Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
Zreszta do kazdego by szlo sie doczepic. A to, ze Piotr i jego corka maja inne nazwisko. A to, ze Rita miala brac udzial w programie ze swoja siostra, a tu raptem jakis narzeczony sie pojawia, o ktorym na poczatku nie bylo mowi itd. itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez było napisane ze ojciec Marleny ma inne nazwisko ,dzisiaj sie wypowiadał w programie i jakieś Jancarz coś takiego a Marlena ma na nazwisko Rogowiec ,Darek ma Fabijańczuk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi tez sie podoba najbardziej salon Piotra, ale wygranej życzę raczej rodzinie Rybinskich, ewentualnie tym drugim... i jestem ciekawa może ktoś wie, z czego R. zrobił te litery DOM ? czy to wytrzymałe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U Marleny ta dziewczynka ma więcej niż 10 lat,pewnie jest dzieckiem innego,a może dwójka,niewiadomo Znają się 10lat, rok na ciąże a chyba od razu dzieciaka nie zrobili wiec najstarsze powinno miec max 8 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt do nikogo sie nie przyczepia ale wczesniej ktoś o tym pisał a że ja dzisiaj oglądałam i wypowiadał sie jej ojciec to wyjaśniłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znaja sie 11 lat, a ta mala jak jej sie przyjrzec to do Darka podobna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to w takim razie po kim ma nazwisko Rogowiec skoro jej ojciec ma inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze to rozwodka, stad te jej inne nazwisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na to wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat córka Marleny to skora zdarta z matki,jak klon,miała widocznie męża kiedyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sie niestety zrazilam do P. Rybinskich. za duzo mowy o tym biednym chlopcu. tak to wyglada jakby kazdy mial na nich glosowac bo maja chorego synka. dlaczego nie pokazujadzieci tej drugiej pary. ??? po drugie w takich kategoriach patrze... myslalm ze jest to program dla ludzi ktorzy nie maja swojego M Piotr ma domek na dzialce- chetnie bym sama tam zamieszkala :-)) Rybinscy tez maja miaszkanie do podzialy(jakas czesc jest ich) - niech sprzedadza i doloza....jaki problem. natomiast Pani Marlena (nie wiem jak maja na nazwisko...) uwazam ze im sie najbardziej nalezy mieszkanie.. codo samych mieszkan zadne nei podoba mi sie w 100 %. mieszkanie Piotra- bardzoladna kuchnia tylko te fronty szafek....ogolnie widac mieszkanie takie katalogowe... surowe... mieszkanie Kasi - pokoj dla tego chlopca ok ma potrzeby.. ale dla dziewczynki zamek.. ladnie to wygladalo i bylo by funkcjonalne gdyby mieli wielki dom ita dziewczynka by miala tylko pokoj do zabaw..gdzie w tymmieszknieu sa szafy??? co do salonu.. stol ok -potrzebny ale kanapa bez stolika i w dodatk bokiem ustawiona do tv...beznadziejnie wymyslili ze schowkami tylko myslalm ze beda na wiekszej powierzchni a ni etylko w schodkac.. smiech na sali.... co do mieszkania Marleny (jeje maz mnei strasznie denerwuje)te plytki sa tragiczne sama bym takich nei wybrala ale mieszkanie chyba jest najelpsze ...mimo koloru kanapy w pokoju i tego dywanu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podsumowując:wygra Marlena i Darek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja sie zastanawiam dlaczego Piotrowi kazali sciagnac ten zielony dywan w salonie, przeciez ladnie wygladalo z dywanem. Natomiast u Marleny tez jest dywan i wyglada jak futro rzucone pod lawe i jakos na to nic nie powiedzieli. Beznadzieja. A ten zamek dla dziewczynki u Rybinskich bardzo fajny teraz jak dol zagospodarowali, bo wczesniej taki niedorobiony byl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież Piotrek zmienił fronty szafek! Ma teraz ładną, nowoczesną kuchnie, jak i całe mieszkanie. Rybińscy schowki mają pod całą sypialnią, to większa pow, niż szafa, a inferno jest i będzie brzydkie,nic z tym nie zrobią, chyba,że więcej tych wstrętnych dywaników położą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak