Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
no tak tak będzie trzecia edycja i znowu przyjdą tacy co wyremontują mieszkania i odpadną bo do finału dojdą tacy co doszli w drugiej edycji a ci co odpadną to będą mieć pomieszczenia kiczowate i z katalogu hahahha co za debilstwo kurde hhahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w 1 edycji wygrało mieszkanie TYPOWO KATALOGOWE bez żadnych akcentów osobistych, chłodne nie mówie że było brzydkie bo podobaja mi się mieszkania katalogowe ale stosowanie tego argumentu do wyrzucenia Wotka jest durne trzeba było powiedzieć szczerze: Słuchaj Wojtek, nie jestes szołmenem, nie umiesz brylować, jestes zwykły facet ,mósimy c****sać na kartce co masz mówić więc sorry ale wylecisz taka jest prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tacy jak Gor powinni mieszkać w lesie?? nie , nie powinni , bo zwierzęta w lesie też zasługują na ciszę i spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaziaaaa
Gor w finale to jakas pomylka! Co oni takiego zrobili? Mieszkanie brzydkie. Oni tam i tak nie beda mieszkac, bo maja dom, za ktory placa rodzice. Mieszkanie sprzedadza, bo w piatke sie tam nie pomieszcza, a poza tym nie wygladaja na rodzine, ktora w bloku bedzie chciala mkeszkac. Maja cyganska nature i lepiej im na trawie niz na takim osiedlu. Gor jest leniwy, to widac, a Ania wyglada na lekka fleje. Nie polubilam ich. Wojtek naprawde potrzebowal mieszkania i ladnie je urzadzal. Wszystkie rodziny w finale maja juz gdzie mieszkac i wcale nie wykazaly sie czyms nadzwyczajnym w urzadzaniu wnetrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przesadzajcie już tak z tą krytyką Gora! Nie wiecie jaki jest na prawdę i te wasze komentarze są mega krzywdzące! A mieszkania wcale nie miał najgorszego! - pokój córki- po poprawka wygląda na prawdę ładnie - p. chłopców- super pomysł z tym drzewem - łazienka- nie najgorsza, bez rewelacji ale na pewno duużo lepsza niż Wojtka czy tych z DD - korytarz- przeciętny ale jak dla mnie do przyjęcia - balkon- najładniejszy ze wszystkich - kuchnia- to ich najsłabsze pomieszczenie, zdecydowanie zbyt mała - salon- po poprawkach wygląda już dużo lepiej a pomysł z łóżkiem dość kontrowersyjny ale na pewno oryginalny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaziaaaa
Gor jest okropny jak dla mnie i nie ma zagrosz honoru. Od siedmiu lat pozwala placic swoj kredyt tesciom, dorosly, zdrowy facet! Jest dumny z tego, ze zona sama ocieplila i wytynkowala elewacje domu i ze taka robotna, ze kafle w lazience polozyla. No taki facet, to prawdziwy skarb!!! Inny by sie ze wstydu spalil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 21.11.13 Ale dlaczego mamy nie krytykowac Gora ? Innych krytykowac mozna, a jego nie ? Ja chlopiska nie cierpie i juz. Mieszkanie koszmarne, najgorsze ze wszystkich. W poprzednim odcinku zamiast Jurka to oni powinni wyleciec. W salonie nawet nie maja gdzie gosc****sadzic, bo maja tylko jedna mala kanape i zjazdzajace z sufitu lozku. No cudo nad cudami. Przedpokoj malpi gaj. Jeszcze takiego chlamu u nikogo nie widzialam. W lazience szafka nad klozetem do niczego nie pasujaca i mozna by tak bylo wymieniac w nieskonczonosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie podobała wam sie ta pianka na zamku w mieszkaniu DD. cóz ona wystepuje tylko w takim kolorze (przynajmniej ja kupowałam taka samą) i to w zasadzie jest taka otulina na rury. ale jest niezwykle skuteczna jesli chodzi o małe dziecko w domu:-D zwłaszcza uczace sie chodzic-ja np owijałam tym kanty ławy i swietnie zdało egzamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieci Boguszewskich chodzą już do szkoły a przynajmniej ta starsza, więc o jakiej nauce chodzenia ty mówisz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo ładny, podobny do mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak Pani Majdan tak się podoba dom DD to proponuje pozwolić im urządzić swój apartament. Ja bym na to Wojtkowi pozwoliła. Wojtek wszystko robił sam, a ci zatrudniali fachowców. Po drugie po co zatrudniać 3 jurorów jak nikt tam nie ma nic do powiedzenia oprócz wszechwiedzącej i najpiękniejszej Pani Majdan. To jest strata pieniędzy. To ludzie bez jaj kompletnie. Czy ona ich bije?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam wrażenie że w mieszkaniu DD wszystko trzyma się na "słowo honoru" . Odwalili taką fuszerę że strach byłoby dotknąć cokolwiek bo np. klamka albo kawałek ściany zostanie w ręku. Rzuca się w oczy listwa odchodząca od wyspy kuchennej. Pianka na zamku to prowizorka najniższych lotów. Piaskownica to porażka totalna. Patrzę na to mieszkanie i wydaje mi się jakieś brudne i niechlujne mimo że wszystko w nim jest nowe. Oni sami oboje jacyś tacy niedomyci. W gębie pewnie też same "brudy". Bierze mnie obrzydzenie na sam ich widok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież Gor wyrzucił te firanki przez okno żeby było śmiechowo. Ale się czepiacie. Ja go lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak w ostatnim odcinku dd pokazywali ich poprawki to zdałam sobie sprawę jaką oni fuszerę wszędzie mieli nie poprawiali danej rzeczy żeby bardziej pasowała tylko poprawiali spartolone fuszery a jednak nie