Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
Szkoda mi Wojtka bardzo!!!! słusznie mieszkanie piękne- dobrze się sprzeda, niestety! pozdrawiam Cię Mariolka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magda i Paweł naturalność i naturalność super normalni młodzi ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dla tej beznadziejnej natalii negau-coś tam wszystko jest nudne, nawet jak była w ugotowanych niedawno, to krytykowała, że potrawy są nudne. Sama jest nudna, jak tak stoi milcząco na naradzie. NNN - Nudna Natalia Ngugeyden (czy jakoś tak)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mogę z tym dyrektorem. Co to k***a miało być ??? I jeszcze tato do niego walili. Dla takich z bidula to każdy jest tatą, mamą, wujkiem i ciotką. Oni powinni wylecieć za samo fuszerowate wykończenie zamku jakąś zdechłą gąbką. A u Wojtka tak pięknie i dokładnie. Gdzie tu sprawiedliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ty gosciu 22:39 jestes posr***. Żal ci d**e sciska ze twoim znajonym sie udalo, a ty tkwisz po uszy w gówn**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musiał przejśc bo wyliczyli sobie że widzowie wzrusza sie ich historią, mieszkanie nie miało nic do rzeczy gdyby bidul miał mieszkanie jak Wojtek a Wojtek miał tak urządzone jak bidul to tez Wojtek by odpadł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem co im się nie podoba u Wojtka w kuchni? myślę, że właśnie przez nią odpadł no bo jak on nie mógł wprowadzić żadnych poprawek?! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli tabelka przestała się zgadzać niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie miał sie do czego przyczepić, to mu kubeczek dzieciecy przeszkadzał. Żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komu kubeczek przeszkadzal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pierrrrrrrrr jak Rozenkowa popycha ten Bidul ciągle tylko Ewa i Kamil Ewa i kamil, Oni będą tam mieszkać nie Ty bla bla bla niech i k******a zaadoptuje jak ma na nich takie ciśnienie ;/ doczepiła się do faceta co ma bardzo spoko urządzone mieszkanie bo "nie widać tam Wojtka" Rozenkowa cytuję "To nie Ty będziesz tam mieszkać i to nie dla Ciebie jest urządzane to wnętrze" koniec cytatu k***a ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osoba ktora widziala mieszkanie na sprzedaz Ewy i Kamila to chyba jakas wrozka. Odcinki nagrywane duzo wczesniej,final za tydz na zywo,czyli w czasie przyszlym, a oni już widza ich mieszkanie wystawione :D w ogole to czemu tak "sracie zarem" to tylko program,ktory się konczy i nikt za miesiac nie bedzie pamietal o tym. Wylewacie tak negatywne emocje nie znajac tych ludzi a slowo bidul, powtarzacie jak mantre. Jacy z was idealni ludzie,bez wad i cacy. Musicie być straszni w realu,zgorzkniali i przesiaknieci nienawiscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widac ze nie masz dzieci. To nie jest katalog tylko realna lazienka, gdzie przebywa dwoje małych dzieci. Tam nie ma prawa byc jak w katalogu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam Gora za jego miny i śmiech, a szczególnie za wypieprzanie przez okno dywanika i firanek. Jego żona fajna pozytywna kobietka. Lubię ich tak samo jak tych ścierkowych wariatów Magdę i Pawła i ktokolwiek z nich wygra to się ucieszę. A tych z DD po prostu nie trawię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I chooj strzelił całą teorię spiskową z tą tabelą z wiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uj bombki strzelił choinki nie bedzie :( - szkoda tego Kuczwary, że nie dostał szansy na finał - o bidulu już nic nie powiem bo też uj mi bombki w piwnicy powystrzela. A coby sobie łapska w tym cudnym, pieknym, wspaniałym, diznajerskim i mocno sponsorowanym kuminku poparzyli :D a stól jak u cyganów fujjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 22:49. O Ewie i Kamilu jako "bidul" pisze jedna osoba, zazdrosna i prymitywna. Pewnie sama nic w życiu nie osiągnęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkanie Wojtka bardzo ładne. Powinien wejść do finału razem z Mikołajczykami. Za nimi Gor, a bidul paszoł won.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie no rozenkowa znowu przepchneła szczurzyce i jej niedorobionego partnera :o :o niech jeszcze na szlachetną paczkę się załapią a znajac zycie na pewno mozna ich znaleźć trzeba poszukać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lubię ten program

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.11.13 to jet FORUM i każdy tu wyraża swoje zdanie, ale oczywiście nie popieram obrażania. To, że coś tu piszemy nie oznacza od razu, że jesteśmy zazdrośni czy zgorzkniali. Osobiście nie mam ani jednego powodu by komukolwiek czegokolwiek zazdrościć. A program oglądam bo szukam inspiracji w urządzaniu własnego M :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.11.13 ale nic mnie kvrwa nie ściska w d***e. po prostu nie wyrabiam z walczącą we mnie irytacją. ja wiem,że to ustawione,wiem,że tak trzeba ,.żeby medialnie było ok...nic nie mam do ludzi z domu dziecka(miałam wilu znajomych),wkvvvrwia mnie szytująca rozenkowa nad doniczką w domu dd i wkvvrwia mnie jej komentarz,że wszystko jest idealne i ogólnie jak dotad miała nadzieje,że to moze jednak obiektywizm panuje w tym progranie tak dziś przekonałam się,że nie....i tak, jęsli chodzi o ten program to jestem jebbbbanną hejterką. Bidul kvrwa do domu komunalnego wyyyypiertalac....nerwy mi pękły sorry. na codzień jestem zrównoważona i pracuję ,mam rodzinę i nie jestem wariatką...sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak które mnie zagłosuje na Ewcie i księciunia Kamilka to klątwą obłożę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pierniczę znów bidulowa historyjka. Zaraz nagrają serial o ich męczeńskim życiu w DD , a odcinków będzie więcej niż w Modzie na sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jak na Mikołajczyków mówią Pieczary to Ci jakoś k***a nie przeszkadza. Ich można przezywać a Bidul ooooo borń Boże toż to grzech!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tabelka sie nie zgadza bo wojtek miał być w finale a dom dziecka miał odpaść tylko nasza kochana rozenek wykłóciła dom dziecka w finale na mijescu wojtka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
K***a kogo obchodzą jakieś zdjęcia starego bidula. To Gor mógł pokazać fotki z biednej Armenii a Wojtek też mógł coś wymyślić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I się zaczelo najezdzanie. Wyluzujcie ludzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co? Z pozostałej trójki jestem za rodziną Gora. Nie dlatego, że podobają mi się ich aranżacje. Ale dlatego, że tydzień temu dostarczyli nam rozrywki jakiej dawno na tym temacie nie było. Nie pamiętam już, kiedy tak się rechotałam czytając Wasze komentarze w temacie ich salonu i podwieszanego łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×