Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

może jego nasienie po tym będzie świecić i miało super moc!! ahaahha sorki ale złapałam halo hihi :-) jak z Wami rozmawiam to od razu humor mi się poprawia :* ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stymulowana
Giubelli dziękuję:) Bejbe27przykro mi z powodu straty:( Mój mąż na początku miał 11% plemników klasy A -lekarz stwierdził, że to za mało aby doszło do zapłodnienia tym bardziej, że mam tyłozgięcie macicy;/ po leczeniu tych najlepszych plemników jest ponad 30%:) Niestety ponad 60% jest martwych i nie da się ich wskrzesić, ale mam nadzieję, że w końcu jakiś jeden trafi tam gdzie ma trafić!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana nie martw się na pewno trafi, skoro u mnie trafił.. u mojego męża wyszło że r****iwość ich jest bardzo mała, niby budowa i tam inne rzeczy ok ale mało się poruszają, lenie stoją w miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stymulowana
jest taki żel, który własnie pomaga tym słabym plemniczkom pływać i przedłuża im życie...Conceive Plus, podobno coś w tym jest, ja go stosuje już drugi cykl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże chwilę mnie tu nie było a tu tyle sie dzieje motynka gratulacje stymulowana witaj trzymam kciuki aby ci sie kochana udało;*;* takaotoja czekamy na wiadomosci;) smerfetka powodzenia w pracy i z mieszkaniem;) bejbe przykro mi z powodu @ jovanka melisa nie była niepotrzebna mały spał no ale mąż mi też usnal więc nic nie wyszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny chłopiec będziemy mieli drugiego rozrabiakę mąż się smiał jak głupi do telefonu ale ja już mu powiedziałam że jak będzie tak celował to będzie musiał mini busa kupić.....lekarz rzadnej nadzieji mi nie dał na 100% widział chłopca :-) no szkoda ale byle zdrowe i i tak już się doczekać nie mogę. mały waży 344 gram położył się jak narazie poprzecznie i mam cichą nadzieję że tak zostanie no wiecie ja chce to moje cc. witam nowe koolezanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka oto ja ! - super ! gratulacje !! :) będziesz mieć drużynę piłkarską :) ale trzecia będzie bankowo dziewuszka :) hehe :) Bejbe :) hehe :) świecił nie będzie, choć kto wie co Wy tam w tej grze wstępnej wyprawiacie ;) Selen Walmark zażywał, najpopularniejszy, z resztą pójdziesz do apteki i każdy będzie dobry. No ale jak ma w tych lekach - bo musi! bo selen przede wszystkim działa na "te" męskie sprawy, to nie musi chyba dodatkowo brać. Selen jest też w: owocach morza, wątróbce, kiełkach pszenicy, otrębach, tuńczyku, cebuli, pomidorach, brokułach, czosnku, brązowym ryżu - więc w produktach łatwo dostępnych. Ty zażywaj i STYMULOWANA też ! :) olej z wiesiołka w tabletkach ALE TYLKO DO OWULACJI ! Potem już nie bo coś tam hamuje (pisałam o tym wcześniej i już nie pamiętam :) ). No i też Wam powiem, że wzięłam w jednym cyklu od @ właśnie do czasu owu i.....wtedy zaciążyłam. Nie wiem czy to wszystko miało wpływ czy nie, ale skoro mogę poradzić to zachęcam. A najlepiej to wypalić gdzieś na weekend, opić się, nie myśleć o tym wszystkim i .... lipiec 2014 będzie WASZ !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka oto ja gratulacje:) mimo wszytsko fajnie słyszeć, że pojawiają się jeszcze chłopcy, wśród moich znajomych rodzą się same baby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majowa ................27...............1cs........................ .. :) Fiona................... 25............ .3cs............................ :) rozusPL................21..............4cs............... ............. :) taka oto ja.............24...............2cs......................... .. :) smerfetka9............19...............1cs............... ..................@ 16.10. Angelusdominus ...23 ..............3cs............... 4 dz........... @ 31.11. _nessaja_.............21...............2cs............... 1 dz............@ 23.10 Giubelli.................27..............9cs.................1 dz........... @ 25.10. paulinka121989......24..............6cs.................1 dz ...........@ 30.11. JovankaJo.............29...............3cs............... 1 dz............@ 11.11. eska 22................22...............12cs.................................