Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
Krzywdząca decyzja dla Jurka. Wkurzył się i wcale się nie dziwię. Wszystko potrafi sam zrobić, ma artystyczne zdolności i chciał to jakoś pokazać. Ale cały czas go blokowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może pod koniec drugiej edycji wreszcie zauważycie o co chodzi w tym programie naprawdę, bo Ewcia z DD tylko na tym jedzie ;) Łzawa historyjka to jedno ale jest coś ważniejszego. Posługując się wikipedią: "Product placement (w polskim prawie także lokowanie produktu, co jest kalką językową z ang. product placement) – jedno z narzędzi marketingowych służące promocji produktów i usług. Mechanizm polega na nawiązywaniu do produktu w środku przekazu w taki sposób żeby przemawiał on do podświadomości odbiorcy i zachęcał go do używania bez przekazywania oczywistej i otwartej reklamy." Ewcia wie co ważne i wali sprzęt gdzie się da, im więcej tym większa szansa na wygranie odcinka: gofry, sprzęt kuchenny, wielki kominek itp. Jurek sam zrobił piękny zegar, lampę, stół i wogóle za dużo robił sam i podpadł sponsorom. Ot cała prawda o BOD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrobili tak bo Jurek jest lepszy od nich a to dla nich straszna porażka . Bo przecież oni się tak znają jak mój szczur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cug do tandety to mają jurorzy a zarzucają Jurkowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te całe jurorstwo ich przerosło nie wiedzą że to oni wmawiają wszystkim tandeciarstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi bardzo podobał się salon Jurka gdzie wiedza jurorów na temat urządzania mieszkań bo jak do tej pory uświadamiają nas że tej wiedzy wogóle nie mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obejrzałam i powiem szczerze,że chyba pierwszy raz się zgadzałam z Rozenkową i ,że powinien odpaść Gor z rodziną , ich salon był po prostu beznadziejny, łóżko mnie nie powaliło , pomysł był słaby , poza tym puste ściany raziły po oczach i rzeczywiście wyglądało to wszystko na niedokończone. salon Pacha nie był w moim stylu ale tez nie był najgorszy. DD z kolei miał salon katalogowy jak ostatnio kuchnia u Wojtka, u niego sie przypierdzielili a na DD nikt złego słowa nie powiedział,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Salon Jurka ok reszta to partactwo a DD to nie salon tylko ekspozycja sklepowa kominka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u DD brak tabliczki na kominku dzieci won z salonu bo się poparzycie widać że dzieci mają zamiar oddać do domu dziecka bo ten salon z tym kominkiem to nie dla nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W kolejnym odcinku odnajdzie się siostra Ewy, kolejna historia wyciskająca łzy... Tak TVN połączył rozdzieloną rodzinę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do mieszkań to muszą odpaść te najładniejsze bo ktoś za nie słono zapłaci jak ktoś kupi to nie będzie musiał robić poprawek a ci co dojdą do finału to muszą siedzieć w tym co sobie zrobili i oni będą patrzeć na to na te nie doróbki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak myślicie kto odpadnie w następną środe kogo obstawiacie? ja myślę że odpadnie Wojtek z córkami 1miejsce pieczarka 2 DD 3Gor :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie, to wszystko jest ustawione i wyreżyserowane od samego początku. Zanim zaczęli kręcić już było wiadomo jak ma się skończyć. A wy się podniecacie i łykacie to jak te pelikany. Żenua kompletna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gor tarzan zrobil łóżko a'la latający dywan. Jak małe gorzątka będą się huśtać na lianach w swoich pokikach duży Gor rozhuśta się na sznurach w przedpokoju z impetem wskoczy na swój latający dywan a że huherkiem nie jest to razem z osprzętem wylecą rozbujani przez okno wprost na trawnik przed blokiem :D Powinien od Ryjków troche liści podkraść z mieszkania wtedy zrobiłby się u nich całkiem swojski klimat dżungli Co do dzieciaków DD jak nie wrzątek z cudownej kuchennej wyspy to poparzenie od kominka no tak grunt to odpowiedzialność rodzicielska :D Drażnił mnie Pach miał choojowa lazienke, sypialnie i gabinet ale nadrobil to przedpokojem, kuchnią bardzo ladnym salonem - odpadl nieslusznie ale jako 50-letni rozwodnik nie pasuje do koncepcji