Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
A widzieliście opinie na fb? że dom dziecka powinien wygrać bo im się należy, bo tyle przeszli, bo inni mają swój kąt... Narodzie, jesteś dymany przez rząd bo jesteś płytki jak kałuża ;/ Łzawa historyjka i się wszyscy nabierają. A Ryjkom to pomnik proponuje postawić przed oknem na trawniku bo tacy altruistyczni, że szok! Na prawdę nie dociera to do masy, że to jest wyreżyserowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lud jest ciemny i połknie wszystko co im media sprzedadzą, nic na to nie poradzisz, nie uświadomisz tej masy , nawet nie licz na to, będzie tak jak tvn chce i deweloper a oni mają w tym jakies swoje interesy które im się oplacają, może się podzielą zyskiem z sms, może chcą uchodzić za dobroczyńców z sercem i to przyciągnie im klientów na inwestycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.11.13 dobrze, że nie jestem odosobniona w swoim myśleniu. A wiecie co, pierwszy raz jakikolwiek program wywarł na mnie takie wrażenie. Do tej pory oglądałam bo na prawdę mi się to podobało, teraz mnie zaczyna na maxa irytować ten program. I Gośka Rozenkowa. Baba Jarczmarna gdaka i gdaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jurek mial najladniejszy salon. I to Gor powinien wyleciec. mial masakryczne to wnetrze jak zreszta inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byli uczestnicy I edycji
Myślę że ważne jest nie tylko jak tworzą wnętrza ale także jakimi ludźmi są , ich doświadczenia życiowe mają wpływ na ich wnętrza, DD nie powalają ale uważam że fajnie jeśli wygrają - jestem "ciemna" bo tak uważam? - trudno :) afery z tego powodu nie zrobię :) Tylko nie krzyczcie na mnie aż tak bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na ludzi wypowiadających się na fb to szkoda słów :O Dziś poczytałam sobie komentarze pod postem o odpadnięciu Jurka i kilkanaście pierwszych było o tym "jak to dobrze, że odpadł" nie komentowali salonu tylko jego personalnie a bo jest stary i na siłę się odmładza, a bo kiczowaty, a bo już dawno mu się należało, a bo lustro w przedpokoju jest największą tandetą całego programu a bo to a bo tamto.... Oni w ogóle nie rozumieją tego, że oceniamy wystrój salonu- nie wystrój przedpokoju czy sypialni ale właśnie salonu! W dodatku lubią bawić się w Pana Boga i oceniać komu co bardziej jest do życia potrzebne! Według nich Jurek jest stary i sam powinien sobie mieszkanie kupić a do tego mieszka z ex-żoną, więc to powinno mu wystarczyć! Natomiast DD (którzy mają komunalne ale o tym ciiii) są tak biedni, tak wspaniałą rodzinę tworzą (jakby tylko oni jedyni!), do tego mają chyba dwie lewe rączki, że sami nie mogą kupić/ zdobyć itp mieszkania, więc im ono najbardziej się należy! Ręce i cycki opadają :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to z koro jesteście tak oświeceni że wiecie że to jest wyreżyserowane i nie podoba wam się to dla czego nie piszecie o tym jawnie na fb ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo fejsbók jest passe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.11.13 Nie mów za wszystkich, Ty możesz oceniać tylko ich mieszkania, ale spora część widzów zwraca uwagę na uczestników - ja także i nie uważam się za gorszą osobę. Co za zmiana - w I edycji pluliście na zwycięzcę bo nie należy się, ma gdzie mieszkać a teraz to nie jest ważne ? I to jury nie jest konsekwentne ? Prawda jest tak że rzucacie się do gardła każdemu nie ważne kto co i dla czego :) Jesteście zawistni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkodaze on odpadl (powinien odpasc ten nie polak ) goran czy jak mu tam -oni zrobili kiczowata sypialnie ,jakies wyro na suficie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byli uczestnicy I edycji - oczywiście, że to też jest ważne, ale fajnie by było gdyby to było urządzanie mieszkania z historią w tle, a nie historia życia, a w tle 3 min urządzania mieszkania. Nie napisałam, żę ciemny jest ktoś kto popiera DD, ale Ten, kto wierzy w to, że to jest na prawdę. Na prawdę widać baaaaardzo wiele scen wyreżyserowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jeste♠smy zawistni tylko ten program nie jest już konkurencja tylko ustawionym filmem z płatnymi aktorami graja na emocjach tym bidulem, powiedzą że bidulowi się nalezy a cały fejsbuk pisze "bidulowi się nalezy" powiedzą że jurek to kicz a cały fejsbuk "jurek to kicz" manipulacja