Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
Popieram , dobrze napisane. Dom dziecka został z litości bo popłakali czyli zastosowali szantaż emocjonalny, ale grunt że zadziałał. Szambonurek i jego dwie kluski mają wymagania. Nie dziwię się żę matka się rozpiła. Wieśniaki chociaż pojedli na koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie ten wojtek żartował z tą laską, przecież powiedział że ma miec poukładane w głowie. a przedpokój i balkon piękny, a te dzieci to nie kluski dajcie sobie spokój co wy sie tak uwieśiliscie na te dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mriwka
Masakra co wy tu piszecie i to jest forum dla kobiet ? Mam wrażenie że to zlot czarownic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mriwka
Masakra co wy tu piszecie i to jest forum dla kobiet ? Mam wrażenie że to zlot czarownic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ci z Bidula to z tą piaskownicą przegieli gdzie niby te dzieci mają babki stawiać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzisiaj pigi-ferma dala rade , gor i góry również . Najbardziej padaka zajechalo u parcha , domu dziecka i wiesniaków. Szkoda ze Tomek ugiął sie przed wyłupiasto-oczną ( moze galke wyczyscila) bo powinni odpasc z domu dziecka za choojowo zrobiony napis na scianie z programem pozegnaly sie siostry kilka odcinków temu... piaskownica jak kuweta a i ona ledwie sie chamowala aby nie zacząć sie kłócic z tomkiem - już było blisko i by szydlo z wora wyszlo :o a on? - niby dziary na łapach a popłakał sie jak mysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mriwka
A moze ci z domu dziecka kotka maja w planie ja jestem za nimi całym sercem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedyś byłam za tymi z dd ale po dzisiejszym programie, w którym paniusia pokazała swój prawdziwy charakter to straciłam dla nich szacunek! Nie rozumiem rozenek i tego czym się kieruje przy eliminacji rodzin.Jest nieobiektywna i chamska i nie dziwię się irytacji tomka, też bym się wkurzyła jakby baba nie dała mi dojść do głosu! I ta piaskownica na balkonie! koszmar!!! poza tym dzieciaki mają na tyle duże, że one raczej się w piaskownicy nie bawią :O Z ryjka wyszedł buc! Mieć tak kiczowate mieszkanie z wszędzie poprzyklejanymi liśćmi a rzucać się o Jurka!? Menda z niego!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ryjek zachował się po chamsku. Jurek wybrał go pierwszego do drużyny , a ten go jedzie. Myślę że to trochę z zazdrości. Sam odwala kicz i powtarzał żeby nie podchodzić emocjonalnie do tej bitwy , a co robi. Niech lepiej zamknie ryjek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mriwka
Z rynkiem co racja to racja,ale rodzina z dd sama musi o wszystko walczyć a ta dziewczyna przyjęła postawę obronna to jest trochę przykre jak wielki Tomek w taki sposób powiedziałaby nieelegancko wyraża swoje zdanie. Można to było powiedziec spokojnie a on jakby się uwziol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ta z domu dziecka miała nienawiść w oczach, pewnie chciała rzucić się na Tomka , który miał rację. Siostry wyleciały za napis, Jurek oberwał od Rozenki za jedną niedopracowaną listewkę, ale dom dziecka może odwalać fuszerę. Teraz w każdym odcinku będą płakać i w ten sposób dotrą do finału. Fajna i pozytywna para to Magda i Paweł. Są mądrzy, sympatyczni i nie mają urzekającej historii, a pokazują swoją pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ryjek okazał się świnią....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten Kuczwara-Poczwara i jego kluski działają mi na system. Ta mała będzie szukać ojcu babki na randkowych portalach, więc uważajcie dziewczyny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wojtek jak będzie miał takie wymagania w wyborze kobiety, to już do końca życia będzie musiał walić Hansa po hełmie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ryju się popisał. Sam wszędzie daje liście, nawet dziury nimi zakleja. To dopiero kicz. Po chamsku się zachował i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kluski zrobią casting na dziewczynę taty dom dziecka maja parcie na oszczędzanie, dziadują jakby mieli tą pozostała forsę do kieszeni dostać widzieliście jak on to zrobił ? przykleił cegiełki do ściany i palcem podźgał fugę i to było niezaimpregnowane , fuszera taka, że jakby robotnik to komuś zrobił to musiałby płacić odszkodowanie nie chciało im się wydawać na fachowców w przyszłym odcinku przykleją do ściany plastelinę w kształcie serca, napiszą "miłość na zawsze" i Rozenkowa będzie się zachwycać paranoja :O zołza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zauważyłyście że dziś było dużo o seksie ? Ryjek denerwowal się na żonę ale na drugi dzień powiedział że mu minęło bo miał cudowny seks , ha ha :D dom dziecka , chlopaczek opowiadal że chowali sie po domu dziecka jak szczurki bo piętra dziewczyn i chłopaków były zamykane a później była ciąża ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe dlaczego jury się nie przyczepiło do Kuczwary, że wchodząc do jego mieszkania wpada się od razu na drzewo. Może to dla pieska, żeby miał gdzie się załatwiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A które pójdą na ten casting do klusek ? Chyba same niewidome.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dośc że dziewczyna dla Kuczwary musi byc szczupła, ładna, to musi gotować i pomagać sprzątać, zająć się dwoma kluskami to jeszcze na dodatek facet szambonurek bez kasy i mieszkania z lewymi dochodami na czarno z fuch przy remontach ale niektórzy mają wybujałe zdanie na swój temat to śmiech bierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ryjek jest szczery, Pach mu do pach nie dosięga ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pary na finał to na pewno piwnica-Magda i Paweł i Angelika z Pawłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy nich pozostaje tylko się zapić, żeby nie oglądać tych mordek. Zero skromności. On uważa się za przystojnego macho, kobita na ulicy sama wpadnie mu w ramiona. Hmm chyba jakaś ślepa , szczupła emerytka się potknie , a i tak dostanie zawału jak go zobaczy z bliska. A kluski uważają się za piękne i mądre. Założę się że tej małej nie lubią dzieciaki w szkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słabiutki wybór w tym sklepie, te same rzeczy na balkonach, szczególnie białe latarenki i poduszki w pasy, które mnie kojarzą się z więziennym mundurkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też stawiam na te dwie pary. Ale kto trzeci ? Pewnie Wojtek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jurorzy już przysłonili zasłonkę na Magdę i Pawła ,a oni tylko drugi pokój zrobili dość fajnie a reszta to fuszerka, zasłonkę na dom dziecka gdzie wszędzie jest też fuszerka jeszcze zastanawiam się kto będzie trzeci w tym finale może przekonam się w następnym odcinku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ryjek z******ty. Szczególnie jak chrapał i jak mówił Elizie przez telefon jak to ją wybronił przed" żuri" i cały kicz wziął na siebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie trzeba już tego programu oglądać bo widać kogo chcą wepchnąć do tego finału

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×