Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
Najlepszy był "tajemniczy dziedzic" wsiowych i ta skrzypiąca huśtawka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wieśniaków nie bylo na finale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pawełka pulchne lico mignęło na widowni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie jest ten filmik o przygotowaniach do finalu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te tępe głupie baby które na profilu dd wypisuja i licytują się ile to smsów wysłały to prawda jest taka że dd mają ich głeboko w doopie, każda głupia krowa chce się pochwalić że przyczyniła się do zwycięstwa dd i oczekuje że co ? że bidul będzie jej dziękować ? że mają mieszkanie dzięki niej ? zacofane babsztyle chcą się dowartościować że przyczyniły się do ich Wielkiego Szczęścia, he he he , żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten filmik o przygotowaniach mają Boguszewscy na swojej stronie na fejsie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniutaa od bola
ja nie wiem co wy fenomenalnego w tym ryjku widzicie. dla mnie to tlustawy buc z przetluszczonymi wlosami. rzucal miesem i oczywiscie zrobili z tego filmik. ot i bohater. jego zonka w ogole mi sie nie podoba, nie lubie kobiet bez ust. Natomiast jako malzenstwo tworza fajny zgodny duet i to jest w tym wszystkim pozytywne.Wspieraja sie itd pierdu pierdu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Racja. Teraz trwa na fb licytacja kto ile oddał głosów. Nie wiem chwalą się czy żalą.To jakieś chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt, ja też się nie jaram Ryjkiem i jak dla mnie jest żałosny. Taki typowy Polak co umie tylko narzekać na innych, a sam jest bez skazy :P w ogóle mnie to nie rozbawiło czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pierwszym finale było widać wszystkich uczestników,były krótkie wywiady, nie dopisała jedna para,ale wiadomo z jakich przyczyn jej nie było.A teraz na widowni cimno jak w d**ie u murzyna trzeba było się przyglądać nawet zauważyłam tych z Dublina.Karoliny nie było widać myślałam że będzie reklamować swoje fartuszki i czapeczki w krótkim wywiadzie a tu nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też nie rozumiem fenomenu Ryjka. Obleśny, chamski i zarozumiały bucyfał. Nikt nie widział jak chodził i dogryzał innym. Bo przecież on taki zabawny. Ode mnie na dzień dobry dostałby z buta w ten tłusty zadek i skończyłoby się jego fikanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozostali uczestnicy mieli chyba w umowie że muszą być na finale. Komu opłacałoby się tam jechać. Niektórzy z krańca Polski byli. Ściągnęli ich siłą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ryjek raz powiedział coś zabawnego, zauważył że się komuś spodobało i zaczął się popisywać. Showman jak z koziej d**y kaptur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle osób uwierzyło w wielką miłość tych z bidula. Niestety to tylko gra. Mieli już niejeden kryzys i chcieli się rozstać. Poza tym widać było jak ona opryskliwie odnosiła się do męża jak na chwilę zapomniała że są kamery. Sami przyznali że program pozwolił im odbudować miłość. Poza tym ona pracuje na barze i nieźle tam daje w gaz. Takie geny. Więc niestety nie są tacy kryształowi jak tvn i ludzie chcieliby ich widzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znasz ich osobiście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Suszka Rozenkowa powiedziała o głosowaniu na DD : "kierujcie się sercem". Czyli wiadomo że nie rozumem. Większość jej posłuchała jak widać. Gratulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słaba to była edycja. Lepiej niech nie robią następnej. A po inspiracje wolę sięgnąć na stronie LM albo dekoratorni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bidul powinien oddać klucze do tego mieszkania bo dobrze wiedzą że wygrali oszustwem powinni odejść z tego programu z honorem jeśli są uczciwymi ludźmi jeśli tego nie zrobią to pokażą dopiero swoje prawdziwe oblicze.tak uczciwie wygrana należała się Jurkowi albo Wojtkowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak widzę ludźmi da się manipulować ludzie nawet nie są świadomi tego.To widać żaden program nie budzi takich emocji tyle wpisów i w kółko jedno i to samo.Przy następnej edycji też będą takie emocje znajdą się znudzeni swoim życiem ludzie. I tvnowi interes kwitnie.A mnie już się tego nie chce oglądać nawet czytać.Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bidul powinien oddać klucze do tego mieszkania?Chyba żartujesz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DD oddaj klucze wygrana ustawiona to nie uczciwa wygrana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ciekawe czy dd odda nie zasłużone mieszkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewka to zawistne babsko wydrapała by oczy za to mieszkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej niech tobie oddadza te klucze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę wszystkich o lajki dla mojej strony! Strona powstała na zaliczenie przedmiotu na studiach, muszę zebrać 100 lajków, co nie jest łatwe :/ Będę bardzo wdzięczna za pomoc kochani! :* facebook.com/swiatbezkarysmierci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie se już spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe jak może żyć Rozenkowa ze swoimi manipulacji myślę że sumienie ją gryzie i nocami chleje wódeczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ciekawe czy dd odda klucze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No bidul czekamy teraz na waszą historyjkę jak oddajecie klucze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasssrem
Rozenkowa teraz ze swoich synów chce zrobić mega pilkarzy żeby kasiore trzepali jak Lewandowski, Błaszczykowski hue hue hue hue

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×