Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość angelusdominus
alez mnie dolina przez te testy zlapala;/ ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PauliśC
Ze względu na to że już kilku osobą z naszego grona sie udała więc tu zapytam. Otóż przed chwilą zauważyłam u siebie śluz zabarwiony lekko krwią i nie mam pojęcia co o tym myśleć. Czy to może być początek @, czy coś innego. Brzuch zaczął mnie pobolewać ale troszke, i nie tak jak zazwyczaj na @, tylko kłuję w prawym boku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelusdominus
PauliśC a moze implantacja?;];]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PauliśC
też o tym myślałam, ale w piątek/ sobote bede miała pewność. Co prawda brzuch mnie boli ale nie jest to typowy ból jaki u mnie występuje na @, więc zobaczymy. Narazie staram się o tym nie myśleć, ale ciężko mi to idzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelusdominus
to tak jak mi gin mi powiedzial że na 90% ciążą robie dzis test a tu dupa. może za wczesnie może te testy do d**y. ale pociesza mnie fakt że w drugiej ciąży testy pokazały bardzo późno ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pauliś trzymam kciuki! :) i nie uwazam zeby bylo to nie normalne, ja tez przegladam czasem jak nie mam co robic, juz mam kilka rzeczy upatrzonych nawet :P przeciez z patrzenia sie nikomu jeszcze nic nie stalo ;) a kreska na zywo byla moze troszke bardziej widoczna niz na zdjeciu, jutro zrobie z rana test, a swoj rozbieralam dzis rano i nic ale juz chyba sie "zepsul" bo blada kreseczka sie jakby rozlala i nitka krzywa z niej wyszla juz widoczna, ale to juz czas wydaje mi sie zrobil swoje. A co do Twojego sluzu z krwia, ciezko powiedziec, miesiac temu mialam taki sluz pierwszego dnia @, tylko zabarwiona wydzielina, u mnie kolor brazowy byl, wygladalo to jak rozpuszczona czekolada :P ale tylko jeden dzien potem juz normalny @, ale nie sugeruj sie mna bo kazda z nas jest inna i u Ciebie moze to byc poczatek czegos pieknego ;) Giubelli, nie zalamuj sie ze musieliscie "przegapic" owu, zazdroszcze Ci ze potrafisz obserwowac szyjke macicy, duzo tez pewnie daje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelusdominus
_nessaja_ trzymam kciuki aby ci sie udało;];]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelus ja za Ciebie tez trzymam mocno :) moze faktycznie za wczesnie jeszcze, a moze bete zrob? :) skoro gin twierdzi ze cos tam jest to oby to byla dzidzia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale fajnie :) Forum się nam rozrośnie podwójnie o całą Waszą trójkę poniżej Fiony :) Ja Wam to mówię :) Informujcie na bieżąco !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obys sie nie mylila Giubelli ;) a jak tam Wam dzien minal? :) ja zmierzla chodze, ciagle mnie moj wkurza bez konkretnych powodow :P apetyt mam wiekszy, ale to przed kazdym @ raczej tak mam, ciagle mam smak na cos innego :P Pauliś, angelus jak tam? dzieje sie cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelusdominus
hej @ brak testu zrobie dopiero w czwartek;/ brzuch mnie za to pieruńsko boli i głowa i (.)(.) masakra a jak u ciebie? gdzie dziewczyny? i gdzie jest JOVANKAJO??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez brzuch boli, czasem mocno czasem troche slabiej, piersi bola dzis bardziej i mam meeeega humorki, i co chwile glodna jestem, zobaczymy jutro czy przyjdzie @ czy tez nie. Kurde ale mam smaka na chipsy paprykowe.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelusdominus
no ja dzis zjadlam chyba z 0,5 kilo jablek choc ja jablek nie bardzo jak juz to obrane a tu wszystkie i ze skorka;];]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja jablek tez nie bardzo, tez wlasnie jesli juz obrane, zawsze mnie zeby bola po jabklach haha :P ja za to dzis zjadlam 3 banany :P to moze skoro te jablka ze skorka i taka ilosc to moze cos to znaczy ;) no no, oby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PauliśC
Witam dziewczynki. Niedawno do domku wróciłam, po pracy jeszcze tyle spraw do załatwiena że nigdy się nie wyśpie :/ _nessaja_ u mnie jednak jak u ciebie ostatnim razem @ małpa przyszła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heej ! U mnie narazie nic - cisza zapewne przed burzą. PauliśC - to dostałaś jednak @ ? :( beznadzieja.... DZIEWCZYNY Z TABELKI - ODZYWAJCIE SIĘ !! :) Zaciążone też ! :) majowa ................27...............1cs........................ .. :) Fiona................... 25............ .3cs............................ :) rozusPL................21..............4cs............... ............. :) taka oto ja............24.............2cs............................ .. :) smerfetka9...........19.............1cs.................. .............@16.10. PauliśC................22.............14cs.............. ...............@17.10. Angelusdominus ..23 ...........2cs............................... @18.10. _nessaja_...............21............2cs................ .............@23.10 Giubelli.................27..............9cs............. ................@ 25.10. paulinka121989....24............5cs...................... ..........@ 25.10. JovankaJo...........29.............3cs................... .............@ 11.11. eska 22.............22..............12cs......................... .......@ 14.11 Paula23.................22.............3cs............... ..............czekamy na odzew! 🌼 swoją drogą - ciekawe co u dziewczyn z pierwszych stron, i u założycielki tematu : carolien, klonmelkowej, goralki, mmalayki i innych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelusdominus
hej melduje się;) u mnie bez zmian @ brak test powtórze jutro;] ja właśnie ostatnio zaczęłam czytać temat od początku;] a gdzie się podziewa Jovanka, Smerfetka i cała reszta? Giubelli widze że za 2 dni @;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PauliśC, przykro mi :( Zrobilam dzis znowu test. Jestem zla.. :( z porannego moczu a kreski raczej brak, a jesli juz by sie dopatrzec to jeszcze mniej widoczna niz ostatnio ze wogole jej prawie nie ma... pewnie dzis dostane @. Czemu ten los jest taki okrutny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelusdominus
oj dziewczyny przykro mi:(:*:* masa buziaczków dla was ja w sumie jeśli nie jestem w ciąży to wolałabym dstać @ żeby wiedzieć na czym stoje a tu dupa;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelus ja cos czuje ze Tobie sie uda, pisz na biezaco :) no ja zalapalam teraz dola... czekam na okres :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelusdominus
będę informować na bieżąco jak testy będą negatywne to w przyszłym tygodniu mam wizyte u gina zrobi usg i się wszystko wyjaśni...narazie nic mnie na @ nie boli...zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam juz bole brzucha, wiec pewnie @ zbliza sie wielkimi krokami.. najgorsze ze znowu trzeba bedzie tyle czekac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelusdominus
oj biedna;* jestem z Tobą wez cos przeciwbólowego i połóż się do łóżka jak możesz;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Los jest okrutny? Bo w 2 cyklu starań się nie udało? Jeez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damy dziewczyny radę ! Ja się morduję od stycznia i żałuję tylko, że nie poszłam wcześniej do gina żeby zdiagnozował mi tą torbiel. Teraz mam się zgłosić w grudniu albo....z testem w ręce. W co wątpię. Jakoś specjalnie dziś nic nie czuję, trochę mnie nerka kłuje ale to chyba nie z tej strony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelusdominus
giubelli pewnie że damy radę;) uda Ci się zobaczysz;* każdej z nas w końcu się uda;) gdzie te dziewczyny się podziewaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PauliśC
Zgłaszam się :) Od rana taka zabiegana jestem, że dopiero co usiadłam :) Rano zakupy, obiad i szykować się do pracy :) Dziewczynki macie racje, na pewno każdej z nas się uda prędzej czy później ale uda :) jestem dobrej myśli :) Przygnębienie wczorajszą "niespodzianką" mi przeszło :) Przesyłam wam buziaczki :*:* Trzymajcie się cieplutko kochane!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Dlugo mnie tu nie bylo ale jakas zalatana bylam.Szkola, jeszcze do tego pracy szukam. Bylam drugi raz na hcg, jakies 30h po tym pierwszym.Ale nie skoczylo. Juz przestalam sie nakrecac ale @ dalej brak i doszly mi okropne zawroty glowy.Az ciemno mi sie przed oczami robi ;/ Co ma byc to bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelusdominus
no smerfetka witam to może do lekarza się wybierz jak tak długo nie ma @.;] ja pochłaniam kolejny kilogram jabłek;];]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrina22
Moje pytanie to czy mam zrobić test, czy to raczej będzie zbędne wydawanie pieniędzy ? Oto mój przypadek: Od prawie 4 miesięcy jestem mężatką. Wraz z mężem od daawna myślimy o dziecku (oboje go bardzo chcemy), ale na chwilę obecną postanowiliśmy odłożyć owe starania na później, bo... ...bo SAMI zorganizowaliśmy sobie ślub i podróż poślubną - nikt nam nie pomagał finansowo ...bo mamy sporo wydatków ...bo niecałe 2 miesiące temu przeprowadziliśmy się do Niemiec ...bo ja nie znalazłam jeszcze pracy w Niemczech ...bo nie mamy jeszcze własnego mieszkania (wynajmujemy pokój) itp. Jednymi słowy to nie jest dobry czas na dziecko (z drugiej strony ponoć nigdy nie ma odpowiedniego momentujezyk.gif ) Dlaczego zastanawiam się czy zrobić test ? Miesiączkuje co 28-32 dni przez 6-7dni. Ostatnio dostałam miesiączkę 8 października - pierwsze dwa dni były normalne (w pierwszy dzień bolał mnie rano brzuch, ale tylko rano, no i pierwsze dwa dni były normalnie obfite). Jednak miesiączka po tych dwóch dniach zaraz ustała, tzn teoretycznie trwała 4 dni, ale ten trzeci i czwarty to już były naprawde znikome brązowe plamienia. Zdziwiłam się, że tak krótko trwała @. Ale jeszcze bardziej zdziwiło mnie to że moje piersi, a dokładniej sutki, nie przestały być wrażliwe. (zawsze dzień przed miesiączką moje sutki stają się wrażliwe, ale gdy kończy się @ to i one wracają do "normalności") Ta wrażliwość utrzymywała się przez niecale 10dni ! na chwile obecną ta wrażliwość sutków przemieniła się w lekką obolałość piersi. Nie bolą aż tak że nie mogę się tyknąć ale czuje że są trochę inne. Może nie zaczęłabym świrować gdyby nie to, że jest już 16dc a ja ciągle mam pustkowie w majtkach ;/ Jak myślicie, czy to może być ciąża ? Zrobić test ? Czy to raczej zbędny wydatek ? Dodam, że nie kochałam się z mężem po tej dziwnej @ - kochaliśmy się przed nią. ...nie kochaliśmy sie po tej nietypowej dla mnie @, bo jestem jakaś rozdrażniona i płaczliwa - ciągle się kłócę z mężem i to o byle co. Aż mi trochę wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×