programu nie ma chwytajacej za serce historyjki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mozna mieć w salonie, w swoim domu łóżko zjeżdżające na linach ? :O nosz k... takie coś może być w magazynie,warsztacie,we wojsku, w domku letniskowym ale nie w swoim rodzinnym komfortowym mieszkaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojciec z 2 córkami lans i poszukiwania mega laski na żonę, Poprzedni zwycięzca także był sam, on także lansował się i szukał partnerki za pomocą TVN ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś wyżej napisał że wie że tydzień wypada Ewa i Kamil ,otóż wątpię ,wczoraj po zakończeniu odcinka pokazywali zajawkę następnego i oni się tam wypowiadali że stres i coś tam z szeroko uśmiechniętymi gębami a to było w tej hali co ogłaszają kto odpada ,Ewa była inaczej ubrana więc to będzie w następnym ,a ta wypowiedz już po kolejnym wypadzie ,więc oni zostają .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ty dopiero się urodziłaś nie wiesz że to wszystko organizuje TVN to oni im każą tak gadać mogę się założyć a może ktoś ma numer telefonu do p.Wojtka to niech mi tu wpisze plissssssss poważnie prosze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaaa...20 letnia laska na szpilkach będzie chciała Wojtka Kuczwarę boi się młodsza kluska hahahahaha będzie gotowała obiady dla dziewczyn i męża, pomagała w lekcjach, chodziła na zebrania do szkoły, robiła pranie wszystkim oraz sprzątała, robiła zakupy i do tego jeszcze musi pracować żeby coś zarobić bo przecież tata będzie miał 4 osoby na utrzymaniu włącznie ze sobą a szkoły dużo kosztują a gdzie dopiero na kosmetyki i szpilki dla 20 letniej laski hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no sorry ale po mordach było widać ,bo oni nie mogli uśmiechu powstrzymać a ten kamil aż podskakiwał ,było widać jak nic że zostaną w następnym odcinku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no chyba że to było z kiedyś i nie pokazywane wcześniej tak też może być .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak "bidul" wygra to najbardziej przechlapane będą mieli sąsiedzi :D . Ta rozdarta dziewucha wszystkim będzie miała "za złe".Manipulantka z twarzą psychopatki. A ten ich salon, laboga ! Jak folder reklamowy "kratki.pl". Nawet roślinki takie folderowe, i wszechobecny storczyk-błłeeee. Wogóle te salony takie mało domowe im powychodziły, ale no cóż korzystają z tego co sponsor oferuje. Jedyny Jurek w d***e miał gotowce, ale jak widać na dobre mu nie wyszło. A ten Wojtuś to żywcem wyjęty z księgi Dżungli, wąż Ra (chyba tak temu gadowi było). Wzrok jaszczura ...bojem siem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nienawidzę tego uśmieszku Kamila, cwaniaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej no przestańcie... przecież im się należy, tyle przeszli!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha faktycznie ten wojtek węża przypomina :D a kamil wyglada jak niedomyty 15-latek z blokowiska tylko browca mu brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on się lepiej czuje przebywając ze swoim bratem bodajże 16 letnim niż ze swoją zoną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze bylo jak "stara malenka" zakladala jakis tam profil poszukiwawczy zony dla tatusia. Ona chciala wpisac, ze szuka kobiety w swoim wieku. A on nie w swoim tylko ma byc mloda i juz. Idiota. Mysli, ze zaraz wszystkie poleca na takie byle co, jeszcze z dwoma coreczkami na karku. Mieszkanie nie ma zle, ale tak mnie wnerwia to chlopisko, ze mam nadzieje, ze nie wygra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomine juz to ze program jest wyrezyserowany jak wszystkie programy, ktore nie leca na zywo. Oceniajac salony a nie historie zycia, to najbardziej podobal mi sie salon ludzi z piwnicy. Elegancki, wielki stol z krzeslami, swietna kanapa i dodatki. Okiennice faktycznie niepraktyczne, ale wiele innych rodzin robilo gorsze rzeczy i tak po nich nie jechali. Wg mnie oni maja najbardziej stylowe mieszkanie, super kuchnia i przedpokoj, wszystko ze soba gra stylistycznie a i oni sami nie wygladaja nie nienormalnych. Ludzie z DD tez maja ladne mieszkanko, ale ich osoby sa tak irytujace i sztuczne, ze az sie nie chce zeby dostali klucz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×