Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość _nessaja_
Desire wiem ze ciezko sie pozbierac po stracie. Ja do tej pory czesto mysle o swej pierwszrj ciazy pomimo ze dzis zaczynam 23 tydzien. Nie zapomnisz. Ale musisz znalezc w sobie sile zeby walczyc o to czego pragniesz bez wzgledu na zle wspomnienia ktore rania Cie do teraz. I napewno kochana bedzie Ci dane cieszyc sie kolejna ciaza, troche cierpliwosc i tez doczekac sie tego cudu :* &

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rapasta pytaj, domagaj sie , nie odpuszczaj. Moze wtedy cos wiecej powiedza. Beta ladna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O 19 mam wizytę u położnej. Ciekawe co dzis sie dowiem ciekawego. Agniesia jak chcesz to ja ci moge wypisać co kupiłam. Na wyprawke wydalam okolo 3500 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolcia1611
Iza czekam na maila :) Xx Rapasta Ja mysle ze wynik bety jest dobry, najwazniejsze ze nie spada. A ktory to tydz? Xx Kochane czy wy tez na poczatku ciazy tracilyscie na wadze? Bo ja mam juz 2kg do tylu :o Bylam dzis pierwszy raz w pracy odkad wrocilam z Polski. Jak wnioslam ciezki odkurzacz na trzecie pietro to mi serce tak walilo ze masakra... wy tez sie tak szybko meczycie? Polowe swoich prac przekazalam ale cos musze zostawic bo z marketu sie nie odzywaja a nie moge zostac calkowicie bez pracy.... no ale zobaczymy jak bede sie czula... zauwazylam ze jak sie zmecze to w brzuchu mnie cos kluje.. nie wiem czy panikuje czy moze powinnam rzucic te sprzatania w cholere ? :p Pozdrawiam Was ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolcia wg jakiegoś tekturowego koleczka to 7/8 tyg. Wg moich obliczeń i obliczeń mojego gina to 6 tc i 3 dni Wiolcia ją w pierwszej ciąży tez chudlam i w tej też. Tak chudlam,że moja końcowa waga która przybralam to zaledwie 4 kg. ZonkaKrk to sporo wydalas. A to tylko same ciuszki????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do zmęczenia to ją też tak szybko sie mecze na maxa. Wiolcia a co do tego dzwigania to moim zdaniem nie powinnas tak sie przemeczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Rapasta Sloneczko policzylam tak plus minus jaka piwinna byc Twoja beta i wychodzi ze wlasnie cos okolo 30000 :-) wiec miim zdaniem jest ok. Jak Ci wieczorem nic nie powiedza to zrob afere, masz prawo wiedziec jaki jest stan i Twoj i tego malego czlowieczka. &&&& Brzoskwinko jak tam zakupy? Zrobilas? :-) &&&& Agniesiaa o rety pamietam jak ja sie zabieralam do zakupow... masakra a w glowie mega metlik :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wieczornej wizycie dopytam wszystkiego mam chyba prawo wiedzieć po co tu leze co wykazalo usg i wogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa dziękuję za obliczenia. Ty zawsze podnosisz mnie na duchu :) a powiedz jak Ty kochana sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolcia ja w pierwszej ciazy schudlam 5kg a w tej ponad 2kg wiec nie masz sie czym martwic ;) to calkiem normalnie na poczatku. Wymioty czy mdlosci i brak apetytu to raz a dwa jesli ich nie masz to przeciez organizm pracuje teraz na wysokich obrotach wiec ma prawo spalac wiecej energii niz jej dostarczasz w pozywieniu czy mimo tego ile odpiczywasz tez bedziesz zmeczona. Zrob wdech, usmiech na twarz i nie zamartwiaj sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolcia1611
