Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość Tamaritta
55 m2 to mało jak na 4-5 osobową rodzinę, ale chyba w Polsce większość ludzi tak żyje. To faktycznie z tymi salonami pewnie nie dało się zrobić funkcjonalnych pomieszczeń na wiele osób. Hmm ja mam sama narożnik w kształcie litery U na którym może usiąść nawet 7 osób, a że ma dwie leżanki, to jak nikogo nie ma to my z mężem się na nich kładziemy i w super komfortowych warunkach oglądamy TV, ale pewnie nasz salon jest większy. W ogóle uważam, że sztuką jest dobrze umeblować mieszkanie, bo wiadomo, że z roku na rok gratów coraz więcej, a miejsca coraz mniej. Dlatego ważne są meble z wieloma szufladami, wewnętrznymi półkami, gdzie będzie można to wszystko pomieścić. Mam znajomych co mają takie małe mieszkanie, własnie około 55 m2 i nie wyobrażam sobie gdzie za kilka lat oni pomieszczą tam wszystkie szpargały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selenagomez
Żałosne, wygrali bo od początku brali ludzi na litość, rzygać się już chcialo od tych ich ckliwych historyjek o domu dziecka, o których gadali CO ODCINEK. Inni też nie mieli łatwo, przydarzyły im się w życiu choroby i inne nieszczęścia, ale powiedzieli o tym raz czy dwa i tyle (rozumiem, że na pewno kazali każdemu z uczestników opowiedzieć o swojej historii, ale na pewno nie mieli mówić tego co odcinek, czyż nie?). Ciagle grali na ludzkich uczuciach. Poza tym niech nie robią z siebie takich ofiar, bo po wyjściu z domu dziecka mieszkanie dostali - jak nawet nie dwa mieszkania, bo wtedy przecież jeszcze nie byli małżeństwem, więc każdy dostaje swoje własne. Może nie mieli tego ciepła rodzinnego, rodziny itp., ale mieszkanie i jakieś tam pieniądze na start na 100% dostali. I przepraszam bardzo, ale czy w tym programie jest oceniana kreatywność, umiejętność urządzania wnętrz, piękno, funkcjonalność, czy idiotyczne żalenie się jak to jest im w życiu źle? Ich mieszkanie nie zachwycało. Poza tym gdyby tak urządzone mieszkanie zostało przygotowane nie przez nich, a np. przez bezdzietne, wykształcone, młode małżeństwo bez dennej życiowej historyjki (czyli np. Tacy jak Mikolajczykowie) to by nie wygrali, stwierdzilibyscie wtedy ze mieszkanie jest brzydkie. ALE ZE ZOSTAŁO URZĄDZONE PRZEZ WIELKIE OFIARY LOSU, KTORE ZROBIŁY SOBIE DZIECKO W WIEKU 16 LAT A TERAZ ZYJA NA KOSZT PAŃSTWA,KTÓRE SRALY SIĘ CO ODCINEK JAK TO JEST IM ZLE, TO OCZYWIŚCIE ZE MIESZKANIE JEST PIĘKNE PRAWDA? Mocherowe berety i inni naiwniacy pewnie wysyłali esemesy na wielce pokrzywdzona rodzinkę, chociaż TVN i tak to wszystko pewnie miał z góry ustalone kto wygra. I skoro są tacy biedni to jak zapłacą podatek od tego mieszkania? Jak opłaca czynsz? eh, spodziewałam się tego ze wygra współczucie i najlepsza życiowa historia,a nie prawdziwy talent, umiejetność urządzania wnętrz. I nie pieprzcie teraz ze ktoś jest przeciwko nim bo Im ZAZDROŚCI, bo to gowno prawda. Po prostu wbijcie sobie do tych waszych małych ograniczonych móżdżków, ze istnieją jeszcze ludzie normalni i obiektywni, którzy nie dali się nabrać na te ich wzruszające zagrywki. Pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pewnie ze tak,ty sluchasz najambitniejszej muzyki a reszta ludzi chlamu,wez sie zastanow co piszesz bo to swiadczy o twojej glupocie i ignorancji,przy okazji doczytaj sobie ile sprzedanych plyt jest zeby osiagnac podwojna platyne,no tak ale przeciez to o niczym nie swiadczy,wazne ze ty sluchasz ambitnej muzy.Jakbys tak doceniala muzyke to slyszalabys muzykow i to c***otrafia reprezentowac i jakie maja umiejetnosci,slyszalabys doskonala sekcje,bas,perkusje....no ale o czym ja c****sze?Pewnie poliwe mojego postu nie rozumiesz.Ogladaj sobie dalej Polsat,twoja sprawa,a dla twojej wiadomosci istnieje jeszcze The Voice Of Poland i swietne vocale ale pewnie tego tez nie slyszysz.Milego dnia zycze i zegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hm ale te ich dziewczynki są chyba za duże na taki pokój i mini piaskownice na mini balkonie. Jedna ma około 8 lat i zero biurka tylko jakiś zamek który zagraca cały pokój i zero ruchu w tym pokoju. Bardzo nietrafiony według mnie ten pokój. Malutki i zastawiony czymś brzydkim, niefunkcjonalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ajtam ajtam to jest nieistotne! najważniejsze, że w tym pokoju widać miłość i zaangażowanie rodziców :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ofuczona na ten program
