Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
mnie wkurza Gor z rodziną, wzieli ich do programu a maja swój dom w którym jest syf nagroda za syf, wielu ludzi chciałoby mieć swój dom a oni jeszcze mieszkania chcą bo im cięzko kredyt spłacać a rozbroił mnie jego płacz jak to musial jeść chleb z margaryną i cukrem, że takie cięzkie dzieciństwo miał i ryczał he he he wielu ludzi je chleb z margaryną nawet w tych czasach albo ma na obiad ziemniaki z cebulą ja pierdziu, wnerwia mnie on i drażni :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie tez Gor wnerwia i juz nie moge sie doczekac kiedy wyleci. Jak bylam mala, to jezdzilam do babci na wies i tez jadlam chleb z maslem i cukrem, zreszta nie tylko ja i wcale nie twierdze, ze to bylo niedobre ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goźć
Fajna jest zona Gora, z wszystkiego sie smieje, ubawilam sie z nia jak w ostatnim odcinku po wyjsciu jury smiala sie z GLUTA ktorego Gor zrobil:) Miała byc fala albo anielskie skrzydła a wyszedł GLUT hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciuryło wichura witam
Co to za Emocje jutro oglądajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Co dziwnego i rozczulającego jest w tym , że ojciec wychowuje własne córki ? Łaski żadnej nie robi. I niech przestanie jęczeć jak bardzo się poświęca bo takich jak on jest wielu, ale nie lecą z tym do telewizji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widzowie z Szadku
22.10.13 - tępy jeleniu ! kobiecie jest łatwiej wychować dziecko, facet nie ma takich predyspozycji, dziwne ? - więc odpowiedz czemu kobiety nie pracują w górnictwie, zawodowy kierowca , mechanik itp ? Samotny ojciec to jest wyzwanie... Jeśli się nie zgadzasz to poproś swojego męża żeby porozmawiał z córką o dorastaniu, antykoncepcji, relacjach z rówieśnikami. Niech ugotuje zjadliwy obiad, wypierze, pomyśli o zakupach - i niech to wszystko zrobi sam ! Twój nie potrafi tego zrobić więc zamknij się zanim cokolwiek będziesz chciała skomentować . aha źle że zgłosił się do programu ? podziwiam go że miał "jaja" aby to zrobić, lepiej jak będzie stał w kolejce do MOPS?? Więc zamilcz zanim zaśmiecisz forum.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brawoooo brawoooo popieram to jest prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzowie z Szadku brawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak się kogoś czepią to plują tym swoim jadem, czego w tych ludziach jest tyle nienawiści ? pytam czego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widzowie z Szadku
jak widzę samotnego ojca który gotuje i się opiekuje to się masturbuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do O jaka agresja hehe Sam jesteś jeleniem skoro sądzisz, że samotny ojciec nie potrafi tego wszystkiego. Widać ten chłop nie ma jaj i nie dziwię się że przy takich zdechłych kalesonach jego żona zaczęła pić. Też bym się zapiła gdybym miała taką ciapę w domu i takie "piękne" córunie" hehe Widać jaki zaradny skoro liczy na darmowe mieszkanko. A do roboty niech się bierze. Atakujesz więc jesteś znajomym, rodziną albo nawet ... samym Wojtkiem. Ale mnie to nie rusza, za to świetnie się bawię hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
{15.34] Pisze bzdury , a potem dopisuje sobie głosy poparcia. Żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś tutaj reklamuje i promuje Wojtka i innych znajomych. Ale to nic nie da. Widzowie i tak nie decydują bo zwycięzca jest z góry ustalony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Puknij się w ten durny łeb ! Samotny ojciec to wyzwanie ? A samotna matka to niby też sama naprawi elektrykę, cieknący kran, zmontuje meble i wyremontuje mieszkanie ??? Są zajęcia typowo męskie i żeńskie więc pełna rodzina się uzupełnia, a samotny rodzic, obojętnie ojciec czy matka zawsze ma gorzej. A niby samotnej matce łatwo rozmawiać z dorastającym synem o seksie, prezerwatywach, ciąży, antykoncepcji, polucjach, penetracjach itd. ? Dla każdej odmiennej płci jest to wstydliwy temat. Więc pomyśl co piszesz i rozruszaj te swoje ostatnie dwie szare komórki głąbie kapuściany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciuryło wichuta witam
