Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
11.18 A mnie wkurza twój bełkot. Wytrzeźwiej lepiej bo póki co to ty wylewasz pomyje dziecinko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wasza ziomówa
Szkoda ,ze ryjków juz nie ma !! ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Jak ci wstyd to popierdalaj stąd kretynko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.18 Naucz się pisać tłuku bo nie wiadomo o co chodzi w twych nędznych wypocinach. Debilizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
07.11.13 gość A odbiegając od tematu Ryjków, mnie bardzo rozśmieszyło kiedy Natalia w którymś z mieszkań czepiła się, że lodówka nie stoi przy drzwiach, bo jak przychodzi z zakupami to coś tam coś tam.. Hehe dziwne tłumaczenia, ja nigdy w taki sposób o tym nie myślałam smiech.gif U kogo to było? ......To właśnie było u DD a pani Małgosia ich broniła jak lwica .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli dobrze widziałam to u Gora w kuchni pralka jest w szafce pod piekarnikiem !!!!!!! O zgrozo, nikt tego nie zauważył ? Czy oni używają wogóle pralki ? Przecież wystarczy nierównomiernie rozłożyć pranie i pralka zaczyna skakać. Co wtedy gdy tak się stanie, co z piekarnikiem ? Prąd to nie zabawka. Kuchnia bez głowy, bez pomysłu i bez pojęcia. Malutka klitka na 5 osób - wg mnie dla singla choć tu też bez funkcjonalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy oglądałyście dziś Ryjków w dzień dobry tvn. Z ich wypowiedzi można się domyślić, że żałują swojej pochopnej decyzji. Teraz opadły emocje i zrozumieli swój błąd. Pewnie córka ich" otrzeźwiła". Stres, przemęczenie nie są niestety zwolennikami mądrych i racjonalnych decyzji. Kiedyś dawno w jednym teleturnieju zaprzyjaźniły się dwie pary i pod wpływem impulsu zadeklarowali, że jeśli jedna z nich wygra to podzielą nagrodę na pół. Nie było podziału, za to była głośna sprawa w sądzie i wrogość. Ten program to zdaje się " Czar par" Zaraz po tym zdjęli go z anteny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podajcie link do ryjkow w dzien dobry tvn prosze bo nie moge znalezc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest wlasnie wasz poziom dyskusji,w*********j,kretynko,tluku ale w sumie czego sie spodziewac po przeczytaniu wczesniejszych postow i zapewne nic nie ma z tym wspolnego moj nick...?Ja w przeciwienstwie do was mam na tyle odwagi zeby pisac ze swojego stalego nicka a nie kryc sie za gosciem albo pomarancza.Nikogo z was nie obrazilam,wyrazilam swoja opinie a wy ..szkoda gadac.zegnam i kiscie sie dalej w tej swojej nienawisci.Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolalam żeby wojtek odpadl, ale i tak w tym programie w*****a mnie rodzynkowa,kiedyś myślałam ze fajna z niej babka a to jak rzucala sie do tomka a wielkość wyspy to żenada,tomek mial rację,niebezpieczna i Malo funkcjonalna,a ta wielce się nagotowala,jak którejś gowniarze spadnie gorący dar na leb to zrozumieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W*********j.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też myślałam że Wojtek albo DD odpadną. A Ryjki żałują, jestem tego pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś ma linka do dzisiejszego ddtvn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto mi powie jak to jest, bo stewardessa nie zarabia 1200zł a on powiedział w ddtvn, że miszkają z mamą i nie stać ich na własne miszkanie to co oni przejadają kasę czy podróżują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym programie pracuje cały sztab ludzi. Są też osoby odpowiedzialne za sprawdzanie bieżącej opinii telewidzów nie tylko na stronie BOD. Myślicie że tutaj nie zaglądają ? Zobaczyli że jest jazda na niektórych i tak reżyserują program żeby sterować widzami jak marionetkami. Świetni specjaliści trzeba przyznać. Wczoraj prawie wszystkich doprowadzili do łez. I nagle opinie o uczestnikach się pozmieniały hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ryjkowa nieźle zarabia, pracuje w Lot. On prowadzi swoją dzialaność - tak mówił w pierwszych odcinkach. Mają kasę i niezłe oraz spore mieszkanie z pięknym ogródkiem. Mieszkają na Mokotowie. Czego chcieć więcej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie ryjkow stać gdyby sie postarali,a wola sie bawic i podróżować. Oczywiscie fajnie ze maja na to i nie twierdze ze im sie nie nalezy mieszkanie bo nie są potrzebujący ale za swoje wnętrza wygrac nie powinni,za te liczę,szczególnie raza mnie te sztuczne kwiaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie lubiłam Wojtka ani DD i nadal tak jest. A tak w ogóle zaczęła się gra aktorska. Uczestnicy