Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
zgadzam się że finał był żenujący, szkoda że im kartek jeszcze nie dali z których mogliby czytać co maja mówić: ewka by czytała w rozmowie w czasie programu - och jak się cieszę, ach jaka jestem dumna, że dostalismy się do finału, kocham swoją rodzinę , ach, jestem zołzą a kamilek jest spokojny, ach, och, ach, och , chce powiedzieć że cieszę się........z......yyyyyy....wygranej a Rusin - cicho , ten tekst jest później acha, przepraszam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość ale Ty jesteś alternatywna i wysublimowana, mogę Cię dotknąć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwnym przypadkiem były tylko dzieci DD. A Gora gdzie? (i tak by rozniosły studio ale powinny być). Już tvn nawet nie ukrywa, że robi z widzów idiotów. A Rozenkowa oczywiście popierała zwycięzców jak w tamtej edycji Piotra i Roksanę. DNO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z facebooka: Lidia Sokołowska Wyslalam 16 smskow dla panstwa Boguszewskich od pocztku programu byli moimi ulubiencami i ciesze sie , ze wygrali. stare a głupie i wyobrazić sobie, że takich ludzi są tysiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za idiotka aż16 SMS popłynęła na kasę dla obcych ludzi jak ich tak lubi to niech ich adoptuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joostyna
Nie dość, ze nie było dzieci Gorów to jeszcze te dzieci z dd były w pierwszym rzędzie,żeby nikt ich nie przeoczył. A na inny temat. Czy tylko ja mam wrazenie ze Ania Biszarian ( czy jak to sie pisze) nie potrafi się ubrać. Nie nalezy do szczupłych osób a nosi rozkloszowane spodnice, które dodają kilogramów. I niby jest/była fryzjerką to ma beznadziejną fryzurę. Tak poza tym jest ładną kobietą.Sorry, ze nie na temat ale musialam to z siebie wyrzucić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selenagomez
no dokładnie, też mnie to wczoraj zastanowiło, że na widowni (i to na samym przodzie, często pokazywane przez kamerę w dodatku) były tylko dzieci Boguszewskich... A gdzie dzieci Bisharyanów? Kolejny dowód na to, że to wszystko było ustawione. Tej trójki ich dzieci nie było, bo po prostu nie były tam potrzebne, przecież od początku wiadomo było kto wygra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewa z Kamilem, nie narzekali, tylko opowiadali historie swojego zycia. Tak jak kazdy. Jedni o chorobie, drudzy o rozwodzie. A to nie jest program tylko o urzadzaniu wnetrz, bo gdyby tak bylo to nikt by nie opowiadal swoich historii. Nie liczy sie tylko jak urzadzili mieszkanie, ale czy na nie zasluguja, jakimi sa ludzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikomu nie przyszlo do glowy ze dzieci Gora nie bylo, bo rodzice ich nie zabrali, mikolajczykowie nie maja dzieci, a dziewczynki boguszewskich siedziały w pierwszym rzedzie by byc blizej rodzicow, bo sa jeszcze małe. co mieli posadzic ich na samej gorze zeby byly smutne, Ludzie czepaicie sie szczegółów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sg
ale kuźwa, oni żalili się w każdym odcinku(!) to już nie było opowiadanie historii swojego życia, to było ewidentne wzbudzanie litości i współczucia w widzach. Mogli to powiedzieć raz, dwa razy, ale nie co odcinek. słyszałaś żeby któraś z innych rodzin w każdym, dosłownie w każdym odcinku mówiła o jakiś chorobach, rozwodach, jak to było im ciężko? NIE, bo reszta rodzin była w miarę normalna, w odróżnieniu od nich. nie próbujcie teraz bronic tych pożal się boże "zwycięzców", bo dobrze wiadomo jaka jest prawda :) dzieci biszarianów nie było bo to ustawka. boguszewcy zabrali te swoje bachory, bo też pewnie sobie pomyśleli, że jak ludzie zobaczą jaką są cudowną kochającą się i słodką do porzygu rodzinką to ludzie oglądając ten finał zagłosują na nich. jesteście chyba ślepi jeśli nie widzicie jak grali, jak wszystko robili pod publikę. mieszkanie urządzili okropne, pseudowyspa wielkości krzesła, piaskownica na balkonie dla dziewczynek chodzących do szkoły, zamek obklejony jakąś tandetną szarą gąbką, ogólnie całe mieszkanie to fuszerka i brak wyczucia stylu. w najmniejszym stopniu ta wygrana im się nie należy i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sg
