Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość MaćkowaŻona
Angelusdominus to mial byc komplement a nie powod do smutku :)) a z tymi najlepszymi przyjaciólkami to roznie bywa, dobrze jak sa i jeszcze lepiej jak ich nie ma. Wiem z autopsji, ludzie sie zmieniaja i okazuje sie ze ta co miala byc zaufana dusza z błahego powodu staje sie wrogiem... juz lepiej wygadac sie na forum, tu Cie nikt nie ocenia, nie krytykuje i nie obgaduje za plecami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelusdominus
powód do smutku jest taki właśnie ze cały dzień siedze w domu i nie mam znajomych poza tym forum:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Wiecie co a ja uwazam ze prawdziwych przyjaciol sie nie ma. I tak predzej czy pozniej kolo d**y zrobia, nagadaja itp. To jest nie uniknione. I niech mi nikt nie wmowi ze ma przyjaciolke/ela od np 10 lat bo i tak sie to kiedys skonczy. To jest nieuniknione;) eska i angelus ! A moze jednak...trzeba wierzyc do konca!;);*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu SMERFETKA. Dalam rade.bylam dzisiaj na becie :P @ dalej brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Smerfetka trzymam kciuki! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko.... 🌼 przykro mi.... nie bądź smutna, nie wiem czy to jest pocieszenie, ale my przeżywamy to co miesiąc. Zastanawiające jest teraz to, czemu nie masz @. Jeśli będzie się to przeciągać - wybierz się do lekarza, bo nie wiem czy czytałaś nas wstecz ale ja też miałam być okazem zdrowia a miałam torbiel - czego żadnej z Was nie życzę. Ściskam mocno i głowa do góry ! Jeśli jesteś zdecydowana na dziecko to zostań z Nami ! Damy radę :) 🌼 jeśli chodzi o przyjaźnie to też nie mam dobrych wspomnień. Wolałam spędzać czas z facetami, dziewczyny tylko były wiecznie zazdrosne, sfochowane, bleeee Z resztą tak też poznałam M. najpierw się nie lubiliśmy, potem polubiliśmy, a na końcu pokochaliśmy :) cieszę się że Was mam wariatki :) i cieszmy się sobą tutaj na forum. p.s. za niedługo nasza "60" rocznica !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelusdominus
oj smerfetka przykro mi;* ja też cieszę sie że was mam dzie znów stoje przed wizja nieprzespanej nocy także będę wam wylewać żale;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No trudno.Nie teraz to innym razem.Jest jeszcze czas. Tylko wlasnie dziwia mnie te mdlosci.To niby plamienie implantacyjne, podwyzszona temperatura, brak @ no i ta bladziutka kreska ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelusdominus
Jovankajo jak tam? reszta gdzie się podziewacie?;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) moge sie dołączyć? Staramy sie z mężem juz kilka miesiecy , ja niestety mam zespół policystycznych jajników wiec łatwo nie bedzie... Juz Nie jest... Mamy córkę 16 miesięczna, udało sie w 3 cykle bez leków :) wiec myślałam Ze tym razem tez tak bedzie.. Ale niestety .. Chociaż w tym cyklu mam przeczucie ze cos moze byc .. Jestem 10 dni po owulacji ( oczywiście nie jest 100% pewna) , codziennie robię test i codziennie to samo.. Boje sie ze i tym razem sie nie uda.. Jutro kolejny, chyba oglupieje od tego, o niczym innym nie myśle tylko o tym zeby w końcu zobaczyc dwie kreski :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelusdominus
Charlotka23 witaj pewnie że możesz;) jutro robisz test? ja tez;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JovankaJo
Jezdem, jezdem:) Dopiero kory skończyłam... Ledwo żyję, mówię Wam... Kobietki moje - to cudowne, że jesteście:) Zgadzam się w zupełności z MaćkowąŻoną:) Czasem sobie tak myślę, że gdybyśmy spotkały się wszystkie na kawce to czułybyśmy, że znamy się od wielu, wielu lat...:) Ale wyobrażacie sobie to? - "Cześć, ja jestem JovankaJo. A Ty?":):):) Powiem Wam, że taka mnie wczoraj dopadła ochota na M., że myślałam, że wyjdę z siebie i stanę obok:P A tu @ jedna trzyma i czuję, że jeszcze ze 3 dni pobędzie...:/ Ech! Czy ja jestem jakaś nienormalna, czy Wam też zaczyna się mega ochota na seks już podczas @? Potem mam takie parcie na mizianko w okolicach owulacji, a potem tuż przed @ :) No i czemu tak? Znaczy czemu w okolicach owu to wiem, ale czemu podczas i przed? Pewnie jest to związane z hormonami, że tak odkrywczo zauważę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Jovanka a wiesz ze dobry marynarz to morze czerwone przeplynie? Witaj Charlotka;) dasz rade z nami kochana;) masz szczescie ze jest juz z wami chociaz jedna dzidzia ...ja staram sie o pierwsze i jest ciezko:/ ja czuje ze@ sie zbliza niestety, jestem na maxa wkur... wrr zla i w ogole do kitu a ma przyjsc dopiero za tydzien. Czuje ze nic z tego.szkoda...wszystkie oznaki jak przed @ czyli jednym slowem liiipa:/ no ale nie moge sie zalamac. Nie teraz to za miesiac;) Smerfetka bedzie dobrze;) buziak do gory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelusdominus
no jovankajo fajnie by było sie spotkać;);) ja przetestowalam i nic JEDNA ach..... a jak u was? charlotka jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Czytam was wieczór i w nocy na sen, ale odpisuję w pracy bo po niej mam komputera dość na cały najbliższy dzień ;) . Smerfetko - może nie spisuj wszystkiego na straty, tylko poczekaj jeszcze chwilkę ? Sama nie wiem.... . 🖐️ Charlottko ! Powiedz mi, czemu robisz test codziennie ? Nie dziwne, że można się załamać. Dopiero między 7-10 dniem po owu jest implantacja, a wyjdzie coś około 14 dnia po owu, więc relax ;) odpocznij bo wysiądziesz psychicznie! No i właśnie...odwróć uwagę od oczekiwania, masz już jedną pociechę, więc skup się na niej a hormony zadziałają pozytywnie :) . Jovanka - no byłoby śmiesznie spotkać się. Może kiedyś tak będzie że zrobimy spotkanie pośrodku Polski ale już z dzieciakami.... ? A miziać Ci się chce :D bo tak jest zaprogramowany organizm kobiety - Przed owu gdzie najlepiej zajść chce się nam non stop ;) a po niej facet może nie istnieć, no bo właściwie to po co.... :P odgryźć im łeb jak modliszka :) . Paulinka - dobre z tym morzem ;) Co do @ nie mów jeszcze hop ! . angelus - a dziś masz termin @ ? Trzeba tabelkę skopiować żeby była na każdej stronie to wtedy jest lepszy wgląd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelusdominus
w tabelce jest że na dzis ale teoretycznie mogła być już wczoraj ale nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eska 22
witaj charlotka jak to juz jest nasze powiedzenie w ,,kupie razniej" smerfetka nie martw sie wiemy wszystkie ze jest ciezko. No naprawde fajnie by bylo sie spotkac ciekawe jakie reakcje by byly hehe No u mnie to mega dziwnie, tego okresu wczoraj prawie nie bylo tylko jakas dziwna wydzielina brazowa ciagle w nocy tez, cos czerwonego wystepuje ale bardzo malo ja juz zwariuje z tym swoim organizmem no....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie kobietki, chcialabym dolaczyc do waszego grona wyczekujacych :) widze tu ogromne wsparcie z Waszej strony i sympatie :) To dopiero nasz drugi cykl staran ale nie mozemy z mezem doczekac sie pewnie jak kazda z Was. Cykle mam 33 dniowe, @ mam dostac 23.10, jak narazie sie nie nakrecam po ostatnim rozczarowaniu kiedy to wlasnie wymyslalam coraz to nowe objawy. Bol piersi okropny, teraz jak siedze pochylona nad komputerkiem to rwa strasznie, ale przed okresem tez przeciez bolaly zawsze, moze tylko wydaje mi sie ze nieco bardziej teraz, jesli chodzi o sluz to czy ja wiem czy jest inny, raczej porownywalnie podobny, ale u mnie z tym sluzem jest tak ze przez caly miesiac mam bialy, raczej kremowy, czasem jakby wiecej, ale przezroczystego ciagnacego sie nie miewam. Po owu (ktora prawdobodobnie byla 9.10) brzuch zaczal pobolewac, tak jakby takie napiecie, naciaganie przez chwile i mijal, teraz czasem klucie a czasem zwyczajne takie skurcze. Jak sadzicie kochane, bedzie cos z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociaz nie, piersi bola zdecydowanie bardziej... toz to masakra ze tak boli, zazwyczaj po ubraniu stanika bol mijal, a tu nie. Przedwczoraj maz chcial "pomasowac" to jak scisnal lekko to myslalam ze mi miazdzy i wyrywa i az mnie ciary na sama mysl przechodza. Ale chyba nie chcac sie nakrecac wmawiam sobie ze boli tak samo jak zawsze, no juz sama nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej nessaja :) dopisz się do naszej tabelki na końcu, będziemy widzieć jak tam rozwój sytuacji :) ja też mam kłopot z obserwacją śluzu, tym bardziej, że....nie wiem właśnie jak u Was ale u mnie, starając się co drugi dzień w okolicach owu, a w trakcie niej codziennie, nie jestem w stanie obserwować śluzu przez spermę M. :) Mimo, że myję się jak normalny człowiek ;) wypływa ona nierównomiernie co jakiś czas no i zrezygnowałam z tego typu obserwacji :) a co do Twojego śluzu nessaja - może spróbuj wiesiołka brać do owu to będzie bardziej widoczny ? :) majowa ................27...............1cs.......................... :) Fiona................... 