Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość Wiolcia1611
Haha nie moge... znowu str

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaasik89
Nessaja u mnie nie ma takich poradni a polozna nic nowego mi nie poradziła bo juz wszystkiego pribowalam ... Dziś np Fifi pociągnął z 5 minut cyca wiec umie go złapać ale zaraz go puszcza i denerwuje wiec po prostu chce butle do której się przyzwyczaił. Rapasta jesteś pod dobra opieka i wszystko będzie dobrze :) widzialas serduszko wiec włącz pozytywne myślenie ... Iza to szykowanie domu na przyjście nowego lokatora to cudowne uczucie prawda ?:) Wiola super ze podroż minela bez problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież to jakaś porażka z tym karę. Pisze do Was a tu nic nie wyświetla do cholery :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
;///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chod******ońcu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nessaja, ja jestem dość zajęta właśnie, nie mam zbytnio wolnego czasu, praca, dom, studia. Co do imprez to ja już nie umiem się cieszyć jak kiedyś, bawić itd. Byliśmy niedawno na Sylwestrze u znajomych i co, posiedziało się, pośmiało nawet ale w sercu tego nie czułam i jak wróciłam to płakałam tylko żeby wylać z siebie ten żal, bo patrzyłam cały wieczór na ich dzieciątko tam i nie umiałam zapomnieć o stracie naszego... także to nie jest takie proste jakby się chciało czy wydawało :( może kiedyś się uda, zobaczymy, póki co już się nie nastawiam na te 2 kreski bo dobija mnie to jeszcze bardziej i nie daję już ostatnio sobie rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eeej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja piernicze nic sie nie da z tym forum zrobic???? Stymulowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Matko ale to nasze forum posrane jest :( Juz od wczoraj szwankuje, dziś cały dzień :( A najlepsze ze pisalam jeszcze jeden post którego na tej stronie w ogóle nie pokazuje :( Pewnie następną strona będzie dwa dni przeskakiwala :( wrrrr Xx Rapasta jak u Ciebie?? Jak się czujesz?? Xx Wiola miałam napisać Ci dziś w dzień e-maila ale café nie działało i nie mogłam zobaczyć Twojego maila a teraz wierze na tablecie i z tabletka nie chce mi się logowac :( Jutro juz postaram się to uczynić :) Xx Nessaja super ze z mała wszystko dobrze i ze plec się potwierdziła :) No i cale szczęście ze muchomorkow jednak nie ma ;) Dziękujemy Ci za info od Jovanki :) Xx Jovanka mam nadzieje ze jednak wszystko będzie dobrze z serduszkiem Kacperka :) Trzymam kciuki! Zdrowiejcie szybko ;) Xx Ja jutro jade na spotkanie z położna :) Siusiu do badania, krew, ciśnienie i tyle :) Pewnie jeszcze zapytać czy chce rodzic naturalnie i po spotkaniu ;) A M przepraszam, pewnie jeszcze zapytać jak się czuje :) :) Xx Mam nadzieję ze teraz to café się naprawić!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i doopa się naprawilo!!! Myślę ze cos robią z tym forum bo pewnie mieli dużo skarg na te przeskakiwanie stron! Ale jak się nie poprawi to się naprawdę gdzies przeniesiemy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ratunku osiwieje przez ro forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadal nic?? to forum przegina juz... Mam wiesci od Jovanki. "No wiec tak. Wczoraj mielismy usg serduszka. Maly ma malenka dziurke w przegrodzie albo w zastawce, ktora mu nie zarosla podczas zycia plodowego, a ktora jest wowczas u kazdego dziecka. Z reguly zarasta do 3 miesiecy po porodzie, ale czasem trwa to nawet rok, dwa. Ma tez zwiekszony przeplyw w aorcie, ale moze byc on wynikiem stresu podczas badania. Poki nie powieksza sie prawa komora jest ok, w takich wypadkach, a jest ich sporo, potrzebna jest