Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
Kolorystycznie w telewizji najlepsza była łazienka Elizy ale w rzeczywistości mieć w łazience tyle sztucznych kwiatów to koszmar i to jeszcze takie tandetne najciekawsza była łazienka Jurka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najladniejsza Angeliki i Pawla, powoli zaczynam rozumiec ich zamysl. Mam nadzieje ze cale mieszkanie bedzie egzotyczne i jestem ciekawa nastepnych pomieszczen i do tego sa naturalni, kloca sie o p*****ly i zaraz godza jak w kazdej rodzinie, nie ma udawania. Trzymam za nich kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorsze łazienki to piwnica ,dom dziecka, Gor i Hania której mi szkoda że odpadła też wolałabym żeby odpadła piwnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no piwnica powiedz jak przekupiłaś jurorów za wykonanie szmiry nie dostać ani jednego złego słowa od jurorów o co chodzi w tym programie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łazienka Jurka bardzo ciekawa. Może nie doszlifował wszystkiego dokładnie ze względu na pośpiech. Klaudia miała rację, że marnował czas na taniec z ledami :-) Jednak myślę, że wykonał kawał fajnej roboty. Sufit i ścianka podświetlana super. Łazienka Angeliki i Pawła piękna i gustowna. Może tylko ta rama lustra nie wyszła za bardzo. Dziwne, że na końcu jury nie zwróciło uwagi Magdzie i Pawłowi za kabinę źle wykończoną i znów te prowizoryczne gwoździe. Za szybko pokazali wszystko. Może niedługo będą już fotki , to będzie można się przyjrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magda i Paweł ich łazienka nie ma nawet wyglądu co to jest i tyle fuszerek zobaczcie zdjęcia bo już są ochyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się najlepsza łazienka Angeliki i Jurka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jurorzy to kicz czy ,ślepota a może granie pod rozkazy reżysera przecież łazienka Magdy Pawła to koszmar najgorsze jet to że ciągle ich wychwalają to co nam mówią a my słuchamy ale wydaje mi się że całe ich urządzanie to totalny kicz tylko nam chcą to wmówić że jest inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jurorzy to kicz czy ,ślepota a może granie pod rozkazy reżysera przecież łazienka Magdy Pawła to koszmar najgorsze jet to że ciągle ich wychwalają to co nam mówią a my słuchamy ale wydaje mi się że całe ich urządzanie to totalny kicz tylko nam chcą to wmówić że jest inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tak łazienka Magdy i Pawła naprawdę kicz ale nie było upomnienia ze strony jurorów ciekawe czego można się tylko domyślić ale za to łazienka samotnego ojca podobała mi się no te jego córki nabrały odwagi przed kamerką na początku miały pewnie wielką tremę ja to na pewno przed kamerą nie wydusiłabym ani jednego słowa hhahhahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tapeta w łazięce to chyba nie jest taka zła jest ładna i nie duza pewnie będą tak inni teraz robić myslę że lepsza tapeta niż gwozdzie w szafce i ten prysznic co Małgosie popryskał nie z tymi gwozdziami heheheh nie podoba mi się ale ktoś ma guścik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do opinii jurorów zgadzam się co do Hani i do wstrętnej tapety Wojtka ale piwnica też miała koszmarną łazienkę i jak zwykle wszystko im odpuścili pupilki czy co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pach świecił jak choinka ja nie mogę tak się wygłupić ale to pewnie robione jest pod kamerkę miał fajne muszle ale wykończenie lustra? to porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tapeta może nie wszystkim się podobać ale reszta to była ładna i ta ramka z lustrem też się jurorom podobała ale czego na końcu nic o tym nie powiedzieli przy wszystkich ciekawe? moim zdaniem była ładna i schludna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po tych można było się spodziewać jaka będzie łazienka ale po piwnicy oczekiwałam czegoś lepszego chyba telewizja mi to wmówiła. swoją gadką i pokazaniem czego chcą mogą nam wmówić wszystko najlepsza ocena powinna być że każdy przed głosowaniem powinien oglądnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aaaaa wszystkich szkoda co odpadają ale bliżej końca to na pewno jest gorzej bo namęczą się a potem muszą odejść to przykro, przykro ale