Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Walcz o prawdę - zawsze

Kto współczuje Ewie Kopacz?

Polecane posty

Gość Walcz o prawdę - zawsze

Kto współczuje Ewie Kopacz? http://telewizjarepublika.pl/ Przecież to największa ofiara tragedii smoleńskiej, ona najwięcej nerwów przeżyła, no ale przeżyła, innych zabili i/lub dobili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wspolczuje pewnej kobiecie
Julia...maz pijak i lajdak, ona sama i szescioro malych dzieci, pracowala jako sprzatczka w dzien, w nocy jako stroz nocny a weekendy jako kelnerka na slubach i roznych imprezach zeby nie odebarano jej dzieci. Dostala przpeuchline od dzwigania ciezkiego drewna na opal. Stracila prawie wszystkie zeby i wieku 50 lat wygladala jaby mial 70 lat. Chodzila w starych, dziurawych butach i miala dziurawe ponczochy, ktore z trudem ukrywala, u fryzjera byla moze 3 razy w swoim zyciu. Nikt jej nie chcial i byla samotna matka przez reszte swojego zycia. Do szkoly chodzila tylko 5 klas bo rodzice uwazali, ze nie potrzebuje szkoly. Jej matka kochala bardziej druga corke, mlodsza. ladniejsza i czesto widzialem z tego powodu lzy w jej oczach i drzenie rak i na ten widok nienawidzilem tego swiata. Umarla w wieku 55 lat, zmeczona," stara", samotna. Bol w moim sercu nigdy nie odejdzie. Teraz pytam was??? czy moze mi byc zal Ewy Kopacz!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzisiaj jestem po studiach
ktore zawdzieczam jej poswiecaniu sie, kiedy pisalem mature za pieniadze, ktore miala odlozone na upragnione wczasy kupila mi garnitur i buty zebym ladnie wygladal. Dzisiaj mam dobra prace, jestem inzynierem, ona zawsze marzyla o tym, zebym byl takim ladnym panem inzynierem jak ci po ktorych sprzatala w biurach. Tyle chcialbym jej dac, mam kupe kasy a nie wiem co z nia robic. Zostala mi po niej stara szafa z jej starymi ciuchami. Otwieram ja czesto i patrzac na to wszystko upijam sie do nieprzytomnosci. Rano budze sie z kacem i z jeszcze wieksza teknota do niej zamykam szafe i wracam do mojej pieknego, duzego domu a w nim zona, zadbana, wymalowana i pieknie ubrana, ktora ciagle na cos narzeka, ciagle uwarza, ze czegos jej brakuje i ze zycie jest nudne, ale ja jej nie slucham bo musialbym jej powiedziec cos niemilego, ale ona i tak nic nie zrozumie. Czy ja moglbym wspolczuc Ewie Kopacz, tej wymalowanej i bogatej pani, ktora ma wszystko???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kim sa te dwa wpisy ?
:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewazne, wazne
ze w Polsce jest tysiace kobiet zyjacych w cieniu tak jak zyla Julia, ktore pracuja ponad sily zeby utrzymac dom, rodzine i siebie jak najlepiej tylko potrafia. Ktore maja tylko marzenia ktorych chyba same juz nie wierza, ze sie spelnia. Ktore wstaja najwczesniej i klada sie najpozniej spac. Nikt im za to nie wspolczuje bo to ich pieprzony obowiazek w tym popieprzonym swiecie. To im! kobietom z ciezkimi torbami, reklamowkami stojacymi na przystanku, zyjacym w ciaglym stresie nalezy sie wspolczucie, slowo uznania a nie wymalowanym, zarabiajacym dziesiatki teysiecy zlotych, super ubranym i zawsze z nowa fryzura paniom z TV. One wraz z rodzinka opalaja sie za wasze pieniadze w najdrozszych kurortach swiata. Jedza i ubieraja sie za wasze pieniadze i beda mialy ogromne emerytury tez za wasze pieniadze a wy bedziecie lataly od Biedronki do Netto zeby kupic cos tanszego i zaoszczedzic kilka zlotych. Ludzie!!! media wam pomieszaly w glowach i ten zwykly swiat i zwykli ludzi nie sa juz dla was tak wazni jak ludzie z TV a to wszystka to tylko banda darmozjadow i egoistow, ktorzy tylko patrza jak wyrwac jak najwiecej z koryta dla siebie. Mydla wam oczy Smolenskiem, II wojna swiatowa, pomnikami, Auschwitz a nie potrafia dac mlodym ludziom pracy i normalnego zycia. Tylko ciesza sie, ze ludzi uciekaja z Polski i problem san zniknie. Niedlugo Ewa Kopacz i jej podobni zostana sami w kraju nad Wisla z ogromna rzesza emerytow i chorych i wtedy zobaczymy co zrobia. Banda ignorantow i darmozjadow!!! Wtedy wyjdzie na wierzch ich nieudacznosc i glupota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfhjhlk
@ja wspolczuje pewnej kobiecie Przykro mi z powodu mamy i rozumiem Twoj bol . " Tyle chcialbym jej dac ..." poplakalam sie po tych slowach . Mysle ze Twoja mama teraz sie usmiecha widzac ze masz lepsze zycie , o to jej wlasnie chodzilo . Wiem ze to nie ukoi bolu w Twoim sercu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miti
ważne nieważne ....popieram w 100% Dzisiaj jestem po studiach.... piękny wpis,jak będziesz drugi raz się upijał to napisz tutaj :) Zonie mów prawdę w oczy nie którym tak trzeba ! Poza własnym czubkiem nosa nie zauważają niczego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×