odpadli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wichura coś pisze? Wie ktoś coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gory duzo dla jaj robia ale ludziska sie nie znaja i biora wszystko bardzo na serio :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W mieszkaniu Ewy i Kamila nie ma nic godnego finału. Ściana nad łóżkiem w sypialni wygląda jak nagrobek , rolety się nie schodzą i wygląda to okropnie. W przedpokoju kilka rodzajów i kolorów drewna ( o to czepiali się m.in. Jurka ) , a rama lustra wkomponowana w kamień to jakaś pomyłka.W pokoju dzieci zamek oklejony gąbką do rur (!) . Wyspa w kuchni to śmiech na sali, tak samo jak okropny stół i kanapa oraz wieśniackie kwiatki na kominku. Niemodną łazienkę czuć komuną, ale to chyba przyzwyczajenie z dawnego bidula. Balkon i piaskownica to totalne dno. W ich mieszkaniu nie ma NIC zachwycającego. Jest szaro i nijako, a w dodatku brak dokładności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam być dobrą ciotką i napisać Ci coś o tej Wichurze ale tylko się wkurzyłam czytając komentarze na fb :P Więcej tam nie wchodzę, szkoda nerwów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.11.13 Nie, ale tu masz debiut Rodzyny w XXX, kilka lat temu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniczka27
Jestem mega wkurzona werdyktem. Sorry za dosadność, ale Gora na kopach bym stamtąd "wyprosiła". Takie niechlujstwo i taka prowizorka nadaje się jedynie do kosza. Nie chcieli oszukiwać ociekaczem na naczynia? Ale oszukiwanie, że mikroskopijny zlew jest dla nich ok, już im nie przeszkadza? Dla mnie Gor jest przygłupiasty i prymitywny. Mam bardzo silne odczucie, że sytuację w jakiej się znalazł ma w bardzo dużej mierze na własne życzenia. Zagracił i zasyfił dom a w dodatku to teściowie ponoszą koszty związane ze spłatą kredytu - zdrowy, młody byk, nie może się wziąć do roboty i być odpowiedzialnym za swoje czyny i decyzje? Poza tym, co to za logika, przenosić się z dużego domu do 3 pokojowego mieszkania w bloku, zwłaszcza przy takiej gromadce dzieci? Brak mi słów. Ja w przeciwieństwie do większości forumowiczów nie mam większych zastrzeżeń do Ewy i Kamila, Wojtka czy Mikołajczyków. Każdego staram się szanować i Gora do pewnego momentu też szanowałam, ale w tej sytuacji (i wiedząc o jego rodzinie to, co zostało powiedziane w programie), jestem bardzo rozczarowana jurorami. Bardzo. Wojtka mi szkoda, bo materialnie w moim odczuciu stoi najgorzej, nikt mi nie wmówi, że pensja partnera, jakakolwiek by nie była, nie jest ułatwieniem w domowym budżecie. Przykro mi zwłaszcza dlatego, że nawet to uzasadnienie werdyktu jest dla mnie żadne. Jak to "nie widać ich w tym mieszkaniu"? Powiesili swoje fotografie zgodnie z sugestią jury. Chociaż dla mnie to i tak fatalne kryterium - musi być widać, że to moje mieszkanie i ja w nim mieszkam. Sa ludzie, którzy nie lubią takich personalnych akcentów, bibelotów, wymuszonych zdjęć na ścianie. Ja też nie lubię, w moim pokoju nie wisi zdjęcie żadnego członka rodziny, chłopaka, psa, kota - nikogo. Z jednej strony "to nie my tu mamy mieszkać i dobrze, że zrobicie mieszkanie pod siebie (Gor)" a z drugiej "nie zabudowałeś pralki/ nie ma osobistych rzeczy w domu/ nie zmieniłeś nic w kuchni". No i właśnie - argument, że pralka jest niezabudowana rzeczywiście jest nie do podważenia. W dzisiejszych czasach to absolutna konieczność. Czym prędzej biorę kredyt na robotników, żeby mi zabudowali pralkę w łazience, nie wiem jak mogłam tak żyć do tej pory. Amen. A teraz zhejtujcie mnie śmiało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 21.11.13 No faktycznie smiechowo. On caly taki smiechowy, ze porzygac sie idzie. I to nie Ci z DD wygladaja jak niedomyci, tylko Gor. Zreszta juz po jego domu bylo widac, ze to brudasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.45 Jesteś po prostu prymitywna. Cóż więcej dodać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.11.13 Prymityw do kwadratu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak wygrają to mieszkania to zaczną dzieciaki robić, bedzie siedzieć na zasiłkach a kamil myśli że załapie się do jakiegos sąsiada który będzie go podwoził do roboty rano przy okazji z córkami do szkoły będzie zamiatał i mył klatke schodową wzamian za zminimalizowanie czynszu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bidul wygra mieszkanie i Ewka przygarnie jeszcze ze 2 siostry do mieszkania które się odnajdą, siostry tez szybko se dzieciaki zmajstrują, w końcu jak maja okres to do rozrodu się nadają, i bedzie dzieciniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego ja mam nadzieje, ze wygraja Mikolajczykowie. Jedyna normalna rodzina z tej trojki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będziecie głosować na kogoś ? Ja myślę że wygra bidul bo wszystkie domy dziecka i mohery będą głosować na nich. O ile smsy naprawdę są brane pod uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie będę głosować szkoda kasy na te bzdety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie Gor i jego rodzina to straszne fleje. Ich prawdziwy dom to nora ale nie dlatego, ze nie ma kasy, tylko dlatego, ze o niego nie zadbali. Szkoda by bylo dla takich niedbaluchow nowego mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×