Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Angelus ! - właśnie dlatego nie ma co się sugerować śluzem bo to może akurat Twojego męża ? :P nie smuć się, nie ma co jak jeszcze nic nie wiadomo.... głowa do góry 🌼 my po raz kolejny odpuściliśmy po owu, a też pieron wie czy nie przesuwa mi się i może to jest przyczyna. Któryś już cykl sobie mówię, że będziemy próbować co 2. - 3. dzień i zawsze coś wypadnie. Żono Maćka :) ojjjj miałyśmy ten etap tu wszystkie i chyba mamy dalej.... większość moich kumpel w ciąży albo z dzieckiem, moja szwagierka urodziła 2 miechy temu (jestem chrzestną - chyba celowo żebym sama zaszła), druga szwagierka w ciąży, wszędzie gdzie się nie ruszymy dzieci. No cóż, ja zażyczyłam sobie psa na święta jak nie zajdziemy, bo aż głupio nam we dwoje tylko w domu. Jakoś nie myślę teraz o dziecku intensywnie. Co będzie to będzie. Mam dość, ta torbiel i moje zasłabnięcie w pracy trochę mi dało do myślenia i odpuszczam. Witaminki i heja - byleby do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. @ dalej brak.dalej zadnych objawow przed.zauwazylam jedynie ze mam troche opuchniete brodawki czego przed okresem nigdy nie mialam. no chyba ze to problem ze wzrokiem :P Zamiast @ mialam dzisiaj odrobine bialego sluzu. Juz nie mam pojecia co robic.Czy isc jeszcze raz na hcg, czy dac sobie spokoj. Jeszcze na dodatek dzisiaj dentyste mam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Giubelli a w domku rodzinnym mieszkasz czy w bloku? Proponuje psa rasy husky, z nim nie da sie nudzic, oj nie. Bardzo pomyslowe stworzenia. Ja przez swojego siwych wlosow sie nabawilam ;) Dobrze wiedziec ze nie tylko ja czuje sie dziwnie w towarzystwie mlodych rodzicow z dzieckiem :( malo to pocieszajace ale jednak bo wydawalo mi sie ze pomalu robie sie zgorzkniala egoistka :( Smerfetka to ja po dentyscie proponuje Ci isc na zakupy :) a zrelaksuj sie troche kobieto!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelusdominus
giubelli dzięki tego sluzu było w ogóle bardzo mało tylko ten raz na papierze zauważyłam później już nie;/ w ogóle w pon ide do gina na kontrolę czy się tam raczysko nie rozwija może akurat;) taka oto ja dzięki może oby;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam wlasnie isc na te zakupy, ale nie wypalilo :( Powiedzcie mi jeszcze dziewczyny.Czy ktoras z Was miala niskie hcg a i tak byla w ciazy?? Bo juz sama nie wiem co o tym myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PauliśC
Cześć dziewczynki! U mnie praca, dom, praca, dom :( energii i czasu na nic :( zaglądam tu bardzo często i was podczytuje ale nie piszę bo nie mam sił :( Niedawno wróciłam z pracy i teraz popijam kawkę czekając na mojego :) Giubelli wiem że wczoraj miałam termin @, nie przyszła ale narazie nie testuje, bo po pierwsze nie chcę robić sobie nadziei, a po drugie jak wyjechałam to poprzestawiało mi się i nie miałam @ wtedy kiedy powinno być, więc może mi się jeszcze nie unormowało :( Ale wam powiem że nie mam żadnych objawów zbliżającej się @, a zawsze wszystko mnie bolało, zarówno piersi jak i podbrzusze i caaałe nogi, więc może może :) Ostatnio z moim dużo rozmawiamy na temat dziecka, i widzę że chce on już zostać tatusiem. Trochę mi przykro się robi... :( Ja też bym chciała i to bardzo, ale wiem że najpierw musimy pozałatwiać swoje sprawy, trochę się dorobić, choć wiem że dalibyśmy radę bo jak narazie nie musimy się zbyt ograniczać z wydatkami... zobaczymy jak to wyjdzie... buziaczki dla tych nowych jak i dla "starych" :D :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana_K
