Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
nie czepiajcie sie, nie kazdy chce pokazywac zdjecia , albo nie wszyscy zyja tylko netem, ja na przyklad mam nk i fb ale nie po to zeby co 2 dni aktualizowac zdjecia i aktualne zajecia a do kontaktu ze znajomymi rodzina, i mam zablokowana galerie :) usmialam sie : "albo sie ujawniam albo nie" malo ci tego co mowili, maja profile wiec sa autentyczni a nie podstawieni, przez takich jak ty ta kafeteria duzo traci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaska jest na FB. Tylko trzeba wpisac Katarzyna Szczepan. Bez tego Krauz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka j.
oglądacie odcinki? Widzieliście zdjęcia w tym przedpokoju- było ich sporo, w ich łódzkim mieszkaniu też sporo na ścianach więc normalne że byli razem, w którymś z wcześniejszych odcinków wspominał jak to było gdy jego córka była malutka. znów zaczynacie pluć jadem, proszę o konstruktywną rozmowę , opamiętajcie się ! :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka j.
do : 23.06.13 gość a skąd to wiesz? Znasz ich ?? Bo ja mogę tylko przypuszczać oglądając to co w TV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja widziałam kilka sytuacji w programie ze nie był taki fajny i miły dla corki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwne to dla mnie byc z kims ,miec dziecko a nie dać mu nazwiska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czego sie nie robi
dla programu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja i tak nie wiem na kogo głosowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha, Rybińscy pomalowali stół i krzesła w "jadalni" bo salonu to oni nie mają. Ciekawa jestem jak będą z niego korzystać ? Podziwiam za odwagę - jak widac ludzka glupota nie zna granic. Malowac stół. Zero rozumu. No i te beżowe krzesła do tej bieli. Koszmar. Dziwi to dlaczego znowu mimo tylu niedoróbek ich nie skrytykowali ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki dobry
tatus to czego na nk nie ma z nia zdjęcia razem tylko on jedno sam i ona jedno sama,tak sie kochaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo im zasugerowali zmiane bo stół za drewniany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybińska
Ja się zastanawiam co się stało z "diamentami i śrubkami" naklejonymi na łóżku niewidomego chłopca ? Podobno były bezpieczne a tu Rybińska mówi, że dziecko je pozrywało. Aż strach pomyśleć co by było gdyby coś połknął. Wg mnie powinni przewidzieć co zrobi ich dziecko. Żeby tak narażać chłopca :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
własciwie to oni tak naprawde sami nie urzadzali tych mieszkań ciagle cos im podpowiadali że cos im sie nie podoba a tak naprawde to oni sami powinni remontowac i nikt nie powinien sie wtracac ,to miały byc ich pomysły i wtedy mozna oceniac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Darek Inferno malował ścianę w salonie ponownie na biało bo się pobrudzila po tygodniu użytkowania:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.06.13 gość A ty nie wiesz, że się faworytów nie krytykuje ? Dziś się okazało, że pokoik ich córki nie był dokończony, a oni wygrali tamten odcinek. Nikogo to nie dziwi ? Skoro był taki super, że wygrali tamten odcinek to skąd teraz tyle przeróbek w tym pokoju :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rita jest na fb - rita rakowska , tylko nie jest to profil a strona do lubienia, jej facet tam lubi jej posty - michał t. , nie pamiętam , turski ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.06.13 gość pokoik dla dziewczynki byl niedokonczony, bo zauwaz ze w czasie w ktorym inni uczestnicy wstawili meble i pomalowali sciane oni zrobili ZAMEK! a wygrali odcinek, bo zrobili cos innego niz wszyscy. wygrali go za pomysłowość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rita mnie wkurzała,taka aąą ęęę,i wcale gustu nie miała ,nie mogłabym mieszkać w jej mieszkaniu ale kuchnia była ok tylko okap walneła beznadziejny,potem zmieniła i było lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to głosujmy już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybińska
Rybińscy = zero pomysłów, wszystko z sieci. nawet jurorzy wytknęli im, że napis DOM ściągnęli z logo programu. To ma być kreatywność ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rita zmieniła sypialnie na bardzo piękną,super kuchnia i fajny gabinet natomiast łazienka beznadziejna i dziwny salon Nie jest zła w tworzeniu ,po tych poprawkach było dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcieli sie podlizac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteście obrzydliwi...tu się ocenia wystrój domu a wy śledzicie uczestników, oskarżacie ich o zdrady, niewierność, dzieci z 3-4 małżeństwa. Obrzydliwość. Polska mentalnosc - aby zgnoić innych i cieszyć się z tego :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem to podoba mi sie mieszkania od Piotra z córką skromne i gustowna kuchna Całe szczescie ze odeszla rita te jej mieszkanko to wygladalo na pokaz a ne na zamieszkanie usiasc w nim i nic nie robc bo sie pobrudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo Rita chciała byc wyjątkowa w urzadzaniu jak i w zachowaniu taka ''co to nie ja''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piotr też ma duże szanse na wygraną,czytałam na innym forum jak popierają go samotni rodzice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jej nie wyszło oprócz kuchni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciężki wybór
bo 3 mieszkania sa ładne,kazde ma cos fajnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem całym sercem za Darkiem i Marleną.Są szalenie sympatyczni i autentyczni w tym co robią.Widać jak są zangażowani.Rybińscy to jakaś porażka,ewidentnie rzuca się w oczy jak ich jury aprobuje .Myślę że już werdykt jest z góry ustalony .Mają chore dziecko i co ?To ma być powód żeby otrzymali te mieszkanie ?Poza tym są jacyś sztywni ,w ogóle większość rzeczy robiona bez pomysłu byle by było.Za to jury zachwycone .Nie podoba mi się to.Marlena i Darek naprawdę ciężko pracują ,starają się bardzo .Poza tym robią wszystko sami .Głosuję na nich zdecydowanie choć i tak to nic nie da .Wszystko to ustawka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×