Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
od początku wiadomo, że wygra rodzinka, której mieszkanie nie da się sprzedać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze że odpadł Dima. Nic nie pokazał w eliminacjach, tylko od razu wyskoczył z gadką że chce zrobić prezent rodzicom. I tak daleko doszedł na tym tanim chwycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wolalabym dime w finale niz powodzian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie ci powodzianie to takie brudasy i niechluje, wiecznie zapłakani i osmarkani i odwalali totalną fuszerę. I co oni robią w finale ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobyła vel Simpson biega teraz po zielonej górze i czeka na zachwyty i autografy. A tu nic.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olka ma wary obciągary i nochal jak kartofel. Widziałam ją na dniach na ulicy jak sztorcowała młodszą siostrę. Krótko mówiąc darła na nią ryja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja p******ę przeszli dalej ci niechluje od powodzi. czy jury nie ma oczu? co to k***a ?sezon na powodzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak wygrają to mam nadzieję że ich wisła zaleje.białołęka czy nie, ni są do tego zdolni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A więc powodziance umarło dziecko - chyba jasne kto wygra ? :[[[[[[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio umarlo? Nie ogladam dziś....no to pieknie wiemy kto wygra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dima musi sie c*****o czuć. Mogli mu tych rodziców nie ciągnąć do Polski, tylko im smaku na preprowadzkę narobili. A Dima pewnie z powrotem siedzi w pokoju w akademiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka sprytna, historyjkę wyciągnęła na koniec, wiadomo, że bardziej wzruszy tępy lud. Nawet jeśli to prawda, to nie ma nic wspólnego z aranżacją mieszkania i programem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monique888888888
Ja liczę na Olę i Kornelię ,ale znając zycie pewnie nie wygrają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zerżniete pomysly od Mieszka i karoliny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co od razu umarło dziecko,poronila powiedziala a w ktorym tyg byla to chyba nie mowila a może tak a nie slyszalam .To nie powod by się nad nimi rozczulac i dać im wygrać bo nie zasłużyli ,wystrój fatalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oby nie lesby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej, a jak to jest, że Rita z 1. edycji, choć nie doszła do finału, mieszka w tym mieszkaniu, które urządzała w programie? Przecież chyba nie kupiła...? Ja jestem za miękka i mi tak strasznie szkoda tych wszystkich ludzi, ja bym im dała te mieszkania, i Dimie też - wzrusza mnie ta jego wschodniosłowiańska wrażliwość ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz moda na homoseksualizm to wiadomo kto dostanie mieszkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lesby to nawet moglyby wygrac ale lepiej nie, kobyla kopnie kornelie ropytem w dupsko i tyle będzie sie ta sierotka cieszyc chalupa...przeciez ta kobyla widać ze falszywa i interesowna a szkoda . chyba zostaje doktorek niech tam ma , cala rodzina sie jego zaangazowala nawet sympatyczni tyle ze Malo wyjsciowi z ta siostra straszne plastusie aż tak nie idzie patrzec na nich, troche oblechy z wyglądu. powodzianie coż bez komentarza ale sprytna zmija z tym poronieniem jak królika z rękawa wyjela u magika, co nas to obchodzi? Rodzyna jak zwykle domina , ciekawe czy w domowym zaciszu przebrana w skórę smaga pejczem lysiejacego ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.05.14 To jest Twoje zdanie, bo zdecydowanie większej części widzów było inne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiedźma PLE PLE
Miałam sen, sen spełnił się :D , , , , , , , , , , , , , Oj jacy jesteście żałośni... płakaliście że uczestnictwo Dimy to ściema, że wiadomo że wygra, że mieszkanie dla rodziców których chce ściągnąć do ojczyzny to chwyt , że ustawione i oczywiste , teraz jedziecie po powodzianach. Przez takie Wasze szarpanie to forum to zwykła pyskówka, a szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi jest bardzo szkoda Korneli. Ola chyba tylko czeka na koniec programu, żeby kopnąć Kornelie w tyłek. Jak Kornelia się wypowiada, to mówi głównie o ich związku i o Oli, a Ola tylko o sobie. Ona nie mówi "my" , tylko "ja". Wczoraj też, garderobe robi dla siebie, mieszkanie ONA SAMA zprojektowała - jak wczoraj stwierdziła. Nic z tego związku nie będzie i uważam że wygrana mieszkania przez tą parę spowoduje, że Kornelia zostanie z niczym a Ola zgarnie klucze, mimo że