Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
Ja też obstawiam Rite do odpadnięcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ta Rusin z nimi wywiad przeprowadzała,współczuję uczestnikom że musieli tego babsztyla zadufanego znosić i tego grubasa Bartka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego parobek Rity robi z siebie takie posmiewisko? Jestem przerazaona tym bardziej, ze mam syna i wyobrazam sobie jak matka parobka musi sie czuc:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jednak Darek z Marleną nie mają swojego mieszkania i żyją wiecznie na wynajętym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DarekInf
Niie, nie nazwiemy go patologią, nazwiemy go parobkiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rita R.
;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do finalu weszli ci co powinni i powiem szczerze, ze kazdy z nich ma nawet ladnie to urzadzil. Jednak: 1.Rybinscy nie maja funkcjonalnego salonu, bo ta kanapa stoi w zlym miesjcu (nie da sie z niej ogladac tv). 2. Darek z Marlena poprawki wprowadzili fajne jakby w******i inferno to byliby idealni do wygranej. Ten jej ojciec to niezly jest:D Nazwac ich przedstawicielami bezdomnych:D 3. Piotr z corka maja fajne to mieszkanie i w ogole pasowaloby dla nich, bo metraz idealny, ale maja juz dom, wiec niech Piotr sie wezmie za robote i zarobi na jego wykonczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o o o o o o o o o o o o o o o
No i tak jak większość mówiła Rita odpadła. Widać, że Piotrowi przykro było. No i pokazali dzielnicę Łodzi gdzie mieszka Piotr z Roksaną jak tam brzydko, szaro i w ogóle be. Trochę mnie dziwi,że Roksi nie chce wracać tam. Dziewczynki w jej wieku to by zaraz, że koleżanki, że jakiś chłopak, że di innej szkoły nie. I znowu dziś za dużo było gadania o d***e Maryni. Ojciec Marleny jęczący jacy to biedni na wynajmowanym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę mieszkanie Rity
ktoś na pewno kupi.. aczkolwiek po przeróbkach salon trochę stracił swój urok.. mam wrażenie że Rita nie miała do końca pomysłu na cz.jadalnianą , tak jakby się zgubiła na większej przestrzeni.. jedyne co mi się nie podobało od początku to sypialnia..szkoda, mam wrażenie że nie pokazała do końca na co ją stać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę mieszkanie Rity
aha i ktoś tu na kafe siedzi kto ma bezpośredni kontakt z planem programu, wiedział np. że Rybiński przemalują stół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość infermoo
obiektywnie to darek i marlena jako jedyni nie maja wlasnego mieszkania wiec powinny wygrac poniewaz poziom wykonczenia wszystkich 3 rodzin jest bardzo podobny. Natomiast nie maja smutnej historii jak Piotr z Rybińskimi dlatego też nie mają szans na wygraną. Wygra ta rodzina którą w finałowym oddzinku najlepiej zmontuje tvn i najbardziej weźmie ludzi na litość, Daro nie ma szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukrecja358
Bardzo dobrze, że odpadła cukierkowa Rita. Ta dziewczyna, jej pomysły to inna bajka... Ja kibicuję Piotrowi i Roksanie, ich mieszkanie, a szczególnie kuchnia i łazienka są przepiękne i najbardziej ich lubię ze wszystkich uczestników programu. Wiem, że raczej nie wygrają tego mieszkania, bo ludzie będą głosować na większe rodziny z dziećmi... no ale może jakimś cudem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pulpapa
Jak tam Ricia, puściłas już swojego parobka kantem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iritka
wyobraźcie sobie jak Rity parobek wraca z fuchy z Holandii , w zabloconyc butach wpierdziela sie na bialusie panele, myje swoje ciało w bialusiej łazieneczce rzucajac swoje czarne brudne ubrania na sterylna podłoge i o zgrozo wchodzac do kuchnii rzuci soczystego brudnego pierda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rita odpadla za te sofy w roze i lozko w sypialni postawila przy kaloryferze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze, ze Rita odpadla. w finale znalazly sie rodziny, ktore na to zasluzyly ciezka praca. i calym sercem jestem za Rybinskimi - ich pomieszczenia, calosc, ktora swietnie sie zgrala, dobor kolorow, faktur i nietuzinkowe rozwiazania najbardziej przypadly mi do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego ten program nie opiera się na swoim założeniu!! Nie liczy się wykończenie mieszkania tylko kto ma bardziej łzawą historię życia. Ludzie nie o to chodzi w tym programie!!! Moim zdaniem niesłusznie odpadła Rita (chociaż nie przepadam za nią) bo najgorzej urządził mieszkanie Piotr z córką. Ale oczywiście Rita nie ma tak wzruszającej historii jak Piotr. Wkurza mnie to... Tak samo będzie w finale..kto bardziej będzie płakał przed kamerą ten wygra. Ja jestem za Darkiem i Marleną bo urządzili mieszkanie wg mojego gustu ale nawet jakbym wysłała 1000 smsów to nic nie da bo nie mają wzruszającej historii. Zresztą od razu było widać w dzisiejszym odcinku kogo jurorzy faworyzują, u każdego z uczestników było coś