Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
Twoje ego to chyba od dzieciństwa zamknięte w lodówce hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małopolska. Co ? Znowu o pluciu na DD ? Weź już zmień płytę bo rzygać się chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małopolska
uczestnicy dowiadują się w ostatniej chwili kiedy odpadną, to są emocje niepewność niemożliwe do zagrania pod reżyserkę z poważaniem byli uczestnicy II edycji ;) ps jeśli nadal uważacie że jest inaczej to proponuję pozostałym forumowiczom traktować tamte stwierdzenia jako nic nie znaczący bełkot mający na celu robienie zamieszania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znają kolejność opuszczania programu. Potwierdzone przez jednego z uczestników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On ma zmienić płytę ? to Wy do znudzenia ciągle po nich jedziecie , to stało się nudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.28 Nie bój się. Już ta Ewunia z DD z krzywym ryjem wie doskonale co to reżyserka. W końcu gra całe życie. Pazerna szczurzyca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
małopolska. Przestań już bełkotać. Ludzie nienawidzą tych z DD i nie zmienisz tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Jak nie wiedzą kiedy odpadną to niech sobie sprawdzą tabelkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.11.13 Witam witam Czytam te brednie i śmiać mi się chce :) kto o czym wie ? ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak wszyscy są cacy tylko nie ci z dd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wymyślcie jeszcze jakiś kawał o Gor,super uśmiałam się do łez jak jakimś cudem to odczytałam, tak się śmiałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
małopolska. Bronisz tych z DD, piszesz o pluciu jadem, o jakimś podszywaniu się (trochę to chore ) a sam(a) masz coś do Jurka. Niestety ale każdy ma swojego ulubieńca ,albo kogoś nie cierpi i ty tego nie zmienisz. Sądzisz że jak ty lubisz DD to wszyscy mają lubić. Puknij się w ten pusty łeb. Bidul do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wątpię, żeby udawali, szczególnie dzieci nie dałyby rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.40 Sama sobie wymyśl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, to nie ma sensu. Jeśli ktoś wiedziałby że odpadnie w danym odcinku nie miałby energii, radości, motywacji do pracy itd. Sami uczestnicy nie wiedzą kiedy to się stanie. Ale organizatorzy już mają swoją listę. Jednak możliwe jest to, że pewne scenki są wyreżyserowane. To po prostu widać po niektórych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reżyserka
Jak Grzesiu robił Jurkowi kawał z wiaderkiem , to zerkał co chwilę na kogoś czy dobrze robi. Jak widać pomysł nie był jego. A że chłopaczek szczery to nie potrafi tak perfidnie grać i udawać. Ta z bidula to co innego. Urodzona aktorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie każdy ma swojego ulubieńca bo duzo osób tu nie faworyzuje nikogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ani nic nie piszcie o tych z Birula niecierpie ich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przychodza niespodziewani goście do Gora a oni mają rozgrzebane łóżko pośrodku salonu...Ania szybko łapie za sznury i w panice ciągnie łóżko do sufitu , Gor wita gości w drzwiach którzy omijając małpi gaj wchodzą do salonu i siadają na kanapie nagle niezasłana kołdra ześlizguje się z materaca i spada z sufitu na gości, a ci w szoku nie wiedząc co się dzieje w panice zrzucają za siebie kołdrę która ląduje na stole jadalnym i częściowo na płytę kuchenną z gotującym się sosem , kołdra zaczyna się palić Ania zrzuca ją na podłogę salonu i wraz z gośćmi zaczynają po niej skakać w celu zahamowania tlącego się ognia Pod wpływem skakania wielu osób i silnej wibracji podłogi łóżko podsufitowe runęło z impetem na ludzi którzy legli jak dłudzy przygnieceni nowoczesną konstrukcją sufitu podwieszanego & sypialni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przez takie łóżko to ktoś naprawdę może zginąć, wystarczy, że elektryka nawali, lub liny się zaczną przecierać np. po roku korzystania :/ Ja to bym przez ten salon przechodziła z dusza na ramieniu :) Zero funkcjonalności jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reżyserka
16.54 Faworyzowanie to trochę coś innego niż sympatia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reżyserka
17.08 To chyba ty gasisz ogień podskokami. Bo ja zwyczajnie wzięłabym wodę. Kran mieli za plecami hehe Ale gratuluję wyobraźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mieli zlew za plecami ale był za mały żeby podstawić naczynie z jednej strony więc chlapanie dłońmi mało by dało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu 17,08 super wyobraźnia tym razem się posikałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niejaki Franke Grodzki z fb szaleńczy obrońca DD udziela się aktywnie tutaj i na fejsie hehe. Jego komentarze łatwo rozpoznać bo każdy z nich zawiera zwrot" plucie jadem" hehe Co za pajac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie wkurza Magda. Okropne te jej fochy i rzucanie się do męża. A to popychanie to w ogóle było dno. Zachowuje się jak jakaś wariatka. Jak ten facet z nią wytrzymuje, naprawdę nie wiem. Kiedyś rzuci ją w cholerę a ona zostanie sama z tym deskami. Co za irytująca kobita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:):):)hahahahhha brawo super to było jeszcze prosze jeszcze o fajne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ci z piwnicy mają teraz w mieszkaniu jak w stodole. Szczególnie ta ściana w salonie. Stodoła po pożarze. Nie działające okiennice, dziury w dechach ale przeszli dalej. Chociaż wcześniej też mieli wpadki w łazience, sypialni o piwnicy nie mówiąc. Powinni dawno wylecieć. Jurek odpadł za rzekome powielanie i taki szczegół jak zegar (ciekawy zresztą) a piwnica ślizga się dalej, chociaż w każdym pomieszczeniu to samo. Durny ten program.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sort zamiast Monika ma być Magda hahahaga:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojciec z córkami nie ma pomysłów, nie jest osobą twórczą i niczym nigdy nie zaskoczy, jedynie może kopiować pomysły z internetu, przy czym robi to poprawnie co się chwali, ale nudne to niestety. Gora i jego rodziny jakoś nie trawię, nic mi się w ich mieszkaniu nie podoba. "Lokowanego" nie lubiłam, ale muszę przyznać, że widać jego osobowość w tym mieszkaniu, co jest ogromną zaletą, myśli niestandardowo, trudno mi go polubić, a jednak mam duży podziw do jego pracy, do tej szczypty szaleństwa w urządzaniu wnętrz. DD mam nadzieję, że zaraz wylecą, bardzo nudne wnętrza, łzawe historie, do tego mają swoje własne mieszkanie. Nie wiem co oni tam jeszcze robią. Pieczarki realizują fajne pomysły, oryginalne i w sumie zasługują na finał, bo trudno w tej edycji o lepszego kandydata. Mam nadzieję, że wygrają, to zachęci uczestników kolejnych edycji do własnego stylu, unikania "katologowych" wnętrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×