pracy tam nie włożyła prawie wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rita kupiła to mieszkanie pisała na fejsie ,że wzięła kredyt bo mieszkanko tak jej się podobało że musiała je kupić . Kornelia jest zakochana a Olka no cóż podejrzewam że jeszcze z 5 razy będzie zakochana ,mam nadzieje że wygra doktorek jest bardzo sympatyczny i ma fajną rodzinkę ,ktoś kiedyś pisał że fałszywy wczoraj na niego patrzyłam wydaje się szczerym facetem , ich mama powiedziała że wychowała dzieci dobrze i chyba się zgadza widać że są dobrymi i porządnymi ludzmi a takiego wsparcia w rodzinie to tylko pozazdrościć ,bo która siostra by tak zapierdzielała u brata z tych co znam żadna . Powodzianie dlaczego mieli by wygrać ,przecież oni mają swoją chałupę a że ich zalewa ,sami kupili ja w takim miejscu ,zresztą to dwoje zdrowych ludzi a mąż raczej na zaradnego nie wygląda więc niech się ogarnie ,dziewczyny razem nie widzą mi się , Kornelia wg mnie zasługiwałaby aby wygrać ,to ona w większości tam zapierniczała a pseudo księżniczka szkoda słów sympatyczna dziewczyna .Doktorek mimo że jest młody,zdrowy i sam ,to fajnie by było aby mu się udało wygrać tak na lepszy start.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obiektywnie to mieszkanie lesbijek jest najlepsze, ale nasz narod jest wciaz zbyt konserwatywny i nie da im wygrac. doktorek nie ma szans, bo jest sam i ma zawod, dzieki ktoremu sam moze sie dorobic, poza tym cala robote odwalala jego rodzina. wygraja powodzianie, bo sa normalna rodzina i do tego po przejsciach. wspomnicie moje slowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mi szkoda Dimy, nie zasługiwał na wygraną, ale na pewno zasłużył na finał bardziej od powodzian, choćby z tego wzgledu, że jego mieszkanie było spójne i naprawdę przytulne. Może w stylu dość nietypowym, bo teraz większość idzie w prostotę, nowoczesność i minimalizm... ale jednak wyszło mu całkiem uroczo. A u powodzian? Łazienka nawet spoko po szlifie, ale reszta mnie nie bierze... nawet pokój dziecka, którym wszyscy się tak zachwycają... szczerze? Fajna z tego pokoju była tylko szafa, reszta dawała klaustrofobiczne wrażenie, kolorowa graciarnia... Doktora salon i kuchnia mi nie leżały, gabinet i przedpokój super... Lesbijkosy moim zdaniem mieszkanie spoko,tylko że to zasługa Kornelii... do powodziana wszyscy sie rzucają że leń i żonie nie pomaga, a Aleksandra co niby tam zrobiła godnego uwagi? Tylko przeszkadzała... i jeszcze miała czelnośc powiedzieć że SAMA zaprojektowała... rzucenie kilku pomysłów to jeszcze nie jest projekt, każdy widział kto technicznie o wszystko dbał a potem odwalał 98% pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00.00 Raczej umarło a nie poroniła bo mówiła przecież za on przyszedł i pytał gdzie łóżeczko jest? Czyli albo umarło albo pod Konic ciąży zmarło jest też taka opcja . Nikt w pierwszych tyg.ciąży nie rozkłada łóżeczka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem za Doktorkiem i zazdroszczę mu takiej rodziny.Żyją w przyjaźni i wszyscy się szanują , nie to co u mnie w rodzinie. U mnie w rodzinie nawet rodzeństwo się nienawidzi , moja siostra jest zazdrosna o to że mam tylko liceum a mam pieniądze i mnie nienawidzi , a ona wykształcona i ma mniej , jest wrogo do mnie nastawiona i zazdrosna nawet o prezent jakiś jak mi mama kupi , nie pozwala nic mojej mamie mi kupić. U mojego męża to tak sie o majątek żarli po zmarłym ojcu że bardziej podłych ludzi to w życiu nie widziałam, starszy brat męża powiedział że żałuje że mojemu mężowi kiedys życie uratował bo jak był dzieckiem to sie topił i go wyciągnął, teraz by wolał żeby mój mąż mając wtedy 7 lat żeby się utopił i zdechł.:O Jego starszy brat łaził do umierającego ojca i namawiał żeby podpisał papier że cały majątek jest tylko na niego , masakra jak wszędzie podli ludzie są, mogłabym godzinę pisać o tym dlatego jak widzę że rodzina się kocha to mnie to rozczula , bo wiem że ja nigdy w życiu czegoś takiego nie będę miała a innio potrafią się kochać , niesamowite

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj, jak pokazywali Dimę i Joannę podczas wybierania laptopa, sprzeczali się o kolor i Joanna coś mówiła że będzie jej czarny ginął i zlewał się z mieszkaniem czy jakoś tak. To dla kogo to mieszkanie w koncu? dla rodziców czy dla młodych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodzina doktorka jest faktycznie fantastyczna z tą siostrą wydaje się konie można kraść. Zawsze zadowolona,uśmiechnięta pomocna nie przejmuje się tym jak wygląda. Fajna rodzina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla rodziców ale gdyby w odwiedziny przyjeżdżali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×