bitwaodom.tvn.pl/wideo,2205,v/final-bitwy-o-dom-od-kuchni,1013647.html 0:15 proszę bardzo, dzieci biszarianów jednak tam były :) więc teraz już jest 100% pewności, że to było ustawione. tylko dzieci boguszewskich posadzili z przodu, gdzie ciągle je pokazywała kamera i żeby po ogłoszeniu wygranej od razu mogli podbiec do rodziców. dzieci biszarianów nie wiadomo w ogóle gdzie siedziały, ani razu kamera ich nie pokazała podczas finału. teraz nie ma wątpliwości co do tego że cała ta ich wygrana to oszustwo i ustawka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieczarkowa i Pach wyglądają w tych okularach jak rodzeństwo. Jakby jej pokrecic pieczarke a jemu wyprostować to mogliby ich zamienić :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem pewna że wygrana domu dziecka to ustawka ale można odgadnąć spisek że dweloperzy którzy nabudowali mieszkań na osiedlach wokół łąk i lasów z dala od miasta mają trudność ze sprzedażą jest zastój, ludzie nie mają pieniędzy a ci co mają kupują atrakcyjne lokalizacje chcą mieć układ z domami dziecka,polegający na tym że osoby osiągające pełnoletnośc mogą dostawać takie mieszkanie a finansować będzie to państwo np dofinansowanie od państwa w 50 % a resztę dostaną kredyt na korzystnych warunkach bez oprocentowania jako kredyt dla młodych małżeństw bo na mieszkania z rynku wtórnego już nie można dostać kredytu dla młodych małżeństw a wiadomo że ludzie z tvn bardzo blisko żyją z rządem i politykami biznes jest biznes a lud kupuje historyjke o uczuciach i krzywdzie osób z domu dziecka dlatego im tak zależało żeby dom dziecka wygrał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taka gospodyni domowa robiąca zalewajkę w kuchni dla męża który tyra w fabryce wysyła 16 sms-ów na dd zalewając się łzami wzruszenia a tvn robi byznesy, maszynka do liczenia forsy chodzi dziś cały dzień trrrrrrrrruuuuuuuuuuuuu trrrrrrrrrruuuuuuuuuuuuu trrrruuuuuuuuuuuuuuuuu trrrrrrrrruuuuuuuuuuuuu trrrrrrrrrruuuuuuuuuuuuu trrrruuuuuuuuuuuuuuuuu trrrrrrrrruuuuuuuuuuuuu trrrrrrrrrruuuuuuuuuuuuu trrrruuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniutaa od bolaa
ale wy przezywacie... ja pitole, juz prawie cala dobe jeczycie, gorzej niz stary jeczydoopa z klanu (Olbrychski amant grazynki). A mnie sie wczoraj DD podobali, uwazam ze bardzo dobrze sie zaprezentowali, nie bolay mnie uszy i nie mialam ochoty sie wstydzic jak sie kamil wypowiadal. Musze tez powiedziec ze bardzo spodobala mi sie mowa tego jurora bosego, az mi sie lezka zakrecila, szkoda ze wczesniej taki aktywny nie byl. Nawet jesli jest to ustawka to co przezywacie? nie wysylajcie smsow i tyle, ja gdybym miala wyslac wyslalabym na mikolajczyka bo mi sie ten facet podoba, ale jego zona juz mniej. Wiec po prostu, nie ogladajcie, nie wysylajcie i sie nie podniecajcie bo to tvn chodzi - o lemingi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście że im się należy ! zmajstrowali dzieciaka w wieku 15 lat , to nie lada wyczyn, a niektóre głupie pi.py w jej wieku się uczą, co za frajerki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cieszę się, że mój mąż wczoraj zechciał oglądać inny program. Tvn kolejny raz udowodnił, że w Polsce wszystko ma swój zaplanowany scenariusz. Przez takie ustawki przestaję wierzyć w wiadomośc***programy, fundacje, akcje pomocy..patologia w kraju jak widać się sprawnie rozmnaża żyjąc dzięki litości, udawanego płaczu, zasiłków. Tacy uczeni są udawania od najmłodszych lat..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieci Gora, a przynajmniej ten synek najbardziej rozwydrzony siedzial na widowni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A teraz Pani Rodzynek zapewne zapłaci vat i opłaci notariusza ;) nie może tego nie zrobić, bo zarzekała się, że zrobi wszystko, aby to oni wygrali. Później założy fundację, która będzie im opłacała czynsz i rachunki za media ;-) szczurzyca tak jak mówiła zostanie kurą domową i nic się nie zmieni. Nadal będą żyć dzięki innym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heniutaa od bolaa......zgadzam sie z Toba w 100%. Co sie wejdzie, to tylko biadolenie i biadolenie. Juz wole, ze wygrali oni, niz jakby Gor mial wygrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kamil będzie sprzątać na osiedlu, a Ewcia uruchomi cafe piwnica w której będzie baristka , klientów naganiac będzie pani Małgosia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, pozwolę i ja sobie wtrącić moje "trzy gorsze" do dyskusji nt zwycięzców i całego programu. 