tylko obserwacja, nic sie z tym nie robi. Dostaniemy skierowanie do poradni kardiologicznej. Szmery, ktore slyszalo kilku lekarzy w tej chwili sa nieslyszalne - albo dlatego, ze zaglusza je granie w oskrzelach, albo dlatego, ze byly tzw. przygodne, wystapily tylko podczas infekcji i goraczki i prawdobodobnie nie maja zwiazku z ta dziurka, co tlumaczyloby, dlaczego nikt wczesniej ich nie uslyszal. Jesli przy wizycie kontrolnej w poradni okaze sie, ze ta wlasnie wersja jest wlasciwa to wyjdzie na to, ze gdyby nie pobyt teraz w szpitalu, nie dowiedzielibysmy sie o tej dziurce wcale, bo sama by zarosla, albo po kilku latach okazaloby sie, ze maly ma wade serca. No bo niestety moze sie to okazac wada. ale nie musi. Mam nie panikowac". Mimo to maly zdrowieje w oczach, ma juz wylaczony jeden antybiotyk i jedna inhalacje i probuje podniesc sie przy szczebelkach w lozeczku i strasznie duzo gada, stara sie wypowiadac cale sylaby a jak nie moze to purpurowieje ze zlosci :) zaczyna tez wyraznie mowic nenene jak czegos nie chce i jak wola Jovanke placzac to wychodzi cos pomiedzy mymymy a mamama wiec chyba mamy pierwsze nasze forumowe dzieciatko ktore to uczynilo (mowie pierwsze bo reszta mamusiek sie nie udziela wiec nie mialysmy okazji tego przezyac z nimi). Mam wszystkie pozdrowic, ucalowac i zaznaczyc ze Jovanka wraca niebawem do swoich ukochanych babeczek :) A Kacperek w piatek konczy pol roku :) wierzycie ze to juz pol roku? No i mam nadzieje ze mnie nie zabije ze to napisze aleee jest juz tak steskniona za M ze ja po cichu licze i kibicuje temu "przywitaniu" ktore miejmy nadzieje przyniesie cos wiecej! :* Ale narazie ciii, nie zapeszajmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jsjxjjcickdlepeococlvkclclclds

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olala2013
Boze co z tym forum.? Napisalam wczoraj dluuugiego posta i go nie ma??:/ chcialam Was troche nadrobic.. X Mam problem z mała i jej ciągłym ulewaniem. Potrafi jej sie ulac nawet dwie, trzy godziny po jedzenie. Wczoraj np rozbieralam ja do kapieli i puscila taka fontanne ze az sie przerazilam. Lezala na plecach, byla 2,5h po jedzeniu i ulala prawie sama woda.. ;\ zastanawiamy sie czy jechac do lekarza. Moze ktoras z Was miala taki problem z dzieciatkiem????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie wierze... nadal sie nie zrobilo te forum. Ja nie wiem co oni tam robia ale maja to do d**y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak. Posty sie dodaly ale nie wszystkie znowu. I ze niby zas bedzie te forum tak caly dzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam was mam pytanie kiedy wasze dzieci odwróciły się głową do dołu? Wczoraj byłam na usg i mój syn jest nogami do dołu a tym już 35 tydzień. Czy on się jeszcze odwróci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zreszta podejrzewan ze znow to samo bo jak dodaje post to przerzuca mnie na pierwsza strone tak czy siak, ciekawe tylko czy oni o tym wiedza zeby rozwiazac ten problem bo to juz sie nudne robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey kochane,we wcześniejszym poscie miało być,że od 1,5 dnia nie mam plamieniia heh :) w sumie olśnienia też nie mam. Miałam dzis wyjsc do domu,ale pan dr jak mnie badał,to stwierdził,że lekkie plamienia jeszcze są,a na usg,że niby echo zarodka jest,ale jakies słabe :( i postanowił,se napewno do pt zostaje. A powiedzcie mi,czy to że echo zarodka jakies słabe jest,to co to moze oznaczać,że z moim malenstwem jest coś nie tak? Tak sie boje,ją sie nerwowo wykoncze w tym szpitalu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
No i co forum będzie dodawać posty z jednodniowym opóźnieniem? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×