Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
Nie jestem żadną zakichaną Wichurą. I akurat to ja przechrzciłam ją kiedyś z Michury na Wichurę a ty to kupiłaś idiotko i teraz się jarasz. Za to ciebie poznają po pisaniu oraz po tym,że dasz jeden komentarz, a za chwilę coś sobie przypomnisz i walisz drugi. Typowo neurotyczne zachowanie. Nie posiadasz argumentów to zaczynasz wyzwiska i obrażanie. A kaftanik bezpieczeństwa już kiedyś miałaś na sobie ? Pasowałby ci na pewno do twojego durnowatego pyska :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:19 - idź sie powieś wredna maupo z menopauzą , wybawiasz świat ze swojego istnienia i od patrzenia na twój paskudny ryj wieśniaro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
[13.19 ] Jednak jesteś jeszcze głupsza niż sądziłam. " Maupo" hehe dobre. Coś słabiutko idzie w tym gimnazjum. Szkoda mi czasu na takie tępe idiotki hehe Ale produkuj się dalej, jest się z czego pośmiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierzę. Na tych pierwszych fotkach w ogóle nie podobna i jaka zaniedbana cera, włosy. Ale się wyrobiła teraz. Największe podobieństwo to bez włosów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:55 - jeszcze ci sie chce pisać te swoje piertoły ? myslisz że ktos się przestraszy i ucieknie bo mądrościami zaskoczyłaś :D a tu nie wyszło , idź posprzataj wychodek za stodołą wiesniaro , bo gorszego wieśniackiego typa to tu na kafe nie spotkałam ha ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale próchno z niej bez makijażu i tych słodkich minek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co się tak ciskasz ? Problemy emocjonalne ? Dziadek wchodził ci do wanny ? Odpier/dol się od ludzi ze wsi. Aż przez monitor czuć jak wali ci z pyska ty niemyta śmierdząca krowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co ? zaspokoiłas swoją żądzę zemsty stara kurfo ? idź zobacz do chlewu bo prosiaki nie maja co żreć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chłopa to ja mam i to za dużo, coś twoja filozofia życiowa nie wyszła, po sobie oceniasz bo ciebie nikt nie chce mendo zgorzkniała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To forum schodzi na psy. Było przyjemnie to jakieś wariatki muszą się kłócić. Na forum Wizaz chociaż piszą na temat BoD i jest jakaś kultura. Spadam stąd pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
He he nawet nie stać cię żeby coś wymyślić tylko powtarzasz po mnie. Co za tępa bezmózga gówniara. Jak to jest mieć za dużo chłopa he he jesteś tirówką ? Pogadaj ze swoim alfonsem może zmniejszy ci normę he he . Kończę dyskusję z tobą bo większego dna nie widziałam jak żyję. Szkoda niedzieli na takie śmierdzące gó-wno he he Żegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
śmierdzące gófno, ale wyrafinowane epitety :D produkujesz sie, wyzywasz od tirówek i myslisz że ktos sie tym przejmie tepa stara ropucho jakbys umiała czytac ze zrozumieniem i potrafiła myslec to napisałam że mam jednego chłopa ale ty oczywiście musisz sobie zinterpretować na swoją potrzebe i przekształcić że mam wielu i jestem tirówką :D żal mi cie wredna stara ropucho , myśl dalej swoje wyzwiska bo mnie to strasznie bawi hahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytałam na innym forum że Borkowska jest skłócona z siostrą. Podobno ostro po sobie teraz jadą. Tak myślałam że ona ma coś w zanadrzu a ta jej " sympatyczność" jest mocno na wyrost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pokaż link do tego forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dużo ludzi w rodzinie kłóci się o majątki i podział, nie wie o tym tylko ten, który nic nie ma - wtedy nie ma się o co kłócić a Borkowska wiadomo że mieszkanie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam i zgodnie z siostrą podzieliłyśmy się spadkiem. Kłótnie są u pazernych i wrednych którzy żadnego grosza i centymetra domu nie odpuszczą. Zawsze można się dogadać. Życie jest za krótkie, szkoda nie gadać z rodzeństwem z takich powodów. Jak ktoś się już naprawdę pożre i nie rozmawia, to znaczy że nie było tam żadnej więzi ani miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a która to Borkowska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może dajcie już tym ludziom spokój co Was obchodzi borkowska i reszta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w jaki sposób ci ludzie od nas nie maja spokoju bo nie rozumiem o co ci chodzi ? jest jakiś obowiązek wchodzenia tu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poTOOLna
A ja mam tu taki apel: nie obrażajmy się nawzajem!!!! te wypowiedzi tylko zasmiecają forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie jakies dwie chamki się dorwały i kłotnie :O dla takich jak wy to jest miejsce - stragan, tutaj powinna być jakaś kultura :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeden Piotruś kasanowa właśnie odpadł. Ja pamiętam jeszcze tego "macho" z pierwszej edycji.Na fejsiku wstawił foto z gołą klatą. Chyba szuka żony. A fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
który to był ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piotr informatyk z córką tap madl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobno juz ma jakąś kobitę z warszawy która ma małą córkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On to takie ciepłe kluchy a nie facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sa przecieki kogo TVN bedzie wyrzucac w tym tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczesniej jakaś tu zdradziła że wypadnie Marta z Piotrem na 100 procent i smiała się teraz niech napisze kto poleci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz lecą powodzianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×