1. To, że nie jestem zachwycona wynikiem, nie oznacza, że zazdroszczę Ewie i Kamilowi, na prawdę nie mam czego! (mam swoje 2 pokojowe mieszkanie w dużym mieście, które dostałam od rodziców- tak, proszę hejtujcie). Czy to, że ktoś nie boi się wyrazić swojego zdania oznacza od razu, że sam by tak chciał i zazdrości? To jest słaby argument. 2. Emocje Ewy po ogłoszeniu wyników - zerowe! Ktoś napisał, że może tak reaguje, nie zgadzam się z tym, Ona zawsze bardzo emocjonalnie, placzliwie wręcz do wszystkiego podchodziła, tu po prostu nie było tego efektu zaskoczenia. 3. Zaczynam podejrzewać, że finaliści znali werdykt. 4. Program stracił na swojej wartości, w pierwszej edycji były na prawdę super pomysły, Rita super salon(oczywiście wg mojej opinii), Rybińscy mieli na prawdę fajną łazienkę, Piotr zrobił Roksanie świetny pokój. Było jakoś tak...ciekawiej. I przede wszystkim oceniali funkcjonalność, gospodarność i piękno. Teraz to już wogóle o tym nie wspominali bo żenuuuuua. 5. Na pierwszym planie były ciągle historie, opowieści. Ok - wiadomo, że to program, musimy trochę poznać uczestników. Ale wolałabym widzieć ich wnętrza z historią w tle, a nie historie z urządzonym jakimś tam pokojem, albo komórką ;/ Dziękuję za uwagę jeśli ktokolwiek to przeczytał ;) Pozdrawiam wszystkich rozczarowanych nie tylko wynikiem, ale także cała drugą edycje bitwy o dom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie by bylo, gdyby w kolejnej edycji jednym z jurorow zostal Ryjek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
28.11.13 zgadzam się z koleżanką, a najbardziej z pkt. 5 historie, historie i historie, płacz i lament. Za dużo tego po prostu. I też jestem rozczarowana programem. Nie wiem czy mam ochotę oglądać kolejną edycje, a potem czytać, że komuś się mieszkanie należało bo miał w życiu tak ciężko. Mieli ciężko i mieszkanie im się należało, zgadza się, dostali komunalne. Niektórzy po 10 lat czekają za komuną i mieszkają na kupie. Ale już trudno my i tak nie mamy na to wpływu, zostaje nam tylko dyskusja hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
28.11.13 zgadzam się z koleżanką, a najbardziej z pkt. 5 historie, historie i historie, płacz i lament. Za dużo tego po prostu. I też jestem rozczarowana programem. Nie wiem czy mam ochotę oglądać kolejną edycje, a potem czytać, że komuś się mieszkanie należało bo miał w życiu tak ciężko. Mieli ciężko i mieszkanie im się należało, zgadza się, dostali komunalne. Niektórzy po 10 lat czekają za komuną i mieszkają na kupie. Ale już trudno my i tak nie mamy na to wpływu, zostaje nam tylko dyskusja hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piszecie, ze Ryjki zalowali swojej decyzji... tak naprawdę nie maja czego bo i tak nie wygraliby przez to, ze wszystko ustawione. p.s. tez zauwazylam, ze DD nawet nie umieli dobrze udawac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ryjki może by nie wygrali ale 25 tys. na pewno chcieliby dostać jako finaliści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest filmik o przygotowaniach do finału. Dla mnie ten reżyser to kompletny idiota i jeśli to on był od początku programu to już wiadomo dlaczego tak dennie to wyglądało.. Teraz mówił do finalistów że są za bardzo zrelaksowani i muszą od teraz udawać zdenerwowanych. Co za głupi buc.A Paweł powiedział że z Magdą odcięli się już od mieszkania więc czuł albo wiedział że nie wygrają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy odczytywaniu wyników Kamil miał taką minę i zachowanie jakby mówił : No dobra ile można czekać, dawaj już te klucze. Po prostu nie da się ukryć że wiedzieli o wygranej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakaś baba napisała na stronie DD że wysłała na nich 30 smsów. Oni teraz powinni zrobić parapetówę dla tych wszystkich którzy na nich głosowali :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×