Szkoda Wojtka i jego curków ! Nalezalo im sie to mieszkanie ! Samotny chlopina ,ale nie biadolil za mocno ! Jego mieszkanie bylo spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ambitna muzyka to nie jest ILOŚĆ (sprzedanych płyt ) tylko JAKOŚĆ , jeśli sprzedałoby się więcej płyt Ich troje i Britney niż Queen, Joy Division i Nirvany, to oznaczałoby że Ich troje jest ambitniejszą muzyką/zespołem niż powiedzmy Kurt Cobain? lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.02. Chyba wdałam się w dyskusję z imbecylem niestety. Nie zrozumiałeś ani trochę z tego co napisałam. O jakim Polsacie piszesz dziecinko ? Bo wnioskuję że mam do czynienia z małolatem sądząc po muzyce i programikach jakie oglądasz. Ja nie lubię komercji słoneczko. A ty dalej słuchaj i oglądaj swoje ulubione programy jeśli mama pozwala hehe VOCALE hehe dobre. Trzymaj się siusimajtku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka Queen
11.21. Popieram, bardzo dobre porównanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po ogłoszeniu wyniku Ewka jak się siliła żeby udać jakiś zachwyt, żenada , mówiła "szok szok szok szok" teraz deweloper wziął se na łeb opiekę nad tymi "biedactwami" ona w Gdańsku była kelnerką a on sprząta kible, ciekawe jaka prace podejmą tam żeby zarobić na utrzymanie będą musieli im prace organizować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli chodzi o Gora, to akurat ja chcialam zeby jak najszybciej odpadl. Dla mnie to taki cwaniaczek, w dodatku smierdzacy len na ktorego tesciowie i zona musza zapierdzielac. Natomiast bylam za Mikolajczykami, poniewaz jako jedyni z tej trojki nie dzialali mi na nerwy. W ktoryms odcinku Magda plakala, ze chcialaby dziecko, ale nie moze miec, wiec wczoraj to nie byl pierwszy raz jak o tym wspomniala. I czy ustawione, czy nie, wygral DD i niech maja i sie ciesza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i jeszcze jedno. Mieszkanie DD po tych wszystkich poprawkach wcale nie bylo zle. Napewno sto razy lepsze, niz ten chlam, ktory odwalil Gor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzisz wszystko jest kwestią gustu, mi osobiście żadne mieszkanie nie odpowiadało ale mimo to wolę Gorów od DD. Zresztą nieważne, zwycięscy ogłoszeni i niech im się szczęści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do campari34... a wiesz, ze ja tez o tym samym pomyslalam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się, ludzie w Voice of Poland mają czasem takie głosy, że piosenkarze będący "na rynku" po 10 lat i więcej mogli by wpaść w kompleksy, sama jestem w szoku,że aż tyle ludzi w tym kraju tak świetnie śpiewa (sama nie potrafię nawet zanucić :( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz, mi tez sie zadne mieszkanie z tych trzech nie podobalo. Ale jak juz trzeba by bylo wybrac, to Mikolajczyki, DD i na koncu Gor. Zreszta patrzac na te wszystkiem mieszkania, nie tylko finalistow, to szczerze powiedziawszy nic mnie nie powalilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ryjkowie mieli nieciekawe minki. Widać było że żałują. Mieli dużą szansę trafić do finału. Po co mówią że pochopne decyzje są najlepsze bo po co się męczyć i zastanawiać za dużo. Pewnie, lepiej od razu strzelić babola a potem nie spać przez to po nocach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.52 Bo nasz naród w ogóle jest rozśpiewany jak chooj. Rzygać mi się chce od nawału programów wyławiających "talenty" . Raz kiedyś trafi się ktoś zdolny , a reszta to tak daje że uszy więdną. U nas na każdym programie albo gotują albo śpiewają k****.