Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
no to niech wygrają, mam to gdzieś a Gor powinien przegrać choćby za ten zlew w kuchni, trójka dzieci i on ociekacza nie potrzebuje a zlew wielkościu pudełka do butów pa ra no ja a od czego Anka tam jest kobietą ? ja mam komfortową kuchnie z nowoczesnym sprzętem, mam dużą zmywarkę ale zlew musi mieć ociekacz , przy zlewie jest duzo pracy podczas gotowania, szykowania jak można powiedzieć że zlew nie musi być bo jest zmywarka ? on się chyba w buszu wychował a ta kobita zakochana i zaślepiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o domy dziecka to ty się nie martw, nie wiem dlaczego w ludziach jest przeświadczenie że tam jest bieda i ubóstwo, bzdura mój syn chodził do szkoły z dziećmi z domu dziecka i mają lepiej niż przecietne dziecko a produkty markowe bardzo dobrze znają, buty, bluzy, sprzęt , lepiej niż ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedyś była tu rozmowa na temat warunków w domu dziecka, w 100% się z Tobą zgadzam. nasza firma też wspiera jeden i same markowe rzeczy dostają od nas te dzieciaki poza tym dużo tych dzieci ma w małym palcu manipulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i dobrze! Boguszewscy potrafia zadbac o mieszkanie. Mieszkaja w slumsach ale tam nie pasuja. U nich bylo czysciutko, dzieciom zrobili osobny pokoj. Bez wsparcia rodziny dobrze sobie radza pomimo ze sa tacy mlodzi. Taki Gor z Ania na ich miejscu wpsaliby sie w klimat slumsowy i by poplyneli. Zreszta ze swojego domu zrobili wlasnie taki slums. Magda i Pawel maja duze mieszkanie. Niby piwnica ale to ich wybor, bo mieli swoje wlasne mieszkanie ale Magda marudzila, ze dla nich za male wiec sie przeprowadzili. Widocznie tak im pasuje bardziej. Boguszewscy tez w sumie nie maja najgorzej, bo komunalne mieszkanie tez niejeden chcialby miec. Wielkim przegranym tej edycji jest Wojtek. Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to bez rodziców mają nawet więcej rodziców aniżeli inni ten dyrektor choćby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dzieci nie maja markowych ciuchow ale na pewno maja lepiej niz w domu dziecka. Ktos zazdrosci dzieciom ubrania ze szpanerska naszywka? To chyba smutny zart. To, co one nosza w sobie jest takim bagazem, ktorego nikt by nie chcial. Od kiedy to domy dziecka sa fajnym miejscem? Dziecko chcialoby mec normalna rodzine a nie markowe metki. Dzieci Trzeciego Swiata tez chodza w markowych ciuchach i co, szczesliwe sa?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama jest z domu dziecka - nakreślę Wam jak to wszystko wyglądało, bo część jej rodzeństwa była w DD a część urodzona później - 2 siostry wychowywały się w domu. Ogólnie zabrali dziec**przez alkohol dziadka, bo babcia była bardzo chora i dzieci były zaniedbane. Moja mama będąc w domu dziecka - a były to jeszcze czasy komuny nie miała tam źle pod kątem warunków. Zjeździła w dzieciństwie prawie całą Europę w ramach kolonii. Te 2 siostry, które zostały przy ojcu, bo matka zmarła nie miały ciekawego życia. Chodziły po ludziach prosić o jedzenie, w domu nie było napalone to była też melina dla kolegów dziadka - w końcu jedna i druga po 18 roku życia szybko wydały się za mąż żeby uciec od ojca, ale niestety jak się okazało mają mężów alkoholików. Tak jak mama mi opowiadała, w domu dziecka niewielu osobom chciało się uczyć - chociaż ci wychowawcy bardzo promowali takie osoby. Szybko zaczynali palić papierosy - mama chyba od 12 roku życia zaczeła. Jeśli chodzi o edukację to poszła do zawodówki. Jednak dom dziecka załatwił jej pracę, załatwił jej też kawalerkę. Jak się urodziłam mieszkałam w tej kawalerce i to nie była jakaś sypiąca się ruina, tylko normalne mieszkanie w bloku. Potem tą kawalerkę wymieniła na 3 pokojowe mieszkanie, w sumie też dzięki temu, że była w domu dziecka. Wiadomo, że miała braki emocjonalne przez wychowanie w DD, ale te 2 siostry, których nie zabrali miały jeszcze gorzej i w dzieciństwie i w obecnym życiu. Niestety mama taka jest, że ma podejście do życia, że jej się należy, jak coś nie idzie po jej myśli to robi z siebie ofiarę. Uważam, że na jej przykładzie widać, że wcale tak źle nie jest, po osiągnięciu pełnoletności miała nagraną pracę, mieszkanie... jej znajomi rówieśnicy z rodzinnych domów nie mieli szans na 3 pokojowe mieszkanie. Dużo ludzie nam pomagali właśnie w imię tego domu dziecka, życie takie złe chyba dla mojej matki nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migotttkaaa