cześć Dziewczyny:) czy moge sie również dołączyć i ponarzekać:)? Ehhh.... 4 cykl staran przede mną , już rece opadają czemu nam nie wychodzi:(? czy moze żle przeliczam dni płodne? o co chodzi:( ;(:( załamka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giubelli, jesli teraz sie nie uda to faktycznie moze sprobuje wiesiolka :) a co do sluzu to u nas jest ten sam problem, ze sperma wyplywa sobie jeszcze pozniej, nie wiem czy sluz robi sie rzadszy czy to sperma :P taka oto ja, no piersi to istna masakra, dzis jak maz mnie przytulil to myslalam ze odgryze mu ucho ale ma szczescie ze szybko sie "oswobodzilam" :P i trzymam kciuki zeby byla dziewczynka, pochwal sie od razu :) smerfetko trzymam kciuki za Ciebie! oby ten wredny @ nie przyszedl :) majowa ................27...............1cs........................ .. usmiech.gif Fiona................... 25............ .3cs........................... usmiech.gif rozusPL................21..............4cs............... ............ usmiech.gif taka oto ja............24.............2cs............................ . usmiech.gif PauliśC................22.............14cs.............. .............@17.10. Paula23.................22.............3cs............... .............czekamy na odzew! Angelusdominus ..23 ...........2cs............................. @18.10. Giubelli.................27..............9cs............. ...............@ 25.10. paulinka121989....24............5cs...................... .........@ 25.10. eska 22................22.............11cs....................... .....@ 26.10. JovankaJo...........29.............3cs................... ............@ 11.11. smerfetka9...........19.............1cs.................. ............@16.10. _nessaja_...............33............2cs..............................@23.10 mam rozumiec ze pierwsza liczba to dlugosc cyklu, potem ktore podejscie tak? :) nie mam niestety czasu dojrzec wczesniej jak ustalilyscie, sprostujcie jak zle zrozumialam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PauliśC
nessaja_ kochana pierwsza to nasz wiek :) a reszta się zgadza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajajaj ale sobie dodalam lat :P juz poprawiam :) dzieki PauliśC ;) majowa ................27...............1cs........................ .. :) Fiona................... 25............ .3cs........................... :) rozusPL................21..............4cs............... ............ :) taka oto ja............24.............2cs............................ . :) PauliśC................22.............14cs.............. .............@17.10. Paula23.................22.............3cs............... .............czekamy na odzew! Angelusdominus ..23 ...........2cs............................. @18.10. Giubelli.................27..............9cs............. ...............@ 25.10. paulinka121989....24............5cs...................... .........@ 25.10. eska 22................22.............11cs....................... .....@ 26.10. JovankaJo...........29.............3cs................... ............@ 11.11. smerfetka9...........19.............1cs.................. ............@16.10. _nessaja_...............21............2cs................ ..............@23.10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JovankaJo
majowa ................27...............1cs........................ .. :) Fiona................... 25............ .3cs........................... :) rozusPL................21..............4cs............... ............ :) taka oto ja............24.............2cs............................ . :) smerfetka9...........19.............1cs.................. ............@16.10. PauliśC................22.............14cs.............. .............@17.10. Angelusdominus ..23 ...........2cs............................. @18.10. _nessaja_...............21............2cs................ ..............@23.10 Giubelli.................27..............9cs............. ...............@ 25.10. paulinka121989....24............5cs...................... .........@ 25.10. eska 22................22.............11cs....................... .....@ 26.10. JovankaJo...........29.............3cs................... ............