Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość JovankaJo
Giubelli, ale to jest jakaś różnica - orzechy brazylijskie (o takich pisałyście) a laskowe? Poważnie pytam, bo jak mam kupić to właściwe:),a nie smaczne - tym bardziej, że to nie ja będę je jadła:P. USG dopochwowe zrobię, zrobię, luz jak w czołgu:). Z tą endometriozą to mnie nawet nie strasz - już z jedną gadziną walczyłam, wystarczy! A poza tym pocieszam się, że jakby była jakaś torbiel to pojawiłyby się jakikolwiek objawy - więc na 100% jest ok w tej kwestii:). W ogóle znów dzisiaj mam bardzo dobry humor - nic, tylko w ciążę zachodzić!:):):) No ale na razie nie ma jak, bo @. Trochę lipa, ale z powodu mojego optymistycznego nastawienia - tylko trochę:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty, Jovanka, brazylijskie ? Serio ktoś o takich pisał ? :D bo ja słyszałam o włoskich, że wpływają w pierwszych miesiącach na cewę nerwową dziecka, a mój mądry mąż wpierniczał je ciągle i gadał do siebie "żeby mój potomek był zdrowy, żeby mój potomek był zdrowy...." haha :) czyli te włoskie to takie zwykłe jak masz w ogródku na drzewie - no chyba że się mylę :) także wiesz, czy mają wpływ na facetów to nie wiem. A jak leżysz to poczytaj coś w necie i daj znać, coś tam się nauczyła :) A laskowe może i też zdrowe, ale dla mnie pyszniejsze. Włoskie już są do jedzenia więc dziewczyny, kiece w górę i zbieramy :) Co do endo to ja kochana myślałam, że gin żartuje bo też miałam zero objawów ! Oczywiście nie straszę Cię, ale teraz już wiem, że badać się trzeba co pół roku bankowo ! 🌼 Paula23 i Angelusdominus - 3 dni po terminie jesteście ! Dawajcie znać jak u Was postępy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelusdominus
w piątek testuje dalej będzie tydzień po przytulanku może anuż....;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to angelusdominus czekamy na wieści :) 🌼 NO BABOSZKI DOBIJAMY POMAŁU DO JUBILEUSZOWEJ 50. STRONY !! :) :) :) Dobrze, że jesteście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JovankaJo
Dziewczynki - mam: "Orzechy brazylijskie zawierają duże ilości selenu, który jest minerałem wpływającym na poprawę jakości nasienia, czyniąc je dużo zdrowszym. Ponadto prawidłowy poziom selenu zapewnia sprawność i właściwą szybkość poruszania się plemników. U mężczyzn aż połowa selenu akumulowanego w organizmie znajduje się w jądrach i gruczołach płciowych, a także w produkowanej przez nich spermie, wpływając w ten sposób na podtrzymanie sprawności seksualnej mężczyzn. Zakład Żywienia Człowieka Uniwersytetu w Nowej Zelandii przeprowadził badania na grupie 59 dorosłych osób. Wykazały one, że zaledwie 2 orzechy brazylijskie dziennie zawierające ok. 53µg selenu, są znacznie lepiej przyswajalne przez organizm pod kątem tego pierwiastka, niż tabletki farmaceutyczne zawierające 100µg selenometioniny [zobacz artykuł]. Zawartość selenu w produktach spożywczych jest ściśle związana z zawartością selenu w glebie i wodzie, a gleby na terenie Polski są uważane za ubogie w ten pierwiastek. Warto więc profilaktycznie zalecać mężczyznom z bezpłodnością o nieokreślonej przyczynie zjadanie orzechów brazylijskich w ilości 2 orzechów dziennie ." 2:) - ale jazda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JovankaJo
Giubelli - znalazłam też, że i włoskie są dobre, bo zawierają roślinne kwasy tłuszczowe omega-3 :). Jeszcze znalazłam, że plemniki są w najlepszej formie, gdy zostają wypuszczane na wolność regularnie co 2-3 dni:). Ohohoho! Co my tu mamy! :) Proszę - L-karnityna poprawia r***liwość plemników, Maca, która zawiera sproszkowany korzeń mąki - zwiększa ich liczbę, wit. C ma wpływ na r***liwość i żywotność plemników, cynk poprawia aktywność plemników i zwiększa ich liczebność, no i selen, selen, selen.:) No i kuniec - nakręciłam się. M jeszcze nie wie co go czeka, biedny...:P A Wasi Panowie łykają jakieś witaminki albo co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JovankaJo
Giubelli - kazałaś szukać to szukam:) Dla Panów dobre są również tak: banany, kiwi,wszystkie cytrusy, morele, suszone owoce, żurawina, migdały, ryby, białko - już zrobiłam z tego listę i powiesiłam w kuchni. Dziś na kolację podam M pyszniutkie banany posypane orzeszkami:P A tak poważnie to ciekawe co powie jak zobaczy tę karteczkę umieszczoną w centralnym miejscu na lodówce (czerwonym długopisem:) )... :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JovankaJo
