Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość paulinka121989
Hejooo! Jezusicku ile ja ma stron do nadrobienia!!! Wracam do was juz:*:*:* napisze jak przeczytam te kilkanascie stron:* nadal was kocham i panietam o kazdej;) paulinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie bierze przeziębienie zaczęło się w piątek ale jakoś przeszło.. I sobota i niedziela minęły ok ale wczoraj wieczorem juz czułam gardło ale ludzilam się ze przejdzie jak w piątek. Ale niestety boli bardziej i chyba mam jakieś 37... :( i ciepło w nosku :( A do pracy trzeba iść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :* w końcu was nadrobilam bo miałam tak pracowity tydzień ze nie miałam nawet kiedy czytać forum ;/ i tyle napisalyscie ze juz nic nie pamiętam ... :) w miedzy czasie wyladowalam drugi raz u Gina bi strasznie boli mnie krocze i myslalam ze cos z szyjka się dzieje ale jest ok tylko boli jak cholera i chodze jak babcia .... Goscdarka chyba urodzinki mialas jak dobrze zapamietalam ... Życzę ci dużo zdrowia i łagodnego porodu kochana :* Iza z tego co piszesz to tam u was naprawdę jest porażka ja to od jednego USG do drugiego juz dawno bym osiwiala ... Ola daj znać jak detektor się sprawuje ;) Mackowa i nessaja KOMPOT ja tez teraz o nim marzę :) Jovanka lista super takie porady SA nieocenione ;) Hmm no i w ten sposób moja pamięć się zapelnila i nie wiem co jeszcze miałam napisać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane, weekend za nami czas do pracy wrócić , ehhh jak mi sie nie chce... Pita82 jak Ci mineła niedziela? Nessaja nie ma nic gorszego jak tylko to czekanie.....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza jako że nie mogłam spać to odciagalam ale kiepsko to wyszło... Dobrze że miałam w domu mieszankę bo inaczej zuza byłaby glodna... Ech sobotę cała był w pracy wrócił o 22 a był dodatkowo.. Niedzielę miał wolną ale co z tego wstał o 9 zjedlismy śniadanie poszliśmy do Kościoła wróciliśmy to obiad i później szanowny M poszedł spać od godziny 17 go budzilam udało się o 18.30 nawet nie wstał jak mama przyszła... Ja rozumiem zmęczony no ale ja też;( paulinka słońce no w końcu;) co u ciebie? Gdzieś ty była?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza w swieta jade i tak do uk o ile juz by byl bo jak nie to razem. Na wielkanoc by mial tez wolne bezplatne. No moj problem tkwi ze nie moge tu w pl nic znalezsc a on tam by mial super bo z jego kregoslupem to na wozku by tu skonczyl. To chyba @ przylazla w 23dc :O Rano patrze krew mysle zaj..... :/ No coz jak sie rozkreci to podam termin kolejnej :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jest prenalen gardło piszę bo teraz taki okres będzie chorobowy. Także są pastylki dla kobiet w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
heh iza wlasnie to wszystko slyszalam i nawet jeszcze wiecej masakrycznych dla mnie metod... np po porodzie na drugi dzien do domu... idz do tego polskiego gin i blagam dbajbo siebie i malenstwo.... & paola kurcze to ale cykl ci sie pomieszal :-( oj czas najwyzszy na badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale jak mi sie pomieszal. Darka nigdy nie mialam cyklu 22 dni. Moze przez luteine? Musze isc do gin. Moze w nast wtorek czyli w 9dc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpisze mnie ktoras na 29.10? :* prosze :):) Ale jestem zla. Ale chociaz skrocil mi moja niecierpliwosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurwa taki post napisałam i mi się telefon zawiesił i k***a wszystko skasował :( Już mi się nie chce od nowa tego pisać. Wrócę do domu to Wam odpisze. Albo wieczorem. Ale się w****ilam No!!!!!! Miłego dnia kochane. IZA85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