motłochem jest wbrew pozorom bardzo łatwa, czytałam na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie sprawiedliwe (bo jurek ) wyrazał siebie -moze byl kiczowaty ale nie byl taki najgorszy .nie powinien odpasc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jasne że wszystko jest wyreżyserowane przez TVN i nawet to co p. Wojtek z córką niby pisali to też była ściema wszystko pod kamerkę żebyście się podniecały,wnerwiały i głupoty pisały hehehehehehehhehe lepiej piszcie kto teraz odpadnie w nastepną środe :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj Roznkowa w dziń dobry tvn powiedziała że muszą wybrać miedzy dobrymi a bardzo dobrymi i dlatego Jurek odpadł ciekawe kogo ona uważa za bardzo dobrego jak nie Jurka dalej nie rozumiem jej odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrób super salon to wylatujesz tak powinien nazywać się program

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najpierw Jury mówiło ,że trzeba WYRAZIĆ SIEBIE, że trzeba pokazać swoją osobowość, że to moje mieszkanie Ewka napisała na ścianie pisakiem jakieś motto, polepili palcami cegiełki i Rozenkowa się zachwycała - och ach ,jakie to piękne, z sercem, takie swoje i nie przeszkadzalo że nie bylo profesjonalne, że na balkonie syfiarska wykładzina z piaskownicą w rogu a Wojtka wywalają bo katalogowa kuchnia A PÓŹNIEJ jurek pokazał własną inwecję, własny projekt stołu, swój pomysł na ścianę i okazuje się że to KICZ, że be a bidul ma salon skopiowany wytnij-wklej ze strony katalogowej włącznie z doniczkami ze storczykami - gdzie w każdym katalogu wnętrzarskim takie wizerunek jest , nawet w ikei i....zachwyt, jakie piękne normalnie parodia i manipulacja widzem MANIPULACJA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak widać jurorzy nie nadają się na dekoratorów wnętrz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.11.13 - tak jest! to samo uważam w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu 11,oo Passe,czy nie passe o tym powinno się mówić jawnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
salon Jurka to marzenie pozostali to graciarstwo ,nuda, ekspozycja sklepowa totalne zero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe czy Rozenkowa ma profil na FB ? Trzeba by zapytać ją wprost dlaczego faworyzuje DD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coraz więcej ludzi pisze na fejsie niepochlebne opinie o tych bidula ludzie przejrzeli na oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten maz tej z domu dziecka bez ust to mi przypomina mastera 111 wpiszcie sobie master albo florek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem tak -bo ci jurorzy to zostawiaja tych co lubia (nie patrza na to co kto zrobil ) tylko na osobowosci i sympatie do ludzi.tych co mniej lubią odpadaja i tyle !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W salonie Mikołajczyków białe drzwi za mocno odznaczają się na ścianie. Nie podobają mi się te podwójne lampy na suficie. U DD owalny stół wcale nie pasuje do kanciastych krzeseł, ława za blisko kominka, a te wieśniackie kwiatki na gzymsie kominka to przegięcie. U Wojtka salon ładny, ale telewizor nie na środku i te Ryjkowe cegły psują wszystko. U Jurka pięknie, pomysłowa lampa z wiaderka no i stolik kawowy ekstra. Czepili się że stół za mały, a u Gora taka malutka sofa na liczną rodzinę i jakoś nie było uwag. U Gora podobnie jak w domu Shreka czyli prymityw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jurek jako jedyny miał tam jakąs osobowość,było widać ,że to JEGO mieszkanie,a nie kalka z katalogu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam, że napiszę to w ten sposób. Po tym co zobaczyłam wczoraj widzę, że ten program działa na zasadzie kto ma gorzej/kto wzbudził więcej współczucia u widzów? A widzowie lubią czuć się lepsi od tych biednych pokrzywdzonych, mają jedyną szansę by pokazać swoje miłosierdzie. Równie dobrze te rodziny mogłyby brać udział w konkursie kto nazbiera więcej kiepów pod blokiem, albo kto zje więcej surowych jaj. Aranżacja i wystrój wnętrza to tylko złudzenie - liczy się smutna historia i sponsorzy mogą się promować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jurek nie powinien odpasc ! to czlowiek kreatywny i majacy własne pomysly (nie takie oklepane ) orginalne ,ale z glowa ! niewiem czego sie czepiali !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×