Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

no pewnie że bede zaglądać oj nie w cale nie marzcie nie opuszczam was przyzwyczaiłam się do tego forum no ale przecież chociaż na kafe można być w kilku miejscach na raz????. giubelli 3 mam za was mocne kciuki za wszystkie na raz i każdą z osobna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eska 22
czesc dziewczyny no i dzis przyszedl @ juz wczoraj czulam ze bedzie... umieram z bolu brzucha koszmarnie sie czuje...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eska przykro mi.;( trzymaj się;) ja tez kurcze okres miałam 19 skończył się 21 w pon chyba miałam jakieś krwawienia a dzisiaj brązowe plamienia już nie wiem nigdy takich nie miałam masakra podbrzusze mnie boli w ogóle.;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelusdominus
to byłam ja tylko tel mi się zawiesil i mnie wpisali jako gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ A jednak eska :/ szkoda... :( myślałam, że choć Ty jedna.... no u mnie też nie za ciekawie, czuję moje jaja ;) bolą jak fix i raczej nie na ciążę.... śledzę i obserwuję. 29 dzień cyklu, jakby nic nie było to jutro mogłabym robić test. Ale niestety i tak go nie wyciągnę. Ehhh szkoda gadać. Żałuję, że nie zrobiłam sobie badań, choć i tak wyszłyby źle przez torbiel. Teraz kiedy jej nie ma mam skierowanie ale nie jest już ważne niestety. 🌼 Właśnie! Łóżko sobie kupiliśmy! Pisałam Wam? Może co pomoże.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelusdominus
oj biedne moje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eska 22
Nie wiem co jest z nami dziewczyny... ja juz naprawde nie wiem o co tym wszystkim myslec...:( Giubelli jestesmy z Toba:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie my są jakieś lewe.... :) to śmiech przez łzy niestety, bo co nam zostało....ledwo siedzę w pracy, boli mnie brzuch jak fix. Lekarz mówił, że jak po wyleczeniu mnie z torbieli nie zajdę do grudnia - mam się zgłosić do niego. I pewno wypisze skierowanie dla mojego M. Ale tak daleko w przyszłość nie wybiegam, bo może akurat się uda...? Kto wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelusdominus
hej od godziny 14 staram sie napisacale nie chce dodac mojej wypowiedzi tel strajkuje;];] a ja tez mam nadzieje że się uda może akurat naz święta ale by był super prezent;];]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Hej kochaniutkie;* mi juz przeszlo uzalanie nad soba. @ dzis sie skonczyla. Pisalam ostatnio ale nie widze swojej wypowiedzi takze pewnie moj tel tez strajkowal... no cos laski nastepny miesiac staran, mam nadzieje ze bede owocne dla nas wszystkich;) hmm teraz tak mysle jak tu liczyc dni plodne w moim przypadlu skoro mam tak nieregularny @;( musze zdawac sie na obserwacje;/ ciezkie dni za mna i przed...dostalam mega uczulenia pieron wie od czego. Wszystko swedzi;( do tego zab boli a wizyta dopiero 11.10. Kajfne chyba. Eska damy rade, musimy:* nastepny miesiac bedzie bejbi bum;) zalapie nas wszystkie, zafasolkujemy;) Giubelli jak lozko? Oby przynioslo szczescie ;) Angelusdominus jak u Ciebie?;) milej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelusdominus
tez mam nieregularne iec zreguly idziemy nazywiol choc zauazylam ostatnio ze gdzies w okolicach dni pldnych mam dosc gesty sluz. u mnie jako tako zimno;] a u ciebie jak? co taka cisza dzisiaj? giubelli na pewno baluje;];]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Angelusdominus;) U mnie tez zimno;( brrrr dopiero wrocilam z roboty, a jutro znow na 8. Masakra;( kurcze no niby da sie zauwazyc te dni plodne po sluzie ale cholender czemu tak ciezko zaciazyc?! Ci co chca bejbi musza sie ciezko starac a niektore pyk pyk i wpada;/ niesprawiedliwe to wszystko.... tak, Giubelli napewno imprezuje, rozrywkowa dziewczyna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelusdominus
właśnie mnie to zawsze wkurza z te co nie chca uprawiają seks na prawo i lewo z byle kim zachodzą od razu a tu człowiek ile się musi nameczyc;/ ech tak ciekawe jk jovankajo;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
No sobota to kazdy baluje;) to i ja zmykam na lozeczko;) moze mezus mnie przytuli;) hihi milej nocki;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Lasunie ! :) No ja już po weekendzie ;) Piątek u znajomych - 4 piwa wypite z żalu okresowego sprawiły, że spałam do południa sobotniego, potem teściowie a niedziela to rocznica moich rodziców także weekend jak zawsze pracowity. A wiecie co jest najlepsze? Że owszem, trzeba czasem ruszyć d*psko z domu i wyjść do świata, ale najchętniej siedziałabym w domu, z pilotem w ręce i z żarciem przed nosem bo jestem typowym kanapowcem. Ale z drugiej strony jak mnie już najdzie łazęgostwo ;) to mnie do domu zaciągnąć nie można.... 🌼 no ja już ostatni dzień @, więc PAULINKA, ANGELUSDOMINUS i INNE !! Wzywam Was i Wasze jaja :D do porządnej pracy i skupienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelusdominus
no witam;] zbieram wlasnie moje jaja do roboty;];] dobre;] wnajblizszych dniach pwinnam miec dni plodne wiec z M zabieramy sie lstro do pracy;];] no to giubelli sie wybawilas;] ale to czaami jest potrzebne czlowiek troche zapomni o kloptach;] my wczoraj caly dzien u tesciow tesciowa wyprawiala imieniny;];] wiec caly dzien nasluchalam sie jak powinnam wychowywac dzieci;/ masakra a gdzie reszta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej nie odpuscilam was, ale bylam w szpitalu z nadcisnieniem. Obudzialam sie w nocy roztrzesiona, cisnienie 160/106, szpital od razu. Z dzidzia ok, pelno lekow dostalam. Cisnienie sie unormowalo. Jutro mam wizyte u ginekologa zobaczymy co powie, czy wizyty czestsze beda nie wiem. Pozdrawiam was, odezwe sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eska 22
czesc dziewczyny. jak u Was? kolejne starania przed Wami, com? u mnie pewnie jutro koniec @ i mam okropny dylemat czy isc na zabieg tej nadzerki czy o ostatni miesiac sprobowac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelusdominus
fiona oj biedna i jak sie czujesz? eska może idź na zabieg i później będziesz zdrowa spokojna i będzie ci latwiej zajść ;* no może dzisiaj nam się uda zacząć staranka ostatnio nas zmęczenie zmaga;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany ! FIONA ! No to ładnie musiałaś przejść !! Nie ma żartów. A z ciśnieniem to już na pewno. To tak samo od siebie czy miałaś jakieś stresy ? Trzymaj się i nie daj się !! ... angelusdominus - nie ma to jak przyjemna teściówka.... A propos dzieci i teściowej !! Znacie ten kawał? Dzwoni synowa do teściowej: - Mamo, jesteś dobrą matką prawda ? - No jestem i zawsze byłam ! - Mamo, no to jak dziecko zrobi kupkę to kto je przewija? - No matka przewija ! - No to w takim razie niech się mamusia zbiera, bo Twój synuś tak się ochlał, że aż w gacie narobił ! :D ... Eska, z tego co czytałam to nadżerka nie utrudnia zajścia, ale trzeba ją kontrolować żeby nie krwawiła bo może powodować infekcje. Nie wiem, bo jak narazie to ja specjalistka tylko od torbieli jestem :) ale idź może do gina, niech sprawdzi co jest, a przy okazji może zrobi Ci monitoring cyklu, ja byłam koło 9 dc i mówił, że tworzy się pęcherzyk i przynajmniej wiedziałam, że mi się tworzy cokolwiek. A że nie zostałam zapylona - oto pytanie czemu. Działamy i w tym cyklu. Także trzymam kciuki za Ciebie, skonsultuj to jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelusdominus
giubelli dobre ale się usmialam;);) no ale taka prawda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam problem. Robiłam testy owulacyjne od 4 dni. Nadmieniam ze mam nieregularne cykle. W pierwszym dniu była tylko jedna kreska czyli negatywny. W drugim dniu były dwie lecz ta jedna była jasniejsza czyli negatywny. W trzecim dniu to samo. A w czwartym dniu jest jeszcze jasniejsza. To wygląda tak jakby miała przyjść a jej nie ma. Doradzcie mi co mam robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościówo :) dziwne to, albo testy wadliwe albo poczekaj chwilkę bo ja też tak patrzyłam, a za 5 minut dopiero wychodziły te kreski takie jak miały być. Wiesz, sądząc po nas - niezaciążonych mozemy racji nie mieć :P ale tak mi się wydaje. Poza tym nie patrz na kreski bo to tylko stresuje niepotrzebnie, kochaj się w okresie owu codziennie, w pozostałe co drugi dzień i powodzenia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JovankaJo
Dziewuchy moje kochane!!!!!!!!!!!!!:) Alem się stęskniła za Wami!:):):) Wróciłam szczęśliwie i z nową energią rozpoczęliśmy z M starania o ślicznego synka lub śliczną córeczkę:) Dziś dopiero 15. dzień cyklu, więc wszystko przed nami... Ale mówię Wam - jakie mi M zgotował przywitanie... Ech!:) Jeszcze mnie ciary przechodzą jak tylko sobie wspomnę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelusdominus
no witaj kochana my też się za tobą stesknilysmy;) gość ja sie na testach owu nie znam ke przylaczam się do tego co napisala giubelli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No siemano ! Zawojowałaś świat Jovanka ? :) U nas stara bida, zalało nas nas wszystkie na całego. No jestem tak nie wyspana, piję podwójną kawę bo zaraz mój nos zetknie się ze spacją. Oczywiście wczoraj byliśmy u brata męża na herbatce wieczorno-poniedziałkowej :) 🌼 Wyobraźcie sobie, że szwagierka która jest w ciąży dostała nagle uczulenie na chomiki. Kupiła swoim dzieciom, a w sumie sama się nimi musiała zajmować - zawsze tak jest :) No i mój dobroduszny mąż przytachał do nas 3 klatki, 5 zwierzaków, mama moja mało na zawał nie padła a tata siedział i godzinami patrzył na nie śmiejąc się do rozpuku :) Uruchomiłam kontakty :P i już 2 koleżanki wzięły po jednym, moja siostrzenica sprawiła chomika kumpeli na urodziny i zostały dwie cholery tyle że jedna jest gruba i nie wiem czy nie zaciążona :O nieeeeeeeeeee. Także mam zwierzyniec w domu. 🌼 jak u Was? Jakieś wieści odnośnie waszych jaj? :D Piszcie co. Głupoty ale piszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eska 22
o jovanka witamy:) opowiadaj co u Ciebie:) u nas tak jak giubelli pisala bez zmian niestety... znow kolejny miesiac do staran. Wiecie co jednak jeszcze w tym miesiacu nie ide na ten zabieg, maz bardzo tego nie chce i zdecydowalismy ze jeszcze jeden miesiac sprobujemy jesli sie nie uda wtedy pojde. A w niedziele moj mezulek wyjezdza na caly tydzien o matko ale ja bede tesknila... moze pozniej cos zbroimy z tej tesknoty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) Obiecuje, ze przeczytam wasze wszystkie posty, ale narazie jestem zabiegana i taka szczesliwa:) bylam na wizycie, dzidzia szalala, tetno 146u/minute, od 3 dni odczuwam tez bulgotania, przelewania, glownie wieczorem. To pierwsze ruchy:) Wszystko dobrze, dzidzia zdrowa :) a balam sie jak bedzie po tych moich lekach. NO I POZNALAM PLEC;) NA 90% DZIEWCZYNKA! tak jak czulam:) lekarka powiedziala, ze nie ma nic miedzy nozkami:) Jestem szczesliwa i w koncu spokojniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eska 22
wow fiona jak super:) cieszymy sie razem z Toba i gratulujemy :) fajnie masz:) tam sie oszczedzaj i dawaj znac jak sie wszystko u Ciebie rozwija:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×