IZA z tymi 3 usg to w Polsce tez czesto tak jest.jeśli ciąza przebiega prawidłowo i nic złego się nie dzieje to wystarcza 3 usg w ciąży.oczywiście jesli ktos chodzi na nfz,bo wiadomo ze prywatnie płacisz i wymagasz.ja miałam własnie nie licząc tych potwierdzających ciąże i serduszko w 12 tygodniu,a potem dopiero byłam w 21 tygodniu.i teraz tez pewnie bym nie dostała skierowania od razu na nastepne usg za miesiac gdyby nie fakt ze nie dało sie wszystkich pomiarów dzidzi zrobic i nie znam płci.teraz to sie nie moge doczekac tego usg za tydzien bo chce juz wiedziec czy chłopczyk czy dziewczynka,ale ja jakos nie czuje potrzeby chodzenia na usg co 3 czy 4 tygodnie,jesli wszystko jest oczywiscie okey,jak dobrze sie czuje i czuje niunie. ale to moje zdanie :):* a wgl jak się czujesz ?:) któras bloga założyła ?:) ola jak się sprawuje sprzęcior ?:) Pita każda miała chwile załamania napewno,i kazdej było cięzko czytac o innych ciezarówkach,ale nie można się poddawac :) uda się wam wkoncu :) Paola u normalnej zdrowej kobiety moga w ciągu roku wystapic 2 cykle bezowulacyjne,może własnie taki miałas ?nie było owu wiec cykl ci się skrócił. podjęliście decyzje z wyjazdem ? ja bym nie wytrzymała bez mojego P, i nawet kilka dni bez niego jak czasami pojedzie w trase to jest dla mnie masakra :( dla niego z reszta tez. moj sobie zrobił prawko na tiry ale nie jezdzi bo to dla nas za cieżkie,takie rozłąki i ostatecznie jest mechanikiem ciężarowym i zarabia połowe mniej niż kierowca,ale wolimy miec mniej pieniedzy a byc razem :) musicie to przemyslec :) Jovanka ale długaaa lista :) ło matko :) dzięki Ci dobra kobieto :):* Stymulowana jak po weekendzie ?:) ala pochwal sie łozeczkiem :) Izulinka wyslij nam brzuszek :):****** goscdarka Ty tez bys mogła wysłac fotke brzusia :) :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paola poprawiam, ale faktycznie szybko dostałas ta @, druga juz w X :P MAMUSIE ❤️ Majowa*************27*********18.01.2014********Marcelink a Fiona88************ 25*********07.03.2014******** Wiktoria Taka oto ja*********24*********24.03.2014********Dominik Giubelli ************27 *********25.06.2014********Antonina motynka ***********24*********09.07.2014******** Miłosz JovankaJo *********29 *********16.07.2014********Kacper Angelusdominus ***24 ********17.07.2014********Zuzia PauliśC************* 23 ********18.07.2014******** Mikołaj bejbe27 *******27 ******18cs*******1dz***** tp 16.08.2014 CIĘŻARÓWKI ❤️ Goofcia********22*********6cs*********1dz********tp 07.11.2014 Izulinka7*******24*********13cs********1dz****** *tp 15.11.2014 goscdarka *****24*********6cs*********2dz********tp 15.11.2014 kasiaa12*******23**********?cs********1dz******* *tp 18.12.2014 Kaasik89*******25**********4cs*******1dz******** *tp 24.12.2014 Stymulowana**28*********18cs********1dz********t p 12.01.2015 olala2013*******24**********5cs*********1dz*******tp 15.01.2015 brzoskwinka14**21********14cs********1dz******** tp 21.01.2015 MaćkowaŻona***28********16cs********1dz********tp 24.01.2015 Eska 22**********23********17cs********1dz********tp 27.01.2015 karciaaa*********24*********2cs********1dz********tp 28.01.2015 ŻoneczkaKrk*****26*********1cs********1dz****** *tp 04.02.2015 Alaaa66**********28********14cs********1dz******* tp 10.03.2015 Usia1993*********21** *******1cs********1dz********tp 05.04.2015 AKTUALNE STARACZKI - 2014 🌻 asik81____________33______1cs______________@ 27.08.2014 nessaja___________22______5cs_______1dz_____@14.09.2014 Agniesi88_________26_______8cs_______1dz____@ 16.09.2014 paulinka121989____25______13cs______1dz_____@ 16.09. 