a tak odbiegajac od tematu oglądacie może na polsacie "nasz nowy dom" ???? tam to dopiero fuszere odwalają ci fachowcy. Oglądałam odcinek gdzie remontowali stary drewniany dom gdzie rudzielec dowbor spr******łe deski wyrywała :o :o nie wiem czy te domy robione tak na szybko nie zawalą się szybciej niż jakby ich w ogóle nie ruszać :o A w ostatnim odcinku byla faktycznie babka co potrzebowala pomocy taka skulowa 50-tka bez zębów i z oczami wyłupiastymi ( pewnie z choroby) i w sumie fajnie ze mogla uzyskać pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak sie skończy BOD i wygra tem piertolony dd to będziemy tu pisać o Nasz Nowy DOM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migotttkaaa
a wygra na pewno wystarczy poczytać te komentarze na stronie bitwy aż rzygać się chce od tych słodkości, na szczęście my mamy swoje forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten bidul chyba jednak wygra tyle ludzi na nich już powysyłało już SMS wyobraźcie sobie jak każdy z ich znajomych z bidula dostał telefon i każdy wyśle ile tego się nazbiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my się orientujemy że domu dziecka mają ok, ja sama pracowałam w dd i tam dzieciaki to nie jakies ofiary które nie jadły mamby i pragna zebys im dała lizaka , hahaha te dzieciaki są bardzo sprytne i cwane i mieliśmy sponsora który dawał witaminy, dla dzieci, vibowity ,bobowity, dużo tego było, cuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migotttkaaa
pierwsze z brzegu komentarze z BoD : x x x emi1500 23 godziny temu Uważam, że to oni powinni wygrać. To oni wszystko zaczynają od zera. Nie mieli od nikogo pomocy. I nie uważam, że biora kogoś na litość. Co mają poradzić na to, że są z domu dziecka. Może to właśnie dla nich jakaś szansa 1 1 podziel się zgłoś naruszenie gobbo17 gobbo17 2 dni temu I co z tego że są z Domu Dziecka od zera rozpoczynali i bez pomocy fachowców milo ze P. dyrektor przyjechał im pomóc wiem co to znaczy samotność bez rodzinny też byłam w domu dziecka tszeba mieć twarda psychikę aby przetrwać ale inni tego nie zrozumieją trzymam za was kciuki x x chyba sama Ewka to pisze, od zera???- nóż w kieszeni się otwiera jak się czyta takie wypociny .... tak jak wyżej padło na forum markowe ciuszki, mieszkanie , praca i gdzie tu od zera zaczynali jak wszystko dostali tylko dlatego ze z dd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nawet nie ludzie z domu dziecka będą na nich głosować, sporo ludzi po prostu chwyta za serce (nie dostrzegają tego, co my), niestety wygrają.... NAJBARDZIEJ ŻAL MI WOJTKA :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migotttkaaa
ten komentarz też jest zabawny : teqila91 3 dni temu A właśnie że powinni wygrać, zaczynali od niczego! na pewno w domu dziecka nie mieli nawet swojego kubka! starają się coś w życiu zrobić a nie użalać się nad sobą, mają prze słodkie córeczki!to mieszkanie jest dla was! trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewa i Kamil nawet nie mają po 30 lat, a już chcieliby mega duże mieszkanie. Nawet jak człowiek się dorabia i nie ma zawodu SYN czy CÓRKA to wszystko zajmuje trochę czasu. Tak samo oni pewnie dostaliby większe mieszkanie komunalne za jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wojtek powinien wygrac ale jury sie nie popisalo. Z tych, co zostali - mieszkanie dla Boguszewskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo niektórzy ludzie są pieprznięci że się nad