@ 11.11. Paula23.................22.............3cs............... .............czekamy na odzew! Uporządkowałam, co by my się nie pogubiły:P MaćkowaŻono - dopisujesz się? :):):) Dziewczyny, mam dobre przeczucia co do najbliższych miesięcy i gwarantuję, że minimum jedna z nas będzie w ciąży jeszcze w tym roku - w styczniu przypomniejcie mi, że pisałam to na 60-tej stronicy naszej cudnej książki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Baburki drogie !! Wróciłam od kosmetyczki, hennę na brwi sobie walnęłam bo mimo że jestem brunetką to france są jasne jak cholera :P no i byłam na solarce, 5 minut - szał :P ale wiecie jak się dobrze poczułam ? Jednak to prawda, że naprawdę w czasie jesienno-zimowo-depresyjnym daje to dużo, no i przede wszystkim witaminka D :) Wróciłam, wchrzaniłam ogromne, czekoladowo-waniliowe ciacho i ..... chyba to oznaka że okres się zbliża :P A tak serio to mam jutro wesele (czy ja se siądę na D.U.P.I.E w końcu ?!) Uwielbiamy tańczyć z M. więc w taką pogodę to nic tylko % i taniec :) . Smerfetka - faktycznie rilax bo się kobito wykończysz. Młodziutka jesteś, próbuj jeszcze w następnych cyklach a na bank się uda, tylko musisz mózgowie :) skierować na luźne tory :) Trzymam kciuki !! . gościu :) Ojjj mój M. marzy o Husky ale kurcze mimo że mieszkam w domu jednorodzinnym z ogrodem to i tak boję się, że to mu nie wystarczy! One muszą kilka km podobno zrobić, nie? Zobaczymy jeszcze. Ja myślałam o jack Russel Terierze - ten "Reksio" :) z łatką na oku (np. grał w "Masce") R****iwy, mądry, niewielki, pod stołem się zmieści :) Ahhh, przecież ja dziecko chcę a nie psa bardziej ! :P ale jak będzie dziecko to i pies! Uwielbiam zwierzaki :) Poza tym, to nie jesteś jedyna jeśli chodzi o dzieci i dołącz do nas to zobaczysz że takich jak Ty jest więcej :) . angelus - ja ci dam raczysko.... myślę, że to co innego się tam rozwija !! :) . 🖐️ załamana !! nasze forum sprawi, że zmienisz nick 🌼 poczytaj do poduchy nasze wypociny wcześniejsze. Przeanalizuj wszystkie cykle wcześniejsze, mi np przydaje się aplikacja na telefon gdzie mam wszystko - kiedy się bzyku bzyk :) kiedy jest owu (książkowo powinna być 14 dni przed @ ale to o D U P Ę rozbić...) i może coś wyjdzie z tego...może testy owu spróbuj ? My tu wszystkie chyba robiłyśmy i na nic się zdały ;) ale coś zawsze się dowiesz. UŚMIECH ! Jutro możesz nie mieć zębów ! :D . Nessaja - staruszko :P napiszcie coś nowe kobitki o sobie, widzę że dużo jest młodych kobitek (FAK jaki człowiek już stary....) macie mężów? chłopaków? Nessaja widzę, że o mężu pisała :) fajne takie młode małżeństwa :) . Pauliś ! Bidoku. Praca pracą, ale relax też być musi. No to trzymam kciuki, bo kto wie ? :) Ahhh faceci nasi byliby chyba wszyscy bez wyjątku przeszczęśliwi.... Dawaj znać jak coś się będzie święcić !! :) . FIONA ?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?! . taka oto ja - zostań z nami bo przynajmniej z Tobą czujemy atmosferę dziecięcą :) Trzymam kciuki za dziewczynkę, a i jak będzie chłopiec to przyda się do bodyguardowania Mamusi :) . Wiecie co ? Dziś zobaczyłam, że mam cholernie ciemne palce wokół obrączki, miałam tak kilka razy w życiu, podobno brakuje wtedy witamin, ale dziś się przestraszyłam bo tak ciemnych palców dawno nie miałam.... ehhh, jednak człowiek nie jest okazem zdrowia.... . Jovanka ?! Gdzieś Ty ? Znów kory ? :) ja w pt mam wolne od dzieci bo bym zgłupiała.... . Spisałam się za wszystkie czasy, że mi palce wchodzą do.... :) jutro wesele więc mnie nie będzie, w niedzielę to też rosół u teściowej :P więc w poniedziałek jak wrócę i nie będzie 62 str. WŁAŚNIE ! WSZYSTKIEGO DOBREGO Z OKAZJI 60. ROCZNICY ! :P to będzie źle ! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelusdominus
przypomnimy przypomnimy;] ja juz testu robic nie bede zreszta zobacze co w pon u gina;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana_K
Poczytałam wasze wszystkie wypociny i widze ze jestescie bardzo zrzyte :):) Człowiek juz sie tyle tego naczytał ze głowa pęka, licze na różnych kalkulatorach dni płodych od kiedy co i jak i co i nic :-) czy wy tez tak macie albo miałyscie? ile dni po miesiaczce trwającej np 5 dni rozpoczynacie starania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelusdominus
