Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
do 12.09.13 A ciebie skoro to smieszy i nie interesuje to po cholere tu wchodzisz i komentujesz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2. odcinek podobał mi się bardziej niż pierwszy! mniej łzawych historyjek :P - cieszę się, że klucze dostała ta ostatnia rodzina z gdańska. wydają się być sympatyczni a do tego wiem, że tam gdzie mieszkają jest delikatnie mówiąc bardzo nieciekawie! (sama jestem z gda więc co nieco się orientuję :/ ) - co do rodziny tej stewardesy to mam mieszane uczucia... z jednej strony widać, że biedni nie są ale z drugiej ona jako pracownica LOT-u ma na pewno jakieś zniżki na bilety o ile w ogóle nie są one dla niej darmowe (kumpela z UK tak ma, że ma pewien roczny przydział i lata kilka razy do roku za free ;)) - samotna matka z córką- dla mnie ok, nie mam co do niej żadnych konkretnych uczuć :P - podróżniczki z londynu- porażka :/ i te węże w słoikach!!! brrr do tego zarozumiałe! już się nie mogę doczekać końca castingów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wybrali ciekawszych ludzi niż◘ w pierwszej edycji , tez cieszę się że dostali kluczyk rodzina z gdańska z nieciekawej dzielnicy, ta dziewczyna ma dopiero 25 lat i juz dwie sporawe córki ok 6 lat, ten mąz to jeszcze z wyglądu chłopiec taki a juz tak powaznie podchodza do rodziny, dzieci , domu w ich wieku młodziez szaleje , mieszkanie zadbane i ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wNorke
Rzeczywiscie ciekawi ludzie w tej Edycji. Ja tych z gdanska przez sama historyjke widze juz w finalowej trojce, a po za tym wydaja sie sympatyczni i szczerzy, ta ich klitka jako tako urzadzona wiec i z aranzacja jakos im pewnie pójdzie, to co na plazy przygotowali tez na plus. A te nasze dwa rodaczki z Londynu to niezła porazka, wielkie podróżniczki za 3 grosze, tomek jedzie do nich tyle km a te mu pokazuja 2 smierdzace materace i robala w butelce i do tego jakie zdziwione ze klucza nie dostaly. Laseczki myslaly ze w 3mies szybko wygraja mieszkanie, szybciutko je sprzedadza i w koncu rusza w podroz do okola swiata. Wstyd dziewczyny, wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i nie wspomniałaś jeszcze że te z londynu pochwaliły się dwoma zasuszonymi ropuchami leżącymi pod telewizorem arcydzieło :O,przerost formy nad trescią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ci z domu dziecka fajna z nich para młodo wyglądają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo sa dosc mlodzi, ona ma 25 a on 27 lat choc wygladaja na mniej szczegolnie on,ma taka chlopieca twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on wygląda na 20 lat , powinien zyc jak przystało w cywilizowanym kraju , młody, nauka, dyskoteki a tu stateczny tatuś z dwiema córami, około 40 stki zostanie dziadkiem, a będzie wyglądal wtedy na 32 lata to wychowanie w domu dziecka i brak rodziny powoduje że tacy młodzi ludzie szybko chcą miec kogos bliskiego, rodzinę i mieć kogoś kochać, tak jest jak sie nie miało uczuć w dzieciństwie ja znałam dziewczynę z domu dziecka która w wieku 15 lat została matką, mieszkała w domu dziecka i miała dziecko i była bardzo dobrą matką, po szkole opiekowała się dzieckiem , bawiła się , i była dojrzała w tym co robi jak normalnie poważna matka rodziny, ja w wieku 27 lat nie byłam taka dojrzała do miłości dziecka jak ona coś w tym musi być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja widze że ta ruda dziewczyna z małą córeczką ma styl i jest oryginalna, ona mi się bardzo podoba, mam nadzieję że się nie zawiodę na niej , podoba mi sie też że rozstała się z facetem, bo jeśli związek nie wyszedł to trzeba się rozejść a nie jak wiele kobiet w Polsce tkwią z beznadziejnym związku tylko dlatego żeby jakiegoś chłopa mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goźć
on wiekowo jest starszy o 2 lata i mentalnie chyba tez,bo wydaje sie poukladanym i odpowiedzialnym facetem,nawet ona mowila ze jeszcze jak byli w domu dz. to czesto wyciagal ja z tarapatow i mowil jej zeby nie robila tego i tamtego bo bedzie żle. naprawde mocna konkurencja dla reszty uczestnikow. A ta ruda mama to z wystrojem na pewno sobie poradzi,tylko czy fizycznie i psychicznie da rade, nie chce prorokowac ale cos czuje ze w trakcie programu tatus sie pojawi i okaze sie ze jednak sa kochajaca rodzinka:( Wszystko mozliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale numer!widzieliście na fb,że ta karolina lesiak z pierwszej edycji do zakonu wstąpiła?ale ,hahaha!a najlepsze są te komy pod zdjęciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skąd masz taką wiadomość ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam fb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to chyba żart, w dodatku używa słów duuupa na swoim profilu a zakonnica by tak