Rapasta To podobnie jak ja bo ja 6tydz1d :) tydzien temu beta 1777 ale teraz pewnie juz urosla. Na usg tydz temu nie bylo serduszka ale teraz moze juz jest :) niestety usg nastepne dopiero w 12tc :( jajo zniose do tego czasu :p Kochana a moze slabe echo bo serduszko sie jeszcze ksztaltuje? Xx Mackowa Nie moge sie doczekac az urodzisz swoje dzieciatko :) a jakie imie wybralas bo mi jakos ucieklo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Rapasta kochana zaden problem :) Dokladnie dopytuj i nie daj sie zbyc :-) A ja czuje sie dobrze :) mialam dzis jechac na ktg, powiedziec ze mala slabo sie rusza a ta pchelka jak na zlosc popoludniu rozchodzila sie w najlepsze i tyle bylo z mojego badania ;) Jedynie zgaga i cofajace sie jedzenie mnie dobija :/ &&& Wlasnie ogladalam ten program "in vitro. Czekajac na dziecko" poplakalam sie jak glupia i ciagle o naszej Ewelce mysle :-) mam ogromna nadzieje ze za pierwszym razem sie uda Wam zabieg!! :-) &&& MargaretLucas, Mamaniemama, Karcia i reszta dziewczynek co u Was? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolcia1611
Nessaja Dziekuje Kochana :) ogolnie czuje ze bedzie dobrze ale denerwuje mnie ten system tuw Uk ze badania sa tak rzadko.... a prywatnie usg kosztuje £150 czyli ok 750zl!!! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Wiolciaa heh szczerze Ci powiem ze jeszcze nie zdecydowalismy jak malenka bedzie sie nazywac :) miala byc Magdalena ale jakos nie mozemy sie przekonac ;) poki co mowimy na nia Domcia od Domicelki (taki tam pomysl siostry, ale sie przyjal ;) ) ja namawiam meza na Oliwie :-) no ale zobaczymy :-) A co do Twojej wagi to tak jak Nessaja napisala, nie masz co sie martwic :-) zobaczysz jak Ci pozniej waga ruszy do gory to bedziesz sie cieszyc ze na samym poczatku kilka kg spadlo ;) &&& Nessaja badz ze mnie dumna, spakowalam torbe!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolcia ale to mowisz o polskim ginie ze taki koszt? no niezle. Ale zawsze w razie czego on jest i gdyby naprawde sie cos dzialo czy niepokoilo to mozna sie wybrac. Nasza Iza wytrzymala to Ty tez dasz rade ;) doczekala sie wkoncu usg i Ty tez sie doczekasz. Zajmij czyms glowe zeby tyle nie myslec bo wtedy bedzie Ci sie czas dluzyl jeszcze bardziej :) I ciesz sie ze nie masz wymiotow i mdlosci, ja co prawda mialam same mdlosci ale to i tak nieprzyjemna sprawa ;) no i tez wszystko przed Toba, bo w pierwszej ciazy mdlosci zaczely sie dopiero w 9 tyg chyba ale miejmy nadzieje ze omina Cie szerokim lukiem :) & Brzoskwinka co Ty tak cicho dzis siedzisz? czyzbysmy mialy zaciskac kciuki lub juz Ci gratulowac? :) & Kasik89 bardzo chcialabym Ci pomoc w jakis sposob ale nie mam o tym jeszcze zielonego pojecia :( nie dam Ci zadnej zloty rady ale moge Cie jedynie wesprzec slowem i przeslac forumowe buziaki :) mam nadzieje ze zgracie sie z Filipkiem mimo ze przyzwyczail sie do butli ;) & Zoneczko o to ja tez poprosze liste, co masz, jesli wiesz ile to kosztowalo to tez bylo by super a z czego zrezygnowalas np, no i kiedy zaczelas skupowac i gdzies, czy w sklepach czy na allegro? & Paola podejrzane te plamienia, nie zastanawialas sie isc do gina z tym? albo testu chociaz zrobic? & A jak reszta naszych mamusiek sobie radzi? Karcia, Ola, Stymulowana? Kasia 12? & Angelus jak mala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa! :) jestem mega dumna! :) a uwierz ze nawet zapomnialam o tym ze mialam pytac czy ja spakowalas :P to teraz mozesz juz isc rodzic, pozwalam nawet natychmiast :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoswkinka14
które forum jest teraz aktualne że tak zapytam ?:) ja tam wolałabym jednak kafe :) maćkowa udały :) zestaw do lewatywy już czeka az sie akcja zacznie :D kiedy rodzisz ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolcia1611