giubelli no niestety ale raczysko jest mozliwe jak nie teraz to pozniej hpv onkogenny nie wiem skad i kiedy sie to g**** wzieloumnie jeszcze 10 miesiecy temu a nie bylo ide nakontrlna cytologie a tu bach:( masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelusdominus
zalamana od razu po miesiaczce odpoczynkami;P a tak apropo poprzedniego wpisu mjego ponoc mozna sie zarazic w publicznej toalecie albo na basenie wiec dzieki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, moja misja na dzis- przeczytac Wasze wypociny :P Giubelli jaka stara, prosze Cie :P mloda jestes ! :) i widac ze wizyta u kosmetyczki Ci sluzy, tryskasz energia na kilometr!! :) trzeba bedzie tez o tym pomyslec chyba :P Kilka slow o mnie? :P o matko, moze jak przeczytam Wasze wypociny to mi sie cos nasunie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PauliśC
nessaja_ nie wiem czy ci wieczoru starczy na przeczytanie tego wszystkiego :) Ja miałam 2 miesiące przerwy bez dostępu do kafe i jeszcze nie nadrobiłam :) ------------------- Giubelli wiem, wiem że relax by mi się przydał :D Ten weekend na szczęście wolny więc może odpocznę i odstresuję się troszkę :) ojjjj... na wesele też bym sobie poszła :) Jak narazie u mnie w rodzince nic się nie szykuje, więc chyba najprędzej zatańczyłabym na swoim, oczywiście za jakiś czas :D Cały czas czekam i czekam na tego mojego i doczekać się nie mogę :) piszcie, piszcie nowe dziewuszki coś o sobie :) buziaki kobitki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giubelli jaki rilax :( Jutro szkola, chlopak daleko :( Jeszcze mnie ten brak @ i mdlosci denerwuja. A zauwazylam od kilku dni ze mam piersi jakies takie wieksze.Myslalam ze to tylko zwidy.A dzisiaj chlopak mi mowi ze to samo zauwazyl... Nie staralam sie o dziecko, o to zeby byc w ciazy.Ale wiadomo ze jesli byly jakies malutkie oznaki i ten brak @ to nadzieje sie mialo :) Chyba jutro zrobie nastepne hcg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to napisze te kilka slow o sobie :P Od ponad roku jestem po slubie, powolutku z mezem sobie remontujemy mieszkanko, ja mam 21 lat a maz 29 za niedlugo (macie pomysl na jakis prezent?), pracuje, jestem ze slaska. Staramy sie drugi cykl, przy pierwszym wydawalo mi sie ze juz sie udalo, intuicja glosno krzyczala ze to jest to, objawy typu bolace piersi, bol podbrzusza, czesto siusiu (nie wiem czy to nie za wczesnie? ale biegalam co chwile) i meega apetyt na owoce, warzywa, nie ciagnelo mnie do coli, chipsow (moich ulubiencow :P ) ani innych kebabow. W dniu spodziewanej @ przyszla wredota i popsula caly nastroj, nalepsze jest to ze z poczatku (1dzien, 2 juz bardziej przypominalo krew) nie wygladalo to jak @ ale bardziej jak zabarwiona na brazowo wydzielina. Dołek byl, dlatego teraz nie nastawiam sie na 100% "zwyciestwo", raczej powoli podchodze do tematu, testu nie robilam w tym cyklu a kusi ale postanowilam czekac do @. O ile wytrzymam :P Nie wiem co mam Wam jeszcze napisac :P chyba to tyle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Giubelli tym gosciem piszacym o Huskim bylam ja ;);) jesli byscie zdecydowali sie na ta rase to ostrzegam ze plot musi byc wysoki i gwarantuje rozkopane podworko, dziury w kazdym mozliwym miejscu do ktorego pies bedzie mial dostep. Moj maz toczy walke z psem niemalże codziennie. Biega z lopata i zasypuje co pies pokopie, duze mamy podworko wiec pies ma pole do popisu ale upodobal sobie akurat ta miejsce gdzie maz samochod parkuje ;) ale i tak najlepszy jest widok jak maz bierze psa, podchodzi z nim do jamy i zaczyna mu tlumaczyc ze nie wolno robic takich duzych dziur... no to jest poprostu widok bezcenny, pies stoi, macha radosnie ogonkiem a na pyszczku widac takie szczescie, az mnie zawsze skreca ze smiechu... i jeszcze ten blysk w niebieskim oku... genialny widok :) a tak poza tym szalowej zabawy Ci zycze na weselu!!! :):) Jovanka dopisuje sie tylko musze dorwac sie do