A czemu tak cicho dzisiaj? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelusdominus
jestem;) kupiłam kolejny test teraz pozostaje czekać. to czekanie jest najgorsze wykonczy mnie... ech... zgage mam okropna dziś nic nie mogę zjeść. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelusdominus
niby test wykrywa już 6 dniową ciążę jutro będzie 6 dni... a już mnie korci..... nie dobrze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JovankaJo
Fajnie by było, gdyby Ci się udało, ale w razie we (tfu! tfu!) nie załamuj się, pamiętaj:). Ja dopiero zaczynam 2-cykl starań, w pierwszym - niestety:(. Ale jestem dobrej myśli i staram się podchodzić pozytywnie, bo to naprawdę pomaga:). Pewnie gdzieś pod koniec cyklu złapię doła, jak każda z nas, i będę wyczekiwać, wyczekiwać, wyczekiwać, ale póki co staram się pozytywnie nastrajać:). Będzie dobrze:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JovankaJo
Łapy precz od testu teraz! :) Poza tym sam proces zapłodnienia może trwać nawet do doby, więc nie myśl tak o tych 6-dniach, spokojnie, wytrzymaj jeszcze trochę.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelusdominus
dzięki;) wiem... staram sie myśleć pozytywnie. dla mnie najgorszy jest ten czas teraz ani okresu o ciąży też nie wiadomo. zobaczymy co czas przyniesie. tu nie zmęczona po nocnym pisaniu?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelusdominus
wiem wiem schowałam głęboko w szafie... cierpliwości....;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JovankaJo
Dla każdej z nas to jest najgorszy moment - ja wtedy doszukuję się objawów upragnionej ciąży we wszystkim: w każdym centymetrze swojego ciała, w oczach (szukam takiego matczynego błysku:):):) ), w zachowaniu, sposobie myślenia, słowem - obserwuję wnikliwiej niż naukowiec!:) I nie będę Ci radzić, żebyś tego nie robiła, bo wiem, że to po prostu niemożliwe:). Najgłupsza i najokropniejsza rada, ale wyczekuj cierpliwie:). Co do mojego zmęczenia to jest nawet spoko, w ciągu dnia miałam lekki kryzys i musiałam przespać się godzinkę. Chciałam dłużej, ale się nie dało, bo ciągle z pracy dzwonili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Nie mów mi o orzechach Jovanka bo mój mąż zjadł uwaga! Pół siatki plastikowej i zdycha teraz jęcząc i sapiąc. Wariat. Czyli jednak mają wpływ! Może on czytał ten sam artykuł co Ty ... :-) pisze z tel więc nie rozpiszę się, zatem dobrej nocy, fajny film na dwójce :-) pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ps. Cyce mnie bolą niemiłosiernie ale nadziei sobie nie robię bo to samo było w tamtym miesiącu. Chyba że to objaw d*pka. No nic. Śpię dziś na plecach :-) strzała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eska 22
Witam Was dziewczyny. U mnie jak narazie @ nie ma, piersi caly czas takie same, pobolewalo mnie wczoraj troche podbrzusze ale nie mocno, dzis tez czasami takie kłucia mialam w jajnikach. Jak ja sie boje to nie macie pojecia, jak i tym razem sie nie udalo to juz nie wiem co mam robic naprawde. Ale skoro mam bole tam na dole to pewnie nie...kurde :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelusdominus
jak tam dziewczyny dzisiaj? jest 9 a ja man już dosyć sikam jak opetana i mdłości mam okropne. eska 22 będzie dobrze;) trzymam kciuki aby się udało;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki dzień dobry oj dzisiaj pierwsza podpisuje liste obecności hehe. kawka zaliczona mdłości zero i zajadam się batonikiem na śniadanie a co wolno mi czasami no nie. eska ja tam nie bede cie nakręcać chociaż 3mam za ciebie kciuki no ale z tego co pamietam to tez pisałam że raczej znowu nie wyszło bo mnie podbrzusze bolało jak na @ i co i nic :-) wszystkie trzymamy kciuki kochana. no a reszta nie śpimy no chyba ze jovankajo no niech sobie pośpi kobietka odespać musi....:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goldowa
