieszysz ze jednak tego nie udalo ci sie kupic :-* co do mandatu bym sie wsciekla lecz dobrze ze wiecej nie dali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Dziewczynki zapraszam do mnie na malinki :D oo Paola szkoda :( A już myślałam że się udało. My w pierwszej wersji też mieliśmy przerwać starania na kilka miesięcy żeby maleństwo nie urodziło się tuż przed lub tuż po ślubie jeśli byłby za rok, ale jest już ZA MIESIĄC, jeju ale ten czas leci. Z kucharkami mamy się spotkać na dwa tygodnie przed weselem, a teraz muszę wszystko poustalać z DJ. Stroje już mamy, jeszcze alkohol i samochód. Najbardziej żałuję że nie będziemy mieć kamerzysty, ale dla takiej garstki osób nie bardzo bo będzie duży stres i ceny też mają niezłe. oo kasia12 ten twój lekarz to kawał ... a nie możesz pójść gdzieś prywatnie sobie zrobić tak dla siebie? Mój ostatnio dostał fotoradar i kto wziął na siebie? on dużo jeźdi więc tak jest lepiej. oo Witam nowe koleżanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMUŚKI ❤️ Majowa************27*********18.01.2014*********Marcelinka Fiona************** 25*********07.03.2014******** Wiktoria Taka oto ja*********24*********24.03.2014*********Dominik Giubelli ************27 *********25.06.2014********Antonina motynka ***********24*********09.07.2014******* Miłosz JovankaJo *********29 *********16.07.2014*******Kacper Angelusdominus ****24 ********17.07.2014*******Zuzia PauliśC************* 23 ********18.07.2014******* :) CIĘŻARÓWKI 🌼 bejbe27 *******27 ********* 18cs****************** tp 16.08.2014 Goofcia********22*********6cs*********1dz********tp 07.11.2014 Izulinka7*******24*********13cs********1dz****** *tp 15.11.2014 goscdarka *****24*********6cs*********2dz********tp 15.11.2014 kasiaa12*******23**********?cs********1dz******* *tp 18.12.2014 Kaasik89*******25**********4cs*******1dz******** *tp 24.12.2014 Stymulowana**28*********18cs********1dz********t p 12.01.2015 olala2013******24**********5cs*********1dz********tp 15.01.2015 brzoskwinka14**21********14cs********1dz******** tp 21.01.2015 Eska 22**********23********17cs********1dz********tp 27.01.2015 MaćkowaŻona***27********16cs********1dz********tp 24.01.2015 karciaaa*********24*********2cs********1dz********tp 01.02.2015 ŻoneczkaKrk*****26*********1cs*********1dz****** *tp 06.02.2015 Alaaa66**********28********14cs********1dz****** tp 10.03.2015 AKTUALNE STARACZKI - 2014 🌼 marta86100_______28______75cs_______2dz_____@13.05.2014 87srem___________27_______22cs______1dz_____@19.05.2014 moonlight86_______28______2cs_______2dz______@26.05.2014 Pita82____________32______2cs_______1dz______@23.07.2014 Agniesi88_________26_______8cs_______1dz_____@31.07.2014 IZA85____________28______1cs________2dz_____@05.08.2014 paulinka121989____25____13cs________1dz_____@07.08. 2014 Eweelka__________32______7cs________2dz____@10.08.2014 nessaja___________21______4cs_______1dz_____@17.08.2014 kasik_85__________29______18cs_______2dz_____@01.09.2014 Paola1801________22______11cs_______1dz_____@06.09.2014 z z A gdzie paulinka i Ewelka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karciaaa
Hej moje Kochane:** jejku chwile mi zeszło żeby Was nadrobić hehe Iza się za głowę złapie jak to zobaczy:PP Na początku witam nowe koleżanki i Usia gratuluję dwóch kresek a za resztę trzymam mocno kciuki!:)) i dziewczyny dobrze piszą nie myśleć o tym:)) Paola Kochana moja ta głupia franca!!! oj już my się postaramy żebyś następnej nie dostała! wykorzystaj wakacje do końca jak najlepiej i nic nie odkładajcie tylko żyjcie normalnie nie nastawiając się... Olala masz śliczny brzuszek i ja nie widzę tam żadnych rozstępów nie szukaj sobie nic na siłę:P ale Ci narobili z tymi wizytami ehh masakra ale przynajmniej jesteśmy we trzy dzisiaj:))) Kasiaa12 ja to bym na koniec wizyty chyba udusiła tego lekarza naprawdę podziwiam Cię że masz taką cierpliwość:) kawał