Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Jak dla mnie to do finału powinni wejść: Jurek, Wojtek i piwnica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz kibicuję Gorom, choć mieszkania nie mieli najlepszego to ich polubiłam ;) choć jak wygra piwnica to też zła nie będę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie argument, ze w mieszkaniu Wojtka nie widac Wojtka\i ze jest nudno jest nie do przyjecia. Równie dobrze można to powiedziec Ewie i Kamilowi. Nie widze motywu przewodniego w ich mieszkaniu, zwałszcza salon jest wziety prosto z katalogu. NIe byłam fanką Wojtka ale potraktowali go niesprawiedliwie. Kuchnie miał fajna, nowoczesną,funkcjonalną, wydzielił sobie pokoj, Już tamto odpadniecie bylo nie w porzadku. A u Gorów serio nie ma blatu roboczego, gdzie oni beda przygotowywac posiłki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo dlaczego Wojtek odpadł ,bo gdyby nie odpadł to by wygrał program ludzie by na niego słali sms ,nawet jak tvn robi przekręty i nie podaje prawdziwych sms to lepiej było aby jury wywaliło Wojtka bo ustawione jest przecież wygrać muszą E i K .a wcale nie zasługują na wygraną .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie j.w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przy towarzystwie w finale to żałuję, że nie ma Anetki i Pawełka - byłyby jaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heheh, no oni byli the best:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i taka byla reklama 2 edycji - nie masz mieszkania ? mieszkasz kątem u rodziny ? zgłoś się do BOD a jesli ktos ma mieszkanie komunalne to sorry ale ma mieszkanie, przyznało im miasto , jeśli ktos ma dom to już wogóle nie wiem co tu robi nie takich ludzi oczekiwałam wiele młodych małżeństw marzy żeby miec komunalne mieszkanie a nawet wykupują sobie komunalne od kogoś za meldunek za kilkadziesiąt tysięcy - co prawnie jest nielegalne ale co ludzie nie zrobią żeby miec swój kąt ten program oszukuje ludzi skoro teraz widzimy że urządzanie wnętrz nie ma znaczenia, bo to zależy od interpretacji jury to tym bardziej powinno się wybierać ludzi nie mających mieszkania bidul to i tak ma luksusy a to że im się dzielnica nie podoba to sorry ale takie wymagania ? :O jednemu też może się swoje nie podobać bo za blisko ulicy, bo wokół brzydkie kamienice, bo plac zabaw za blisko , nie jestem zadowolona bo mam parter itd nie wiem skąd wzięli tych uczestników do drugiej edycji, cos dziwne to dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byli najlepsi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadal nie wiem czemu wzieli Goryla, a nie wzięli pary polsko-meksykańskiej z bliźniętami - oni się kisili w 1 pokoju u rodziców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tomasz_walczak 21 godzin temu Pomóżmy Wojtkowi i jego Córką powrócić do programu piścię e-mail :Widzowie@tvn.czym wyślemy więcej e-maili tym jest szansa by Wojtek powrócił do programu jak możecie to poproście swoich znajomych by też napisali 1 1 podziel się zgłoś naruszenie MAGN 19 godzin temu Witam, przyłączam się do tego napisałam e-mail ale podejrzewam że to nic nie da.Pozd *************************************************************************** widzieliście to może racja spróbujmy wysyłajmy maile żeby zasponsorowali mieszkanie wojkowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