2014 IZA85____________28______4cs________2dz_____@25.09.2014 Czas na zmianę :P:P Reszta dzielnych STARACZEK🌻 Eweelka_________32______7cs________ 2dz_____@04.10.2014 kasik_85__________29______19cs_______2dz____@04.10.2014 Paola1801________22______11cs_______1dz_____@29.10.2014 Pita82____________32______3cs_______1dz_____ @21.10.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Kochane! Jak samopoczucie po weekendzie?? Słoneczko świeci więc może będzie to dobry dzień :) oooo Agniesia to musicie przypominać dziadkowi co jakiś czas żeby Mu robiło się lepiej :) żeby wiedział tylko ile osób trzyma kciuki za Jego zdrowie.. :* oooo Nessaja co do kosmetyków to ja nie mam na ten temat pojęcia jak w przypadku butelek :/ Może mamy nam pomogą? Darka, Jovanka, Angelus? oooo Giubelli gdzie jesteś? Napisz jak tam Tosia, jak się czujecie?? oooo Usia ja na poczatku też nie miałam ochoty na jedzenia a słodycze mogły wtedy dla mnie nie istnieć.. Ale teraz... Teraz nigdzie nie pójde bez śniadania i cały czas coś bym jadła.. :) a detektora na razie nie kupujemy, pomysleliśmy,że zostały nam trzy miesiące. I cały czas mamy nadzieje, że mała nie będzie robiła nam już takich niespodzianek :) o której masz wizyte? oooo Paola myśle że jak się mocno kochacie to wytrzymacie rozłąke..Tym bardziej, że mamy ere internetu, skype itp. Na pewno jest ciężko kiedy można widywać się sporadycznie, wiem sama po sobie. Ale potem może okazać się że w UK jest Wam lepiej.. oooo Alaaa jakie łóżeczko kupiliście???:) oooo Goscdarka miałaś urodziny? Chyba coś przeoczyłam :/ A więc życze Ci dużo dużo zdrówka, szczęśliwego rozwiązania, spełnienia marzeń i w ogóle wszystkiego czego tylko chcesz :) :*:*:* oooo Stymulowana jak tam po weselu? Najedzona? :) oooo IZA kochana nie denerwuj się i maleństwa :* Poczekamy na pościk od Ciebie :) oooo Brzoskwinka ja chodze do ginekologa na NFZ i co wizyte mam robione usg. To chyba ma się od lekarza, bo ciąza przebiega mi prawidłowo(na szczęście:) Co do sprzętu to na razie odłożyliśmy kupno, mała daje o sobie znać:) wczoraj po raz pierwszy miałam bolesne kopniaczki, bolało dosyć mocno.. Mój mąż się ze mnie śmiał, bo cały czas miałam uśmiech na twarzy :) ale wole czuć taki ból niż nie czuć nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do kosmetyków to nie pomogę bo z każdym dzieckiem używamy emolientow bo każde ma alergiczna i podrazniona skórę ale słyszałam że z nivei są bardzo dobre a co do butelek jestem za aventem te najlepiej nam pasują i dzieciom też franek miał jasiu ma i zuza też.. Miałam kiedyś przez chwilę tomee tipee(czy jak to się pisze;))ale jakoś mnie nie przekonały;):) każde dziecko inaczej będzie reagować na dany kosmetyk więc trzeba poporostu obserwować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alaaa śliczne :) ja taki sam dostaje od siostry :) z tym że po bokach są chyba misie :) Chociaż ostatnio widziałam w sklepie zwykłe łózeczko z piękną pościelą, osłonką na szczebelki,przybornikiem i baldachimem i też miało swój urok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
