Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
Jak myślicie kto odpadnie ? Może Jurek albo dom Dziecka ? Ich pokazywali negatywnie ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gor albo dom dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jurek odpadł. Dziś go widziałam u nas na mieście :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co Angelika cały czas opowiada jakim są z Pawłem nieogarniętym małżeństwem. Sama siebie pogrąża. Aneta znowu chwali się i wywyższa choć nie sięga Angelice do pięt. Jednak grunt to pewność siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze tylko 41 minut :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciuryło wichura, jestes tam ? bo niedlugo sie zaczyna, zebys sie nie spoznila na kolejny odcinek, a pozniej odrazu chop na FB i komentowac, a nie sie obijac, bo cos ostatio widze, ze zaniedbujesz FB, a wszyscy tesknia za Toba ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe co dzisiaj Gor opowie o swoim ciezkim dzieciństwie będzie płakał bo laptopa nie miał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wam pożywkę daliśmy. Kiedyś nie dalabym wiary,że są tacy ludzie.. Tak zawistni,znudzeni własnym życiem.. Oglądajcie,piszcie,niech udział TVN-u na rynku rośnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale mnie wkurza ta mala gowniara od Wojtusia. A Wojtus chcialby ladna i szczupla, chociaz sam uroda nie grzeszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie to też wkurzyło. One maszkary razem z tatusiem, a szukają ładnej laski dla niego. Jak tak dalej będą wymagać to tatko do końca życia będzie się sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bieda u Magdy i Pawła. Ale gwoździe mają, to dobrze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magda i Pawel tyle gwozdzi nakupili, ze az kasy zabraklo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobal mi sie tylko przedpokoj Wojtka. Ci z domu dziecko mogliby odpasc, bo ta dziewczyna mi na nerwy dziala. A jak glos podniosla jak Tomek cos tam powiedzial o tych niedorobkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W domu dziecka jak zwykle kolejne pomieszczenie z masą niedoróbek - właściwie każdy detal to totalna kaszana. I tak w każdym pokoju. Półka nie zaimpregnowana bo nie zdążyli. Straszny ten przedpokój. Na balkonie stoi kuweta dla kota bo napewno nie piaskownica. Gdzie Rozenkowa z oceną łatwości sprzątania ? Zbłaźniła się dzisiaj. Za wszelką cenę broni ich bo wie, że muszą być w finale. Urzekła mnie Twoja historia, prowadzącą już mamy. Małgosiu, gratulujemy kolejnego etatu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brat ajvik
Anetka odpadła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech Aneta juz spada bo mają tam maskre po prostu...wogóle sie nie nadaja do tego programu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie tu konsekwencja jurorów. Ostatnio Małgorzata czepiała się Jurka o niedokładność, a dziś broni domu dziecka, którzy zrobili gorszą fuszerkę. O co tutaj chodzi nie wiadomo. Tomek ma rację, że niedokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ryjek jest najlepszy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Negatywna
Denerwuje mnie ten cały co test w jury ten cały Tomek co ci sie nie podobało w tym przedpokoju i balkonie od Ewy ?? Moim zdaniem tu nie chodzi o piaskownice tylko o to ze sa z Domu dziecka taka jest chyba prawda bo zrobili pięknie przedpokoju i balkon moze sie podobało panu te bez nadzieje lustro przydzielone na pól przez Jurka... Chyba przestanę oglądać ten program i znajomym tez zaproponuje zakończenie oglądanie tego programu!!! Inni uczestnicy maja gorsze pomysły a cały P. Tomek sie doczepil piaskownicy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Machura -Ciurylo przemowila na Fb . Cieszy sie, ze Anetka z Pawelkiem odpadla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ten Ryjek to prosiak. Sami odwalają kicz, a on mówi że Jurek powinien odpaść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brat ajvika z kąd wiedziałeś że oni odpadną przecież nie mówili jeszcze kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ryjek mowi to co mysli. Pach odwala kicz od pierwszego odcinka. Dawno powinien odpasc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wi hura ciuryło
Dobrze że odpadli nie cierpię ich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tomek miał rację. A co miał się cackać bo z domu dziecka ? Odwalili fuszerę i tyle. I jeszcze się rzucili że mało czasu. Wszyscy mieli go tyle samo. Paweł i Magda fajnie i z gustem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Dobra, może i Jurek odwala kicz. Ale przecież Ryjek tak samo więc mógłby zmilczeć. Zaczynają się emocje i rywalizacja jak widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciurylo wichura mowi, ze teraz przyjdzie czas na Jureczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dom dziecka odwalił fuszerę i Tomek miał rację, ja też potrafiłabym przylepić do ściany cegiełki i napisać na ścianie np Kocham życie - moje motto i chwaliła się jaka to mam super własną inwencję i wnoszę od siebie a ten budowlaniec jak opowiadał że chciałby kobietę ładną i szczupłą no i żeby posprzątała i ugotowała, nienawidzę takich ludzi , najlepiej kroliczek playboya, kucharka i sprzataczka w seksownym stroju, facet ma wymagania a wygląd szambonurka , twarz szczurza i ta mała też opowiadała że dziewczyna taty musi pomagać w sprzataniu i gotowaniu , masakra k***a, tej małej to bym pasem zdzieliła przez tą spasioną doopę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myślałam że odpadnie Jurek bo nie pokazywali go cały odcinek, dopiero przy ocenach. Ale jury powiedziało , że im się podoba on i jego twórczość , więc raczej jeszcze zostanie. Chociaż to lustro to koszmar. Przy samym wycieraniu można się poharatać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×