@ 14.11. MaćkowaŻona.......27..............10 cs............................... @ 16.11. PauliśC.................22..............15cs.............. 1 dz............@ 18.11. bejbe27.................27...............18cs............ ...................@ 4.11. Kajakaja12345......25................26cs..............1dz ............@26.10 Eweelka...............31................5cs..................................@ 03.12 motynka.............24.................2cs...................................@18.11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ułożyłam za kolejnością, możecie aktualizować na bieżąco Wasze wyczyny :) majowa ................27...............1cs........................ .. :) Fiona................... 25............ .3cs............................ :) rozusPL................21..............4cs............... ............. :) taka oto ja.............24...............2cs......................... .. :) smerfetka9............19...............1cs............... ..................@ 16.10. _nessaja_.............21...............2cs............... 1 dz.............@ 23.10 Giubelli.................27..............9cs............. ....1 dz........... @ 25.10. Kajakaja12345......25................26cs..............1d z ............@26.10 bejbe27.................27...............18cs.................................@ 4.11. JovankaJo.............29...............3cs............... 1 dz.............@ 11.11. eska 22................22...............12cs..................................@ 14.11. MaćkowaŻona.......27..............10 cs................................. @ 16.11. PauliśC.................22..............15cs...............1 dz.............@ 18.11. motynka.............24.................2cs............... ....................@18.11 paulinka121989......24..............6cs.................1 dz ............@ 30.11. Angelusdominus ...23 ..............3cs............... 4 dz............ @ 31.11. Eweelka...............31................5cs...................................@ 03.12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim nowym i starszym :) hehe taka oto ja gratuluje drugiego chlopca:) ja dowiem sie na 100% jutro czy dziewczynka sie potwierdzi ;) tak czytalam sobie co pisze Smerfetka i musze sie wypowiedziec...rozumiem ze wazysz te 40 pare kilo, ale zeby chciec wazyc 39 (bo tak wyczytalam) to troche lekka przesada i gość mial troche racji. To moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Stymulowana muszę wypróbować ten żel może akurat nam pomoże taka oto ja gratuluję chłopca! ;-) Giubelli zastosuję się do Twoich rad :* Mam nadzieje że rok 2014 będzie w końcu nasz! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majowa ................27...............1cs........................ .. usmiech.gif Fiona................... 25............ .3cs............................ usmiech.gif rozusPL................21..............4cs............... ............. usmiech.gif taka oto ja.............24...............2cs......................... .. usmiech.gif smerfetka9............19...............1cs............... ..................@ 16.10. _nessaja_.............21...............2cs............... 1 dz.............@ 23.10 Giubelli.................27..............9cs............. ....1 dz........... @ 25.10. Kajakaja12345......25................26cs..............1d z ............@26.10 bejbe27.................27...............18cs............ .....................@ 09.12. JovankaJo.............29...............3cs............... 1 dz.............@ 11.11. eska 22................22...............12cs..................... .............@ 14.11. MaćkowaŻona.......27..............10 cs................................. @ 16.11. PauliśC.................22..............15cs............ ...1 dz.............@ 18.11. motynka.............24.................2cs............... ....................@18.11 paulinka121989......24..............6cs.................1 dz ............@ 30.11. Angelusdominus ...23 ..............3cs............... 4 dz............ @ 31.11. Eweelka...............31................5cs.............. .....................@ 03.12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motynka
