Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
Widać ze tu siedzą mieszkańcy bitwy o dom krytykując Jurka czyli to jest zazdrość swoim nastawieniem tylko potwierdzacie że jego kuchnia była najlepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A propos przyjmowania gości jury jest niekonsekwentne. Do Wojtka się czepili, ale Mikołajczyków nie zapytali gdzie będą przyjmować gości , chociaż oni nawet stołu nie mieli. Ten program robi wariatów z ludzi. A mnie szkoda Wojtka. Facet sam zasuwa, wywalili go bo miał za ładną kuchnie (!) i nawet nie chciał przyjąć z powrotem tych kluczy. Każdej córce zrobił osobny pokój, a dla siebie jakiś mały kąt za kuchnią. Wspaniały ojciec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja zgadzam się że Jurek miał najlepszą kuchnie. Co wcale nie oznacza że go lubię. Okropny, żałosny facecik, odmładzający się na siłę ( pomieszanie Ibisza i Wojewódzkiego) Ubiera się jak gówniarz. Te trampki, bojówki i plastikowe bransoletki na nadgarstkach. Zachowanie gorzej niż u małolata. Jakieś humorki, sceny zazdrości. Dostawianie się do Elizy. Casanova od siedmiu boleści. Może i dlatego Ryjek miał dość bycia w programie. Jurek ma 53 lata, a dojrzałości tyle co w moim chomiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten p.Wojtek tak fajnie zrobił wszystkie te pomieszczenia to jest smakowity kąsek dla kogoś pewnie nie dla Wojtka i myślę że będą się chcieli go pozbyć tak mi się coś zdaje zobaczymy bo to są jeszcze pewnie 2 odcinki i potem finał z głosowaniem trzymam kciuki za p. Wojtka i jego córki no czekam do środy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj spokój dziecinko przestań pisać o swym ojcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14;21 to do mnie było ale to nie jest mój ojciec hahah ja mam 26 lat ja go znam tylko oglądając go w każdą środę bardzo mi się te jego pomieszczenia podobają a w szczególności kuchnia jest świetna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gusta i guściki. Mnie się kuchnia Pacha nie podobała, ale jak na jego upodobanie do kiczu i tandety to nawet nieźle mu wyszła. Wojtka kuchnia ładna. Mikołajczykowie - nie podchodzi mi ten element drewna oraz przy płycie indukcyjnej na ścianie jest cegła - na pewno będzie ciężko utrzymać czystość. Kuchnię Bisharyanów i Boguszewskich pozostawię bez komentarza. U Ryjków zabrakło mi tego czegoś... przy ich inwencji i kreatywności tu nie wyszło najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Mieszkańcy bitwy o dom ? Rozumiem że masz na myśli uczestników. A twoje słowa świadczą o tym , że oni raczej nie lubią Jurka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kicz u Ryjków nazywasz inwencją twórczą ? Z całą sympatią dla nich, ale uważam że odwalali chałę, a kuchnię mieli szkaradną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 16.26. Jeśli przeszkadza ci kicz i tandeta, to powinnaś widzieć że więcej było go u Ryjków niż u Jurka. Taka prawda. Ale jak się kogoś lubi to nie widzi się błędów. Właśnie podobnie zachowuje się jury, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Granica między kiczem a sztuką jest bardzo cienka. Mi osobiście bliżej do wariacji Ryjków niż Pacha. U Jurka za dużo projektów na zbyt małej powierzchni kwadratowej. Nie twierdzę, że on wykonuje to źle, ale robi się przerost formy nad treścią. Wolę 'berło" z łazienki Ryjków niż skrzynkę umarlaka Pacha z przedpokoju :) Bardziej mnie zachwyca. Te faktury, to ,,naciapanie" w przedpokoju, pęknięte lustro. To się może podobać, ale nie wszystkim. Rozumiem, że Jurek jako samouk ma fajny kunszt w ręku i chce go prezentować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kim jest Eliza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na prawdę podoba Ci się to berło Ryjków? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matką, żoną, kochanką :P stewardessa LOTu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, fajny kamuflaż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki kamuflaż ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki? Sraki :) A dosłownie pomysłowo ukryli szczotkę do czyszczenia muszli klozetowej w kwiatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocham Ryjka :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ryjek to zarozumiały buc, taki podstarzały rock'n'rollowiec :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baśka Wichura
Jak mnie przeprosicie to Was odblokuję na FB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dopiero syf i kicz. Te sztuczne liście dobre są do stroika na cmentarz. Ale jeśli to dla ciebie sztuka to trudno. Są różne ciężkie przypadki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie należy trzymać sztucznych roślin w domu-raz ,że kicz i tandeta, dwa że pecha przynosi ale i tak kocham Ryjka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok dzieki, czyli żona tego rockandrolowca hipisa byla podrywana przez tego kolesia co wyglada jakby miał na głowie peruke a na twarzy okulary z przyczepionym nosem? on swoją drogą nie wygląda aż na 53 lata! a kim jest ta Chmura Wichura? z tej edycji ktoś czy z poprzedniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też uważam że cały ten Ryjek to głupi bucyfał , a ona niezrównoważona wariatka. Jej zachowanie w sklepie i mieszkaniu oraz fotki na fb mówią za siebie. A teraz pewnie skaczą sobie do gardeł o to które z nich jest winne oddania kluczy hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baśka Wichura
To może napiszesz co Ciebie zachwyciło w twórczości Pacha? Napisałam, że bliżej mi do Ryjków niż do Pacha, a jeśli Ty masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem i uważasz to za sztukę to niechaj będzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baśka Wichura
Ja jestem 4 jurorem wszystkich edycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do No faktycznie u Ryjków było bardzo mało kiczu na metr kwadratowy :-) Weź się nie ośmieszaj. Przecież tam oddychało się czystym kiczem. Szczególnie w pokoju córki. Tam to dopiero był przerost formy nad treścią. O ile była tam jakakolwiek treść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baśka Wichura
Taka była koncepcja, to Alicja z Krainy czarów (warto przeczytać), a nie salonik do jedzenia łyżeczką bezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chodzi o zachwyt nad twórczością Pacha. Jeśli już ktoś neguje i oskarża o kicz to nie był on tylko u niego. Trzeba być obiektywnym. A poza tym Pach potrafi trochę rzeczy. Robi różnego typu tynki np. stiuk, struktury , płaskorzeźby ,sam kładzie płytki , regipsy, montuje oświetlenie , hydraulikę i wiele innych rzeczy. Więc warto to docenić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozecie zawsze sobie wynajac Jurka Pacha jak Wam sie tak podoba, on robi pokoje na zlecenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×