Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
To na pewno twoje nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech zrobią 3 edycję i niech wezmą uczestniczkę która w dzieciństwie była molestowana seksualnie - cały naród będzie płakał a ona z płaczem będzie opowiadać o złym dotyku, wygra mieszkanie albo niech wezmą bezdomnego z dworca który ma wyższe wykształcenie a jego dom sie spalił - cały naród z zapartym tchem będzie gapił się w ekran niech wezmą kalekę bez ręki i stopy , z żoną , też ludzie będa płakać i srać i tak można wymieniać program z cyklu "Urzekła mnie twoja historia" motloch na kolana a Miszczak w nocy kąpie się we forsie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki, a nie inny finał to wina tvnu. Nieuczciwie i nieprofesjonalnie. A najgorsze jest to , że mają ludzi za durni. Chociaż niektórzy na fejsie wierzą ze ich głosy nie poszły na marne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.39.20 Moje nóżki pachną cudnie, rano, wieczór i w południe. Mogę dać c***owąchać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to jest głupota wysyłać te smsy. Ludzie na prawdę nie mają co robić z pieniędzmi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.39. A dlaczego w nocy ? W dzień też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludziska słali na Ewkę smsy a ona ich teraz oleje. Taki charakterek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu 27.11.13 Nie dziękuję nie skorzystam wąchaj se sam,albo se znajdź w swoim otoczeniu wielbiciela/kę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wysłannicy tvn pojadą teraz do Jankowa Przygodzkiego gdzie spaliły sie domy po wybuchu gazu, będa szukać jelenia który zagra w 3 edycji będa pokazywać jak budował dom, wydał oszczędności życia, swoje, rodziców, , wybuchł gaz i wszystko w pisdu super historia, maszynka do liczenia forsy chodzi trrruuuuu trrrruuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmieszne są : ta walka, nerwy, kłótnie, a jakiś pejsaty z tvn zaciera łapki i liczy kasiorkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zobaczyłam Ewki reakcje na wygrana ,to już bardziej Mops leniwiec jest entuzjastyczny na propozycje spaceru. W ogóle nawet nie była zaskoczona werdyktem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmęczona była przygotowaniami przecież musiała się zrobić na bóstwo te próby finału, ach ta sława, już była zmęczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypowiadam się tutaj pierwszy raz zaznaczam. Sądzie ,ze to było już wcześniej wiadome kto wygra. Partner tej czarnej od razu powiedział, ze wie ze nie wygrają ,a Ewa i Kamil mieli bardzo pewne miny, reakcja na wygraną kompletnie bezemocjonalna. Ewy zachowanie przy ogloszeniu zwycięstwa zupełnie daje wiele do myslenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda że nie dali do finału Pieńkowskiej która klaszcze u Donatana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten finał to była tylko formalność . A durnie słały smsy na honorarium dla Rusin hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie te wysylane sms były bez sensu, tylko pretekst do nabijania kasioru przez TVN, a juurry już wcześniej podjęło decyzje niezależnie od sms, tvn swoje zrobił co miał zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AMEN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście,że polsat jest lepszy, tam mają "budujemy dom" czy odnowimy czy jakoś tak i biorą naprawdę potrzebujące rodziny, ostatnio był odcinek ja mama chora na raka i jej córka mieszkały w strasznych warunkach i zrobili im nowe, bez szału, żadnych ledów, podwieszanych sufitów, kominków i łożek na suficie, normalny dom, nie robiąc przy tym show, to jest klasa! a jeszcze dziewczynie kurs angielskiego zasponsorowali, polsat jest dla normalnych ludzi, dostrzegam to od kilku lat, kiedyś nie lubiłam polsatu, bo emitował świat wg kiepskich, ale teraz widze jak dobrą stacją jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi nawet do glowy nie przyszlo wysylac jakieś smsy. zwyczajnie szkoda mi na takie bzdury. A to ze wygrali to nic nie znaczy jeszcze,przecież,podatek trzeba zaplacic,czynsz co miesiąc pewnie z 500 zl także nie zdziwię,sie jak pozostana na tych gdańskich slumsach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze mogą wynająć lub sprzedać. Co się tak tym przejmujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rusinowa jak prosiła o zdeponowanie kluczyków to tylko do DD powiedziała: odwieście je na chwilę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No w nasz,nowy dom chociaz dokladnie sprawdzają uczestnikow w mopsie, moprze,w srodowisku,w urzedzie miasta czy gminie i odnawiają najbardziej potrzebującym, a tu program o urządzaniu a tu smytki za smutkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wogole ta rusinowa to beznadziejna prowadzaca,nie wiem dlaczego tvn sie nią tak zachwyca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to odmawiają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weźcie przestańcie z tym Nowym Domem. Sponsorzy się reklamują i zarabiają kasiorę razem z polsatem za pokazanie ludzkiej nędzy. Zrobią remont najtańszym kosztem ,pod warunkiem że ludzie się upokorzą i pokażą przed kamerą swoją biedę i nieszczęścia. Według mnie to wykorzystanie ich wizerunku i prywatnośc****odoba wam się takie coś ? W amerykańskiej wersji chociaż jak robią to wszystko na full wypas. A u nas jeszcze ta sztuczna Dowborka która wkurza robotników. Syf taki jak na tvn. Obejrzałam raz i dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale Ryjki żałują że oddali klucze bo widać po nich. Jeszcze przyznali że decyzja była nieprzemyślana. Nawet za 2 czy 3 miejsce mieliby 25 tysiączków. A doszliby do finału. A tak ani Wojtek ani oni. I na ch*j im były te kolorowe cegły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale rodzina ktora żyje w nedzy nie ma szans innym niż taki program wiec co im za roznica opowiedzieć calej Polsce jak zyja,skoro ich otoczenie i tak wie,a chociaz maja lepsze warunki,ale macie racje ze amerykanska wersja jest znacznie lepsza, urządzają im chaty na bogato, pomyslowo, dają samochody,aha na studia, wysylaja na wakacje w fajne miejsca,czasem budują od podstaw a polsatowska wersja jest bardzo uboga nawet pod względem pomyslu na urzadzenie wnętrz,no ale lepszy rydz niż nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Natalia bardzo ładnie wyglądała. Przy Gorach usiadła jakby już nie miała wyjscia, przecież to ona najbardziej krytykowała ich salon i kuchnie..Poza tym też mi ta Ewka nie wygladała na zaskoczoną. Moim zdaniem powinni wygrać Paweł i Magda.Sympatycznie ludzie, z klasą i nie brali widzów na litosc. Zwłaszcza Paweł pokazał,że jest swietnym facetem. Zmieniam zdanie o nauczycielach w-f:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pawel fajny ale pieczara taka niezrownowazona zolza, i jej fotografia tez mi sie nie podoba..ukazuje wszystkie mankamenty urody,zmarszczki,krzywe żeby itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×