co zrobić tak to ma być ciekawe co będzie po łazience będziemy czekać do środy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piwnica za łazienkę powinna już odpaść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to znaczy po tych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak zgadzam się całkowicie zgadzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za mało pokazują szybko i szybko pewnie czas ich goni zobaczymy co będzie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pach idź i bierz się za robotę a nie siedzisz na cafe i wychwalasz sam siebie !!! Żałosne. Choć przyznam, że dzięki tobie wiem kto jeszcze odpadnie - odpadną ci od bambusa bo wychwalasz siebie i ich ;p Łazienka Jurka koszmar. I te niedoróbki. Wyszło szydło ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lowelasree
-dobrze ze odpadła Hanka działały mi na nerwy z tą córką - o jedną smutną historię mniej :D - piwnica porażka gwoździe + fuszerka z prysznicem zasługiwały na wypadniecie - Eliza bije sie w pierś, przy pierwszym pomieszczeniu oczy mi wylazły na to bezguście ale z każdym odcinkiem coraz bardziej ich lubie - mają w doopie poprawność i działanie pod publiczkę bawią się w tym programie i nie mają takiego napiętego zwieracza na wygraną a łazienka hmm fajnie wyglądała :D - ten loczek juras kiedy on wreszcie odpadnie???- jak jury go krytykowało na końcu odcinka widzieliście te parszywe oczka i ścisk szczęki??- jakby miał zaraz chwycić za siekiere :o :o szyba z muszelkami nad sraczem świecąca we wszystkikihch kolorach tęczy....?- WTF- zatwardzenie murowane - wieśniaki, cygan, prosiaczki - normalny przecietny sracz - ci z gór - 2 poprzednie mega szpetne pomieszczenia a teraz łazienka bardzo fajna i przyjemna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u Jurka to nic poza tymi muszlami nie pokazali, więc tak na prawdę to nie wiadomo jak ta łazienka wyglądała! Wkurza mnie ta stronniczość! U faworyzowanych par pokazują każdy najmniejsze szczegół, u tych którzy mają odpaść też ale wybierają spieprz*** elementy a pozostałych to tak po łebkach! W zeszłej edycji można było sobie te łazienki pooglądać a tu to wielkie G widać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ty bredzisz właśnie jego łazienka i Ageli była super piwnica odwaliła najgorszą nudę i fuszerkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie słabo widać i 75 procent czasu opowiadają jakieś historyjki mające chwytać za serce. Nie rozumiem tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się podobała łazienka ryjka i terizy tylko te kwiaty sztuczne bym wywaliła już sobie wyobrażam jak od kąpieli z pary która się w łazience zbiera kapie nie lubię takich kurzo zbierców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zwykle niesprawiedliwe jury. Łazienka tych od piwnicy okropność, gwoździe,cieknąca kabina i znów te drewno. Ich mieszkanie będzie wyglądać jak jakaś pieprzona leśniczówka. Ale nie dostali upomnienia.Eliza z tymi sztucznymi kwiatami to kicz i tandeta. Gdyby zostawić kolorystykę czarno-zieloną lecz bez kwiatów byłoby ok. W łazience samotnego ojca też nie było szafki na kosmetyki ( 2 córki ), ale jury zwróciło uwagę Jurkowi. Facet ma rację, ktoś chce, to się przyczepi. Moim zdaniem jak kogoś krytykują tak ze dwa odcinki do tyłu to potem odpada. Teraz chyba odpadnie Aneta albo Jurek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze łazienki mieli Angelika i Jurek. Może być Wojtek ale bez fototapety. U Anety też było całkiem nieźle, ale bez figurki w rogu :-) Natomiast Eliza, Magda, Gor, Ewa i oczywiście Ania to porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tam jakas Machura, czy jak jej tam. Zas lans i komentarz, tej Karolci, ktora wyleciala pierwsza : "nieśmiało podrzucę link do prezentacji mojej łazienki, którą bym zrealizowała gdybym nie odpadła... może kogoś zainspiruje, tak jak mnie, żywica epoksydowa na podłodze zamiast standardowych płytek " Ta to sie lansowac chyba nie przestanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za lans jak na swoim blogu czy facebooku wrzuca w sumie jedynie zdjęcia z sieci. Zero inwencji własnej. Kopiuj - wklej - Ach co to za kreatywnośc ;) Szkoda słów ! No i projekt łazienki koszmarny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×