Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
tak, czekamy na kolejną edycję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dyrektor przyjechał i przywiózł ze sobą zdjęcia starego domu dziecka - brzydka stara glazura, zdjęcie baterii starej, obita umywalka w łazience, ciekawe skąd te foty wziął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czemóz to czemóż pan dyrektor jest byłym dyrektorem ?? :D wszak jeszcze młody chłop ?? :D - zbyt czuły był? :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja powinnam dać foty mieszkania które wynajmowałam rok temu, od razu bym wygrała mieszkanie były o wiele gorsze niż te co tatuś dyrektor pokazywał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pan Wąż czyli Kuczwara....szkoda mimo wszystko chłopa - mieszkanie zrobił bardzo ładne, sam robił wszystko ehhhhh przecież on komunalnego nie dostanie bo niby z jakiej racji?? kredytu też raczej nie weźmie bo samotny człowiek z dwójka dzieciaków - żyjący z jednej pensji to ponad możliwości - widział w tym programie szanse dla siebie i córek i miał podstawy sądzić, że mu sie może udać.Ale wydymała go skrzecząca rodzynkowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchajcie a ta ciuryło wichura pisze na fejsie jeszcze?powiedzcie bo niektórzy poblkokowani są i nie znają newsów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na początku nie podobały mi się wnętrza urządzone przez Wojtka ale od odcinka z balkonem było moim zdaniem coraz lepiej a ta "katalogowa" kuchnia to już w ogóle super mu wyszła! Zupełnie nie rozumiem dlaczego przegrał rywalizację z tymi z DD. Muszę Wam powiedzieć, że jakoś tak przeczuwałam, że odpadnie... mało go pokazywano we wczorajszym odcinku. Jeśli chodzi o finałową trójkę to jedynym zaskoczeniem jest w niej obecność Gora :) którego bardzo lubię ale jednak mało kto na nich stawiał! Piwnica od początku była jednym z faworytów (z wpadką na komórkę!), Ci z DD również (baaaardzo faworyzowani przez Rozenek!) jako trzecich obstawiałam Jurka z Klaudią no ale niestety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniutaa od bolaa
jestem zla na rozenkowa, jaka ona jest w******jaca, ze ten chlop w tym zyri niemoze jej uciszyc? a przepraszam po co jest natalia? stoi jak ciele albo nic sie nie podoba. Zal ze wojtek odpadl, zal mi bardzo. az mi lezka zakrecila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to chowanie mopów było żałosne. Rozenkowa się przyczepiła do DD że mają to kuchni. A jak pieczary czy wojtek miał w kuchni to było "świetnie"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nieprawda, tez sie czepiala, ze brudny mop sie zetknie z czysta zmiotka :D jakby to byl wielki problem egzystencjalny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ofuczona na ten program
noi oczywiscie zostaly pupilki !! Mieszkanie Wojtka jak dla mnie bylo oki . To GOR powinien odpasc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ofuczona na ten program
Rozenkowa wyraznie jest za tymi z domu dziecka i oni wygraja !! zobaczycie !!! Wygrała sympatia do osób a nie do jakosci mieszkania ! Jury wyrzuca z programu tych co im jest najmniej szkoda ! pomimo ze to widzowie wybieraja juz potem ale obstawiam ze wygraja Ci z domu dziecka (teraz to w sumie juz im zaczynam kibicoowac ) Bo poza nimi to niema komu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniutaa od bolaa
i wlasnie na takich jak ty liczy tvn. Na lemingi :-( precz z tom p****m rozenkowo, czy ona jest kurde architektem wnetrz? to ze lubi latac ze sciero to nie znaczy ze ma robic za eksperta od wnetrz. wzieliby architektow z dekoratorni, sa z***bisci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daro infernooo
