Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
Do (20:55) za tę guwnianą łazienkę jestem trzy razy na tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tylko łazienkę mięli wstrętną ale też ten pierwszy pokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jest na sali ciuryło-wichura ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma. Pojechala poprawic chirurgicznie swoja twarz. Jak poprawi to wroci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciuryło wichura witam
Jestem siedzę przed tv i czekam na środę. A co my to dzisiaj mamy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sa foto z łazienkami gdzies do zobaczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciuryło wichura witam
K***a a co wy mi nie mówicie że dziś niedziela :( myślałam że środa :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-) :-) :-) :-) :-) ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciuryło wichura witam
Muszę k***a wstać z kanapy i zrobić kanapki dla moi h nastoletnich córek ale z/w na kanapę nic mnie do środy nie ruszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie zastanawia dlaczego nie pokazują wszystkich rodzin w zwiastunach np pana Wojtka nie widziałam w tym najnowszym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie jest zbyt nudny :P a ludzi nie interesuje żona pijaczka i to kiedy jego córka dostała okres :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pokazują go bo pewnie wyleci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale z Was buce czego sie czepiacie już pisałam jak kogoś nie znacie to nie szkalujcie tak jak czepiliście sie tej Machury dajcie se luz a tego Wojtka nie pokazują bo wiadomo jest budowlańcem i porządnie solidnie i dokładnie robi remonty :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkim Go polecam kto robi jakieś remonty w domku malowanie tynkowanie kładzie płytki panele wszystko co trzeba z budownictwa to potrafi solidnie polecam :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
płaci ci za to słodzenie? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie nie płaci ale wiem i znam wiele osób co Go chwalą za solidną prace zresztą u nas też robił remont i jesteśmy wszyscy bardzo zadowoleni z jego pracy jak ktoś z Was go pozna to na pewno nie będzie pisał takich głupot pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to oznacza tylko, że jesteś nieobiektywna i stronnicza. i przestań ich już tak bronić bo wcale nie ułatwiasz im tym wygranej! a ktoś wyżej dobrze napisał, że pan wojtek nie jest znany ze swoich aranżacji, które akurat mi nie przypadły do gustu tylko z tego, że ma żone pijaczkę i przemądrzałą córkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Środa dopiero pojutrze, a tu dyskusja trwa w najlepsze caaaały tydzień :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a np tych z domu dziecka pokazują a co oni ciekawego robią w tych pomieszczeniach? wiecznie płaczą ze są w najgorszej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja lubie Anetke i Pawelka, fajna z nich para. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do A skarbówka też zadowolona z pana Wojtka ? Uważaj bo niechcący mu zaszkodzisz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZbyszekD
Od początku śledzę nowe odcinki Bitwy o Dom. I już mam swojego faworyta. To Wojtek z córkami. A dlaczego?. Bo jest dokładny, profesjonalny i do tego (tak mi się wydaje) spokojny. Ilu jest takich ojców, którzy w chwili zagrożenia przejmuje całe brzemię wychowania swoich dzieci na swoje barki?. Może nie jest tak zwariowany jak niektórzy w tym programie. Jakieś ciężkie odlewy gipsowe na ścianach czy suficie. To też nie moja bajka. Wiem, że telewizja lubi sensacje, nie tuzinkowych ludzi. W myśl zasady: im gorzej tym lepiej. Ja stawiam na Wojtka z dziewczynkami. Wzruszyła mnie sytuacja w jakiej się znaleźli. A do tego facet naprawdę robi to wszystko perfekcyjnie. Mam nadzieję, że dostaną się do finału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta żona Wojtka to naprawdę taki potwór , że musieli uciekać od niej ? Ciekawe czy mąż i córki próbowały jej pomóc w walce z nałogiem skoro takie mądre i elokwentne. A swoją drogą jak kobieta pije to znaczy , że nie jest szczęśliwa w związku i wina jest zawsze po obydwu stronach. Ten pan Wojtek nie jest taki niewinny jak się wydaje. Fachowiec może dobry :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do A ja mam nadzieją że nie dojdą do finału. Dupowaty gościu i jego dwie przemądrzałe córeczki niespecjalnej urody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam historie Wojtka i dziewczynek wiem więcej niż pokazali w tv ich matka pije od 4 lat i od tamtej pory idzie do pracy do tego mieszka z dziadkiem dziewczynek czyli ojcem ich matki który tak samo pije ile można. Gdy dzieci mieszkały z matką nie miały nic nie miały nawet szansy sie uczyc . Wojtek próbował pomóc ich matce ale ona za bardzo to lubi. Myśle ze wasze opinie na temat wojtka i dzieci są zle myslicie ze facetowi łatwo jest wychowac 2 córki???? gdyby synów to ok ale to są dziewczyny. Powinni byc w finale należy im sie a szczególnie wojtkowi. Wspaniały silny facet który wziął na siebie wychowanie dwóch córeczek które kocha nad życie to widać, ale nie patrzmy tylko na historie wg mnie pomieszczenia Wojtka są bardzo ładne i funkcjonalne co prawda pokoje dziewczynmożna by podrasować ale nie oszukujmy sie to ich 2 inne światy więc mogą sie nam nie podobac ważne że dziewczynką sie podobają. Ludzie błagam przemyslcie te wszystkie zle słowa czy jest sens rozgrzwbywac ich ciezką przeszłosć????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to nie my rozgrzebujemy ich przeszłość tylko oni sami zaczęli o tym mówić, więc się nie dziw, że ludzie komentują, mają to na własne życzenie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do : 19.10.13 no właśnie a tak przy okazji - w I edycji pokazywali uczestników i to jak się wspierają, darzą sympatią , ciekawe czy utrzymują jakieś kontakty , wydaje mi się że to co pokazywali było na potrzeby programu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" Ludzie błagam przemyslcie te wszystkie zle słowa czy jest sens rozgrzwbywac ich ciezką przeszłosć???? " No wlasnie skoro nie ma sensu, to po jaka cholere napisalas tutaj ich cala historie. Na miejscu tej rodziny urwalabym ci lep, ze wlazisz na kafe i rozpowiadasz wszystko co u kogo sie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz wiem czemu wzieli wsiowych do programu, bo dobry bimber maja:) Widzieliscie najnowszy zwiastun, rodzinka przyjechala i juz wala w gazzz wóde hehehe... no i oczywiscie pewnie zagryzaja ogoreczkami Anetki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×