Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
Kaliina nie prowokuj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ricie w tym akademiku wcale źle nie jest, jak widać ma własną kuchnię to pewnie i łazienkę też ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rybinscy jako ludzie mi sie nie podobaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaliina
No ale co w panstwie Rybinskich może sie niepodobac? Przeciez to widac i po sylwetkach i po twarzy ze to dobrzy ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie nie obchodzi ich twarz, sylwetka, fałsz czy coś tam innego. Liczy się wnętrze urządzonego mieszkania. W tej kwestii wygrywa dla mnie mieszkania Darka i Marleny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaliina przestano trolować... Wielka fanka się znalazła...Pfff (!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdgdgdd
I tak to jest umożliwiać Polakom decydowanie o czyimś być albo nie być w głosowaniach. Nic ich nie obchodzą zasady programu, ważne kto ma bardziej łzawą historię, chore dziecko, mam mu zmarła. Żenujące. I nie dotyczy to tylko tego programu gdzie większość zapomina, że chodzi o urządzanie wnętrz ale tez inne tego typu programy np. muzyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaliina
A gdyby tobie urodzilo się niepełnosprawne dziecko to ciekawe czy myślał bys tylko o aranzacji wnetrza – zastanow sie, zastanow sie czlowieku bo nie wiesz co mowisz. Ten swiat schodzi na psy, gdzie ta dobroc gdzie to wspolczucie którego uczyl nas Jan Pawel II?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaliina od kiedy to chore dziecko jest wyznacznikiem wygranej ? Może jeszcze powiesz że każda taka rodzina powinna wygrywać wszystkie talent show i kumulacje w lottku? Dziwny tok myślenia... Z tego co wiem to ludzie z chorym dzieckiem w żadnym wypadku nie chcą być traktowani inaczej, chcą być postrzegani jak każda inna rodzina. A Ty patrzysz na nich przychylnie tylko przez pryzmat chorego dziecka.... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" gość Norgeee przyznaj się, skąd masz te wszystkie info ? o tym kto jak przerobi, kto w finale ? " xxxxx Norge kiedys pisal, ze jest Piotrem i stad zna te wszystkie wiesci. Mial pisac pod roznymi nickami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaliina
Bo ja kieruje się ogolna, wspolna zasada moralna a wy tylko patrzycie przez pryzmat wlasnych kozysci i zobaczycie ze i tak oni wygraja bo w przyrodzie sily musza sie wyrownac, beda nadal mieli chorego syna ale przynajmniej bogatego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiaaazdeczka
ja myślę że Rita ostanie swój program !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rita jest piekna i elokwentna Do tego z dusza romantyczki Ogladalabym jej program dla samego popatrzenia nia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiaaazdeczka
a tak w ogóle to ona była z nim chyba prze programem bo on ma na facebooku ich zdjęcia z lipca no chyba że program byłnagrywany nie tej zimy lecz ostatniej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam w d***e ich chore dziecko Nie podoba mi sie ich salon ze stolem ani przedpokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiaaazdeczka
kurcze no szkoda , bo chore dziecko, ale powinno się dać szanse lepszym, o tym jest ten program ! przekreślacie go na samym starcie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówwaaa
pewnie że była z nim przed programem, ale jako samotna rozwódka miała lepszą historię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówwaaa
on tam lajkuje jej posty na facebooku , obczajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyobrazilam sobie te wszystkie mieszkania jeszcze raz i stwierdzam,ze najlepiej czulabym sie w salonie i jadalni oraz kuchni panstwa Infernow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówwaaa
ja nie wiem, ale kuchnia obiektywnie patrząc u Rity boska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaliina
Koncze moj monolog bo widze ze nikt mnie nie rozumie, odchodze z nadzieja ze ludzie beda lepsi i bardziej uczynni dla siebie oraz przypominam jeszcze raz glosujcie moi drodzy, naprawde warto: Głosuj na Kasię i Bartka: SMS 7222 o treści 3 koszt 2,46 zł z VAT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rybinska nie spamuj Wiem ze tu siedzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak nazywa sie ten od Rity na nazwisko ? Jest na FB ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówwaaa
wejdz na te stronke rity na fb, lajkuje jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.06.13 gość Robisz na siłę z Darka jakiegoś menela tylko dlatego, że pali na balkonie ?! A może zauważysz, że to u Rybińskich jest największa półka na wino i to pełna. Czy to nikogo nie dziwi ? Niby święta pokazowa rodzina, a alkoholu jak w monopolowym. A swoją drogą Rybińska też pali ale jakoś tego w programie nie pokazali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkanie Piotra i Roksany jest dla mnie za chłodne,jak ktoś wcześniej zauważył,nie ma ciepła,nie ma rodzin ości,może dlatego że nie ma tam kobiecej ręki,siedząc w ich salonie byłoby mi smutno i nudno,kuchnia może i nowoczesna ale to mieszkanie nie ma DUSZY Pozostaje mi Marlena z Darkiem i Rybinscy,oni mają mieszkania ciepłe ale nie wiem kogo fajniejsze,tacy na równi są W mieszkaniu Rybińskich dobrze bym się czuła,lubię wanne,tak jak w większości nie odpowiada mi przedpokój -za dużo kamienia Darek i Marlena też bym się tam dobrze czuła,kuchnia fajniejsza,gładkie wyszlifowane ściany jak powierzchnia lustra,samodzielność Kurcze nie wiem jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie najładniejsze jest mieszkanie Rybińskich i Piotra z Roksaną i mam problem bo nie wiem na kogo głosowac a co do Państwa od inferno to zauwazcie ze ona ma inne nazwisko niż jej ojciec wiec chyba jak ktos pisał że ma dzieci z innym ,Darek tez ma inne nazwisko, to chyba prawda że nie z Darkiem to tyle gwoli ścisłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zeby bylo sprawiedliwie, nie zaglosuje na nikogo, bo kazde z tych 3 mieszkan mi sie podoba i w kazdym moglabym zamieszkac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Darek i Marlena nie sa malzenstwem, zyja na kocia lape, wiec jak Marlena ma miec takie samo nazwisko jak ma Darek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mieszkanie Piotra jest urzadzone nowocześnie ,tak lubie,salon troche za zimny ,z dywanem zielonym było dobrze ,nie wiem czego kazali mu go zabrac ,teraz ma tak ponuro,Rybińskich jest taie ciepłe tez mi sie podoba bo moje koory ,Marleny i Darka też fajne ale nie wiem czy podłoga inferno dobrze by na mnie działała na dłuższą chwilę na scianie bardziej mi pasuje inferno mam mętlik w głowie na kogo głosować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×