zaskoczenie, że węża kuczware wywalili chyba aby widzowie mieli jasna sytuacje na kogo mają głosować czytaj na biedny dom dziecka. Te 3 rodziny są jakieś takie chooojowe i jak ktos wczesniej napisał w tej edycji nie było czegoś takiego jak gospodarność,piękno, funkcjonalność - jury oceniało jakby miało Alzheimera raz mówią komuś ze zbyt katalogowo innym razem ze zbyt jego wnętrze, jednych chwalą a za to samo drugich ochrzaniają. Rodziny...... dobrze. że wąż Kuczwara odpadł bo widać, że z niego też niezły agent po tych małuch świecących oczkach ale.... zostawić tarzana z linami ciągnącymi się od przedpokoju do sypialni, z kleksem w łazience, wyspą rozpryskającą olej po całej kuchni i mini zabawką-zlewem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ofuczona na ten program
no własnie jury niestabilne . raz mowia tak a raz siak . Ja tam na nikogo poza tym nie zamierzam glosować -na takie głupoty nie wydaje kasy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może romans Rozenek z Majdanem sprawił, że już w ogóle jej się w makówce pomieszało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda mi wojtka. rozenkowa to małpa. po trupaCH DO CELU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nom szkoda i te jego córy polubilam ! szkoda ! fajne dziewczyny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DD NIC W TYM MIESZKANIU NIE MA FAJNEGO GOR - szału nie ma- pieczarki ok wole katalpgowe mieszkanie wojtka serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest takie powiedzenie - jak się chce psa uderzyć to zawsze kij się znajdzie- stosowanie argumentów przez jury to szopka tak jak napisałaś - kogoś za to chwalą - innego za to samo ganią- to jest tak, że jak kogoś lubisz to zawsze widzisz w nim te dobre cechy a słabych nie widzisz, nie oceniasz obiektywnie tylko bo kogoś bardziej lubię , bo oni mi się kłaniają, szanują mnie,zgadzają, uśmiechają się do mnie więc jestem za nimi i tak przedsawię ich w programie że lud padnie na kolana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona raczej nie straci bo prefekcyjna zostaje w tv;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
link do podanej strony z Rozenek nie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wojtek sobie poradzi.Dzięki temu,że w programie pokazał się z najlepszej strony,czyli ze swoich umiejętności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie sie podobało ze Wojtek robił sam to raz i jakos tak ze spokojem:-D ogladajac rodzine Gora i mieszkanie jakbym miała to podsumowac to jakis taki chaos i harmider moze to przez to ze ich duzo jest i tak mi sie wydaje a Magda kolejny raz mi podpadła bo jakos te teksty typu ide oblukac jak maja inni skojarzyły mi sie jakby to dziecko mówiło-ja mam cacy a ty beee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba było w ogóle nie organizowac tego całego szoł , tylko od razu dać chate Domu dziecka i niech ją zechlają sobie po co te szopki, konkursy, chooje -booje od razu dac chate młodym z bidula, kase z obi i niech żyją a Rozenkowa niech ta cyca possać kamilowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ofuczona na ten program
Prawda jest taka ze najlepsi odpadaja !! a zostaja ci co nie powinni . np.GOR juz dawno powinien odpasc zamiast jurka i wczoraj zamiast Wojtka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jakim cudem Gor przeszedl dalej. Najbrzydsze mieszkanie. W dodatku wydaje sie byc takim cwaniaczkiem. Mam go serdecznie dosc. Jak zacznie gadac i oczy wybaluszac to szag mnie trafia. Kuczwara tez mnie wkurza, razem ze swoimi coreczkami. Ale co by nie mowic, mial najladniejsze mieszkanie. DD wiadomo, ze tak jak wiekszosc z Was i mnie Ewka dziala na nerwy. Ale mieszkanie mi sie w miare podoba. Mam nadzieje, ze wygra Magda i Pawel, bo jako jedyni nie dzialaja mi na nerwy. Z calego serca zycze im wygranej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i jeszcze jedno. Tak jak juz kiedys pisalam, Gor z tymi rozwydrzonymi dzieciakami nie nadaje sie do mieszkania w bloku. Przeciez oni nie usiedza na d***e tylko beda latac jak poparzeni. A Gor nie lepszy od dzieciakow. Jak cos nie bedzie jemu pasowalo, to zamiast isc wywalic to do smieci, to otworzy okno i jeb pod blok. Tacy jak on to powinni zamieszkac w lesie, a nie w bloku, wsrod ludzi. Jedynie ta zona fajna babka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×