nie powiem czego bo on przecież ma płacone za to więć niech pracuje tak jak trzeba a jeśli nie czuje powołania to niech spada bo on nie jest od tego żeby martwić tylko żeby kobieta w ciąży sie nie martwiła... ehhh Nessaja no wkońcu jesteś... cieszę się że troche zmieniłaś nastwienie wiem po sobie że to naprawdę pomaga i napewno wkońcu się Wam uda:) Mackowa Ty to jesteś teraz jak nasza Jovanka heh godnie ją zastępujesz:** ehh trochę Was nadrobiłam:) a ja to już się nie mogę wizyty doczekać... martwię się okropnie i pewnie znowu będę zestresowana:/ ja wogólę dziś taka zmęczona wstałam oczy napuchnięte i glowa boli:/// byle do 16 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karciaa kochana ja mam to samo.. Obudziłam się dzisiaj przed 1 w nocy i w ogóle zasnąć nie mogłam.. Ciśnienie mam niskie, ale jak zwykle jak będą mi mierzyć na miejscu znowu będę miała 140 na 90 :/ po co my się stresujemy jak wszystko musi być w jak najlpeszym porządku? :) Ja mam nadzieje, że lekarz powie mi co dzidzia ma między nóżkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karciaaa
Olala no takie już jesteśmy heh no a mi za to takie głupie sny się sniły że szok heh ale nie myślę o nich...:) a widzisz to wysokie masz ciśnienie na miejscu.... a ja dziś też niskie ale myślę że to przez tą pogode:) no ciekawe czy się obruci i Twój i mój ale i tak najważnejsze to żebym usłyszała że wszystko jest dobrze:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paola szkoda :( ale glowa do gory, tak jak dziewczyny mowia, przeznaczcie ten czas dla siebie, na badania, zdrowy styl zycia i tak jak chyba Kasia85 mowi, kochajcie sie spontanicznie bez myslenia ze robicie to bo robicie dzidzie ;) & Kasik85, malinyyyy!! mow gdzie mieszkasz, wsiadam w auto i przyjezdzam :) ja za malinami to glupia jestem i oczy mi sie swieca jak je widze :D uwieeelbiam :) & Alaa, robilismy sufit w dziennym pokoju i niby sie nie wydaje ale roboty przy tym bylo i tydzien nam na to zeszlo, a potem sprzatanie tez masakra. No i troche odpoczelam, staralam sie tak nie liczyc i owulka mnei zaskoczyla w srode :P poza tym tez mialam nijaki humor bo moja 'przyjaciolka' ta od serca sie na mnie wypiela, twierdzac ze ja mam swoje zycie a ona swoje i zdaje jej sie to byc rozmijajace i widujac sie raz na ruski rok tak naprawde nic o sobie nie wiemy... nie chce mi sie nawet juz tego komentowac, bylo mi przykro i jakos przebolalam. A bylo to na samym poczatku jak przestalam sie odzywac. & a gdzie jest zdjecie brzuszka Olali? :) ja go nie widze :P & jestescie kochane :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darka moja ma w gabinecie sprzet. jakiś nowy. ale w tej pracowni co byłam jest większy monitor i dokładniejszy. z tego co widziałam to tam można robic wszystkie te wszystkie pomiary do badań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez stracilam przyjaciolke rok temu. Mieszkamy od siebie 40 min autem. Ja do niej ciagle jezdzilam. Wpadla jezdzilam. Brala slub bylam. Non stop lecz ona u mnie byla 3 razy doslownie. Bo jej sie nie chcialo jechac. Zal jej bylo kasy ja nie wiem. Bylo mi z tym zle ale tlumaczylam sobie ze ma dziecko , meza to nie ma czasu. I wkoncu moj slub... Rok temu zaprosilam ja i nie przyszla. Powiedzialam sobie koniec! Od tego momentu ani raz do niej nie napisalam nie zadzwonilam. Ona mi 2 smsy napisala na zyczenia noworoczne I urodzinowe. Nie odpisalam jej. A jak bedzie miala pretensje , a na to tylko Czekam , to jej krotko odpisze spierd... Bo przyjazn musi byc z dwoch stron a nie jedna tylko skacze I sie stara. Tym barfziej ze jak ostatnim razem tam bylam to wydalo sie ze moje sekrety ona wydala calej swojej rodzinie. Tak ze podziekowalam tej dziewczynie. Mam przykaciela meza I tu w krakowie z 5 bardzo dobrych I zaufanych kolezanek. Lecz Boje sie slowa przyjaciolka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×