Dziewczyny, bardzo Wam dziękuję za gratulacje. :) Pooglądałam różne testy w necie i tak porównując ta moja druga kreska wcale taka blada nie jest. Jest ciutke jaśniejsza niż na tym zdjęciu: http://imageshack.us/photo/my-images/51/32dca.jpg/ Nie mogę uwierzyć! :) Życzę każdej z Was tak szczęśliwego dnia jaki ja mam dzisiaj! Przesyłam Wam mnóstwo pozytywnych myśli! Każdej z nas się uda. Trzeba tylko mocno w to wierzyć i być pozytywnie nastawionym. Buziaki dla Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motynka gratulacje jeszcze ode mnie ale jesteś Szczęsciarą:) A my pozostale dalej walczymy, ehhh zeby i nam sie udało na Świeta sobie zrobic prezent:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka Truskawko opisz sie do listy to bedziemy na bieząco:) Teraz jestem przy poczatkach dni płodnych na okres bede czekac na 3.12:) majowa ................27...............1cs........................ .. usmiech.gif Fiona................... 25............ .3cs............................ usmiech.gif rozusPL................21..............4cs............... ............. usmiech.gif taka oto ja.............24...............2cs......................... .. usmiech.gif smerfetka9............19...............1cs............... ..................@ 16.10. _nessaja_.............21...............2cs............... 1 dz.............@ 23.10 Giubelli.................27..............9cs............. ....1 dz........... @ 25.10. Kajakaja12345......25................26cs..............1d z ............@26.10 bejbe27.................27...............18cs............ .....................@ 4.11. JovankaJo.............29...............3cs............... 1 dz.............@ 11.11. eska 22................22...............12cs..................... .............@ 14.11. MaćkowaŻona.......27..............10 cs................................. @ 16.11. PauliśC.................22..............15cs............ ...1 dz.............@ 18.11. motynka.............24.................2cs............... ....................@18.11 paulinka121989......24..............6cs.................1 dz ............@ 30.11. Angelusdominus ...23 ..............3cs............... 4 dz............ @ 31.11. Eweelka...............31................5cs.............. .....................@ 03.12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eska 22
motynka moje najszczersze gratulacje:) tak oto ja gratuluje chlopca oby byl zdrowy no nie to sie liczy najbardziej:) paulinka nie martw sie ja juz tu jestem tyle czasu i pewnie z moim szczesciem predko was nie opuszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovanka jak zaczniesz 4 cykl jak jeszcze @ nie ma u Cibie- wszystko przed Tobą:) a moze akurat Tobie sie udało:):) trzymam póki co kciuki:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
To i ja się dołączam z gratulacjami Motynka :):) Paulinka wyobraź sobie że mam identyczne odczucia, ciesze sie szalenie co chwile którejś z Was udaje się zajść w ciąże :):) i boje się że zostane na szarym burym końcu sama... Bez dzieci... Na pustym forum... I co ja tu poczne?! No po przecież nie dziecko :P Poza tym jak dla mnie piszecie za szybko, wyrozumiałości poproszę, chociaż troche. W momencie kiedy Nessaja wstaje i zbiera sie do pracy ja zaczynam zbierac klamoty i szykować sie do powrotu do domu po nocnym dyżurze ;P nieprzytomna więc jestem troszke i myślenie nie idzie mi dziś zbyt sprawnie, a tym bardziej czytanie w takim szybkim tempie jak piszecie ;P ;) więc panie drogie zwolnijcie troche ;P Na a teraz na poważnie. Też zaczęłam brać wiesiołka. Zobaczymy co z tego wyjdzie :) a co do tego selenu i świeciących plemników to uhahałam sie jak durna. Aż mąż sie na mnie dziwnie popatrzył. Biedny sam nie wie co go czeka ;P Dzięki za podpowiedź z tym selenem :) Stymulowana witaj!! :) Fiona oby sie potwierdziła że to panienka będzie!! :) Jovanka jak tam dziś u Ciebie? Dalej nic? Bo ja kciuki trzymam żeby jednak nic, w sensie @ brak! :) pisz co i jak :) A na koniec się zaktualizuję: majowa ................27...............1cs........................ .. usmiech.gif Fiona................... 25............ .3cs............................ usmiech.gif rozusPL................21..............4cs............... ............. usmiech.gif taka oto ja.............24...............2cs......................... .. usmiech.gif smerfetka9............19...............1cs............... ..................