Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gosc11111
Dlatego uważam, że nie powinien wygrać Gor bo to jest bitwa o mieszkanie dla osób, które go nie mają a nie bitwa o mieszkanie, które można wynająć i spłacać kredyt na swój dom :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu 15-42 jak w tych czasach zarabiać na własne mieszkanie puknij sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie dd wygra mieszkanie ale to jest typ ludzi ktorym ciagle jest malo oni sie nie zmienia cudownie dalej beda robic z siebie ofiary i wychodzic z zalozenia ze im sie nalezy dzisiaj to jest mieszkanie a potem beda chodzic***plakac, ze maja prace za 1000 zlotych i nie maja z czego zyc poza tym mieszkali w slumsach a teraz beda mieszkac wsrod ludzi ktorzy zyja na jakiejs stopie i ciekawe czy ewie nie bedzie gul latal non stop??? a co do gora to on nie powienien byc w finale to jest nierob i len smierdzacy zal mi Anki mikolajczykow pewnie stac na kredyt zgodze sie - nie sa bez perspektyw to wojtek powinien wygrac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12324324535436
no ok., ale juz wygranych osob sprawa co z nim zrobią inni mogą sprzedac przeciez i kupic za polowe cenydrugie mieszkanie i kase jeszcze miec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc11111
no ok., ale juz wygranych osob sprawa co z nim zrobią inni mogą sprzedac przeciez i kupic za polowe cenydrugie mieszkanie i kase jeszcze miec xxxx Niby to ich sprawa ale idąc tym tokiem rozumowania to nie wiem po co oni urządzali te mieszkania? Trzeba było dać im puste mieszkania a skupić się na opowiadaniu ckliwych historii, a ludzie wybraliby największą sierotę. Następnie wygrani sprzedają mieszkanie i tyle. Nie wiem, ale jak dla mnie ten program miał być dla osób które nie mają swojego mieszkania, urządzają to sobie wszystko dla siebie a nie po to, żeby sprzedać i nachapać się kasy albo wynająć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jak gor sprzeda mieszkanie to bedzie hipokryta, przeciez chcieli byc tacy uczciwi i robili pod siebie i dlatego majdanowa ich zostawila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezyk.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12324324535436
Nie wiem, ale jak dla mnie ten program miał być dla osób które nie mają swojego mieszkania, urządzają to sobie wszystko dla siebie a nie po to, żeby sprzedać i nachapać się kasy albo wynająć x x tak, ale kazdy robil jak najładniej, by nie odpaść przede wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc11111
I dlatego uważam, że taki program powinny wygrać osoby które nie mają swojego mieszkania tzn wynajmują albo mieszkają u rodziny. Chociaż nie przepadalam za Wojtkiem to wg mnie on powinien wygrać. Miał ładne mieszkanie a do tego wynajmuje kawalerkę. No ale z tej trójki ciężko mi kogoś jednoznacznie wytypować na zwycięzcę. Jedno wiem na pewno - nie zagłosowałabym na Gora bo oni mają swój dom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12324324535436
tez bylam za Wojtkiem, z tych osob, ktore zostały chyba jestem za Ewa i Kamilem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez własnego domu to byli chyba tylko Wojtek i Jurek! Cała reszta miała gdzie mieszkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.11.13 Także uważam że to sprawa zwycięscy co zrobią z mieszkaniem Widzę że każdy wpis na temat sposobu i powodów takiego a nie innego montażu materiału spotyka się z ostrą krytyką podobnie gdy ktoś pozytywnie wypowie się na temat Boguszewskich Nie jest tajemnicą że piszą to te same osoby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc11111
A ja nie wiem czy za Boguszewskimi czy Mikołajczakami. Boguszewscy denerwują mnie tym, że cały czas płaczą do kamery. Przez to straciłam do nich sympatię. Wolalabym zeby wygrali Mikołajczykowie, ale mają marne szanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w poprzedniej edycji bez mieszkania byli Lesiaki, Kraus , Inferno , Rita , taka blondynka z łysym mężem i gogolewski Ta edycja była bardziej majętna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w nastepnej edycji ja sie zgla