25............ .3cs........................... :) rozusPL................21..............4cs........................... :) taka oto ja............24.............2cs............................. :) PauliśC................22.............14cs...........................@17.10. Paula23.................22.............3cs............................czekamy na odzew! Angelusdominus ..23 ...........2cs............................. @18.10. Giubelli.................27..............9cs............................@ 25.10. paulinka121989....24............5cs...............................@ 25.10. eska 22................22.............11cs............................@ 26.10. JovankaJo...........29.............3cs...............................@ 11.11. smerfetka9...........19.............1cs..............................@16.10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie ! PauliśC ! Gdzieś Ty i Twoja fasolka ?? :) testujesz ? Angelus ? Trzymasz rękę na pulsie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelusdominus
pisałam rano robiłam test i nic jedna ale okresu brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelusdominus
właśnie zauważyłam biały śluz czyli co owulka się przesunela? jak ja nie cierpię swojego ciała;(;(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelusdominus
eska a jak tam u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eska 22
angules to tak jak ja po tych wszystkich zawirowaniach to nie lubie swojego ciala:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny witam nowe Panie ale nam się fajnie na forum zrobiło chociaz ja nie mam o czym pisac to czytam was regularnie angelus ja tez przezywałam bo mi termin @mijał test negatywny a tego śłuzu było że hoho i jest nadal więc do puki @nie przyjdzie jest ok. idz na bete kochana a sie nie stresuj giubelli hmm dlatego ja śluzu nigdy nie obserwowałam bo to chyba nie możliwe no bo jak a zwłaszcza jak się o dzidzie stara nessaja no z tymi piersiami to u mnie był główny znak że coś się dzieje do tej pory moje sutki sa tak wrazliwe ze ojej eska22 a ja jestem dobrej mysli bo do @ jeszcze daleko więc może to jest znak ze sie udalo oj laseczki jak ja bym chciala zeby wam sie wszystkim juz udalo fajnie by bylo forum na ciazowe zamienic. szukalam czegos dla siebie ale na zadnym nie moge sie zgrac za to do was mnie ciagnie. ja akurat jestem na l4 do poniedzialku powiedzialam ze mnie kregoslup boli a potem wraca moj gin i dostane dalej zwolnienie. 13 listopada mam usg tak bardzo chce poznac plec 3majcie kciuki aby byla dziołszka ino bo jednego smyka już mam. fajnie by bylo miec parke:-)n no ale do 3 razy sztuka więc aby zdrowe bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eska 22
tak oto ja oby twoje przeczucia sie spelnily, juz bym tak bardzo chciala byc w tym upragnionym stanie. Tak oto ja trzymamy kciuki zeby byla dziewczynka ale masz racje oby bylo zdrowe i szczesliwe to jest najwazniejsze. A wlasnie cos fiony u nas dawno nie bylo no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Nie bylo mnie tu raptem z 16 godzin a ile sie przez ten czas zmienilo... Taka oto ja szczęściaro zycze Ci oby to była dziewczynka skoro tego pragniesz :) chociaz tak se teraz pomyslalam ze moze to i lepiej jest miec syna... faceci nie mają problemów z zajściem w ciąże... ;) Ja sie ostatnio cos rozprogramowałam, okres od kilku cykli trwa raptem 2 dni, normalnie okolo 5. Z obserwacja sluzu u mnie tez kiepsko :/ JovankaJo póki Twój M nie narzeka "wykorzystuj" go do woli, niech sie na cos przyda ;) moze akurat bedzie jak to mowi moj maz "zloty strzal" w jednym ze zblizen ;) nie zbadane sa wyroki Boskie :) Charlottko witaj, fajnie ze masz chociaz jedna kruszynke, oby sie udalo jednak i z druga zajść w ciąże :) Ja jutro jade w odwiedki do znajomych, we wrzesniu urodzilo im sie pierwsze dziecko, synek i moj maz ma zostac chrzestnym... juz czuje sie zmeczona ta wizyta i robieniem dobrej miny. Czy na Was mlode mamy z dziecmi tez dzialaja tak przygnebiajaco? :/ czy tylko ja jestem taki dziwoląg? Zycze Wam dziołszki zeby Wam Bozia w dzieciach wynagrodziła te wszystkie mile slowa ktore tu piszecie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×