komputera bo na tym dziadoskim tablecie to ja nic nie zdziałam ;) Nessaja zdrowa para potrzebuje od 3 do 5 cykli zeby zajsc w ciaze, statystycznie... tak wiec nie lam sie :) Smerfetka zajmij sie czyms innym, nie mysl o tym okresie co to go nie ma. Oby to byla ciaza, hcg Ci moze zle zrobili ale poczekaj jeszcze. Ja na poczatku roku czekalam na okres ponad 50 dni, juz bylam swiecie przekonana ze jestem w ciazy, nawet aplikacja w tel mi to mowila, zaszlam do swojej dowcipnej doktorki, zrobila mi usg i stwierdzila ze nic tam nie widzi niestety beta tez ciazy nie wykryla :( wiec coz... wiem ze latwo powiedziec a wykonac troche trudniej ale nie nakrecaj sie bo stres tez moze miec wplyw na to ze Ci sie okres spoznia :) Pauliś a to u Ciebie sie zanosi na weselicho moze w niedalekiej przyszlosci?? ;) Eeeej dziołchy, bedziemy miały gdzie sie spotkac ;p Zalamana K mi sie okres skonczyl wczoraj i juz sie maz do mnie dorwal ;p nie wyliczaj, nie kalkuluj, robcie to na spontana i dla czystej przyjemnosci a nie koniecznosci :):) uda sie, za ktoryms tam razem ale sie uda :) Angelus co za raczysko? Walcz z tym cholerstwem, to dziecko ma byc a nie nowotwor!!! Jestesmy z Toba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelusdominus
MackowaZona ale pemat to dobrze ;]zagladalam od rana czekalam az ktos napisze bo mam dzis taka doline jak stad do australii;( rak szyjki macicy:( ech dziadostwo w pon ide do gin na cytologie. @ dalej brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PauliśC
MaćkowaŻona nie można powiedzieć że w niedalekiej, zależy jak kto na to patrzy :) nie prędzej niż za rok a nie później niż za dwa lata :) Jak narazie konkretnych planów co do ślubu nie mamy, ale wiemy że kiedyś bedzie :) --------- Weekend się zaczął więc i mniej wpisów :) Ale znając nas po weekendzie bedzie wielkie buuum :D --------- No to dziewuszki które nie opuszczają nas w weekend niech piszą jak tam dzionek leci, jakie plany na dziś/ jutro :) U mnie @ brak, żadnych objawów zbliżającej się ale nie robie sobie nadziei bo może jeszcze przyjdzie. angelusdominus głowa do góry! musisz wierzyć że bedzie dobrze a tak bedzie!! trzymam za ciebie kciuki abyś wygrała z tym cholerstwem! napewno ci się uda kochana!! no i oczywiście buziaki dla wszystkich! :) Każdej z osobna życzę owocnego weekendu z chłopakami/ mężami!! :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
O zesz kurde :(( daj znak w poniedzialek co Ci lekarz powiedzial. Mam nadzieje ze to wczesne stadium i uda sie szybko Cie wyleczyc z tego cholerstwa. U mnie zbliza sie czas wizyty kontrolnej i tez cytologie musze se zrobic. Kurcze ale teraz bede miala stresa. 3 mam za Ciebie Slonko mocno kciuki!!! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Pauliś ja dziś jade w odwiedki do przyszłego chrześniaka mojego męża...a chce mi sie.... ze szkoda gadac ;/ a wlasnie, bylismy wczoraj w smyku na zakupach dla tego malucha, Maciek poszedl zaplacic za zakupy a ja zaczelam krecic sie po dziale z ubrankami, o rety jak sie sie plakac zachcialo jak zobaczylam te malunie spioszki, swetreki, sukieneczki... masakra! I wiecie co mi humor poprawilo? Ceny tych rzeczy :p doszlam szybciutko do wniosku ze to moze i dobrze ze poki co nie musze sie zaopatrywac w takie malunie ciuszki... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi dzis dzien minal na drapaniu tapet :P cholerstwo nic nie chcialo schodzic.. :/ angelusdominus, nie martw sie, bedzie dobrze ;) wkoncu kobietki to silne istotki, pokaz raczysku ze sie nie dasz! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelusdominus
dzieki dziewczyny wielkie;];];] trzymam sie musze nie moge przy dzieciach sie zalamac;( nie moge usiasc i plakac;/ eska jak tam? smerfetka? dziewczyny halo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam problem. Mam okres nieregularny ostani miałam 16.09. mam podwyzszona temp i dziwnie dużo sluzu takigo ciągnącego. Czy to może być jakiez zapalenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×