nie cytowała, wali jej na łeb, nie wie co ze swoim zyciem zrobić, w programie na matkę się wydzierała ,pewnie ojca też oskarzyła nieuczciwie bo ludzie pisali że ojciec im pomagał w urzadzaniu butiku, zwoził meble, wnosił, montował a w tv mówiła że byli dręczeni przez ojca, wariatka i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie spodziewałabym się tego po niej. Ale skoro jest szczęśliwa to życzę jej powodzenia :) Swoją drogą bardzo schudła, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A widzieliscie jak sie Kaska Szczepan obciela ? Teraz to dopiero "pieknie wyglada" i 20 lat starzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no !!Kaśka to wygląda tragicznie! masakra! I nie chce tu nikogo hejtować ale dużo lepiej jej było w długich włosach.A co do Karoliny to wydaje mi się ,że coś w tym jest w tym jej "zakonnictwie".Najlepszy jest jeden komentarz: "żeby zostać zakonnicą trzeba być dziewicą " hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Natii jaka jest konkluzja Twojej wypowiedzi o stewardesie? Cytuje "rodzina st widac biedna nie jest,ale z drugiej strony stac ja na loty albo ma za free" no to nie jest biedna i ma loty za free? Jaki wniosek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do Karoliny to pewnie taki żarcik z nudów, a może załapała się na jakiś serial. A Kaśka wygląda dużo lepiej niż wcześniej i wygląda na szczęśliwą. Fajne te kucyki córce narysowała na ścianie. A zresztą pierwsza edycja za nami i oni mają już w nosie nasze komentarze, bo teraz w nowej edycji będzie się działo. Obstawiam parę z domu dziecka na finał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez do zakonu nie wstepuje sie w miesiac...sa sluby itp to zajmuje rok albo wiecej, to musi byc sciema a wy lykacie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ta środę bedzie chyba juz znana cała 12 uczestnikow, wiec od przyszłego tyg. do roboty:) Ciekawe kto pierwszy odpadnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogi gościu napisałam troszkę inaczej ;) ale nieważne chodziło mi o to, że na biednych nie wyglądają ale to mogą być tylko pozory i że liczba podróży jaką przebyli nie musi koniecznie świadczyć o ich bogactwie bo np. bilety mogą mieć za darmo itp. Do tych podróży nawiązałam bo ten facet sam powiedział, że w młodości zamiast skupić się na własnym mieszkaniu to woleli podróżować i teraz mają problem, że będą musieli opuścić to mieszkanie bo nie należy ono do nich itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HIV
Pracuje w LOcie 17 lat wiec wejscia, wtyki, znajomosci i sposoby jak za pare groszy zabrac cala rodzinke w ciekawe miejsce pewnie zna. Przeciez czesto sie zdarza ze dany samolot nie ma kompletu i wtedy mozna znalezc lot za pare groszy, a 99,9% ludzi tanie loty może znaleźć jedynie poprzez sieci, a ona od znajomka ktory sie tym zajmuje w LOCie pewnie ma takie info duzo wczesniej niz sie pojawi w necie i albo bierze albo nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale kogoś dalej mierzi życie uczestników pierwszej edycji. Czepiacie się Marleny, Karoliny i Kaśki jakby innych uczestników nie było. Reszta święta i piękna bez skazy ? Wiadomo, że kamera postarza i pogrubia plus ciężka praca na planie więc teraz wyglądają lepiej i szczuplej. A co do Kaśki to zazdroszczę kobiecie w jej wieku i po piątce dzieci takiego wyglądu i takiej figury. Nie każdy może sobie pozwolić na zdjęcia bez makijażu i tak dobrze wyglądać jak ona. Żal komuś ściska tyłek, że tak pisze, że staro wygląda. Ja na pewno zazdroszczę jej wyglądu i energii, bo po dwójce dzieci zostało mi 15 kilo i nie mogę zrzucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
natii dzięki za wyjasnienie :P bo po prostu nie zrozumiałam Twojej wypowiedzi. No fakt, szaleli sobie, kto by nie chciał podróżować. I byli fajniejsi od tych podróżnczek z Anglii...bleee te żaby co one miały :O W ogole czy to niestraszne? miec martwe zwierzaki w domu? Ci przynajmniej mieli ładne pamiątki i takie coś zielone nie pamiętam co. Może urządzą fajnie mieszkanko :) a tamta co śpi z babcią...mnie to rozbawiło... jak można spać z babcią?? :O przecież można miec piętrowe łózko albo nie wiem...ściankę działową postawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz racje to jest straszne a tak poza tym czy legalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
straszne nie straszne ale wyobrazacie sobie jak to musi cuchnąć jak sie rozbije i te zwłoki sie rozpizna po calej podlodze. To jest straszne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://bitwaodom.tvn.pl/wideo,2205,v/mieszkanie-na-dzialce-tego-nie-bylo-w-tv,888009.html dobrze ze ci dzialkowcy nie weszli do programu bo chatka niby na dzialce ale jest spoko tylko troche jeszcze pracy w nia trzeba wlozyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×