szam, serio:) bede miala dobra zabawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie oni niby wiecznie płaczą ? Człowieku zobacz że wszyscy płaczą w tym programie bo tą są takie emocje że już tego nie wytrzymują pewnie. Raz zapłakali a wy będziecie do usranej śmierci biadolić ze wiecznie płaczą. Okulary sobie kupcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie za duzo tych tkliwych historii z dd Ewy i Kamila znam tyle ludzi, ktorzy maja rodzicow,a lepiej byloby jakby ich nie mieli wiec sorry, mnie to nie rusza jestem za Mikolajczykami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siemka sawicka !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.11.13 w poprzedniej edycji tylko rybińscy mieli mieszkanie beznadziejnie je wykonczyli, a i tak wesli do finalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mieli rybinscy , Ci co zrezygnowali na samym poczatku i filipczukowie Rybinscy wykonczyli fatalnie? Rzecz gustu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość A gdzie oni niby wiecznie płaczą ? Człowieku zobacz że wszyscy płaczą w tym programie bo tą są takie emocje że już tego nie wytrzymują pewnie. Raz zapłakali a wy będziecie do usranej śmierci biadolić ze wiecznie płaczą. Okulary sobie kupcie. ............................................................................................ My okulary ty sobie aparat słuchowy ,bo faktycznie wiecznie jęczą ,opowiadając historię swojego życia ,dla mnie ci ludzie powinni odpaść ta dziewucha jest bezczelną gówniarą ,z jakim fochem i wyniosłością się odzywała do tego dyrektora co tam przyjechał za takie wożenie kopa w d**ę powinna dostać a zresztą on sam powiedział że ona zawsze łepetynę wyżej trzymała ,porażka i chociaż wiem dobrze na jakiej dzielnicy mieszkają że jest tam patologia to jednak niech tam wracają ,.Jednak większość zauważa że oni stękają a ty jednostka nie ,ciekawe to jest .,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie to Ewka wyzej sra niz doope ma, z meza robi ciotę i pantoflarza, bez jaj tylko nim dyryguje i sie foch**e, nie lubie jej i jej historyjek a tego dyr z DD okropnie potraktowala, jak obcego, a jakby on jej cos zawdzieczal a nie odwrotnie, glupia gowniara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sam dyrektor powiedzial, ze ona byla pyskata i wieczne pretensje... a tu udaje taka slodka kochajaca pokrzywdzona przez los

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tak juz po jablkach bo odpadli nie Ci co powinni Wygra DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak waszym zdaniem powinna wygladać 3 finalowa. Według mnie ta Karolina co pierwsza odpadla zrobiłaby fajne mieszkanie, widac to bylo po pokoju corki. Ale chyba rzeczywiscie nie chciala opowiadac rzewnych historii do kamey. Moja trójka to - Karolina (pomyslowa), Wojtek ( bez fuszerki, wszystko dopracowane), Piwnica ( za kuchnie,przedpokoj, brak placzu i tez mam podział sciereczek ;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ze ktos sie odzywa swiadczy o tym ze moze miec jakis powod.Nic nie dzieje sie bez przyczyny.Skad wiesz jak tam bylo .kto ma byc komu wdzieczny.dyrektor bral pensje za swoja prace w dd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehehehehalejaja
RYJKI, WOJTEK I MIKOLAJCZYKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chodzilo mi tak dokladnie jak to napisalas/es ,ale o fakt, z taka wyzszoscia go potraktowala, konalismy ze smiechu w domu z gowniary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba sama szczurzyca sie nam objawila na forum przy I edycji Rybińska tez tu agitowala jakby ktos byl jeleniem i smsa chciał wysłać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×