Nessaja Tak to polski gin. W ogole polska klinika. W razie co mam nr. Uspokoilam sie z ta waga, a nawet sie ciesze bo jakos tak ladniej wygladam :D ooo nie mam nadzieje ze mi sie nie zaczna mdlosci bo to jest dramatyczna sprawa ... a w ogole to minal mi smak na kwasne... ostatnio jem jogurty i banany na potege :) i nadal nie mam ochoty na slodycze... moze przez to tez spadek wagi. Mackowa bardzo ladne imiona :) jak u mnie bedzie dziewczynka to bedzie Diana a jak chlopak to Jonatan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOO nie wierze!!!! strona od razu przeskoczyla?! no jakbym mogla to bym normalnie szampana otworzyla! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoswkinka14
dziewczyny czy wy widziałyście w jakim expresowym tempie przeskoczyła strona ??? :) wooow :) Nessaja ja tez bym juz chciała byc na porodówce uwierz mi :D ale ja sobie moge chciec a ma córa ma mnie gdzies :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Nessaja HA! Wiedzialam ze Cie zaskocze ;) hehe &&& Kurcze bo ja tak czytam na raty i co raz wylapuje jakiegos newsa, Jovanka jutro wychodzi ze szpitala? :) alez ten Kacperek jest mega gosc :) wyrosnie mala gadula ;) nie zdziwie sie jak niedlugo zacznie tu z nami pisac ;) &&& Kasik_85 kochana a co u Ciebie? Podjeliscie z mezem jakies decyzje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Brzoskwinko jaki zestaw do lewatywy? To trzeba miec swoj wlasny? Osz w morde, nie wiedziala. To pierdziele ja, nie rodze poki se nie zalatwie ;) hehe Maciek mowi ze urodze jutro, bo wiesz szal rodzimy z rmf... mi tam jakos nie szczegolnie zalezy na tym. Wole urodzic w dzien babci czy dziadka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale naprawdę ostrzegam ze kupowałam tylko potrzebne rzeczy. Bo mamy baardzo malo miejsca w pokoiku. Więc : Kąpanie: wanienka, termometr do wody, płyn nivea 2w1, 2 ręcznik, 1 pielucha tetrowa ( zawsze wszędzie sie przyda). Przewijanie: przewijak, podkłady pod przewijak, pampersy najmniejsze, husteczki wilgotne do pupy, krem na odparzenia Nivea, i oczywiscie pielucha tetrowa. Pielęgnacja: olejek Nivea, duze waciki dla dzieci, miseczka na wodę przegotowana, krem do buzi nivea, patyczki do uszu dla dzieci, miękka szczoteczka do włosków, do noska gruszka, nawilżacz do noska w psikaczu dla dzieci, mini obcinaczki, coś do pepuszka, i przybornik na rzepy byl w komplecie z pościelą. Spanie: łóżeczko, Materac, podkłady pod prześcieradło, 2 przescieradla z gumką, kołdra, 2 poszewki na kołdrę, podusia, 2 poszewki na podusie, 2 koce, rożek, ochraniacz na szczebelki, 2 cumelki, i oczywiscie pielucha tetrowa. Jedzenie naturalne: silikonowe nakładki na sutki, maść na sutki, pielucha tetrowa, laktator elektryczny. Jedzenie sztuczne na wszelki wypadek: podgrzewacz do auta, podgrzewacz na prąd, mleko bebiko, butelka , szczotka do czyszczenia butelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nessajka potem napiszę ubranka, spacer/wyjścia, torba do szpitala. Teraz jadę z M do położnej. Odezwę sie potem. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w końcu działa :) co do Wizażu to ma mieszane odczucia, faktycznie mieni się w oczach i z 1 str.tutaj to kwestia przyzwyczajenia chyba, tam fajnie że można cytować kogoś i wtedy wiadomo do kogo i do jakiej odp.odpisujemy, no i dla mnie ważne, że można przejść do konkretnej strony bez przeskakiwania i klikania naście razy :) tak teraz muszę żeby wrócić do str np.400 jak nadrabiam wątek w pracy, bo w domu to wchodzę w historię i klikam w ostatnio czytaną stronę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×