ewelka :-) widzialam ze wstawilas tabelke :-) mogla bys wkleic jeszcze raz przy okazji i zmienic mi latka z 24 na 25 :-) & olala tak wczoraj urodzinki , dziekuje za zyczonka.... co do brzuszka to chetnie bym wam wyslala no ale tak jak wspominalam kiefys , internet mam tylko w tel i nie moge wysylac na maila fotek tak samo i waszych zdjec nie widze :-( & co do kosmwtykow to ja tez uzywalam nivea i teraz tez a butelki z kacprem avent a teraz cos mnie pokusilo na dr brown czy jakos tak :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejoo :) xx jak zrobię jakieś zdj na którym nie wyjdę jak hipopotam to na pewno wyślę :P :D xx co do butelek to chyba zależy tylko od dziecka, ja mam 2 z Aventu ale to tylko dlatego że mi się podobają :) ale np moja przyjaciółka miała Avent i małej nie podszedł, miała TT i tez małej nie podeszły, używa bodajże Lovi i bardzo sobie chwali. znowu np kuzynka mojego Kamila uzywa z Canpolu za 10 zł i małemu tylko one odpowiadają :) cięzko stwierdzić :) co do kosmetyków to ja akurat słyszałam że nivea wcale taka nadzwyczajna nie jest :) ja tez czytam sroczy blog i chodź d**e się znam to patrze na składy kosmetyków, aby miały jak najmniej składników, a sroka właśnie fajnie opisuje co jest czym w kosmetykach. My zdecydowaliśmy się na Babydream z Rossmana - tanie jak barszcz a bija składem na głowe i Niveę i wszystkie Johnsony. Naprawde warto poczytać :) xx co do kremu na pupkę to nam położna w szkole mówi że mokre chusteczki plus pampers plus krem z tlenkiem cynku równa się odparzenie, nawet w najdroższych pieluszkach. sa na rynku 3 kremy bez tlenku - linomag, bepanten i alantan i my właśnei na alantan się zdecydowaliśmy. Jest to krem apteczny koszt ok 10 zł więc tańszy niż wszystkie te z drogerii. Ja sama używam alantanu tylko innego do twarzy i jest super, a ja mam trądzik różowaty i ciągle miałam czerwone plamy a ten nic nie podrażnia i skóra jest boska. Więc wersja dla dzieci na bank tez bedzie super :) o sudocremie też słyszałam że używa się go tylko przy odparzeniach, nigdy profilaktycznie bo jest za mocny. Ale tu też nie musicie się jakoś obkupywać bo w szkołach rodzenia, czy tez w szpitalu po porodzie w takim pudełku dostaje się próbki więc w razie w, na pare użyć taka próbka starczy :) acha a alantan też na sutki można śmiało używać, łagodzi i nawilża :) xx z tym że moja wiedza jest jeszcze tylko teoretyczna, nie praktyczna :) xx brzoskwinka jak dla mnie oba wózki są śliczne :) i my też zdecydowaliśmy się na łóżeczko turystyczne, wszyscy moi znajomi używali i chwalą :) xx gośćdarka ja też życze ci wszystkiego naj naj najlepszego :) szybkiego rozwiązania :D xx Iza ja właśnie ostatnio tak sobie myślałam o opiece u nas i u was :) i doszłam do wniosku że z jednej strony to lipa bo rzeczywiście małą wagę przywiązują do wczesnej ciąży, i nie działąją zbyt zapobiegliwie, ale z 2 strony też nie potrzebnie nie straszą. U nas czesto lekarze sami wprowadzają zamęt i sieją panikę. mamy też inne normy Nt i wgl u was wartośc dopuszczalna jest wyższa i dzieci mimo to rodzą się zdrowiutkie :) czekam na relacje z wizyty i trzymam kciuki :) wszystko będzie ok :) xx agniesiaa wiesz że ostatnio o Tobie myślałam :) bo sprzątałam w szafach i znalazłam bluzę, o której kiedyś żartowałysmy że ciężko się robi zakupy bo ciągle czekamy na ciążę i że zaczniemy tyć to szkoda kupować. Ja wtedy ją kupiłam bo rozciąga sie na brzuch, niestety teraz już i tak nie wejdę w nią, ale ubaw miałam jak ja znalazłam :) cieszę się bardzo że ci się udało :) xx angelusdominus ja ogromnie Cie podziwiam że dajesz sobie radę z 3 maluchów :) jesteś mama z prawdziwego