Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
Właśnie dziwne to wszystko było. Wojtek palił na dworze papierosa to było widno. Później już po oddaniu kluczy Ryjek powiedział że jest 12 w nocy. A Natalia powiedziała że jurorzy byli w drodze do domów i dostała telefon że ma wracać. To wszystko działo się ładne kilka godzin. Pomieszanie z poplątaniem. Zwykła heca nieźle wyreżyserowana. I bohaterski Ryjek ciągnący szluga hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie wy jesteście niesamowici :D ale wy potraficie wyłapać te gafy :D cudnie się was czyta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uśmiałam się z tych zapasów w błocie. Ja też zauważyłam że Jurek nie mówi tego szczerze. A jego głośne klaskanie nad uchem Ryjka gdy oddawał klucze , świadczyło o tym jak bardzo Jurek cieszy się z ich odejścia :-) A znowu Ryjek powiedział do Klaudii : miałem nadzieję że to wy odpadniecie ale niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie. Przecież zawsze "odpadnięty" mówi kilka słów do mikrofonu. Ustawka jak nic. Ryjki chciały odejść i zwierzyły się innym więc postanowiono zrobić super wzruszającą scenę. A Ryjki nawet kary za odejście nie muszą płacić bo taki piękny gest. A ja myślę że postawili im warunek : zagracie to dla nas i nie będzie kary. Opłaciło się i Ryjkom i tvn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to oczywiste, że musieli zmontowac materiał, no ludzie... Powycinali i zlozyli w calosc, o to bym sie nie czepiala. Natomiast, robienie z nich bohaterów mnie troche smieszy, bo to ustawione zachowanie z gory. Ryjki i tak by odpadly, zona miala juz dosc, do tego zazdrosna a Ryjek wodzony na pokuszenie XD zrobili wszystko i go home Oddanie kluczy- nie pisze ze nie chcieli, chodzi o to, ze im bylo to na reke :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale dobrzy detektywi tutaj siedzą :-) Rutkowski to przy was dętka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie śmieszy jak niektórzy piszą o wielkiej miłości Ryjków. Przecież oni wiecznie na siebie narzekali i działali sobie na nerwy. On niby taki zazdrosny , a nie mógł doczekać się kiedy ona wyjedzie. Ona do niego opryskliwa i niemiła. Zero szacunku. Za chwilę buzi buzi i znowu jazda. Dom wariatów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślicie że rodzynkowa na takiego ryjka by się połakomiła :( taka perfekcyjna pani domu ryjek miał wiecznie tłuste włosy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to się mówi : odeszli z honorem hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A przestań ! Ryjek jest obleśny. Perfekcyjna nie ruszyłaby go kijem od mopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a Kraśko ostatnio tak schudl że chyba z 54 kg waży :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taki chłop to nawet nie ma siły na seks :O wydaje się jakby kotek łapkami cię ugniatał , wzdymiesz brzuch a on zleci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A my bardzo polubilismy Ryjka i jego zone :D Ja tez tak sie drocze, zloszcze, kloce, ale kochamy sie bardzo, zycia sobie nie wyobrazamy bez siebie XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozenkowa to zgorzkniala rozwodka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygląda na to, że Paweł z Magdą są w finale, bo on napisał na swoim fb: "(...) pierwszy etap za nami teraz nic tylko spinac poslady i do roboty (...)" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pieczara już dawno powinna wracać do domu i dom dziecka nie wiem co oni tam jeszcze robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szmalcowali Rozenkowj i dlatego jeszcze tam siedzą nic poza tym Rozenkowa jest już spalona nadaje się tylko do sprzątania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eliza ma na swoim profilu na fb, że jest w skomplikowanym związku z Ryjkiem :D myślicie, że program się do tego przyczynił? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie pokazali filmik skąd brać inspiracje do urządzania wnętrz z małpowania nic swojego i to są jurorzy których inspiracje w urządzaniu wnętrz biorą z małpiarstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tym programie tylko Jurek może coś powiedzieć na temat inspiracji w urządzaniu wnętrz wiele rzeczy to są jego własne inspiracje pozostali to tylko małpują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no pieczara cegły wali wszędzie inspiracje wzięła z reklam .filmów gdyż cegły teraz robią wszyscy gdzie się nie obrucisz to wszędzie te cegły i to ma być ich inspiracja to tylko małpiarstwo i nic wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oglądnijcie zdjęcia mieszkań kuchnia Jurka faktycznie jest najładniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozenkowa wepcha do finału dom dziecka i piwnicę i dla zmyłki dla wszystich wciśnie tam jeszcze Gora cała ta trójka to wielka pomyła Rozenkowej dzięki temu wystawiła sobie opinię sprzątaczki a nie jurorki bitwy o dom tak jak sama powiedziała inspiracji w urządzaniu mieszkań można się nauczyć trzeba tylko chcieć ciekawe dlaczego jej się nie chciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi też najbardziej podoba się kuchnia Jurka życzę jemu powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:53 zgadzam się z Tobą całkowicie Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faktycznie ci jurorzy nie mają żadnych inspiracji potrafią tylko imitować zero jakiegoś smaku czy gustu własnego tylko zrzynanie od innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dom dziecka, piwnica i jurorzy nie dorastają Jurkowi do pięt Podziwiam tego faceta i niech dalej inspiruje nas swoimi pomysłami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×