całym sercem zgadzam się z Wami i też wyśle meila Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wojtka wyeliminowali ale niesprawiedliwie bo to Wojtek z córkami powinien dojść do finału powinno ruszyć sumienie jurorów jeśli go mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie, jestem ciekawa czy jury zdaje sobie sprawe z tego co zrobili wyrzucajac Wojtka. Czy dotarlo do nich, ze to nie bylo fair? Nie popisali sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieje, ze wygra "piwnica". Jezeli nie to niech wygra DD, byle nie Gor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlaczego nie Gor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja jestem za Gorem, i co z tego,ze ma dom, to bedzie mial 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego, ze nie cierpie Gora, wydaje sie takim cwaniaczkiem. To wyrzucanie firan i dywanikow przez okno, tez jakos mnie nie bawilo. W dodatku smierdzacy len, na krorego zona i tesciowie zapierdzielaja. Jego mieszkanie najgorsze, ze wszystkich, taki malpi gaj. Beda skakac jak malpy. Ogolnie nic mi sie w tym mieszkaniu nie podoba. Powinien Wojtek wygrac , bo po poprawkach mial najladniejsze mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wysylajmy maile!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co to da nawet nie wiem czy te meile będą czytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale pomóżmy wojtkowi zdobyć mieszkanie zasłużył a jurorzy są nie normalni że go wywalili pomóżmy jak nie tak to wymyślcie jakiś inny sposób. Sami powiedzcie dobrze że odpadł Wojtek ja uważam że to jest straszne zasłużył na finał i tu nie chodzi o jego historie ale o mieszkanie które zrobił wg mnie to mieszkanko zasługiwało nie finallllll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zezłośnica
oj szkoda Węża Kuczwary, bardzo szkoda. Fakt medialny to on nie jest, szołu tefałenowi nie robił. Ale naprawde niezłe mieszkanie wykonał i tak naprawdę to on nie ma wiekszych szans na samodzielne zdobycie własnego kąta. Ileż to fuch musiałby złapać i od kogo?? Kredytu nie weźmie bo jak bida sam jeden spłaci i czy wogole mu by go dali. Mieszkania komunalnego nie dostanie, bo ani on z domu dziecka przez los łokrutnie potraktowany ani żaden inszy wyrzut społeczny. Widać po nim było jak pragnąl tego mieszkania, Ryjki to też widzieli.Ale Rodzynkowa baletnica jedna z miotła widac go nie polubiła. Nosz cholera jasna szkoda.A jak juz jestem w tym gnieździe żmij jadowitych :D to se powiem :D - też tych bidulów nie trawie. Na na jej fizjonomię patzreć nie moge, a ten jej książę bidulowy to ma wszytsko i wszytskich w głębokim poważaniu z ryja mu arogancją jedzie. Kmioty pazerne z wadą genetyczną . Se ulzyłam :) Pozdrawiam wszystkie forumowe żmije :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podajcie meila na którego mozna pisać na Wojtka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzowie@tvn.pl piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zezłośnica
a napisze a jakże.Grzechu zaniechania mieć przynajmniej nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie wiem jak Anka, taka fajna babka moze zyc z takim kocmoluchem jak Gor. On jest aseksualny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzowie@tvn.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co piszecie w tych mailach dla Wojtka??????bo też chce wysłąć ale nie wiem co napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napiszcie jakiś tekst to skopiuje i wyślę , może ten co napisała wyżej skopiuję cytuje Fakt medialny to on nie jest, szołu tefałenowi nie robił. Ale naprawde niezłe mieszkanie wykonał i tak naprawdę to on nie ma wiekszych szans na samodzielne zdobycie własnego kąta. Ileż to fuch musiałby złapać i od kogo?? Kredytu nie weźmie bo jak bida sam jeden spłaci i czy wogole mu by go dali. Mieszkania komunalnego nie dostanie, bo ani on z domu dziecka przez los łokrutnie potraktowany ani żaden inszy wyrzut społeczny. Widać po nim było jak pragnąl tego mieszkania, Ryjki to też widzieli.Ale Rodzynkowa baletnica jedna z miotła widac go nie polubiła. Nosz cholera jasna szkoda.A jak juz jestem w tym gnieździe żmij jadowitych to se powiem - też tych bidulów nie trawie. Na na jej fizjonomię patrzreć nie moge, a ten jej książę bidulowy to ma wszytsko i wszytskich w głębokim poważaniu z ryja mu arogancją jedzie. Kmioty pazerne z wadą genetyczną . Se ulzyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×