nimi litują. Jakaś dziewucha napisała im : dziś wysłałam na was na razie 5 smsów ale będzie więcej .Z pieniędzy państwa czyli podatników żyją już ich starzy, oni i ich dzieci. No ale przecież im się należy. Żal bierze na ludzką głupotę. Pasożyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.13 Chyba ty będziesz pisać. Mnie nie interesuje pokazywanie ludzkiej nędzy i tego jak to wspaniali i łaskawi sponsorzy i telewizja im pomagają. Niech robią to poza kamerami jeśli tak bardzo chcą. Ale chodzi przecież o kasę i reklamę .Zrobią im chałupę najtańszym kosztem , a zarobią fotrunę. Dla mnie to żerowanie na biedakach a nie żadna pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda Wojtka szkoda a super mieszkanko wyremontował ale niema tego złego co by na dobre nie wyszło Wojtku życzę Ci wszystkiego najlepszego Tobie i Twoim córeczką a ci co Cię wyeliminowali powinni się dobrze zastanowić nad tym co zrobili .Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurdeee obejrzałam właśnie jeszcze raz castingi i rzczywiście WOJTEK miał megaa ciężkie warunki mieszkaniowe, strasznie mi go żal.. A mikołajczykowie i gor z anią dostali "nie wiem" i dopiero w ostateczności się dostali..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyobrażam sobie jaką przemowę wygłosi Rozenkowa na cześć bidula w odcinku finałowym Będzie gadać takim podniosłym głosem, nie tolerującym sprzeciwu, poważna mina i tak WY RA ŹNIE wymawiane słowa że oni młodzi, tra la la la , nalezy docenić, wynagrodzić los ble ble tak jak przy Piotrku z 1 edycji Piotrze ! TWOJA ŻONA zapewne chciałaby, robiłeś to dla SWOJEJ ŻONY, widzisz tam SWOJĄ ŻONĘ bla bla a ona wcale jego zona nie była normalnie popłakać się ze wzruszenia głupia p***a Rozenkowa kształci swój nieskazitelny wizerunek a tak na prawdę jest zwykła kobitą która lubi facetów, a i żonatym nie wzgardzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A teraz Majdanowi robi laskę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to nie jest forum o zyciu celebrytow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania baraszkuje z Gorem na tym lozku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.11.13 A co Ty dostrzegasz ? zawistna żmija jesteś więc co możesz dostrzegać , "tu masz swoje forum" odważ się napisać na F.B. jak ich nienawidzisz - napisz to z oficjalnego konta, tempa sucz jesteś i tyle, a ja mam z tego radochę :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.11.13 Wyrocznio kto powinien wygrać ? :) kto jest dobry i godny wygranej, kto jest autentyczny ? Zapraszam weź udział w castingu na jurora III edycji z poważaniem zarząd TVN :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc11111
Właśnie obejrzałam pierwsze odcinki jeszcze raz i uważam, że żadna z tych rodzin co są w finale nie zasługuje na to mieszkanie. Wcześniej nie przepadalam za Wojtkiem, ale w sumie to on najbardziej na nie zasługuje. Mieszka w kawalerce wynajmowanej na jednym pokoju z dwoma córkami. Nie żalił się non stop do kamery tak jak większość uczestników. Boguszewscy mają mieszkanie, jest całkiem ładne, w przyszłości mogą starać się o coś lepszego. Gor ma dom!!! Nie rozumiem jak osoba, która ma swój dom doszła do finału tego programu. Oni powinni odkładać kase na remont. Mają gdzie mieszkać. Mikołajczykowie mieszkają w piwnicy, ale jest tam całkiem przytulnie. Oni też w zasadzie potrzebują mieszkania, ale uważam że mało osób na nich zagłosuje gdyż nie mają dzieci i są młodzi. Ciężko mi powiedzieć kto powinien wygrać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po tym, jak odpadl Wojtek jest mi w zasadzie wszystko jedno kto wygra. Wezcie sobie porownajcie taka rodzine Gora z tym, co zrobil Wojtek. Jak oni weszli do tego finalu, to jakas zagadka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc11111
dla mnie jest zagadką jakim cudem Gor dostal się do programu skoro ma własny dom ;/ będą opłacać dwa domy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×