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka Bitwa o Dom ? Może i inni się bili bo bidul tylko czekał na klucze. Jedno z najbrzydszych mieszkań wygrało. W finale słusznie byli tylko Mikołajczykowie. Ten program to jakiś szajs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeniescie sie drodzy muzyczni eksperci na inny temat,czytac nie umiecie Bitwa o Dom.Swoja droga kupilam plyte Podsiadla i nie czuje sie imbecylem a porownywanie Nirvany do np Ich Troje...zenada,to jak porownac Carrerasa z Kate Perry.Ludziska,puknijcie sie.Ja jakos w tej edycji nie mialam faworyta,w sumie myslalam ze wygraja Mikolajczyki ze wzgledu ns estetyke i wystroj ale tak jak ktos pisal ludzie glosuja na historie rodziny a nie jak w tytule programu,nie ma co sie tak ekscytowac i tak jakiegos szczegolnego wplywu na to nie mam a ogladam z ciekawosci,jakie wnetrza,jak mozna zagospodarowac wneki,co mozna przerobic.Myslicie ze Rozenkowa wezma do trzeciej edycji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tym śpiewaniem to wypad na inne forum.A wiec BoD się skończyła i dobrze ,ale nie rozumie dlaczego Natalia usiadła koło Gorow jak była za Mikolajczykami nawet ich broniła w obradach oni mili chociaż namiastkę tego dizajnu ona powinna koło nich usiąść ze względu na swój zawód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będzie następna edycja,bo Rusinowa mówiła ze juz można się zgłaszać do następnej edycji moze ktoś z was zawistnikow się zglosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najbardziej mnie smiesza osoby ktore nie maja pojecia o muzyce,podzialach,rejestrze i emisji glosu nie mowiac juz o historii muzyki,a strasznie sie wypowiadaja i mysla ze jak rzuca pare nazwisk to beda uchodzic za madrzejszych.Poprawiliscie mi humor i za to dziekuje ale na temat muzyki badzcie ostrozniejsi w osadach jesli malo wiecie w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selenagomez
Gość 12:23 - czego nie rozumiesz w tym, że Natalia usiadła koło Gorow? Rusz trochę główką i ogarnij ze to jest TELEWIZJA. było wcześniej z góry ustalone i wyreżyserowane kto koło kogo usiądzie i co ma powiedzieć. Co ty myślisz ze gdyby za jakaś rodzina nie stał żaden z jurorów, to koło jednej usiadloby np. 2 jurorów i zaczęło ich chwalić, a koło jednej nikt by nie usiadł i po prostu by ich ominęli? No błagam Cie....... boze myślcie ludzie Poza tym z ta rozmowa o the voice od poland, mam talent i innych durnowatych talent szoł to zapraszam na jakiś inny temat. Jak nie umiecie czytać to to jest temat BITWA O DOM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy muszę znać historie muzyki aby mi się podobała ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selenagomez
Gość 13:32 "Zawistników"? Hm, to ze komus nie spodobał się ustawiony wynik tego "konkursu" i te co chwile żalące się ofiary losu które wygrały, nie oznacza od razu, ze są zawistni i im zazdroszczą, tak do twojej wiadomości kochanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 12:35 chodzi o to ze Natalia się tak dala i usiadła koło Gorow mógł Tomek tam usiąść a ze jest wyrezysowane to wiem ale mogła być bardziej konsekwentną w swoim wyborze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tak w ogóle to jestem w pracy i się nudze chwilowo to wsadzam kij w mrowisko ha ha wisi mmi ten program i kto go wygrał finał był żenujący

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co na fejsie ludzie piszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie ze nie musisz,jak wiekszosc ludzi,kazdemu moze sie podobac co innego,tylko nie wypowiadaj sie bez sensu udajac znajomosc muzyki bo to jest slabe a sluchac mozesz co ci sie podoba,jednak sa pewne wartosci i kanony muzyczne do ktorych nie kazdy dorosl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×