Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
a pamietacie jak Anka opowiadala, ze ma zle relacje ze swoimi bracmi, ze w ogole nie rozmawiaja?? to wejdzcie sobie na fb na profil Ani B - udostepnila status swojego brata o tresci: Moja siostra w finale Bitwy o Dom. Żeby wygrać mieszkanie, musi zebrać największą ilość głosów w postaci SMS o treści 2 na nr 7222. Głosować można przez cały tydzień do 27 listopada. Gorąca prośba o Wasze głosy . Pozdrawiam ........... i jak wejdziecie na profil tego brata to tam tez im niezle pomaga i prosi o glosy moze braciszek chce zeby wygrali zeby rodzice na stare lata troche odsapneli zamiast placic im raty pojada sobie gdzies na wczasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie Ani nie jest rodzicow zal, bo wpatrzona w tego nieroba, jak w obrazek. Przez to zapatrzenie nie przeszkadza jej, ze dzieki tatuskowi neandertalowi dzieciaki po betonach chodza a ona zasuwa jak chlop. Gor ma zdolnosci, umie ladne rzeczy robic, jest mlody, wygadany, moglby siebie i rodzine ustawic, az szlag czlowieka trafia, ze nie wykorzystuje tego co ma w sobie, tylko wozi sie na zonie i tesciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta Ania ma poczucie humoru i charakter całkiem całkiem. Nie jest jakas urodziwa i dlatego taki ciapaty ją uwiódł i omamil całkowicie. Kiedyś był taki obrotny, sprzedawal mydło przy metrze, a teraz to mu się nawet robic nie opłaca jak ma od tego ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie w rodzinie tez taki goguś jak Gor jest, nawet podobny do niego posturą, wzrostem i umaszczeniem sam za robote sie nie weźmie a jego matka spłaca mu kredyt za dom , leków sobie nie może wykupic a ma cukrzyce i nadcisnienie a on nie pracuje bo KRYZYS jest a za 1000 zł nie będzie sie dawał wykorzystywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odnioslam dokladnie takie samo wrazenie, tak jakby zasmakowal wygodnego zycia i juz mu sie nic nie chce, jak dzieciak jakis. Jak dla mnie taki facet jest meganieatrakcyjny, chociazby to co nosil w gaciach bylo ze zlota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a własnie ze ania jest bardzo ładna- w któryms odcinku była bez okularów i miała makijaz-slicznie wtedy wygladała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i ja co pisałam o gogusiu z mojej rodziny , któremu matka spłaca kredyt to też jego rodzeństwo sie do niego nie odzywa, praktycznie żadnych kontaktów bo mają nerwy na niego, sami muszą matce pomagać, kupować jej leki bo ta się spłukuje na kredyt za dom syna w którym mieszka z rodziną i jeszcze daje kase na jego dzieci może tu też jest taka sytuacja że bracia ich nie trawią bo wykorzystują rodziców bliźniacza sytuacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpadly rodziny, ktore fajnie urzadzaly mieszkania a do finalu doszli Gor i Ania kompletnie bez gustu. Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A niech sobie będzie. Jego sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta historia Gora i Ani mnie przeraża, bo ona jest nawet spoko - równie dobrze każda z nas może paść ofiarą takiego uwodziciela - stracisz dla niego głowę, będziesz sobie flaki wypruwać dla niego, a on taki nierób będzie siedział miłość jest ślepa, Boże uchroń mnie od takiego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobaczcie na profilu Ani Bisharyan są zdjęcia które wysłała zgłaszając się do bitwy o dom. Są tam fotki ich mieszkania. Sami oceńcie. Dla mnie koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anna Bisharyan 20 listopada W imieniu swoim i twórców programu Bitwa o Dom bardzo przepraszam, za tą okropną wypowiedź o moich braciach!!! Jeszcze raz przepraszam i przepraszam i przepraszam i przepraszam! To zdanie zostało wyraźnie puszczone bez uzasadnienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co ta Karolina sie wpieprza na forum z tymi fartuszkami i czapami? kto to kupi za takie pieniadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.11.13 dywany wylatujące przez okno też dla śmiechu ? nie zerknął czy ktoś stoi na dole, pod oknami chodnik na którym ktoś mógł stać, bawić się dziecko, mnie cokolwiek by nie leciało przez okno nie bawiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz jest nagonka na Ewę i Kamila a w poprzedniej edycji na tego samotnego ojca bo widzieliście realne zagrożenie dla swoich faworytów lub siebie samych bo kto tutaj pisze nie wiemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coś ktoś pisał żeby wojtkowi pomóc to można pisać meila czy coś widzowie@tvn czy mogę wiedzieć o co tu chodziło ? ja z chęcią będę pisać tylko prosze wytłumaczcie mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam raczej pamiętam nagonkę na tych z chorym synkiem a nie na Piotra :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tych rodzin, ktore zostaly, powinni wygrac Ewa i Kamil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 22.11.13 a konkretnie dlaczego tak uważasz? jaki element wystroju wnętrza zrobił na tobie takie piorunujące wrażenie, że aż tak bardzo Ci się spodobał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniutaa od bolaa
a po czym wnosicie ze gor to len? widzialm jak w ktoryms odcinku jego zona montowala chyba zlew i sie zdziwilam ze ona to robi. myslalam ze oni tak dla jaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gor gotuje w garach, to jego specjalizacja a kobita robi hydraulikę, elewacje domu, kładzie kafle oraz naciąga swoich rodziców na spłacanie kredytu bo jej neandertal nie może zarobić ja pierdziuuu :O facet zdrowy , młody i kasy nie może skolować nienawidzę tej kultury ciapatych, rozwydrzone dzieciaki, faceci są wspaniali tylko dlatego że są a robota to baby Polacy tacy nawet nie są ja gdybym była facetem w jego wieku to nie problem zarobić , nawet wyjechać do innego miasta ale łożyć kase na tą dużą rodzinę! co za problem ? nie ma kasy bo taki światopogląd ciapatych cyganów jest on będzie miał kase jak ktoś da i ktoś będzie mu chciał dać bo sam nie ma kreatywnego mózgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kim ona jest z wykształcenia i on?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mówili chyba ,kim są z wykształcenia ale mówili że zajmują sie reklamami dużego formatu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nagonka na kasię że na litość bierze a na piotra że złe mieszkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania fryzjerka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gor tylko jara szlugi, a Anka zasuwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byle tylko ten kocmoluch Gor nie wygral. Do buszu z nimi, a nie do bloku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie byłam na fejsie ludzie nie ma obaw gor napewno nie wygra przeczytajcie sobie jak wszyscy tam są za tymi z bidula juz powysyłali pelno SMS na nich także bidul chyba wygra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie są nienormalni, wysyłają te smsy, tracą kasę zamiast wesprzeć domy dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×