Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
ktoś tu wspomniał o polsacie, to ja spytam, ile gwiazd wylansował tvn? co się stało z top madel i piesniarzami z x factorow itp? oprocz tego że troche gwiazdorzyli to nikt o nich juz nie pamieta, a POLSAT? z Must be the music mamy Red Lips, Eneja i jeszcze kilka zespolow, ktore zyja swoim zyciem i rozwijaja sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proponuje zeby w 3 edycji o ile taka bedzie wpuscic do programu tylko takie rodziny które juz MAJA swoje mieszkanie a które maja mase pomysłów jesli chodzi o wystrój wnetrz tylko nie maja kasy. to niech sobie poszaleja w tym programie.a mieszkanie wygrane to taki bonus. i moze wtedy nie bedzie łzawych historyjek kto ma gorzej w zyciu i brania na litosc tylko uczciwa rywalizacja jesli chodzi o wystrój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a Natalia jaką miała wieśniacką i wstrętną sukienkę , Rozenkowa ubiór ok ale za to dzisiaj wstrętnie wyglądała na twarzy za mało pudru jej nałożyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie spokój z 3 edycją więcej ustawionego g***a nie chcę oglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak polsat jest lepszym programem od tvn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja im nie zazdroszczę wygranej, tylko trudno mi zrozumieć że odpadły rodziny o wiele lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tych tandeciarskich jurorów też nie chcę oglądać a już tej kiczowatej Rozenkowej to szczególnie nie mającej żadnego pojęcia o urządzaniu wnętrz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co Rozenkowa ma z tym swoim głosem ? Lody robi codziennie czy co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co z tym ruchem poparcia zarząd tvn jak tu zajrzał i to czytał to pewnie boki zrywał i zrywa.Szykują kolejną edycje bo widzą że to chwyta i kasa im leci na konta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem po co to w ogóle ogladacie jak Wam tak nie odpowiada TVN i ten program ?! Jak Polak Polakowi może byc taki wogi ? Jacy ludzie taki kraj!!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tvn nie potrafi nawet zrobić dobrego finału co to niby miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strasznie sztuczny był ten finał. Każdy odegrał swoją rolę, a zwycięzcy znali wcześniej wynik. Jednym słowem było drętwo. Żałosny tvn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dziś nikt z ruchu poparcia nie wrzucił linka bo przecież kluski były na żywo w telewizji to nie miały kiedy hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oglądałam tvn ale od dzisiaj już nie będę oglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kraśko teraz Majdan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie chciałabym mieć Boguszewskich za sąsiadów. Ona pewnie cały czas drze ryja, odwiedza ich podobna do nich patologia, a ona jest wredną , złośliwą i zarozumiałą babą która ścina się z ludźmi. Współczuję sąsiadom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak ich eksmitują :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie wygranym był Jurek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W następnej edycji wszyscy uczestnicy będą z bidulów i więzień. Im się należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli nie znasz osoby ktora sie wybila to c***odpowiem znawco telewizyjny,Kamil Bednarek,Podsiadlo (platyna podwojna) slyszalas o nich????Mnie to wali czy Polsat czy Tvn bo to takie same beznadziejne stacje ale jak juz cos piszesz to chociaz z sensem .Trzecia edycja bedziebo mowili ze juz przyjmuja zgloszenia,zobaczymy kto bedzie w jury,obstawiam ze Rodzynkowa wywalili,i dlatego temat na kafe nie zginie pomimo deklaracji ze juz trzeciej to nikt z was nie bedzie ogladal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmierdziele zawsze mają szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyjazd z tym programem finał sztuczny i tandeciarski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówisz o sobie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tak patrzyłam na te pary finałowe, to stwierdziłam że nie jestem za żadną konkretną. Tvn zrobił taką sieczkę i wszystko ustawił że jakoś zabrakło na koniec emocji. To tak jak czytać książkę i zajrzeć jak się skończy. Chociaż nie powinnam tak grzeszyć i porównywać zdechłego tvn z żadną książką. Nawet naszą szkapą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anetka i Pawełek powinni wygrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie tam w sumie obojętne ze wygrali i to tvn montowal filmiki 5minutowe i poprostu tak ich pokazali ze tylko biora na litość,a przecież siedziala tam kobieta i pytala o różne rzeczy a zmontowali tylko te lzawe historyjki.Ja ich nie oceniam i nie rozumiem dlaczego oceniacie ich aż tak negatywnie tak naprawdę ich nie znajac. Przykre ze dajecie sie tak manipulować,a nawet jak ewka wygląda na wredna to nie znaczy ze taka jest,bo na slodkiej buzi mozna sie czasem bardziej przejechać. Jedyne co mnie razi w ich wygranej to ewidentne faworyzowanie ich przez rozenkowa, i program o urządzaniu stal sie programem jak ktoś pisal urzekla mnie twoja historia, i rozenkowa mówiąc wierze ze zaglosujecie sercem czy cos takiego dokladnie to tego nawiazala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bednarek i Podsiadło gwiazdami hehe Jak ich słyszę to od razu wyłączam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przejela sie nimi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewka ma wredną mordę i jest taka bo to pokazała. A oboje wyglądają jak niedomyci choćby nie wiem co ubrali. Patologią się urodziłeś i patologią zdechniesz. Finito.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ten Ryjek jest obleśny. Jego trampki śmierdziały aż u mnie w pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×