zdarzenia :) xx buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzoskwinka to dziwne ze nie robią usg. ja chodze na nfz i na każdej wizycie mi robi usg. tylko ostatnio mi nie zrobiła bo była awaria sprzetu. ale serduszko słyszałam bo miała jakis aparat co przykłada sie do brzucha i słychac jak serduszko bije. tylko zdjec mi nie daje za każdym razem. ale to nic. ważne ze wszystko jest dobrze. ooooooooooooooooooooo jovanko dziekuje za liste. przyda sie na pewno. już ją sobie zapisałam:) ooooooooo darka w takim razie wszystkiego najlepszego:):) ooooooooo olala widzisz ze nie było czym sie martwić. nie raz tak jest ze maleństwo spokojnie sobie śpi a nie raz daje popalić. ale fajnie ze sie już uspokoiłas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc darka :) ja tez słyszałam o tych butelkach własnie i po małej orientacji tez jak bede zamawiac to właśnie te :) tylko ja stawiam na szklane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane, nie wyspana w trzy troki, w nocy nie moglam zasnac bo mnie krzyz bolal, od kilku dni mi wieczorami szczegolnie zyc nie daje, ciagle chodze nie wyspana :/ & Eweelko czulam to samo, juz nie dlugo kochana :* tylko trzy okresy ;) & Paulinka! no jestes w koncu :) opowiadaj co u Ciebie :) & Olala malutka wynagradza Ci teraz ten wczesniejszy stres :P :) & Alaa lozeczko ladne :) az juz zazdroszcze tych zakupow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no pewnie jak jest ładnie zrobione tez maja urok... Ja chciałam z misiem ale wyszło z żyrafa Te będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Darka sto lat !!! :*** Ola mysle, ze wytrzymamy, do tego w kazde swieta bysmy sie widzieli;) Dziwna ta @. Brzuch keciutko pobolewa, leci tak jakby chcialo a nie moglo :D Zaskoczyla mnie no małpa jedna :D Paola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MAMUSIE serduszko.gif Majowa*************27*********18.01.2014********Marcelink a Fiona88************ 25*********07.03.2014******** Wiktoria Taka oto ja*********24*********24.03.2014********Dominik Giubelli ************27 *********25.06.2014********Antonina motynka ***********24*********09.07.2014******** Miłosz JovankaJo *********29 *********16.07.2014********Kacper Angelusdominus ***24 ********17.07.2014********Zuzia PauliśC************* 23 ********18.07.2014******** Mikołaj bejbe27 *******27 ******18cs*******1dz***** tp 16.08.2014 CIĘŻARÓWKI serduszko.gif Goofcia********22*********6cs*********1dz********tp 07.11.2014 Izulinka7*******24*********13cs********1dz****** *tp 15.11.2014 goscdarka *****25*********6cs*********2dz********tp 15.11.2014 kasiaa12*******23**********?cs********1dz******* *tp 18.12.2014 Kaasik89*******25**********4cs*******1dz******** *tp 24.12.2014 Stymulowana**28*********18cs********1dz********t p 12.01.2015 olala2013*******24**********5cs*********1dz*******tp 15.01.2015 brzoskwinka14**21********14cs********1dz******** tp 21.01.2015 MaćkowaŻona***28********16cs********1dz********tp 24.01.2015 Eska 22**********23********17cs********1dz********tp 27.01.2015 karciaaa*********24*********2cs********1dz********tp 28.01.2015 ŻoneczkaKrk*****26*********1cs********1dz****** *tp 04.02.2015 Alaaa66**********28********14cs********1dz******* tp 10.03.2015 Usia1993*********21** *******1cs********1dz********tp 05.04.2015 AKTUALNE STARACZKI - 2014 kwiatek.gif asik81____________33______1cs______________@ 27.08.2014 nessaja___________22______5cs_______1dz_____@14.09.2014 Agniesi88_________26_______8cs_______1dz____@ 16.09.2014 paulinka121989____25______13cs______1dz_____@ 16.09. 