Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość heniutaa od bolaa
mimo ze z calej sily staralam sie nie myslec ze to so lesbos, staralam sie podchodzic zupelnie obiektywnie, to one i tak nie wzbudzajao mojej sympatii ze wskazaniem na mlodszo. ostatnie siostry, strasznie wzruszajaca historia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ostatniej edycji też chciały się dostać dwie kobiety mieszkające razem ale nie przeszły. A teraz tvn chce ratować spadającą na łeb oglądalność więc robi co może. Żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale że murzyna nie wybrali ? Powinna dojść jeszcze para gejów, transwestyta, transseksualista, zoofil, nekrofil, pedofil Eskimos i Aborygen. Ale byłaby oglądalność i burzliwe dyskusje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a Rodzynkowa miała mine przy tym murzynie , cos nie poczuła chemii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodzynkowa niekonsekwentna w swoich wyborach - student z Kazachstanu nie pokazał nic poza mieszkaniem swojej koleżanki - klucze dostał. Murzyn z rodziną pewnie dopiero co się wprowadzili, więc urządzili się na szybko, ale dla Gosi to za mało...tu mi podpadła. A z Kazachstanu to pewnie nie jeden chce rodzinę sprowadzić do PL...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oglądam kolejne wnętrza - i wszędzie to samo. Wyjaśnijcie mi co kieruje ludźmi, którzy mikropokoje malują na koszmarne, oczojebne kolory? mi te zielenie, fioleciki i róże kojarzą się jedynie z przydrożnymi barami dla tirowców, co za fajans malować tak u siebie? całość z miejsca zaczyna tandetnie wyglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościowi wyżej tlumczę Bo lubią takie kolory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez nienawidzę oczeyebnych kolorów w mieszkaniu, kojarzą mi sie ze straganami na bazarze , odpuście, jeszcze brakuje żeby kolorowe piłeczki na gumce zawiesić , baloniki , plastikowe kwiatki albo pokój dla chłopca na niebiesko a pokój dla dziewczynki na różowo :O rzygam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w jakich kolorach powinno być pomalowane? Może burdelowa czerwień?każdy maluje jak mu pasuje,inteligentny człowiek nie komentuje czyjegoś wyboru i gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten program ma EDUKOWAĆ, powinien pokazywać jakieś wytyczne, standardy. Brak pojęcia o estetyce jest żenujący. Są podstawowe zasady, które warto znać, inaczej żadne wnętrze nie będzie wyglądało dobrze. Małe pokoiki pomalowane na ciemny, jaskrawy kolor wyglądają fatalnie zawsze i wszędzie. A takie własnie mieszkania u nas dominują. Jak się ma mnóstwo ozdób, to się robi stonowane tło, bo inaczej wygląda to męcząco a nie przytulnie. Jak coś jest brzydkie to nie zrobi się ładne od tego że gospodarzowi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie jak narazie zdecydowanie najbardziej zasluzyla na klucze para tancerzy,nie dosc ze w miare ladnie,zrobione recznie meble to jeszcze ten pokaz na koniec,zobaczycie ze oni nas zaskocza jeszcze ale nie placzem,oni jako jedyni nie plakali,ale pomyslami i inwencja tworcza.Jak narazie sa moimi faworytami bo to program o urzadzaniu a nie bitwa na najbardziej wzruszajaca historie choc naprawde szczerze wspolczuje niektorym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja bardzo lubię kolory na ścianach fajne żywe kolory Nie lubię natomiast bieli,magnolii i wogole jasnych zimnych ścian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
para tancerzy z you can dance fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napiszcie czy ta cała ciuryło wichura pisze na bod. Coś ciekawego czy już tam wrzeszczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
adnie,jako jedyni wpisuja sie w konwencje programu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a małżeństwo w dziećmi ze zniszczonym domkiem przy autostradzie ? oni chyba dostali -nie wiem-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozenkowa miała taką zdziwioną i zawiedzioną minę, bo spodziewała się, że Murzyn będzie mieszkał w afrykańskiej chacie. A tutaj zwykłe mieszkanko. Cóż za rozczarowanie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo, że to nie jurorzy decydują kto dostanie klucze, tylko jest to już wcześniej ustalone. Nie wierzę, że Małgorzata nie dałaby temu murzynowi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślała że maupy będą skakać na palmie i bananami rzucać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wichura pisze na FB ale pod anonimowym profilem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd wiecie że to wichura pisze ? Czym się zdradziła? Powiedzcie coś wiecej bo ona niektórych zbanowała .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Guwniany program zero smaku zero gustu u jurorów a zwłaszcza beztalencie Rozenkowej na nią to tylko można popatrzeć w ogóle nie powinna się odzywać w tym programie, to nie jest bitwa o dom to bitwa o łzawą historyjkę. nawet nie ma co więcej dyskutować zepsuli ten program przez te łzawe historyjki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta szmata Rodzynkowa znowu bedzie promować tylko swoich , którym dała klucze a innych eliminowała co za zołza, wiedźma, wstrętna sztywna zimna suka na pewno nie da wygrac tym trzem siostrom bo ich nie wybrała a wzrok ma jak modliszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.03.14 [zgłoś do usunięcia] Nikt Cię tu nie trzyma Idź stąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.03.14 [zgłoś do usunięcia] Jakiś rozgoryczony były uczestnik ?? :D albo... samozwańczy projektant ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciuryło wichura
Jutro już wiecie co macie robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiemy wiemy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak po tym odcinku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
robił wrażenie, ciekawi ludzie , jacyś inni niż w poprzednich odcinkach, zmienili strategie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie podobaja mi sie rodziny wybrane przez rozenkową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×