Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość angelusdominus
ja bym zrobiła;];];) ale ja to ja skoro odbiegała od innych różniła się to może anuż;];p w każdym bądź razie powodzenia;];]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angelus - podobno jabłka to zaraz po kiwi najzdrowszy owoc - więc NA ZDROWIE :) katrina - myślę, że musisz zrobić test jutro rano, kupisz go w każdym supermarkecie czy aptece. To nie są chyba koszty nie wiadomo jakie, a trochę się uspokoisz, bo siedząc jak na szpilkach sytuacja się tylko pogarsza. Być może to był okres, być może tylko plamienie, my tego nie wiemy. Z tego co wiem hcg za granicą zrobić jest trudno i nie tak od kopa jak w Polsce więc spróbuj z samym testem, to tylko moja rada. Będzie dobrze, daj znać jak poszło. smerfetka - aszzz kurcze, dziwna sprawa.... idź do lekarza bo to może być coś poważnego. PauliśC - ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogi gosciu, piszac ze los jest okrutny nie mialam na mysli tylko siebie. Inne dziewczyny staraja sie juz dlugo i to o nich takze myslalam, nie jestem samolubna, przejmuje sie losem innych i np PaulisC ktora stara sie juz 14 cykl wyobrazam sobie jak musi sie czuc kiedy dostaje @. Nie jest to nawet porywnawalny zawod do mojego, kiedy kolejny raz nie wychodzi. Wkurza mnie tylko fakt ze ten kto bardzo chce miec dzidziusia musi sie starac i czekac dlugo a jakies napalone 16-latki ktore seks uprawiaja nie myslalac o konsekwencjach zachodza w ciaze- ot cala niesprawiedliwosc losu. Co nie zmienia faktu ze kazdej z nas ktora sie stara jesli nie wyjdzie w danym cyklu, czy to jest pierwszy, piaty czy dziesiaty - jest przykro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelusdominus
_nessaja_ jak tam! lepiej?;) ja nawet nie komentuje wypowiedzi gościa. ale podpisuje się pod tym co napisałas;) giubelli dzięki;) ale muszę sie trochę pochamowac mdłości mnie wzięły ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrina22
Dzięki dziewczyny. Wiem, że to może nie najlepsza pora na dziecko, ale w gruncie rzeczy baaaardzo bym się ucieszyła gdybym w niej była :) Jak zrobię test to się podzielę z Wami wynikiem he A i dodam jeszcze że po tej nietypowej dla mnie @ dostałam tyle wyprysków na twarzy jak u jakiejś gimnazjalistki :P na chwilę obecną już je w większości wyleczyłam, ale jeszcze jakieś pojedyncze syfki zostały. Nigdy tak nie miałam - jak już 1-2 syfy ale to przed okresem, a nie po nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelus no narazie cisza, jak cos sie zmieni bede pisac ;) oo no prosze mdlosci, hehe oby to z ciazy a nie z nadmiaru jablek :) ja w zyciu bym tyle jablek nie zjadla :P ja Ci mowie, cos jest na rzeczy ;) Katrina22 czekamy na wynik testu :) a moze Twoj organizam tak reaguje na zmiane klimatu dlatego tyle wypryskow masz, my z mezem jak bylismy na wakacjach w Chorwacji to mi klimat kompletnie nie sluzyl, na twarzy to jeszcze ok - jeden moze dwa byly, ale dekolt to byla tragedia! :P jak tylko wrocilismy do Polski, to w dwa dni wszystko zeszlo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zatem działamy z meżem od 10 dc non stop, dzien w dzien, dzisiaj juz 18 dc wiec nie wiem do ktorego max dnia cyklu staracie sie:)?Mąż powoli wymieka, zmeczeni po pracy jestemy i własciwie ciezko juz to nazwać samą przyjemnością, ale w dzisiejszych czasach człowiek tylko biega, zyje w stresie :(( ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelusdominus
stwierdziłam że robie ostatni test jak wyjdzie 1 krecha to czekam na wizyte u gina;) trzymać kciuki;) gdzie jesteście dziewczyny?;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to w takim razie zycze Ci aby byly dwie piekne kreseczki :) nie chce zapeszac ale u mnie narazie cisza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelusdominus
to ffajnie dopoki nie ma @ to jest nadzieja;) e ale cisza;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eska 22
Czesc dziewczyny co u Was? Angelus robilas juz test daj nam znac szybciutko:) U mnie jeszcze cholerny @ jakos dlugo on trwa teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelusdominus
hej robiłam i 1 za tydzień mam wizytę u gina to zobaczymy w drugiej ciąży test pokazał mi 2 kreski dopiero w 8 tyg więc może akurat. skończy się @ to będzie można zacząć starania ja w ogóle nie wiem na czym stoję. trzymaj sie gdzie kobiety jesteście?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i ja! No u mnie też błoga cisza w podwoziu, aż dziwne. Ale jutro zapewne menda się pojawi, więc nic nie myślę, nie planuję, nie interpretuję, zajmuję się pracą i remontem w domu bo jutro przychodzą robotnicy i rewolucję robią....może zajmę się czym innym w przyszłym cyklu i coś to pomoże... Angelus, bo ja się już pogubiłam, to Ty starasz się o 3. dzieciątko ? Chyba musimy wprowadzić w tabelce liczbę dzieci bo nie chytom czasem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelusdominus
no w sumie to o 4 bo 3 w marcu poroniłam;( tabelka z ilością dzieci dobre;);) a ciekawe jak tam zaciążone dziewczyny;];]i jak staranka reszty;];]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie cisza, ale moge tez dzis dostac @, czasem o jeden dzien roznicy bylo wiec nie powiedziane ze i tym razem tak nie bedzie, jak narazie sie nie zapowiada, brzuch jak narazie nie boli. Za to piersi tak, wczoraj w lozku myslalam ze zwiariuje jak maz nie chcacy lokciem zachaczyl.. Ja staram sie o pierwsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to zmodyfikujmy tą naszą tabelkę - wyda się kto nas odwiedza ! :) majowa ................27...............1cs........................ .. :) Fiona................... 25............ .3cs............................ :) rozusPL................21..............4cs............... ............. :) taka oto ja.............24...............2cs............................ :) smerfetka9............19...............1cs..............................@16.10. PauliśC.................22..............14cs.............................@17.10. Angelusdominus ...23 ..............2cs............................. @18.10. _nessaja_.............21...............2cs..............................@23.10 Giubelli.................27..............9cs...........1 dz..............@ 25.10. paulinka121989......24..............5cs..............................@ 25.10. JovankaJo.............29...............3cs..............................@ 11.11. eska 22................22...............12cs.............................@ 14.11 Paula23................22...............3cs...........................czekamy na odzew!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PauliśC
Witam dziewczynki :) jak wam poranek mija? Ja dopiero wstałam. Oczywiście bardzo późno poszłam spać, standardowo. Nie wiem kiedy się w końcu wyśpię :( . Aktualizuje tabelkę majowa ................27...............1cs........................ .. usmiech.gif Fiona................... 25............ .3cs............................ usmiech.gif rozusPL................21..............4cs............... ............. usmiech.gif taka oto ja.............24...............2cs......................... ... usmiech.gif smerfetka9............19...............1cs............... ...............@16.10. PauliśC.................22..............15cs............ .................@18.11. Angelusdominus ...23 ..............2cs............................. @18.10. _nessaja_.............21...............2cs............... ...............@23.10 Giubelli.................27..............9cs...........1 dz..............@ 25.10. paulinka121989......24..............5cs.................. ............@ 25.10. JovankaJo.............29...............3cs............... ...............@ 11.11. eska 22................22...............12cs..................... ........@ 14.11 Paula23................22...............3cs.............. .............czekamy na odzew! Kurcze, u mnie wychodzi już 15?! :( Ale zaznaczam że 2 miesiące były przerwy z powodu mojego wyjazdu. Tylko że piszę ciągłość, wiecie o co chodzi? Buziaki :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiemy wiemy :) tylko wpisz jeszcze o które dzieciątko się starasz, przenieś się o kilka pozycji niżej - do stistopada i będzie wszystko grało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PauliśC
ok, ok już poprawiam :) . majowa ................27...............1cs........................ .. usmiech.gif Fiona................... 25............ .3cs............................ usmiech.gif rozusPL................21..............4cs............... ............. usmiech.gif taka oto ja.............24...............2cs......................... ... usmiech.gif smerfetka9............19...............1cs............... ...............@16.10. Angelusdominus ...23 ..............2cs............................. @18.10. _nessaja_.............21...............2cs............... ...............@23.10 Giubelli.................27..............9cs...........1 dz..............@ 25.10. paulinka121989......24..............5cs.................. ............@ 25.10. JovankaJo.............29...............3cs............... ...............@ 11.11. eska 22................22...............12cs..................... ........@ 14.11 PauliśC.................22..............15cs............ 1 dz..............@18.11. Paula23................22...............3cs.............. .............czekamy na odzew!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrina22
