Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość gość
......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile jescze trzeba czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻoneczkaKrk
Oj dzis kafe coś naprawdę szwankuje. No nic glowa do góry dziewczynki. Nie zalamujeny sie i nie denerwujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻoneczkaKrk
Spr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spr?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanamama
nie ma jeszcze nowej strony ?:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolcia1611
Strona!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to forum mnie doprowadza do białej gorączki ... tak bym chciała wiedzieć co u Was a ta strona od wczoraj stoi !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masakra co sie z tym forum dzieje??? Dalej mi pokazuje 759 stronę :( Wrrrr IZA85 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cala kafeteria padla? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoswkinka14
co się dzieje z naszym forum ?;/ od rana zaglądam i próbuje cos dodac. i nie widzę czy przypadkiem Maćkowa rodzic nie zaczeła :) ja byłam na ktg,i dzis na ktg tylko jeden skurcz maleńki,zaledwie 75 miał;/ i wgl dzis przez cały dzien mnie nie łapią ;( wiec chyba jednak nie urodze w tym tygodniu ;/ podwozia nie miałam badanego wiec nie wiem czy coś tam sie dzieje ,ale w piątek znowu mam sie zjawic rano na ktg. Maćkowa mówisz ze lekarz Ci powiedział ze urodzisz w przeciągu tygodnia ?:) jak ja bym chciała usłyszec coś takiego :) mówiłam ze przede mna urodzisz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoswkinka14
ooo chyba się cos dodało ;) żeby jeszcze stronka przeskoczyla to byłoby juz całkiem super ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki co Wy tak zamilklyscie? Co tam u Was wszystkich i u każdej z osobna? U mnie niby lepiej,bo 1,5 dnia nie miałam żadnego olśnienia,a dzis z rana znowu jakies śladowe ilości. Czy to sie wkońcu skończy? Lekarze mówią,że jak jutro na usg bedzie wszystko ok,to jutro idę do domku. Oby to wszystko sie uspokoilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoswkinka14
no i nie ma moich postów nadal ;/brr nessajka nic sie nie martw :) moja malutka tez była do 33 tygodnia zawsze o tydzien lub dwa za mala :) a potem jak ruszyła to jest tydzien do przodu :) także spokojnie :*każdy maluszek ma swoje tempo :) żoneczka a u Cb który tydzien ?:) ty jakos na luty masz termin ?:) to tez już niedługo :) IZA już przygotowania widze u Cb ruszają :) u mnie dopiero wczoraj zostało łóżeczko rozstawione :) miałam wcześniej turystyczne,ale szczebelkowe jednak praktyczniejsze bedzie,i postanowiliśmy kupic nowe,a wczoraj mój P dostał od brata :) a wiecie ze ja jeszcze pościeli nie zamówiłam ;/ dopiero jutro planuję zamówic.ale mam jeszcze czas mam nadzieje :) i materacyka nie mam ;D wstyd normalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoswkinka14
IZA aktywnosc przyspiesza poród :) no tak :D a jak ktos ma leżec i odpoczywac jak najwiecej ?:) kurde marze żeby choc 10 minut poćwiczyc :) ale no cóż ;/ czasami mam taką pokuse zeby sobie kilka ćwiczeń wrzucic na ruszt :D nawet jak sie przejde to czasami słabo mi sie robi ;/ dzis rano to była masakra;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolcia1611
Ufff chyba przeskoczylo? Ale nie widac mojego postu :( gdzies chyba zaginal Xx Iza No wlasnie zatrudnilam dziewczyne i place jej £8 na godzine to chyba niezla stawka? Ja jestem taka dobra dusza ze mi glupio pobierac pieniadze za to ze to moje klientki... no ale wszyscy tak robia wiec dlaczego ja mam oddawac moje prace ... w sumie moge powiedziec pracodawcy o ciazy np za miesiac i wcisnac kit ze dopiero sie dowiedzialam. Nie chce zeby mi odmowili przez to ze jestem w ciazy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo strona znow przeskakuje albo zas cos nie dziala... no bez jaj.. i jak tu czekac na porod Mackowej i Brzoskwinki? ! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalozcie nowy temat i po problemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba zamula... Dziewczyny, weźci mi pomóżcie! Przeglądam ostatnio różne sklepy z rzeczami dla bobasa i zaczyna mi puchnąć głowa! Jest tyle rzeczy, które trzeba kupić, ale jak to zrobić, żeby to wszystko ogarnąć?! I kiedy zacząć w ogóle gromadzić te wszystkie "niezbędniki"? Agniesia88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cos ruszylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×