K***a co to dziś mamy :( wtorek dopiero :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisze o masturbacji widocznie sama to robi a posądza innych hahhaahhaahhaahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jesli sama to robię to co w tym sensacyjnego ? przyłapałaś mnie na jakimś niesamowitym procederze ? "sama to robi" wow niebywałe ha ha ha moherku do kościoła rydzykowi na tace idź dzisiaj i ucaluj w pierścień księdza ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety ale ja nie jestem moher hahahah i w pierścień nie całuje tylko mojego mężulka w dzióbek cmok cmok :) :)hihihahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masturbują się wszyscy bez wyjątku ,mohery również. To naturalna potrzeba zdrowego człowieka i żaden wstyd choć temat tabu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My tu gadu gadu o masturbacji, a dziś nowy odcinek bitwy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z masturbacją jest podobnie jak z dłubaniem w nosie. Wszyscy to robią w ukryciu ale zawsze się tego wypierają i śmieją z innych :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak na super fachowca z workiem kasy do dyspozycji to nie pokazał nic co mogłoby zwalić z nóg- ot półeczka, ściana pomalowana, podwieszony sufit a skoro tak w zleceniach nie może się opędzić i w branży robi to te pomieszczenia powinny jak z "żurnala" wyglądać ...ale przecież nie o to chodzi tutaj najważniejsze jest, że to SAMOTNY ojciec coś niesłychanego za co małe pigi powinny go codziennie po noigach całować wszak nie zostawił ich a ŁASKAWIE się zajął WŁASNORĘCZNIE SPŁODZONYMI dziećmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak tak nawet ci co jeżdżą autami też dłubią w nosie no może nie wszyscy hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proponuję każdemu samotnemu ojcu w Polsce który wychowuje swoje dziecko POSTAWIĆ POMNIK i modlić się do niego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście tak by było najlepiej muszą tak zrobić ja jestem zaaaaaaaa tak tak zaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty madralo z Szadku wyobraz sobie ze moj maz rozmawial z corka o antykoncepcji, robi bardzo zjadliwe obiady i to on siedzi w domu z chorymi dzieciakami jest tylko jedno ale on jest szwedem wiec jaki z tego wniosek , ze polacy to ojcowie do doopy/ w szwecji kobiety sa kierowcami autobusu na przyklad pracuja bez problemu na mlocie pneumatycznym , i dlugo by wymieniac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciuryło wichura
Dziś środa :) ja juz czekam przed tv :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZbyszekD
Kilka dni temu wpisałem trochę ciepłych słów na temat Wojtka i jego córek. To będzie mój ostatni wpis. Szkoda mojego czasu. Czytając Wasze uwagi na temat Wojtka i innych uczestnikach tego programu poczułem olbrzymi niesmak (mówiąc delikatnie). Najlepiej to wszytko i wszystkich krytykować, nawet jeżeli kogoś nie znacie. Niestety to takie polskie. Ach, jaka to przyjemność obrzucić kogoś błotem. Prawda?. Życzę powodzenia wszystkim malkontentom w życiu osobistym i zawodowym. Pomyślcie nad sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polskie malkontentki
Cieszymy się ogromnie, że jest to twój ostatni wpis, tym bardziej , że to forum dla kobiet. I nie polega ono na promowaniu swoich znajomych. My tutaj chcemy narzekać, obrzucać błotem i obgadywać. Spadaj więc i nie wracaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tina88
pamietajcie, ze odpadnie osoba negatywnie pokazywana w programie jak zwykle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×