2014 IZA85____________28______4cs________2dz_____@25.09.2014 Czas na zmianę jezyk.gifjezyk.gif Reszta dzielnych STARACZEKkwiatek.gif Eweelka_________32______7cs________ 2dz_____@04.10.2014 kasik_85__________29______19cs_______2dz____@04.10.2014 Paola1801________22______11cs_______1dz_____@29.10.2014 Pita82____________32______3cs_______1dz_____ @21.10.2014 Darka juz zmienilam, bo jestem na kompie :D:D Paola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siedze i tak mysle, ze wiecej cykli sie staram. od 11 licze dni plodne a tak po prostu to juz 18,19 :/ juz nie wiem co jest grane;/ czy isc do gin wydac stowe za wizyte i pewnie badania jakies plus znowu wizyta itd czy moze isc do labolatorium i wydac te 300 na pakiet jakis dla kobiet starajacych sie .. Paola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulinka a jak się czujesz? :) oooo kasiaa12 z tym usg mam identycznie jak Ty. Też chodze na nfz, co wizyte mam robione i rzadko dostaje zdjęcie. Ale najważniejsze że widać,że z dzidzią jest wszystko wporządku.. :) Mała nadrabia te trzy dni ciszy :) a mamusia już się nie denerwuje ;) oooo Nessaja mnie jak krzyż bolał to mój gin przepisał mi magnez i potas. Zapytaj się może na wizycie. Szkoda żebyś się tak nie wysypiała.. :*:*:* oooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia i ola może dlatego że u mnie w przychodni nie robi się usg :) dostaje się skierownie i idzie to takiego gabinetu w szpitalu :)i to jest tylko w poniedziałki i środy :) po jakies 3 godzinki :) jezeli jest potrzeba czestszego usg to nie ma z tym problemu :) ja jak by mnie cos zaczeło bolec czy cos by się działo dzwonie do swojej ginki i ona każe mi przychodzic na odział :) a ten aparat co do brzucha przykłada to jest właśnie detektor :) też mi zawsze w przychodni sprawdza serduszko :) izulinka no oba ładne :) ale na dwa miejsca nie mam :) poza tym w dwóch przeciez nie bede wozic :) czerwony mamy :) a x lander oddany :) czekamy na focie :):* co u Zuzi słychac ?:) goscdarka spoznione wszystkiego najlepszego :**** a wiecie co ,miałam dzis całą noc jakies sny dziwne :( najpierw sniło mi się ze sprzatalismy z meżem w mieszkaniu mojej cioci,bylismy sami,i była straszna burza,grzmoty takie ze w życiu nie słyszałam niczego rowie przerażającego :( i na balkonie stał jakiś facet,ale nie wiem kto to był i moj m sprzatał łazienke i ja do niego szłam a drzwi do tego pokoju z balkonem były otwarte i spojrzałam na tego faceta na balkonie i w tym momencie pierdzielnął go piorun,i to nie byle jaki,moj maz szybko przyleciał i oboje stalismy sie patrzylismy na tego faceta jak nim tak trzepie,a potem juz jak było po wszystkim nawet do niego nie podeszlismy tylko tak stalismy.i sie obudziłam. drugi sen.byłam w szpitalu i chyba rodzic miałam,weszłam na sale porodowa położyłam się na łożku potem przyszedł doktor i powiedził ze zrobia mi cesarka, a ja zaczełam płakac bo chciałam rodzic sama i strasznie się bałam operacji,a potem jeszcze wszyscy mowili mi ze to bliźniaki,a ja im tłumaczyłam ze na usg zawsze tylko jedno dzieciątko było,a oni mi wmawiali ze sie pomylili i ze to bliźniaki i ja siedziałam taka zapłakana w szoku i przestraszona i się obudziłam . a trzeci sen ze tez byłam gdzies w jakies przychodni i chodziłam po korytarzu chodz nie wiem po co .i zaczał mi się ruszac zab,jedynka,i tak go ruszłam palcami i jezykiem aż wkońcu wypadł, i się obudziłam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×