@ 16.10. _nessaja_.............21...............2cs............... 1 dz.............@ 23.10 Giubelli.................27..............9cs............. ....1 dz........... @ 25.10. Kajakaja12345......25................26cs..............1d z ............@26.10 bejbe27.................27...............18cs............ .....................@ 4.11. JovankaJo.............29...............3cs............... 1 dz.............@ 11.11. eska 22................22...............12cs..................... .............@ 14.11. PauliśC.................22..............15cs............ ...1 dz.............@ 18.11. motynka.............24.................2cs............... ....................@18.11 paulinka121989......24..............6cs.................1 dz ............@ 30.11. Angelusdominus ...23 ..............3cs............... 4 dz............ @ 31.11. Eweelka...............31................5cs.............. .....................@ 03.12 MaćkowaŻona.......27..............11 cs................................. @ 13.12.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JovankaJo
Motynka - tak się cieszę:) Gratulacje prosto z serducha bijącego pośród obolałych cyców:P Takaotoja - gratuluję chłopaszka i następnej życzę córeczki:) Oby zdrowe było, to najważniejsze:) :* Zrobiłam przed chwilą test - jest blada kreska, ale tak blada, że nie wiem czy mi się nie zdaję. Nie mogę pisać więcej, bo nie widzę przez łzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Jovanka matko z córką, serio? :):) Jezusie oby! :):) Aż mi się popłakało z radośći!!! :) Testuj jutro z rana jak masz test pod reką jeszcze i koniecznie pisz!! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Jovanka zrob jutro rano tescik, ja ci wroze ciaze. Tak jak pisalam wczesniej, czulam ze ten mc bedzie twoj!!!;) gratuluje kochana! I wydaje mi sie ze to bedzie dziewczynka;) giubelli tez chyba bedzie miec corunie;) czasami mam takie przeczucia;) i wiekszosc sie sprawdza:) jeszcze raz gratuluje wam kochaniutkie! Szczrsliwy dzien dzis mamy!;) mackowa to najwyzej zostaniemy we dwie i bedziemy sie pocieszac hihi a dwupaki znalazlyscie sobie jakies inne forum? Czy czekacie na nas?;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Paulinka to weź dobra wróżko miej przeczucie co i do nas co? ;) ale takie wiesz, pozytywne a nie że zostaniemy starymi zgorzkniałymi babami. Paulinka no ja Cie błagam, na 6 grudnia może byc, taki prezent mikołajkowy, że Ty i ja w ciązy bedziemy! : Przeczujesz nam to? Co? No weź no weź!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Mackowa wariatko!;) szalona! Hihi zaraz powroze z kart;) czarownica zostane:) my mackowa musimy cierpliwie czekac;) ale tobie uda sie wczesniej niz mi:p ide na spacerek;) dotlenic sie. Regeneruje sily przed weekendem:) jak mezus wroci trzeba mu dac:) a noz widelec ( czy jak sie to mowi) sie uda;) bajo bajo. Ej a z jakich wojewodztw jestesta dziolchy?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Paulinka uważaj na siebie na tym spacerze, idiotów na tym świecie co nie miara. Dobra wróżenie Ci daruje, czarownice też marnie kończyły więc Ci odpuszcze. Wystarczy że nam po prostu na grudzień ciąże przeczujesz! :D I moge pójść na ten układ że mi się uda zajść w ciąże wcześniej niż Tobie ale pod warunkiem że Tobie uda się zajść dzień później niż mi :P Co do województwa to ja jestem ze Śledzikowa - znaczy podlasie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jovanka Boże jak się ciesze. same nie zostaniecie ja też jeszcze zostaje;) napisze później więcej mieliśmy pożar w kamienicy i muszę uciekać ja z wielkopolski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Angelus o masakra, nic się nikomu nie stało? Mieszkanie całe? Pisz jak tylko wrócisz do domu. I wiesz co?! Może Tobie Paulinka też przeczuje ;) ładnie ją poprosimy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Hejo;) ja juz w domku:) zimno jak pieron:/ mackowa...to ja kurde wroze wszystkim nam w tym roku ciaze a tobie blizniacza hihi ja ze scyzorykowa:) wiecie gdzie to?;p hihi angelus wszystko ok? Oj kobitki bez was to zycie byloby smutne:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Paulinka a Liroy'a znasz? I nie pytam o sklep ;) Mogą być bliźniaki, ważne żeby żywe, prawdziwe i zdrowie! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×