przestają być sobą i zakładają maski żeby dogodzić widzom i tvn. Jurek nagle stał się miły dla zięcia i zmienił "styl" urządzania. Wojtek z pyszałka i chwalipięty stał się nagle cichym, skromnym człowiekiem. Ewa dotąd wredna, pyskata i zaciekła stała się cichą, niewinną kobietką, męczennicą i matką Polką , u Gora miłość wycieka uszami, a Ryjki zrobili pokazówkę z oddaniem kluczy choć tak naprawdę mieli już dosyć bycia w programie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak na dobra sprawe na to mieszkanie nie zasluguje nikt, - pieczary powinny odpasc po tej koszmarnej lazience z zalewajacym cala podloge prysznicem - kluski slizgaja sie na emocjach i graniu - placz lzy skromnosc-zaradnosc - dd wiadomo falsz falsz i postawa zbitych szczurów ocywiscie szczurzyca perfekcyjna na wlasnym futrze doniesie ich do finalu by przekonywac ludzi tym swoim zachryplym glosem o jedynych slysznych wygranych -gor bez komentarza niech przyczepe sobie wyremontuja -pach niespelniony artysta kuchnia gora i dd byla najgorsza ta wyspa byla tak choojowa i niefunkcjonalna ze tylko osoby które cale zycie gotowaly nad ogniskiem lub na piecu moglby sie na taki "dizajn" połaszczyć :o kawałek płyty na srodku i wielki okap a'la penis do tego tluszcz pryskajacy na około + garnek z wrzatkiem ladujacy na glowie któregos z dzieci. Gora zona tez chyba nigdy nie miala zmywarki oraz zlewozmywaka skoro zmontowali taki wypierdek no ale wiadmo w rzece naczynia umyć, na krzaku wysuszyć ubrania a ugotowac nad ogniskiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o dd to nie podoba mi sie ze nie umieją przyjac krytyki,ale wygladaja na sympatyczna rodzine,moze graja nie wiem,ale nie rozumie ze oceniacie ich po kilku minutach emisji. I nie chodzi tylko o nich..o wszystkich.kazdy na swój sposób jest falszywy,ostatnio nie spodobalo mi sie zachowanie magdy i pawla gdy chodzili po komórkach i ta robila glupie miny i strasznie komentowala,ale nie oceniam ich ze są wredni. Wojtek jest dość Malo skromny niż na jakiego sie kreuje i nie podoba mi sie ich podejście do tematu partnerki ojca,powinni szczerze określić ze szukaja sprzątaczki,kucharki a nie dziewczyny dla tatusia, Jurka nie lubiłam ale przestalam zastanawiac sie jaki kto jest i interesuja mnie jedynie wnętrza bez sentymentow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam nadzieję że bidul odpadnie w środę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oglądałem właśnie powtórkę.powiedzieli, ze decyzja kto odpada jest między Gorem a Kuczwarą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
We wczorajszym odcinku powinien odpaść Gor. Kuczwara wcale najgorszej kuchni nie miał. Z Ryjkami było zabawnie szkoda, że ich nie będzie już. Na finał zasługują ci od piwnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ci Bidula to jest jedna wielka porażka :(:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
07.11.13 Ty też do domu , w tej chwili ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyglada na to ze Rodzenkowa nie wie ze naraza male dzieci....Ja osobiscie nie lubie kuchni typu wyspa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ej a kto to ta wichura?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przewodniczący jurorów Bitwy o Dom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dali już zdjęcia kuchni, więc można na spokojnie ocenić ;) 1. Wojtek Kuczwara- bardzo ładna, cała w bieli, więc może troszkę niepraktyczna ale w końcu jurorzy lubią biel ;) troszkę ciasna ale mimo to mi się podoba. 2. Gor- kuchnia nie specjalnie im się udała, stanowczo za mała i niepraktyczna 3. Jurek- bardzo nowoczesne wnętrze, nietypowe jak na niego ale mi się podoba 4. Ryjki- nuda, nuda, nuda... i to właśnie oni zrobili katalogowe wnętrze! Puste i zupełnie bez pomysłu! 5. DD- kuchnia w miarę ok choć te płytki w kwiatki na wyspie zupełnie nietrafione i tandetne 6. Piwnica- kuchnia nie w moim typie choć ładna, pomysł z tym długim blatem mi się podoba, brakuje miejsca do siedzenia ale może później wstawią jakiś stół . Moim zdaniem najgorszą kuchnię zrobili Gor i Ryjki i z tej dwójki odpaść powinni ci drudzy! Zupełnie nie rozumiem pretensji do Wojtka, że niby ich kuchnia była zbyt katalogowa! Przecież to logiczne, że każdy z nas na czymś się wzoruje! Ryjek jest bardzo nieprzyjemnym typem i cieszę się, że już go nie będzie, choć jego żonę polubiłam :) Akcja z oddaniem klucza była moim zdaniem ustawiona i jakoś mnie nie wzrusza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem ciekawa jakie cyrki ci bidula będą robili w finale :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×