Czesc dziewczyny... Czekam z niecierpliwiscia zeby byc w ciazy. Jestem z 6 dni od owulacji i mam dokladnie tydz do okresu... Ale przed samym okresem mam zawsze silne bole brzucha a co o dziwo wczoraj mialam bole wlasnie jak do @ i plecy mnie bolaly, bylo raz mi goraco raz zimno, czasami glowa zavoli. Czytalam wczoraj artykul ze przy zagniezdzeniu moga byc bole... Zastanawia mnie to bo to jest tydz do okresu a tych boli juz nie mam.zaciskajac swoje sutki robia sie ciemno brazowe, jedynie sutki bola. Wiem ze to nie musza byc objawy ale czekam z niecierplieoscia zeby za tydz wyszly 2 kreski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eska 22
dzieki dziewczyny ze jestescie ze mna :) to jeszcze dwa dni do spodziewanego @ mam nadzieje ze wytrzymam, smialam sie sama z siebie bo wczesniej korcilo mnie zeby zrobic test ale rano jestem tak zaspana ze zawsze zapomne o tym a pozniej praca to juz nie ma kiedy i z jednym dobrze juz do soboty to wytrzymam jesli wczesniej nie dostane tego dziadostwa... A plecy od paru dni mnie bola jak cholera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo ! Eska i angelusdominus - nie wiem czemu ale mam serio dobre przeczucia co do Was. Naprawdę :) Wydaje mi się że się wam udało z tego co tu czytałam. Piszcie o symptomach piszcie! Będziemy potem wiedziały jak się człowiek czuje przed ciążą ;) 🌼 taka oto ja - to musi być straszne takie mdłości. Obawiam się ich, bo ja mam tak, że jak mi się dzieje coś takiego to wystarczy, że ujrzę kibelek i od razu.... 🌼 goldowa - też jestem 6 dni od owu :) mi zostało ponad tydzień do @, bolą mnie piersi i brzuch - ale to objawy d*phastonu który biorę i znikającej torbieli. Wszystko możliwe u Ciebie, więc dołącz do nas, napisz coś więcej a zobaczysz, że pomoże Ci to. 🌼 Jovanka! Gdzieś Ty ?! Albo się czai i nie pisze bo patrzy, czy się będziemy udzielać ;) (drań jeden :) ) albo odsypia bidula choróbsko. Czekamy na wieści spod kołdry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelusdominus
Giubelli dzięki mam nadzieję. bo dziwnie się czuje nie jak na okres ale też przed żadną ciążą się tak nie cz ułam np. nie mogę patrzeć na chleb żywie się owocami bo d reszty mnie mdli;];]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eska 22
giubelli obys miala racje tak bardzo bym chciala zeby sie udalo :) bylabym najszczesliwsza na swiecie a juz nie powiem o mezu :) radosc niesamowita by byla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goldowa
Ja za bardzo nie chce schizowac bo juz kilka razy oszukalam sie tymi objawami :/ Wiem ze to smiesznie moze byc ale mam od 3 dni jasniutka kreska od pepka w dol - niektorzy pisza ze to za wczesnie a niektorzy ze moze pojawic sie na samym poczatku. Wczoraj mialam sytuacje w trakcie tych boli ze czulam jakbym miala zaraz pasc, bylam w pracy i rece zaczely mi drżec, mocne klucie w brzuchu tak jak przed @ i krzyz. Czasami mialam zgage ale to moze byc ze zjadlam cos. Sadze ze za wczesnie na objawy i jesli ten bol wczorajszym bylo zagniezdzenem to dopiero teraz bede soe obserwowac. W czasie dni plodnych po stosunku bralam nogi do gory hehe lezalam tak po 20 min mowia ze pomaga. Zobaczymy :) 3 mam i za Was kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Oo dziewczyny ale tu sie goraco zrobilo;) tyle wpisow, ze normalnie szok w trampkach;) okres spoznia mi sie 3 dzien..ale wczoraj nie wytrzymalam i testowalam-negatyw:( czyli czekamy na @ i dalej starania....narazie. to leze w lozku i zdycham:( zlapalo mnie grypsko;/ jovankajo- jejju jak sie poczuje lepiej to napewno przeczytam wszystkie twoje wpisy:* giubelli trzymam za ciebie kciuki zeby twoje wyobrazenia o brzuszku sie spelnily;) angelusdominus no i co jutro testujesz? aaaaaa beda 2 kreseczki pewnie;) pisz jutro co i jak;) eska22 i co???? Udalo sie czy przyszla @? Goldowa tez probowalam z tymi nogami ale jakos nie wyszlo;( buzka dla was laski i zycze duzo usmiechu i slonca;) aa no i testu pozytywnie pozytywnego hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelusdominus
tak jutro testuje.... oby oby oczywiście że dam znac dowiecie sie pierwsze zaraz po M;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY ! WZNOSIMY TOAST !! MAMY 50. STRONĘ !!! :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) oby ich było jeszcze następne 50, 150, 550! ale już z przeżyciami ciążówek a nie starających się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×