nie tak a oczywiście u Państwa Rybińskich wszystko super i do finału weszli pierwsi (to też sugeruje widzom na kogo mają głosować). Widać też było, że Rozenkowa nie cierpi Rity, od samego początku ją krytykowała. Porażka!!! Już myślałam, że chociaż jeden program TVNu nie będzie ustawiany. No cóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja patrzac tak obiektywnie to kibicowalabym Darkowi i Marlenie nawet mimo tego inferno, bo zrobili kawal dobrej roboty. Jednak wiem, ze wygraja Rybinsci co mnie nie dziwi. Co do dzielnicy Piotra i corki to w Lodzi wiekszosc ulic z kamienicami tak wyglada, nawet te przy Piotrkowskiej, wiec watpie, ze wszystkie to meliny jak to Piotr okresla:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę mieszkanie Rity
EwelinaEwa , mieszkam w Łodzi i zaręczam ci że ta dzielnica naprawdę nie wygląda ciekawie, Piotrkowska wygląda o niebo lepiej, chyba nie byłaś więc nie mówmy że taka kamienica to standard ,owszem wiele jest takich , bo w Łodzi wiele żulostwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mieszkam w Lodzi wyobraz sobie i wiem jak wyglada Piotrkowska, a jak zaraz obok niej boczne uliczki:O Moze i duzo menelstwa tam sie kreci, ale tak wygladaja kamienice w Lodzi na pobocznych ulicach, czego wiec sie Piotr spodziewal na Pabianickiej? Hiltona? Niestety Lodz jest miastem gdzie budynki wygladaja strasznie (nawet te w centrum) i jedyne z czym nam sie kojarza to z pijanstwem i patologia, a tego faktycznie w Lodzi nie brakuje. Jednak w wielu takich kamienicach mieszkaja tez normalni ludzie, idac tropem Piotra 70% osob mieszkajacych w lodzi to menele:D Ja osobiscie nie mieszkam w kamienicy zeby nie bylo, ale znam ludzi stamtad i zaden z nich menelem nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę mieszkanie Rity
ale to co oni pokazali to była taka najgorsza z najgorszych, w Łodzi jak doskonale wiesz też są normalne bloki i kamienice które wyglądają lepiej niż tamta rudera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DAREK I MARLENA INFERNOWIE WYGRAJA!!! A jak nie oni to na pewno ktoś kto ma więcej niż jedno dziecko. A więc na pewno nie będzie to………… Zbigniew Ziobro :) PS. Piotr i Roksana w finale się nie liczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Pabianickiej mieszka ? :P Niedaleko mnie , dużo was tu z łodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu wszyscy piszecie, że Marlena z Darkiem nie mają szans, bo nie mają ckliwej historii ? Każdy może głosować na swojego faworyta bez względu na historię innych uczestników. Ja już wysłałam smsa na swoich faworytów i trzymam kciuki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Norgeee przyznaj się, skąd masz te wszystkie info ? o tym kto jak przerobi, kto w finale ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.06.13 [zgłoś do usunięcia] Norgee Swoją drogą, kiedy patrzę teraz na to jak fajnie i z klasa wygląda mieszkanie Rybińskich jako Całość (choć przedpokój mi się nadal nie podoba) to wydaje mi się że to oni mogą albo nawet powinni wygrać, bo co by nie mówić większość z nas zamieszkała by z chęcią w ich domu. No i chyba rady które jury im daje biorą pod uwagę bo przemalowali stół w salonie na biało i rzeczywiście pomieszczenie wygląda dużo lepiej z tymi wielkimi krzesłami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsza z najgorszych? nie przesadzaj, chociaz wiadomo, ze Lodz gorna to nie najlepsza okolica, ale tez nie sama melina. To jest branie widza na litosc, pokazali lodzka kamienice dodali slowo menel i juz widz wyobraza sobie w jak strasznych warunkach musi biedna Roksi z tatusiem mieszkac. A tak sie sklada, ze wiele mieszkan w takich kamienicach sa naprawde normalne. Moja znajoma mieszka w takiej ruderze z zewnatrz, a w srodku ma ogromny metraz i gustownie urzadzone mieszkanko. Dlatego uwazam, ze Piotr przesadzil z tymi melinami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z obiektywnej strony najbardziej podoba mi się mieszkanie Piotra i Roksany i nie rozumiem buldoczenia się tam wyżej,ale nie przepadam za Piotrem i Roksana lecz och mieszkanie mi się podoba,dlatego ze jest przestronnie,nie jest nackane jak na straganie odpustowym i oświetlenie ledowe w różnych formach też lubię Natomiast ze wzg na historie zagłosuje na Rybinskich Pewne zdanie które powiedziała w 1odcinku przekonało mnie ze jest cudownym człowiekiem a jej maz jest wspaniały,kocham ich Nie znam ich,nie jestem rodzina,mieszkam w innym miescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego, że większość ludzi którzy będą wysyłali smsy pomyśli "o jeju jak biedna ta rodzina z chorym dzieckiem to niech ma to mieszkanie albo o jeju Roksana nie ma mamy to takie biedne dziecko a to im się należy to mieszkanie itd..." Jasne są biedni bo to tragedia ale nie o to chodzi w tym programie. Nie będzie się tu liczył wygląd mieszkania. Oczywiście nie uogólniam, że wszyscy będą głosować według kryterium historii ale większość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×