Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość do Baśki Wichury
Wklejcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wklejcie ktoś. Proszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablaaa
4 juror BOD przeszedł do konkurencji  Barbara Ciuryło-Machula Ale to nie jest amerykańska wersja,,Domu nie do poznania"Tam domy burzą i stawiają nowe.Pomagają rodziną które coś robią prowadzą jakieś działania pomagają innym.Ta nasza wersja jest całkiem inna,ale bardzo się ciesze że Polsat jako jedyna stacja zdobył się na to,pomagają rodziną które nie zrobiliby nawet małego remontu dzięki telewizji i cieszę się że mają taką pomoc której by nie otrzymali od naszego Państwa,bogatych rodzin,czy nawet księży to Ci ostatni ciągną od nas pieniądze niby na remonty kościołów a jeżdżą wypasionymi samochodami. Haha pomagają RODZINĄ  Jeszcze księży w to wciągnęła… nie no genialna jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słuchajcie a może ta kobieta chciała brać udział w pierwszej i drugiej edycji i jej się nie udało dlatego jest taka cięta na ten program :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jej facjaty nie da się nie zauważyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znalazłam fajny kwiatek. ROBOTNIKI & OPIEPSZA Merytorycznie oceńcie sami. Już jej Pani Dowbor nie pasuje :)) Barbara Ciuryło-Machula Mnie też wkurzają te teksty o bałaganie robotniki jaki zostawiają tekst,,ona to musi posprzątać "ja uważam że nic nie musi jedynie ma chcieć,a jak musi to sorry nie nadaje się na prowadzącą albo niech dobrze udaje i nie wyskakuje z takimi tekstami i niech nie opiepsza ekipy o pośpiechu która pracuje bez kasków i masek. Super program ale psuje go prowadząca na dłuższą metę jak będzie się go chciało obejrzeć to będzie trzeba wyłączyć głos bo po prostu na dłuższą metę tego się nie da słuchać jak i co Pani Katarzyna Dwobor mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Usunęła :D Ona chyba serio jest tu z nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie kasuje. Pani Barbaro co Pani taka nagle skryta? Od kiedy chowa Pani komentarze do szuflady? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja czytalem całkiem spoko sa jej komentarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Handel obwoźny... domokrążca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jazda :D wichura domokrążca aż strach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co z tego przeszkadza Ci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakby jakaś kobitka chciała sobie zamówić kosmetyki to poszukajcie sobie w necie. Nasza Baśka jest konsultantką ORIFL...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak się nabijała z Anetki i Tygryska a sama stoi na straganie z warzywami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
program "bitwa o dom" jest żenujący nic mnie nie obchodzą ich tragedie ,konflikty, trudności i związki rodzinne to jest program o urządzaniu wnętrz i o tym powinno być najwięcej a właśnie o tym jest najmniej zamiast tego są łzy i wzruszenia mnie to nie interesuje ! obejrzałam jeden odcinek i wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie rozumiem co sie tak emocjonujecie? Trzeba bylo zglosic sie do programu i tez sprzedać jakas lzawa historyjkę a nie brać kredyt na 30 lat. A jak macie swój "honor" to zapieprzajcie na kredyt,a innym pozwólcie zdobyć mieszkanie w inny sposób,moze i bardziej przebiegly,ale co z tego?za kilka lat nikt nie będzie pamietal wygranych BOD, a oni będę o 500000 zl do przodu i beda gdzies mieli wasze opinie.ogladam BoD i moja opinia dotyczy tylko i wyłącznie urządzonych wnętrz bo nie mozna oceniac ludzi na podstawie kilkuminutowych filmików z montowanych tak jak producentom pasuje,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wichura do tej swojej sprzedaży mogła swoją facjate dodać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość7
Trochę szkoda programu, bo podobają mi się niektóre realizacje i chętnie dowiedziałabym się szczegółów a to o technice wykonania cegieł na ścianie, a to o sklepie, w którym można dostać dodatki (np. fajowski zegar kuchenny), a to jeszcze coś innego w temacie aranżacji wnętrz. A zamiast tego historie życia, mniej lub bardziej żenujące. Mogliby chociaż wypisać wykorzystane produkty np. pod zdjęciami wnętrz na stronie tvn. A szkoda tym bardziej, że wydaje mi się, że ostatecznie nie wygrają ci, którzy fajnie aranżują wnętrza, tylko ci, którzy bardziej złapią za serca telewidzów. Widać tego typu emocje lepiej się sprzedają w programach tv :) A ja nadal nie będę wiedziała, jak zrobić taką ścianę z cegieł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A myślisz że oni wiedzą oni mają ekipę która im te cegły kładzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amandbb
Wichura napisała "rodziną" mając na myśli liczbę mnogą? :o to gratuluję poziomu podstawówki, ten błąd mnie kłuje w oczy cholernie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A robotniki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ zołzy tutaj przesiadują. Chyba żeście dawno chłopa nie miały. Chłopa wam trzeba. Tylko który chciałby takie wredne babska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oglądam powtórkę gor ma najbrzydsza kuchnia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.47. Goń się ty stara nieprzepchana ruro :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rurociąg :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M Rożen
wsadziłam se ręke w d**ę po łokieć i nie przeszłam testu białej rękawiczki :(:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jacys poje ani jesteście co to za wpisy powyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×