Witam wszystkie kobitki ;) Poszłam za waszą radą i kupiłam wczoraj test ;) zdążyłam nawet w międzyczasie podzielić się moimi schizami z mężem he Jednak przyznaje się, że jak przyszło co do czego to tego testu nie zrobiłam.. siedziałam wczoraj do późna, bo nie mogłam zasnąć i gdy tak siedziałam zauważyłam, że w końcu coś się ruszyło i nie mam już takiej suchej pochwy - na razie nie jest to śluz płodny (mimo że mam już 17dc), no ale wygląda na to, że lada dzień go będę miała. Także przemyślałam to sobie wszystko na spokojnie i doszłam do wniosku, że podświadomie pragnę dziecka i sobie pewne objawy chyba wmawiam.. :P Zachowam ten test, gdy będziemy się naprawdę starać o dzidzię ;) Wam tymczasem kobitki życzę duuuuużo zdrowia i spokoju ducha ! :) nie dajcie się zwariować i dbajcie o siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja dopisuje ktore dzieciatko :) majowa ................27...............1cs........................ .. usmiech.gif Fiona................... 25............ .3cs............................ usmiech.gif rozusPL................21..............4cs............... ............. usmiech.gif taka oto ja.............24...............2cs......................... ... usmiech.gif smerfetka9............19...............1cs............... ...............@16.10. Angelusdominus ...23 ..............2cs............................. @18.10. _nessaja_.............21...............2cs............... 1 dz...............@23.10 Giubelli.................27..............9cs...........1 dz..............@ 25.10. paulinka121989......24..............5cs.................. ............@ 25.10. JovankaJo.............29...............3cs............... ...............@ 11.11. eska 22................22...............12cs..................... ........@ 14.11 PauliśC.................22..............15cs............ 1 dz..............@18.11. Paula23................22...............3cs.............. .............czekamy na odzew! Jak tam u Was? Giubelli jakies objawy zapowiadajace @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, ja chyba też... nie wiem czy to dobrze czy nie, czasem nawet myślę, że może mniej bym o tym wszystkim myślała jakbym tu nie wchodziła, ale np. wczoraj taka sytuacja: mąż na piłce, ja leżę i dostaję wiadomość od koleżanki że jest w ciąży. Cieszę się bardzo! Ale coś w środku mnie chwyciło bo nie wyobrażam sobie jej w tej roli, roztrzepane, latające za facetami dziewczę, no i oczywiście była to wpadka, ona też się cieszy. Powiedziałam mężowi, bez wzruszenia. Nie mam się nawet komu wygadać, bo tak naprawdę nikt mnie nie zrozumie, siostra starsza, niby też miała dzieci 5 lat po ślubie ale była w miarę młoda. Nie pytałam jej nigdy czy się leczyła czy nie chcieli. Szwagierki nie miały takich problemów więc one kompletnie nie wiedziałyby co mi powiedzieć, bo dla nich świat jest idealny - nic tylko dzieci rodzić i być wiecznie uśmiechniętymi. A w tym samym środku JA. Zabiegany nerwus chcący wydać na świat istotę. I nawet jak czasem i ja piszę nie na temat i Wy czasem nie odpisujecie, to jest to jakaś forma oczyszczająca psychę, i choćby ktoś narzekał na kafe - ja swoje zdanie mam. Wiem przynajmniej, że nie jestem sama z tym wszystkim. Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, właśnie nic mi nie jest....latam do kibelka siku, sprawdzam cały czas i nic. Nadziei z mojej strony brak, dlatego wszystko się jutro wyjaśni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Czesc dziewczyny :) A ja dzis nie do konca wyspana i przytomna po nocce w pracy doszlam do wniosku ze skoro poki co nie moge zajsc w ciaze to przynajmniej zaczne cwiczyc i zamiast nabierac masy na zime postaram sie to i owo zrzucic. Ciekawe z jakim nastawieniem wstane jutro ;) dzis sil nie mam zeby cos zdzialac, pomachalam nogami, kilka ruchow lapkami i stwierdzilam ze to szczyt moich mozliwosci. Forma jest... ale niestety tragiczna ;p chociaz moze to i dobrze, bede miala jakies zajecie, odstresuje sie troszeczke i nie bede miala czasu zeby tak intensywnie myslec o dziecku... cwiczylyscie kiedys z Ewa Chodakowska? :) Aaa i bym zapomniala, zainwestowalam dzis w wiesiolka... zobaczymy co jest w stanie zdzialac ;) a co tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelusdominus
majowa ................27...............1cs........................ .. usmiech.gif Fiona................... 25............ .3cs............................ usmiech.gif rozusPL................21..............4cs............... ............. usmiech.gif taka oto ja.............24...............2cs......................... ... usmiech.gif smerfetka9............19...............1cs............... ...............@16.10. Angelusdominus ...23 ..............2cs......................... 4 dz @18.10. _nessaja_.............21...............2cs............... 1 dz...............@23.10 Giubelli.................27..............9cs...........1 dz..............@ 25.10. paulinka121989......24..............5cs.................. ............@ 25.10. JovankaJo.............29...............3cs............... ...............@ 11.11. eska 22................22...............12cs..................... ........@ 14.11 PauliśC.................22..............15cs............ 1 dz..............@18.11. Paula23................22...............3cs.............. .............czekamy na odzew! no na początek tabelka teraz nrmalnie cały dzień mnie tu nie byo i tak się stęskniłam;* prąd nam rano wyłączyli więc byłam bez dostępu do neta;]oj ja też się uzależiłam;];] u mnie @ brak piersi bolą są pełna i dużo niebieskich żyłek;];] smerfetka wybierz się wybierz do doktóra;];] jak tam dziewczyny? i co z Jovanką;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelusdominus
Giubelli a ty jak cos wskazuje na@?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JovankaJo
majowa ................27...............1cs........................ .. :) Fiona................... 25............ .3cs............................ :) rozusPL................21..............4cs............... ............. :) taka oto ja.............24...............2cs......................... ... :) smerfetka9............19...............1cs............... ...............@16.10. Angelusdominus ...23 ..............2cs............... 4 dz........ @18.10. _nessaja_.............21...............2cs............... 1 dz.........@ 23.10 Giubelli.................27..............9cs.................1 dz.........@ 25.10. paulinka121989......24..............5cs.................. ............@ 25.10. JovankaJo.............29...............3cs............... 1 dz...........@ 11.11. eska 22................22...............12cs..................... ........@ 14.11 PauliśC.................22..............15cs............ 1 dz..............@18.11. Paula23................22...............3cs.............. .............czekamy na odzew! Nawet nie wiem co mam Wam powiedzieć, moje kochane...:( Nie było mnie tak długo, bo mieliśmy ostatnio z M nienajlepsze dni - ciągłe kłótnie, pretensje, nieporozumienia, moje humorki też zrobiły swoje... Wybaczcie, proszę:* Czytałam Was, obserwowałam co u Was na bieżąco, ale kompletnie nie wiedziałam co napisać... Wiecie, czasem człowiek tak ma, że wszystko wydaje mu się bez sensu. Teraz już wszystko wróciło do normy - wszystko sobie wyjaśniliśmy, poprzytulaliśmy się na zgodę :P i JovankaJo już Was nie opuści!:) W tym czasie nie próżnowałam jednakowoż, o nie! Wybrałam się do mojego lekarza rodzinnego (cudny człowiek: każdemu pacjentowi poświęca tyle czasu, ile naprawdę potrzebuje, dlatego emeryci go po prostu KOCHAJĄ, a poza tym zawsze bardzo dociekliwie poszukuje przyczyny różnych schorzeń - znajomemu zdiagnozował chroniczny, bo dwuletni ból obu barków jako...ropne zapalenie zatok! podobno rzadko to się tak odczuwa, ale jednak - czujecie? a chodził po reumatologach, ortopedach...). Dał mi skierowanie na badanie krwi, moczu, TSH (albo FT4, nie pamiętam) i glukozę - sama z siebie robię jeszcze prolaktynę, TSH (albo FT4 - to, które nie jest na Kasę Chorych:) ) i przeciwciała toksoplazmozy, bo tak mi poleciła moja Pani ginekolog, do której 13 listopada wybieram się na USG oraz cytologię:) A badanka, o których pisałam wcześniej zamierzam zrobić w przyszłym tygodniu:) I tym oto sposobem mam zamiar zaznać względnego spokoju, że bez obaw i problemów mogę się nadal starać o dzidziusia.:) No powiedzcie, że jesteście ze mnie dumne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelusdominus
no witaj Jovankajo ale się za Tobą stękniłyśmy;* Jesteśmy mega dumne;];] najważniejsze zrobić pierwszy krok teraz badanka i git;];] oj każdy ma gorszy okres my dzisiaj z M się tak pokłóciliśmy że aż pomyślałam sbie że nie chcę mieć z Nim więcej dzieci;( tak potrafi człowieka dobić;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×