Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

jutro ide na usg z małym. możecie mi powiedziec jak to bedzie wyglądało??? a w piatek ide ja na kontrole poporodową. zobaczymy co mi powie. wiecie co bylam u niej w piatek zeby sie zapytac kiedy moge przyjsc do niej i zeby mi dala karteczke zeby sie zapisac bo bez tego ze 3 miesiace bym czekala. pytam sie tej co miała wchodzic czy moge z nią wejsc zapytac sie tylko to myslałam ze mnie tam wszystkie zjedzą. mówie im ze chce tylko zeby mi karteczke dala zeby sie zapisac na wizyte to wielkie pretensje ze przychodze i chce wejsc bez kolejki. i to najbradziej rzucaly sie te które nie byly na ten dzien zapisane i chciały zeby je przyjela tego samego dnia. naszczescie byla dziewczyna ktora rodzila tydzien wczesniej i sie zapytalam czy moge z nia wejsc po karteczke bo juz godzine czekam i pytałam sie czy moge wejsc to chcialy mnie zjesc . oczywiscie ze sie zgodzila. wreszcie normalna osoba sie trafiła. nadchodzi moja kolej patrze a ona ubrana wychodzi z gabinetu.. miałam farta ze mnie zobaczyła to powiedziałam o co chodzi i powiedziala ze w piatek rano bez zapisywania mam przyjsc i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolcia1611
Dziewczyny wlasnie zdalam sobie sprawe, ze od poczatku ciazy stracilam na wadze 2kg :o czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psiuutaaa włączaj się faaak!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rapasta suchaj no, pozarlas hanuty i stad ten brąz żadne tam plamienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczyna dzialac normalnie forum?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis robili mi bete hcg dla pewności wynik tyle co zdążyłam zetknąć to ponad 30000. Pomóżcie dziewczynki bo tak strasznie sie boje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻoneczkaKrk
G

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Rapasta osz kurcze, idz do lekarza i porozmawiaj z nim bo osiwiejesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaasik89
Ola mojemu Filipowi potrafiło się ulac w szpitalu po paru godzinach i położne mówiły ze Noworodki tak maja i ze to normalne ... Teraz ulewa mu sie jak np za dużo zje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu są jacyś zryci lekarze nic nie badają :( teraz dr poszła do porodu. Moze na wizycie o 20 coś mi powiedzą :( a jak wy widzicie te moje wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanamama
wkońcu działa??:) mi na wizazu strona skacze i źle czytać mi posty :-( szkoda:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a ją juz jestem zdrowa. :-) ale za to chyba @ chyba bo ostatnio to pierwsze dni to takie plamienia jak nie @. ale szkoda że przyszła i to w terminie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle ze cos tam naprawiaja. W tym kafe, ale jeszcze nie dokonca działa bo przeskakujr na pierwszą stronę. Ale mam nadzieję ze juz będzie tylko lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej bede na nocce to nadrobie. Wczoraj jakies wymioty. Dzis mega plamienie mam. Ost wystawa pieska. Ciagle cos i malo czasu aby zajrzec. Jest ok 15 dc a ost mialam w 9dc. Zalamana jestem. U chirurga dzis bylam i mam zylaka 1go stopnia i mam czopki brac do tylka bo ciagle mam krew na papierze. Ciagle cos:D dzis was nadrobie moje kochane :* Paola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaa66
Bo z wizażu fajnie korzystać na aplikacji chyba ze przez kompa normalnie. Rapasta kurde o co kaman nic Ci nie. Powiedzą??? A była wyższa beta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agniesia88 I jak kafe?? Działasz?? :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara__
Sprawdzalam rano to była tylko strona 761 a teraz 764 Niezle cyrki. U mnie chyba juz nic z tego, plamienie się pojawiło a to oznacza tylko @. Mam dość wszystkiego. Do tego dziś miałam same koszmary a jak udało mi się zasnąć to znów to samo mi się śniło. Tragiczna ta noc była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posty niby są, ale nadal mnie przerzuca na pierwszą stronę jak coś dodaję. Miejmy nadzieję, że jeszcze chwila i wszystko naprawia:-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara__
Wow dodało mój post:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×