pokazali w programie ze nikt nie jest faworytem Każdy może wygrać,Piotr może,Rybinscy mogą,Inferno ma swoich fanów Żadna decyzja mnie nie zdziwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak najpierw wyniesmy łózko a pozneij mozemy os do schowkow powkladac..... jak dla mnei powinni wygrac MARLENA i DAREK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piotr nie zmienił frontów szafek w kuchni ! Dołożył tylko szafek na górze i zakrył rurę Takie fronty lakierowane są bardzo drogie a on wcześniej chciał zamalowywac farba albo nakleić papier :O To tak jakbym kupiła pierścionek z diamentem ale nie podobał mi się kształt oczka więc zakleje go plasteliną formułując nowy kształt:O Beznadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ściema z tą Ritą i jej przyjacielem. "Moja kobietka", zdjęcia z wesela i z pieskiem teściowej sprzed roku, dwóch. Żeby aż tak manipulować widzem to wstyd, niedługo się okaże, że dzieci też są na potrzeby programu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe no właśnie , że niby zeszli się przez program, byli ze sobą już rok wcześniej z tego wynika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda, ze odpadła Rita, nie zasłużenie. Ona powinna wygrać ten program. Mieszkanie Marleny i Darka nie jest dokończone nawet po ostatnich poprawkach . W czasie przedostatniego odcinka widać jak nie udaje im się powiesić zasłon, bo talent glazurnik za nisko zrobił sufit. Jury nic nie widziało. OK . W dzisiejszym odcinku, po poprawkach dalej zasłon nie ma. Jaką funkcjonalność ma salon sypialny w którym nie da się zaslonić okna ? Mało tego , nawet gdyby skrócili zasłony to nie zmieściłby sie słupek, który stoi zaraz przy ścianie. Tam jest ciasnota, a nie salon. Pufy jedna na drugiej stoją ( jak Natalia zdejmuje im poduszki w poprzednim odcinku to widać ). W części jadalnej design jak ta lala - wzorek na ściance z cepelii, sztuczne kwiaty w wazonie przypominającym szpitalną kaczkę - no litości. Chyba ktoś juz odpadł za łaczenie stylu babcinego i nowoczesnego ( choć tu to raczej kicz nowoczesny ). Nikt mi nie powie, że salon Rity i mieszkanie były gorsze, ale oczywiście rodziny wielodzietne przodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powinni wygrać marlena i darek. fajowe ludki z nich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież nie będą dekorować dziełami sztuki z jakiś galerii , sponsor nie dał na to kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy gogolewski jest ojcem roksany,bo ona ma chyba inne nazwisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o co chodzi z tymi gogolewskimi ,tez nie wiem ,traktuje ją jak wlasną corke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mieszkanie Rity nie podobało mi sie takie tandetne,dobrze że odpadła ta zmanierowana dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu nie chodzi o sztuke ale o zasady. Niedoróbka powoduje eliminacje, a to niedoroba jak fix. Poza tym co oni zrobili fajnego. Koles glazurnik położył dekor na większości powierzchni na podłodze i klękajcie narody. Pomysł u córki z zasłonkami nad łóżkiem sciagnięty żywcem od rodziny co poległa na łazience ( co mieszkali w baraku ). Ani tam pięknie ani funkcjonalnie. Wywalili Ritę, a ona miała dużo fajniejsze mieszkanie i dokończone. Darek ,, Niedoróba'' Infeeerrrrnnnnoooonnnnoooo i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe czy nadziej polskiego dizajnu szykuje się na podbój telewizji. W sumie była jedyną osobą zaszczyconą przez Oliviera Janiaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te 3 rodziny co weszły do finału miały najlepsze mieszkania,wszystkie mi sie podobaly,Piotra takie nowoczesne,ale salon troche ponury ,nie wiem po co kazali mu zabrac dywan , z nim było lepiej ,uRybińskich podobała mi sie łazienka i kuchnia ,ustawienie mebli w salonie beznadziejne,niewygodne,u Marleny iDarka kuchnia ładna ,chyba na nikogo nie zagłosuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
abo Rybińscy albo Gogolewscy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×